Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Csáó, hosszú szünet után jelentkezem a fórumon, egyrészt azért, mert valaki kérte ezt:  pirateproxy.net/torrent/7553870/NFL.2012.PS.Week2.%2820_aug%29.PHI.Eagles.vs.NE.Patriots.720p_

Másrészt azért, mert a Foles témához hozzászólnék. Én is úy gondolom, hogy nem szabad komoly következtetéseket levonni a teljesítményéből, de az szerintem már most látszik, hogy
1. Nem beszari, mert tök mindegy, hányadik védelem ellen játszol, ütni az NFL-ben szinte mindenki ugyanakkorát üt, sőt, a tapasztalatlanabb cserék akár még veszélyesebbek is lehetnek a late-hitek miatt (lásd két late hit a harmadik negyedben), úgyhogy már biztatóbb, mint "33 és 35 lépéses passz Kolb".
2. Tényleg van karja, és el is meri engedni a dobásokat. Igen, DeSean Jackson a Pats utcáról behívott cornerbeackjeit verte, meg egyébként is lehet, hogy azok Belichick féle átképzett offesive tackle-ök voltak a secondaryben, de DeSean mindenkit meg tud verni így meccsenként legalább kétszer, szóval jó, ha így összeszoknak.
3. Jól mozgott a zsebben, és rendre jó döntést hozott. Erre valószínűleg egyharmadával kevesebb ideje lenne egy valódi meccsen, de csesszük le azért, mert lealázza a tarcsicsapatokat, illetve jó látni, hogy vannak kedvenc célpontjai, ez azt jelenti, hogy hamar összeszokott a csapattal, vagy legalábbis egy részével.

Szóval nálam eddig Foles nagyon nagyon kellemes meglepetés, annak ellenére, hogy szerintem Herremans
egy körön kettőt ver rá gyorsaságban, DeSean meg négyszer izmosabb, de ha kicsit elveszi az NFL-divatnak megfelelő izommennyiséget, 2-3 év és mindenki a fejét fogja majd, hogy miért nem ez a gyerek volt az 1/1. Adja az ég, hogy így legyen!
több mint 11 éve
deee 290
Még nem láttam a meccset, de több helyen is olvastam, hogy Foles milyen meggyőző meg stb, azonban

Tavaly a Pats D# a 2, legtöbb yardot engedte az ellenfeleknek. Bekapott pontokban középmezőny, 3rd down%-ban pedig az 5. legrosszabbak voltak.
És úgytom, hogy tegnap a védelmükben se sok kezdő játszott. Szal szép ez Foles-tól és tényleg biztató, de azért mégiscsak egy gyenge-közepes csere D#-el került szembe, szal nem kell egyből kezdőQB-t csinálni belőle. (De persze én is örülni foguk, ha Vick sérülése esetén is ilyen jól fog játszani az alapszakaszban.)

Jah és ami Vick-nél fontos.
2010-ben a preseason statjai: 16/28, 57%, 6,9 YPA, 0 TD, 3 inti, 5 sack, 2 fumble, 38,2-es QB-rating.
2011-ben: 19/36, 53%, 6,1 YPA, 1 TD, 3 inti, 2 sack, 2 fumble, 45,9-es QB-rating.



