Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Mi a rákért van az kiírva a wikipédiára hogy asomughát elcseréltük a coltsal... "On August 25, 2012, Asomugha was traded to the Indianapolis Colts in exchange for Dwight Freeney, a conditional 2013 2nd Round Draft Pick, and a 2014 3rd Round Draft Pick. The trade was made two days after Colts' Owner Jim Irsay announced via Twitter; "TRADE WINDS BLOWING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!""
Ha ez igaz akkor ennek semmi értelme , mi a francnak szedtünk még1 De/OLB-t ha már van nekünk 2 pro bowl szintü ... és mi az életért cseréltük el asomughát ha senki más nem tudja pótolni kellőképpen a helyét ... Nagyon remélem hogy ezt csak valami őrült rakta ki.
Petikievak01
Ne keltsd a pánikot mert nem bírjuk az izgalmakat 😀
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Mi a rákért van az kiírva a wikipédiára hogy asomughát elcseréltük a coltsal... "On August 25, 2012, Asomugha was traded to the Indianapolis Colts in exchange for Dwight Freeney, a conditional 2013 2nd Round Draft Pick, and a 2014 3rd Round Draft Pick. The trade was made two days after Colts' Owner Jim Irsay announced via Twitter; "TRADE WINDS BLOWING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!""
Ha ez igaz akkor ennek semmi értelme , mi a francnak szedtünk még1 De/OLB-t ha már van nekünk 2 pro bowl szintü ... és mi az életért cseréltük el asomughát ha senki más nem tudja pótolni kellőképpen a helyét ... Nagyon remélem hogy ezt csak valami őrült rakta ki.
Petikievak01
Gondolom, hogy kacsa. Ha Luck lenne ott Freeney helyett, akkor még egye fene elfogadnám, de így. 😀
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jarrett sajnos teljesen beszürkült. Mondjuk még mindig jobb mint a saját játékosok legyakása. 😀 Ennek ellenére lehet megkapja még idén a lehetőséget mert mégis csak egy második körös húzás. Thomas meg simán elfér PS-ben. Ha valami baj lenne akkor felhozzák.
Tapp tényleg jó kérdés. Dixon kárára maradna és akkor 6DE-el és 5DT-el vágnánk neki a szezonnak. Vagy Thornton IR/PUP ( 😀 )és akkor a kecske is jól lakik ...Greengo
Ki is akadnék, ha Dixon rajta lenne az 53on, Thornton pedig nem. Amúgy nem hiszem, hogy 11 DL-el vágnánk neki. M. Patterson visszatérésében annyira nem bízom. De ha vissza is tér, a 9. hét után már világos lesz, kinek vesszük kevésbé hasznát.

P.Thomas elfér PS-be csak nehogy elvigyék. Thornton sikerült tavaly megtartani fizuemeléssel. Talán P.Thomas-t is sikerül.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Mi a rákért van az kiírva a wikipédiára hogy asomughát elcseréltük a coltsal... "On August 25, 2012, Asomugha was traded to the Indianapolis Colts in exchange for Dwight Freeney, a conditional 2013 2nd Round Draft Pick, and a 2014 3rd Round Draft Pick. The trade was made two days after Colts' Owner Jim Irsay announced via Twitter; "TRADE WINDS BLOWING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!""
Ha ez igaz akkor ennek semmi értelme , mi a francnak szedtünk még1 De/OLB-t ha már van nekünk 2 pro bowl szintü ... és mi az életért cseréltük el asomughát ha senki más nem tudja pótolni kellőképpen a helyét ... Nagyon remélem hogy ezt csak valami őrült rakta ki.

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Asszem megvolt az első kisebb keretszűkítés , még 5 embert kell cutolni a 75 höz.
Akik most távoztak:
WR Elvis Akpla
S Wade Bonner
DE Xavier Brown
WR Brian Hernandez
WR Mckay Jacobson
WR Tiger Jones
G Alfred Mcculough
S Tom Nelson
CB Kevin Thomas
OT Thomas Welch

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Jarrett sajnos teljesen beszürkült. Mondjuk még mindig jobb mint a saját játékosok legyakása. 😀 Ennek ellenére lehet megkapja még idén a lehetőséget mert mégis csak egy második körös húzás. Thomas meg simán elfér PS-ben. Ha valami baj lenne akkor felhozzák.
Tapp tényleg jó kérdés. Dixon kárára maradna és akkor 6DE-el és 5DT-el vágnánk neki a szezonnak. Vagy Thornton IR/PUP ( 😀 )és akkor a kecske is jól lakik ...


