Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
holnap este hol nézed meg?Mert ma már én sem bírom kivárni?!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
na akkor éjjel!!
már alig várom, ja és végre nem kell a gép előtt néznem (bár múltkor végre normális volt a stream) mivel lett espn csatorna vhogy az előfizumban 😊zsojti
Jó lenne nekem is egy ilyen TV-s megoldás. De addig is marad, a konyhába száműzetés, netbook, fejhallgató, sósmogyi + tonic kombó 😀 némi energia itallal, mert reggel 6kor irány a meló... Minden kedves Eagles drukkernek jó szórakozást, és persze sérülésmentes meccset a játékosoknak! 😊Gege55
A tonicot sörre kell cserélni és szebb lesz az élet :d A többivel egyetértek. Én csak holnap este nézem meg, de már alig várom.
több mint 11 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
na akkor éjjel!!
már alig várom, ja és végre nem kell a gép előtt néznem (bár múltkor végre normális volt a stream) mivel lett espn csatorna vhogy az előfizumban 😊zsojti
Jó lenne nekem is egy ilyen TV-s megoldás. De addig is marad, a konyhába száműzetés, netbook, fejhallgató, sósmogyi + tonic kombó 😀 némi energia itallal, mert reggel 6kor irány a meló... Minden kedves Eagles drukkernek jó szórakozást, és persze sérülésmentes meccset a játékosoknak! 😊
több mint 11 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
na akkor éjjel!!
már alig várom, ja és végre nem kell a gép előtt néznem (bár múltkor végre normális volt a stream) mivel lett espn csatorna vhogy az előfizumban 😊
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
edit: ja, hogy el vagyok tévedve egy nappal? oké.mustaine
Igen 😀
Ma/holnap 2:00-kor lesz a meccs. Nem biztos, hogy leszek. Lehet majd csak szerdán, csütörtökön pótlom be.

5 dolog amire érdemes figyelni:
 www.philly.com/philly/sports/eagles/20120819_Five_things_to_watch_in_Mondays_Eagles-Patriots_game.html

A lényeg, hogy sérülés ne legyen.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
van valakinek streamhez linkje? ahol én szoktam nézni, most se kép, se hang. köszi

edit: ja, hogy el vagyok tévedve egy nappal? oké.mustaine
Meccs előtt nézz be eredménykövető topicba vagy itt keresgess:  bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/meccsnezes_az_interneten


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
van valakinek streamhez linkje? ahol én szoktam nézni, most se kép, se hang. köszi

edit: ja, hogy el vagyok tévedve egy nappal? oké.

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jenkins-t rendszeresen próbálgatjuk, lehetőséget adunk neki DE-ként.
"He gives you a little bit in the run game," coach Andy Reid said. "Just a big body, and he is athletic enough where he can still pass rush from out there." Jenkins' primary position will remain three-technique tackle in base packages, but he's shown capable of rushing the passer from the perimeter on occasion. Jenkins' versatility could end up saving the Eagles a roster spot.

Talán az utolsó sor a leglényegesebb, hogy rosterhelyet spórolhatunk így.
DL: Babin, Jenkins, Landri, T.Cole, B.Graham, Cox, Thornton, V.Curry, P.Hunt és marad Tapp vs. Dixon.
A másik oldalon pedig ott van, hogy B.Graham is játszott párszor DT-ként rookie szezonjában, kérdés, hogy Washburn rendszerében is alkalmas-e erre.

A következő 5 nap (2 meccs) során sok kérdésre választ fogunk kapni.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Watkins-ot is szépeket mondanak:
 www.phillymag.com/eagles/2012/08/19/watkins-exiting-valley-of-darkness/

N. Allen-re kiv leszek. Tavaly elég jó formában fejezte be a szezont. Jó lenne, ha az idei lenne a breakout éve.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na aztán majd szépen visszasunyítjuk a testvéri szeretet városába... én sem sajnálom amennyi lehetőséget ő megkapott, Kafka nem fog annyit kapni, pláne, hogy itt van Foles is a nyakán aki elég reményteljesnek tűnik. Úgyhogy tetszett volna jobban összeszednie magát.

Apropó Kolb hol van Deny 😛? Nagyon eltűnt remélem nincs baja vagy vmi személyes ok itt a többi fő fórumozók közül vkikkel? Ha tud vki vmit pm-ben szívesen várok infót róla akár tőled is Deny?

Már nagyon várom a kedd hajnalt csak fent bírjak maradni. deee
Depis lett, aztán offolta az ilyen földi halandóknak való dolgokat, és értelmesebb vizekre evezett

több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Jarettól sokat várok , biztos a mostani meccsen is kifogja ütni az egyik játékosunkat , de ettől eltekintve , érzem a levegőben hogy jó meccse lesz!Petikievak01
Kell is neki, mert nem sok esélye lesz még, ha úgy játszik mint eddig akkor már a rosterhely is veszélyben. A passz elleni védekezést említették gyengéjeként, a futás ellen elvileg beast volt, de ha már szerelni se tud akkor nincs miről beszélni. Én kezdek lemondani róla, amit a steelers ellen csinált...
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Jarettól sokat várok , biztos a mostani meccsen is kifogja ütni az egyik játékosunkat , de ettől eltekintve , érzem a levegőben hogy jó meccse lesz!

több mint 11 éve
deee 290
Na aztán majd szépen visszasunyítjuk a testvéri szeretet városába... én sem sajnálom amennyi lehetőséget ő megkapott, Kafka nem fog annyit kapni, pláne, hogy itt van Foles is a nyakán aki elég reményteljesnek tűnik. Úgyhogy tetszett volna jobban összeszednie magát.