Bébé
Üdv nektek, pár észrevétel
Először is gratula, mert nyertetek, de azért kezeljétek helyén a dolgokat 😊
Bekapni mást szoktak 😛
Másodszor tényleg a nagyon rossz volt tavaly a védelem, pláne passz ellen, de azért elég jól sikerült a drafton ezt a részleget feltornászni, ez már látszott a Saints ellen, meg ellenetek is
Nálatok a kezdő támadósor még a 3. negyedben is fent volt, ehhez képest sikerült egy elejtett punt utáni rövid yardos szituációból, egy fumble utáni rövid yardos helyzetből két TD-t szerezni egy félidő alatt egy olyan védelem ellen, amelyből 5 kezdő hiányzott már az első snap után, és már az első negyed végére 2-3. soros emberek játszottak, sőt, a 3. elején már olyan is, aki szerintem max 4. lehet a sorban. Ez azért nem olyan túl veretes, még ha Vick kinyírása után Foles is jött fel (pont ezért sem ájulnék el feltétlenül tőle, pedig nem tolta rosszul)
DL-etek fasza volt, össze is nyomta legtöbbször a támadófalunkat. Amelyből csak két kezdő All Pro guard, meg egy kezdő tackle hiányzott... Ezt is a helyén kezelném, meg amúgy az egész védelmet, nem volt egy snapet sem a pályán a kezdő irányító, az első két (elit) tight end, az első három elkapó, plusz ugye a falban a 2(-3) hiányzó. Ez masszív 2. sor, és itt is már az elején volt gyakori 3. számú opció is. És így sem sikerült még a 3. negyed végére sem eldönteni (agyonnyerni...) a meccset. Ezért sem értettem mire veri magát annyira Cole meg DeSean, azért ennél jóval nagyobb tetteket is végre fognak hajtani 😊
Nagyon sok, nagyon buta szabálytalanságotok volt, ami lehetőséget adott nekünk, ezen dolgoznotok kell mindenképpen
Remélem nem vettétek rossz néven, mert bírom ezt a csapatot is, és szívesen nézem a mérkőzéseiteket, szal nem fikázásból írtamWyatt
Jó van semmi gond mi szegénylegények csak örvendünk, hogy szökő évente egyszer legyőzünk titeket akármilyen meccsen is. Nem úgy mint a mázlista 😉 jenkik akik állandóan kifogják a Brady és Pats O és D együttes legrosszabb napjait (no offense csak a zöld irígység szól belőlem 😀)
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Nem gond adunk a véleményedre

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Még nem láttam a meccset, de több helyen is olvastam, hogy Foles milyen meggyőző meg stb, azonban

Tavaly a Pats D# a 2, legtöbb yardot engedte az ellenfeleknek. Bekapott pontokban középmezőny, 3rd down%-ban pedig az 5. legrosszabbak voltak.
És úgytom, hogy tegnap a védelmükben se sok kezdő játszott. Szal szép ez Foles-tól és tényleg biztató, de azért mégiscsak egy gyenge-közepes csere D#-el került szembe, szal nem kell egyből kezdőQB-t csinálni belőle. (De persze én is örülni foguk, ha Vick sérülése esetén is ilyen jól fog játszani az alapszakaszban.)

Jah és ami Vick-nél fontos.
2010-ben a preseason statjai: 16/28, 57%, 6,9 YPA, 0 TD, 3 inti, 5 sack, 2 fumble, 38,2-es QB-rating.
2011-ben: 19/36, 53%, 6,1 YPA, 1 TD, 3 inti, 2 sack, 2 fumble, 45,9-es QB-rating.



Bébé
Üdv nektek, pár észrevétel
Először is gratula, mert nyertetek, de azért kezeljétek helyén a dolgokat 😊
Bekapni mást szoktak 😛
Másodszor tényleg a nagyon rossz volt tavaly a védelem, pláne passz ellen, de azért elég jól sikerült a drafton ezt a részleget feltornászni, ez már látszott a Saints ellen, meg ellenetek is
Nálatok a kezdő támadósor még a 3. negyedben is fent volt, ehhez képest sikerült egy elejtett punt utáni rövid yardos szituációból, egy fumble utáni rövid yardos helyzetből két TD-t szerezni egy félidő alatt egy olyan védelem ellen, amelyből 5 kezdő hiányzott már az első snap után, és már az első negyed végére 2-3. soros emberek játszottak, sőt, a 3. elején már olyan is, aki szerintem max 4. lehet a sorban. Ez azért nem olyan túl veretes, még ha Vick kinyírása után Foles is jött fel (pont ezért sem ájulnék el feltétlenül tőle, pedig nem tolta rosszul)
DL-etek fasza volt, össze is nyomta legtöbbször a támadófalunkat. Amelyből csak két kezdő All Pro guard, meg egy kezdő tackle hiányzott... Ezt is a helyén kezelném, meg amúgy az egész védelmet, nem volt egy snapet sem a pályán a kezdő irányító, az első két (elit) tight end, az első három elkapó, plusz ugye a falban a 2(-3) hiányzó. Ez masszív 2. sor, és itt is már az elején volt gyakori 3. számú opció is. És így sem sikerült még a 3. negyed végére sem eldönteni (agyonnyerni...) a meccset. Ezért sem értettem mire veri magát annyira Cole meg DeSean, azért ennél jóval nagyobb tetteket is végre fognak hajtani 😊
Nagyon sok, nagyon buta szabálytalanságotok volt, ami lehetőséget adott nekünk, ezen dolgoznotok kell mindenképpen
Remélem nem vettétek rossz néven, mert bírom ezt a csapatot is, és szívesen nézem a mérkőzéseiteket, szal nem fikázásból írtamWyatt
Semmi gáz , ez csak előszezon meccs volt , de azért Cole-t nem nagyon szidnám hisz ő bármelyik OT-t széttépi... Desean meg már csak ilyen 😀 Őt ezért kell szeretni 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még nem láttam a meccset, de több helyen is olvastam, hogy Foles milyen meggyőző meg stb, azonban