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
- Foles intije nagyon tetszett. A legjobb dobása volt sztem. 60 yardot szállt levegőben a labda. Kolb és Kafka után felüdülés ilyen csereQB-t látni. 😀
- P.Thomas tetszetősen játszott. Utsó meccsen is ilyen jól fogja nyomni lehet h be fogja előzni Jarrett-et.
- Henry lesz a punter. McBriar lehet hogy jobban puntol, de holderként balfasz. Korábban is voltak ebből gondjai Dallas-ban. A most kihagyott Henery FG-nél is kurva szarul rakta le a labdát. Élő képen is látszott, hogy ott balfaszkodott. És ha jól emlékszem a múlt7en kihagyott Henery FG-nél is Ő volt a holder, de ott nemtom h ki baszta el.
Jah nem. Henry volt holder. Ott az órával balfaszkodtak. Meg jó 55-ről volt. 😀
- Tapp-et nemtom, hogy eltradelném-e. Túl jól játszik. Jobb, mint Curry és Dixon. De Curry roster helye betonbiztos, szal nehéz döntést, hogy mi lesz vele. Simán hasznát tudnánk venni.

Bár Atogwe helye se annyira biztos. Főleg úgy, hogy az utsó 2 meccset kihagyta. Izgi lesz az utsó meccs safety szempontból (is).

Jah és Clayton-nak is volt pár szép megmozdulása, de nemtom, hogy van-e hely neki.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Aki hozzám hasonlóan nem tudta megnézni éjjel a meccset, annak ajánlott a következő link:  www.thefirstrow.eu/watch/49037/1/watch-nfl-network.html
Most kezd!Shawn84
És aki még erről is lemarad, az innen leszedheti 😉
 sport-video.org.ua/PECB240812.htmlBleedingGreen
Szokás szerint. Csak megőszülök mire lejön. Az elején elég lassú. Pár óra után seedelik annyian, hogy jó sebességgel lejön.
több mint 11 éve
deee 290
Aki hozzám hasonlóan nem tudta megnézni éjjel a meccset, annak ajánlott a következő link:  www.thefirstrow.eu/watch/49037/1/watch-nfl-network.html
Most kezd!Shawn84
Off de ha már itt erről van szó:

Az a kérdésem, hogy egyébként van-e olyan android alkalmazás amit letöltve ilyen stream nézhető lesz? Időnként lehet erre szorulok majd rá, van wifim. Sajna csak 2.1-s androidom van. Köszi

On
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Aki hozzám hasonlóan nem tudta megnézni éjjel a meccset, annak ajánlott a következő link:  www.thefirstrow.eu/watch/49037/1/watch-nfl-network.html
Most kezd!Shawn84
És aki még erről is lemarad, az innen leszedheti 😉
 sport-video.org.ua/PECB240812.html


több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Aki hozzám hasonlóan nem tudta megnézni éjjel a meccset, annak ajánlott a következő link:  www.thefirstrow.eu/watch/49037/1/watch-nfl-network.html
Most kezd!
több mint 11 éve
deee 290
- Bell Bell Bell, katasztrófa ez az ember
-az O-line úgy n-block nem volt a helyzet magaslatán Vicket pl így tuti összefogják törni és McCoynak sem lesz sok esélye... Foles s az elkapók meg a futók ellenükre oldottak meg szépen dolgokat, s ez egy Browns D-volt mi lesz a Giants vagy a Bears ellen....
deee
A falhoz annyit, hogy ezen a meccsen nem mindenki volt a helyén.Pl Big King megint beállt LG-nak. Bell tényleg trágya, de szezon közben még fejlődhet. Remélem nem kidobott pénz az amiért idehoztuk. A folytatásban meg nagyon gyorsan jöttek már a cserék.