Apropó Kolb hol van Deny 😛? Nagyon eltűnt remélem nincs baja vagy vmi személyes ok itt a többi fő fórumozók közül vkikkel? Ha tud vki vmit pm-ben szívesen várok infót róla akár tőled is Deny?

Már nagyon várom a kedd hajnalt csak fent bírjak maradni.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Reid:

- Kafka, Babin, Cooper és Casey nem fognak játszani a Pats ellen.
- A kezdők minimum egy félidőt fognak játszani, de lehet, hogy még a 3. negyedben is kapnak 1-2 drive-ot.
- Ha minden jól megy, akkor T.Edwards nem fog pályára lépni a Pats ellen.

Vick a Kolb-helyzetről:
“I’m going to call him tonight. That’s my boy,” said Michael Vick Saturday. ”From what I hear, he needs some protection. Other than that I really don’t know. [I'm going to reach out] just to encourage him more than anything.”

Celek:
“I feel bad for him,” said Brent Celek, who was tight with Kolb when they played together. “The guy’s a good player. Just from what I’m hearing things aren’t working out so well. But it’s still the preseason. He’s just got to keep his head down and keep grinding and keep going. I still think he’s a great quarterback. Doesn’t change my mind.”

Azért én nem sajnálom Kolb-ot. Lényegében 5 igazán jó meccse volt egész NFL pályafutása alatt és így is már több 10 millát tett zsebre.
több mint 11 éve
houshmandzadeh 32
OK köszi a válaszokat.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Persze. Elvileg ezen a meccsen lesznek fent a legtöbbet a kezdők.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Szerintem majd közvetlenül meccs előtt fog eldőlni. A sérülése nem komoly.
több mint 11 éve
houshmandzadeh 32
Sziasztok!

Vick fog játszani a patriots ellen?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Felőlem meg is állíthattok minket a preseasonben, ha alapszakaszban nem fog senki 😀

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
De ha nem, szerintem még akkor is van esély...korodiati
Igaz. 😀
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Tegnap már Hanson, Dixon és Marsh is edzett.
Marsh azt mondta biztos, hogy játszani fog a Pats ellen.

Hanson, Boykin és Kendricks pedig megmutathatják, hogy mit tudnak a liga legjobb támadógépezete ellen (Welker-Gronk-Hernandez)
A tavalyi meccsen 3an összesen laza 18 elkapást, 236 yardot és 3 TD-t hoztak össze. Nah jó azért Branch se volt rossz a maga 6 elkapásával és 125 yard-jával.
Szal fel van adva a lecke az egész védelemnek. De legalább, ha Brady-éket megállítjuk, akkor elmondható, hogy van esélye rá, hogy jó védelmünk lesz az idén. 😀

Bébé
De ha nem, szerintem még akkor is van esély...
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Tegnap már Hanson, Dixon és Marsh is edzett.
Marsh azt mondta biztos, hogy játszani fog a Pats ellen.

Hanson, Boykin és Kendricks pedig megmutathatják, hogy mit tudnak a liga legjobb támadógépezete ellen (Welker-Gronk-Hernandez)
A tavalyi meccsen 3an összesen laza 18 elkapást, 236 yardot és 3 TD-t hoztak össze. Nah jó azért Branch se volt rossz a maga 6 elkapásával és 125 yard-jával.
Szal fel van adva a lecke az egész védelemnek. De legalább, ha Brady-éket megállítjuk, akkor elmondható, hogy van esélye rá, hogy jó védelmünk lesz az idén. 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
For a hit on a defenseless player, Rodgers-Cromartie's $21,000 fine is the minimum for that offense in 2012 - 5% increase per new CBA.empty taxi
Baromság. Ennyire nem volt lecsúszva az a szerelés.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
For a hit on a defenseless player, Rodgers-Cromartie's $21,000 fine is the minimum for that offense in 2012 - 5% increase per new CBA.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ma M&M és Castillo is tartott sajtótájékoztatót:

- A csapat megvitatta, hogy Polk esetleg szóba jöhet FB-ként. Polk amúgy azt nyilatkozta, hogy nem kérték, hogy tanuljon meg egyetlen FB playt is valamint nem hiszi, hogy a válla gondot okozna a blokkolásban. (Amúgy egyetemen amikor Jake Locker volt a QB, akkor elég sokat használták futóplayeknél lead-blocker-ként.)
- Castillo szerint B.Graham küldetésen van.
Graham said one of his goals was to not miss a practice at training camp, and he accomplished that. Now it’s on to the next phase.
“The mission is just to get back on my game because I was hurt,” he said. “I know what I can do. I’m just going out there and trying to prove to them that they didn’t waste a pick.”
Bébé
hát sajnálnám, ha nem férne rosterre ( de ez alapján akkor HB -ként erősen kérdéses), na meg havili se tudom milyen szintet üt meg...
bár Reid szerint kell FB a keretbe, szóval érdekes lesz 😊