Tavaly a Pats D# a 2, legtöbb yardot engedte az ellenfeleknek. Bekapott pontokban középmezőny, 3rd down%-ban pedig az 5. legrosszabbak voltak.
És úgytom, hogy tegnap a védelmükben se sok kezdő játszott. Szal szép ez Foles-tól és tényleg biztató, de azért mégiscsak egy gyenge-közepes csere D#-el került szembe, szal nem kell egyből kezdőQB-t csinálni belőle. (De persze én is örülni foguk, ha Vick sérülése esetén is ilyen jól fog játszani az alapszakaszban.)

Jah és ami Vick-nél fontos.
2010-ben a preseason statjai: 16/28, 57%, 6,9 YPA, 0 TD, 3 inti, 5 sack, 2 fumble, 38,2-es QB-rating.
2011-ben: 19/36, 53%, 6,1 YPA, 1 TD, 3 inti, 2 sack, 2 fumble, 45,9-es QB-rating.



Bébé
Üdv nektek, pár észrevétel
Először is gratula, mert nyertetek, de azért kezeljétek helyén a dolgokat 😊
Bekapni mást szoktak 😛
Másodszor tényleg a nagyon rossz volt tavaly a védelem, pláne passz ellen, de azért elég jól sikerült a drafton ezt a részleget feltornászni, ez már látszott a Saints ellen, meg ellenetek is
Nálatok a kezdő támadósor még a 3. negyedben is fent volt, ehhez képest sikerült egy elejtett punt utáni rövid yardos szituációból, egy fumble utáni rövid yardos helyzetből két TD-t szerezni egy félidő alatt egy olyan védelem ellen, amelyből 5 kezdő hiányzott már az első snap után, és már az első negyed végére 2-3. soros emberek játszottak, sőt, a 3. elején már olyan is, aki szerintem max 4. lehet a sorban. Ez azért nem olyan túl veretes, még ha Vick kinyírása után Foles is jött fel (pont ezért sem ájulnék el feltétlenül tőle, pedig nem tolta rosszul)
DL-etek fasza volt, össze is nyomta legtöbbször a támadófalunkat. Amelyből csak két kezdő All Pro guard, meg egy kezdő tackle hiányzott... Ezt is a helyén kezelném, meg amúgy az egész védelmet, nem volt egy snapet sem a pályán a kezdő irányító, az első két (elit) tight end, az első három elkapó, plusz ugye a falban a 2(-3) hiányzó. Ez masszív 2. sor, és itt is már az elején volt gyakori 3. számú opció is. És így sem sikerült még a 3. negyed végére sem eldönteni (agyonnyerni...) a meccset. Ezért sem értettem mire veri magát annyira Cole meg DeSean, azért ennél jóval nagyobb tetteket is végre fognak hajtani 😊
Nagyon sok, nagyon buta szabálytalanságotok volt, ami lehetőséget adott nekünk, ezen dolgoznotok kell mindenképpen
Remélem nem vettétek rossz néven, mert bírom ezt a csapatot is, és szívesen nézem a mérkőzéseiteket, szal nem fikázásból írtam

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nagyon jó cikk lett!

Talán az esetleges sérüléseket is bele lehet venni(ha van komoly sérült persze)Janek
Majd előszezon végén. Addig még aprítás van.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Claiborne ebben az évben annyit fog kb érni mint tavaly DRC slotban , legalább is nagyon remélem 😀

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Nagyon jó cikk lett!

Talán az esetleges sérüléseket is bele lehet venni(ha van komoly sérült persze)

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Egy kis kitekintés a csoportellenfelekre.