Védelemből én most DRC-t veszem elő. Nálam ez a nagy hype már idegesítő. Csini a zöld taréj, de a pályán ennél több fog kelleni. Most is árnyékra vetődött és nem ez volt az első hibája. Nálam ez a teljesítmény még kevés.

dee: ha spoilerezni akarsz van rá lehetőséged a hsz. megírásánál. Ablak fölött az a kis fehér lap a behajtani tilossal. 😀Greengo
Értettem mester 😀
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
- Bell Bell Bell, katasztrófa ez az ember
-az O-line úgy n-block nem volt a helyzet magaslatán Vicket pl így tuti összefogják törni és McCoynak sem lesz sok esélye... Foles s az elkapók meg a futók ellenükre oldottak meg szépen dolgokat, s ez egy Browns D-volt mi lesz a Giants vagy a Bears ellen....
deee
A falhoz annyit, hogy ezen a meccsen nem mindenki volt a helyén.Pl Big King megint beállt LG-nak. Bell tényleg trágya, de szezon közben még fejlődhet. Remélem nem kidobott pénz az amiért idehoztuk. A folytatásban meg nagyon gyorsan jöttek már a cserék.

Védelemből én most DRC-t veszem elő. Nálam ez a nagy hype már idegesítő. Csini a zöld taréj, de a pályán ennél több fog kelleni. Most is árnyékra vetődött és nem ez volt az első hibája. Nálam ez a teljesítmény még kevés.

dee: ha spoilerezni akarsz van rá lehetőséged a hsz. megírásánál. Ablak fölött az a kis fehér lap a behajtani tilossal. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Sztem is 3rd downok megoldása lesz a legfontosabb, mert abban ne legyen kétségünk, hogy a fal biztosan hozni fog nagy játékokat, de azért nem lesz mindig olyan mákunk, mint tnap is az első drive-nál, hogy pont az utolsó pillanatokban szerzünk labdát.
Ugyanez elöl is. Olyan keretünk van amiben mindig ott a nagy play vagy hogy végig szaladunk 2 perc alatt a másikon, de itt is inkább a 3rd down-ok, hosszú driveok, redzone játék folyamatos jó megoldása lenne a kulcs a szezon során.
Na meg úgy összességében redukálni a büntetések számát, mert az még így az előszezon alapján mindig sok.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Majd a jó passrush segít hogy Intik is legyenek. De tényleg fontosabb, hogy a lehető leghamarabb leszedjük az ellenfél támadóit a pályáról. Futás ellen szerintem sokat lépünk előre, a DL még jobbnak tűnik mint tavaly. Mindenképpen előrelépés lesz ez a szezon a védelem szempontjából szerintem. Nálam most Castillo a kérdés megint csak. Ha rossz játékokat hív akkor tökmindegy kik játszanak.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Majd a jó passrush segít hogy Intik is legyenek. De tényleg fontosabb, hogy a lehető leghamarabb leszedjük az ellenfél támadóit a pályáról. Futás ellen szerintem sokat lépünk előre, a DL még jobbnak tűnik mint tavaly. Mindenképpen előrelépés lesz ez a szezon a védelem szempontjából szerintem. Nálam most Castillo a kérdés megint csak. Ha rossz játékokat hív akkor tökmindegy kik játszanak.
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Az int. amúgy is túlértékelt, sokkal fontosabb lenne, hogy ne tudjon haladni az ellenfél, 3. downoknál jók legyünk. 2008-ban sem volt sok int, mégis mennyivel jobb volt védelem mint pl tavaly, tavalyelőtt.


több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
10körüli INT egy csapatnak nem sok...
de a séma és a felfogás főképp nem az INT hajszolása sokkal inkább megy a sack,tackle(ha sikerül)gyártásra...

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
szezonban sem lesz sok...Janek
Eddig is Samu szedte őket. DRC mondjuk jó szokott lenni ebben a műfajban, meg Allen is szedett már párat, Coleman tavalyi meccsére meg mindenki emlékszik.Shawn84
Jó de kevésbé impresszív ha egy meccsen szeded meg magadat. Főleg akkor ha az ellenfél QB-ja egy bizonyos Rex Grossman.
Coleman tavaly 4 inti. Abból 3 Grossman ellen, 1 pedig M. Moore.
N. Allen 2 inti. Mind2 Rex Grossman. 😀

Bébé
szezonban sem lesz sok...Janek
Eddig is Samu szedte őket. DRC mondjuk jó szokott lenni ebben a műfajban, meg Allen is szedett már párat, Coleman tavalyi meccsére meg mindenki emlékszik.Shawn84
Jó de kevésbé impresszív ha egy meccsen szeded meg magadat. Főleg akkor ha az ellenfél QB-ja egy bizonyos Rex Grossman.
Coleman tavaly 4 inti. Abból 3 Grossman ellen, 1 pedig M. Moore.
N. Allen 2 inti. Mind2 Rex Grossman. 😀