Janek ez a te ötleted volt 😊

 philly.blog.hu/2012/08/21/szemelyi_valtozasoka_holtszezonban_dallas_cowboys
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Az este fénypontja mégiscsak ez volt:  assets.sbnation.com/assets/1306720/walrusfight.gif
Azért látszik a Holmgren iskola 😊 Legutóbb a Cardinals elleni NFC döntőben üvöltött így a védőkkel.BleedingGreen
Na ja kíváncsi vagyok lesz e vmi folytatása 😛deee
Én csak ma fogom pótolni a meccset... Lehet tudni hogy ez mi volt? Azért elég laza Jenkins hogy csak úgy feláll meg visszapofázik Reidnek, vagy csak nekem fura hogy mit meg nem enged magának? (persze nem vágom miről beszéltek de azért a testbeszédét/mimikáját nézve nem volt épp tisztelettudó)Rataxes
Annyit tudni, hogy már a meccs alatt megbeszélték a dolgot, úgyhogy harag nincs. Jenkins mondta a meccs után, hogy Reidnek volt igaza, és jogos volt a lebaszás. Állítólag a büntik miatt volt nagyon ideges Reid, mert épp egy 80 yardos driveot szívtunk be a tartalék támadóktól úgy, hogy vagy 3-szor adtunk büntivel 1st downt, 3. és hosszúnál ráadásul (közte volt asszem a visszafújt DRC int. is roughing the passer miatt).
Ha nem egy veterán játékosról lenne szó, akkor nem lenne ennyivel vége.

Azt azért még tartom a két előszezon meccs és a tavalyi produkció alapján, hogy Castillo a végén ki fogja rúgatni Reidet ezzel a D-vel.

Amúgy 16 büntink volt, 161 yardért, nem csoda, hogy Reidnek előszezon ellenére eldurrant az agya.


több mint 11 éve
deee 290
Nem tudom én sem mindenesetre nincs jó üzenete annyiban szerencsés a dolog h Jenkins nem jöhet azzal h neki van gyűrűje Reidnek meg nincs. Várom már a meccs utáni nyilatkozatokat úgy általában.
több mint 11 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Aki esetleg tud adni jó minőségű torrent linket a meccsről azt megköszönném...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Az este fénypontja mégiscsak ez volt:  assets.sbnation.com/assets/1306720/walrusfight.gif
Azért látszik a Holmgren iskola 😊 Legutóbb a Cardinals elleni NFC döntőben üvöltött így a védőkkel.BleedingGreen
Na ja kíváncsi vagyok lesz e vmi folytatása 😛deee
Én csak ma fogom pótolni a meccset... Lehet tudni hogy ez mi volt? Azért elég laza Jenkins hogy csak úgy feláll meg visszapofázik Reidnek, vagy csak nekem fura hogy mit meg nem enged magának? (persze nem vágom miről beszéltek de azért a testbeszédét/mimikáját nézve nem volt épp tisztelettudó)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
deee 290
Értelme nincs de jól esik nekem legalábbis. 😛
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Hát most már 80-90% hogy Foles lesz a backup. Messzemenő következtetéseket nincs értelme levonni levonni a meccsből, de látszik hogy van benne potenciál.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
deee 290
Az este fénypontja mégiscsak ez volt:  assets.sbnation.com/assets/1306720/walrusfight.gif
Azért látszik a Holmgren iskola 😊 Legutóbb a Cardinals elleni NFC döntőben üvöltött így a védőkkel.BleedingGreen
Na ja kíváncsi vagyok lesz e vmi folytatása 😛
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
A kép teljességéhez azért hozzátartozik,hogy a meccsen egy snappet sem játszott az O-ból Gaffney,Brady,Gronk,Hernandez,Welker,Lloyd,Mankins,Vollmer; a D-ből Wilfork,Fanene,Ninkovich,McCourty,Arrington,Mayo...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Az este fénypontja mégiscsak ez volt:  assets.sbnation.com/assets/1306720/walrusfight.gif
Azért látszik a Holmgren iskola 😊 Legutóbb a Cardinals elleni NFC döntőben üvöltött így a védőkkel.


több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Még nem láttam a meccset, de több helyen is olvastam, hogy Foles milyen meggyőző meg stb, azonban

Tavaly a Pats D# a 2, legtöbb yardot engedte az ellenfeleknek. Bekapott pontokban középmezőny, 3rd down%-ban pedig az 5. legrosszabbak voltak.
És úgytom, hogy tegnap a védelmükben se sok kezdő játszott. Szal szép ez Foles-tól és tényleg biztató, de azért mégiscsak egy gyenge-közepes csere D#-el került szembe, szal nem kell egyből kezdőQB-t csinálni belőle. (De persze én is örülni foguk, ha Vick sérülése esetén is ilyen jól fog játszani az alapszakaszban.)

Jah és ami Vick-nél fontos.
2010-ben a preseason statjai: 16/28, 57%, 6,9 YPA, 0 TD, 3 inti, 5 sack, 2 fumble, 38,2-es QB-rating.
2011-ben: 19/36, 53%, 6,1 YPA, 1 TD, 3 inti, 2 sack, 2 fumble, 45,9-es QB-rating.
több mint 11 éve
deee 290
SPOILER SPOILER



Nem akartam estéig írni de ha már Greengo megtette végül is mindegy:

Szóval akárki akár mit mond megkövezhettek elfogultnak mondhattok stb..... de nálam Foles a jövő és legyen Vicknek milliós szerződése stb és Foles még nem játszott éles meccset akkor is őt kezdetném. Vickkel sajna nem fogunk előre jutni Folesban pont azok a dolgok egyenlőre! érzékelhetőek ami Vickből nekem hiányzik. Igen egyre inkább úgy látom ő a mi Daltonunk és ha odafigyelnek rá és szépen fejlődik lehet a mi Breesünk is ha már 9-sben játszik 😛
Szóval nekem átjött a játéka.

Három dolog ami nem tetszett legyen négy: Büntetések igaz nem mind volt jogos. (a bírók szegények amúgy elég viccesek éles meccseken ez nagyon gáz lesz)

3. és hosszúak még mindig szokásos benyelése...

Ryans főleg az elején továbbra sem találta a helyét aztán némileg belejött

Bell pedig nem Peters...... nagyon nem

Szóval hosszú idény elé nézünk félek nem ez lesz a make év hacsak vhogy nagyon össze nem állunk és főleg hacsak nem Foles lesz a kezdő bár kívánom Vick győzzön meg.

Ja és még egy komment a meccs alattról erre nem is emlékeztem: I saw Foles outplay Luck in Oct. 17, 2009 when he led Arizona to a victory over Stanford 43-38. Foles was 40-51 in pass completion and 515 yards.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
A meccsről röviden:
Vicknek sikerült a pályán töltenie újabb másfél driveot majd jött a bordasérülés. Semmi komoly, de óvjuk mint egy hímes tojást ezért már nem tért vissza. A Foles (18/28 271 yard 2 TD 1 Int.) vezette O# már mutatott életjeleket. A kezdők két és fél negyeden keresztül voltak fent. DeSean nagyot játszott. Foles pickje után megint Ő blokkolt. Szép lassan kezd összeállni a kép...persze sokat még nem mutatunk az ellenfeleknek. A cseréknél Brown villant megint, persze Polknak is voltak szép pillanatai, de úgy érzem Brown lesz a befutó a 3. RB posztra. Dunlap elég jól ellátta kezdőként a feladatát. (persze erre volt már máskor is példa) Falnál azért a run blokkokat még csiszolni kell.
A védelemnél a D line továbbra is halálos. Ezen a meccsen Hunt volt kiemelhető. Úgy néz ki neki is biztos a helye. LB-knél Kendricks nagyon jó. Remélem szezonban is látunk tőle hasonlókat. Hanson továbbra is megbízható, sztem neki is fix helye van. DRC-nek lehetett vna egy int-je, de visszafújták...egyszer meg nagyon megverte az embere. ST rendben lesz ahogy elnézem. Visszahordások nem nagyon mentek ellenünk. Akeem Jordan is kiemelhető mint ST-ben mint LB-ben. Ami viszont bosszantó volt az az, hogy rengeteg büntetést szedtünk össze. Ezekre a továbbiakban figyelni kéne.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Nem ártana Mike-nak valami acélbordákat beültetni... Remélem, ez a Foles srác tényleg jó lesz, mert ha nem, nagy bajban leszünk...mustaine
Gyere eredménykövetőbe:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Előszezon - 2. hét - NFL eredménykövetés | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nem ártana Mike-nak valami acélbordákat beültetni... Remélem, ez a Foles srác tényleg jó lesz, mert ha nem, nagy bajban leszünk...

több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
na ki lesz itt?Janek
jelen, mint minden élő meccsen 😊

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
na ki lesz itt?