Bébé
Ja persze tudom, de Allen azért első évében is szedett párat. Már nemtom ki ellen. Ezek az intik idén is meg lesznek, csak nem Sexy Rexy ellen. A szezonban szerintem összesen nagyjából 14 intit fogunk tudni leszedni. DRC, Aso, Allen, Ryans, Kendricks, Hanson, társaságból 5-nek tutira lesz.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
szezonban sem lesz sok...Janek
Eddig is Samu szedte őket. DRC mondjuk jó szokott lenni ebben a műfajban, meg Allen is szedett már párat, Coleman tavalyi meccsére meg mindenki emlékszik.Shawn84
Jó de kevésbé impresszív ha egy meccsen szeded meg magadat. Főleg akkor ha az ellenfél QB-ja egy bizonyos Rex Grossman.
Coleman tavaly 4 inti. Abból 3 Grossman ellen, 1 pedig M. Moore.
N. Allen 2 inti. Mind2 Rex Grossman. 😀
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
szezonban sem lesz sok...Janek
Eddig is Samu szedte őket. DRC mondjuk jó szokott lenni ebben a műfajban, meg Allen is szedett már párat, Coleman tavalyi meccsére meg mindenki emlékszik.Shawn84
Az a bizonyos redskins meccs hihetetlen volt. Nagyon jó volt Coleman. Amúgy meg Drc fog szedni egy 5-6t legalább is én nagyon bizakodó vagyok , ha kap 60 percet akkor megcsinálja.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
szezonban sem lesz sok...Janek
Eddig is Samu szedte őket. DRC mondjuk jó szokott lenni ebben a műfajban, meg Allen is szedett már párat, Coleman tavalyi meccsére meg mindenki emlékszik.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
szezonban sem lesz sok...

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Egyébként én tisztára lemondtam arról hogy az előszezonban lesz interceptionünk. DRC-ben biztam , de nem volt a helyzet magaslatán.

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Tudom, hogy ez még csak az előszezon, és hogy minden ami itt történik, az majd élesben sokkal gyorsabb lesz és akkor válik majd el igazán, hogy ki NFL-szint és ki nem, de jelenleg azt kell mondjam így 3 preseason meccs után, hogy szívem szerint mondjuk egy 70 fős rosterrel vágnék neki az évnek, mert 5-6 embert leszámítva senkitől sem tudnék megválni, olyan összeszedettnek tűnik most ez a társaság. A D-line és a futók közül például nem tudnék kit kidobni.somebody08
Elkapókból is vagy 8an simán rosteren lehetnének. Shawn84
Erre Chad Hall az ékes példa. Ha gyorsabb lenne, akkor simán jó WR lehetne, de így csak preseason-sztár. Látható alapszakaszban, hogy hiába a nagy szív, meg a folyamatos edzésmunka, ha nincs nagy tehetség.

Engem az ilyenek nem nagyon hatnak meg, hogy most ilyen tehetséges, meg jaj de nehéz dönteni. (amikor még SportTV-n néztem a meccseket akkor is falnak mentem Ricsi hasonló ájuldozásaitól) Ha rosteren lenne, akkor se lépne pályára (jó esetben).

Vagy tavaly Page preseasonban isten, regularban már...
Jó persze vannak kivételek, mint pl Landri aki presesonban és alapszakaszban is istenkirály volt.

Azért Shawn arra a 8 elkapóra kiv lennék.
Meg preseason. Ha vki a 3. és 4. negyedben (cserék ellen, cserék cseréi ellen) lép pályára és nem hoz kiugró teljesítményt, akkor a kezdők ellen szerintetek menne vmire?
Bébé
D-Jax, Maclin, Avant, McNutt, Cooper (ha nem sérült éppen), Gilyard, Hall, Damaris. Az előbb csak hasraütésre mondtam a 8-at, de ez pont annyi. Jó le lehet szedni 6-ra legalább, de mindegyik játékos beférhet akár. Persze nem fog!
Nálam Hall tuti kiesik, Damaris meg tuti befér. Gilyard meg ki fog esni, pedig szerintem nem volt rossz egyáltalán.Shawn84
Gilyard majd mehet a miamiba 😀