Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Vick azért sokkal jobban dolgozik a zsebből, mint Atlantában. Futni se fut már annyit, mint régen, bár a sérülései se ezekből szoktak jönni. Amúgy passz tekintetében a tavalyi éve se volt olyan szörnyű, eladott labdák is szerencsétlenségekből (pl. megpattanó labdák) jöttek többnyire. Előző szezon sokkal inkább múlt a védelem balfaszságain, de ebben meg úgy érzem előrébb léptünk. Én nem bánom ha Vick ki is hagyna pár meccset az alapszakaszból (legjobb lenne ha csak a 17. héten 😛), a lényeg legyen meg a playoff és majd ott lesz szükség tőle, abban a pár hétben arra a bizonyos MVP formára!
A jövő meg nyilván nem az övé már, 1-2 szezon lehet még benne és persze fasza lenne ha már meg is találtuk volna az utódát Foles személyében, de idén Vick még bőven az átlag feletti QB, én bízom benne, hogy tud bizonyítani.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Ha Vickről van szó, akkor én nem a passzai miatt szeretem, bár ezzel gondolom mindenki így van. Én nem is hiszem, hogy ő valaha is képes lesz benn állni a zsebben folyamatosan.
Ha idén nyerni akarunk, akkor a 2010-es Vick kell, aki márpedig folyamatosan futott, persze a sikere titka a jóval jobb passzjáték is volt, ez egyértelmű. De nem attól volt akkor sem MVP kaliber.
Én hagynám, hogy játsszon, és imádkoznék, hogy ne sérüljön meg. Reid meg félti a seggét, szóval védeni fogja mint állat, amibe bele fogunk bukni, ha csak a védelem meg nem menti a dolgot.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sztem csak deee hajtogatja ezt(lehet nem gondolta komolyan), de visszatérve Kafka játékára...azt is látni kell, hogy amikor Ő volt pályán akkor nagyon konzervatív volt a playcall.
Azért örülnék ha találna csapatot ahol lenne még esélye. Pats,Packers,Browns volt az érdeklődők között.Greengo
Na mivel megszólítattam (aki egyébként DANDE vagyok csak még mindig nem kapom vissza a profilomat s úgy látom nem is fogom pláne ha a hajtogatásnál tartunk 😉), megpróbálok válaszolni összeszedni amit már korábban is írtam lehet kicsit hosszú lesztek bocs.

Igen néha hajtogatok dolgokat mint buddhisták az imamalmot, de ezt elsősorban érzésekből teszem és mondom, nem pedig mint szagértő. Látok bizonyos dolgokat ebből vannak benyomásaim és ezt próbálom megosztani. Így is kezeljétek őket. Az egy másik kérdés, hogy úgy tapasztalom ezek a benyomások, érzések azért időnként bejönnek 😛
Szóval szép sorban:

Vick: természetesen soha nem állítottam, hogy azonnal cutoljuk még-még meg is szeretem, sőt védtem mikor itten egyes fanok piszkálta, hogy befogadtuk őt. DE a fekete irányítókkal való fenntartásaimat továbbra is tartom azóta ráadásul kinti szagértők is ráerősítettek és Vick bizony nem fogja tudni azt nyújtani ami ahhoz kelle nekünk, hogy egyről a kettőre esetünkben végre gyűrűhez jussunk. SZERETNÉM, hogy az élet rám cáfoljon de félek nem fog. Egész egyszerűen azért mert ő pl nem egy BIgBen aki ha 100 ütést is kap elbír még 50-t és pedig meggyőződésem Ben sokkal többet kapott mint Vick. S nincs is olyan csapat sajna még! körülötte, aki ezt elbírná mint az állam másik felén. Ezért várnám végre a jövő nagy reménységét.deee
A Vickes rész tök igaz. Én meg őt "utálom", de csak mert olyan fasz, hogy egyfolytában futkorászik mint a fejetlen csirke, mikor passzolhatna is. Én ezért is kedveltem jobban Kafkát meg Folest is. McNabbről meg ne is beszéljünk. Ők csak akkor futnak ha muszáj. Akárhogy nézem, a mi játékunknak a passzra kell épülnie, és nem a QB futásokra. Vicknek 1 jó szezonja volt. Többet meg sem fogja tudni közelíteni azt a szintet.
Ez van. Nekem a jól passzoló irányító jönnek be. Lehet az fekete vagy fehér. Warren Moon is mekkora király volt.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Sztem csak deee hajtogatja ezt(lehet nem gondolta komolyan), de visszatérve Kafka játékára...azt is látni kell, hogy amikor Ő volt pályán akkor nagyon konzervatív volt a playcall.
Azért örülnék ha találna csapatot ahol lenne még esélye. Pats,Packers,Browns volt az érdeklődők között.Greengo
Na mivel megszólítattam (aki egyébként DANDE vagyok csak még mindig nem kapom vissza a profilomat s úgy látom nem is fogom pláne ha a hajtogatásnál tartunk 😉), megpróbálok válaszolni összeszedni amit már korábban is írtam lehet kicsit hosszú lesztek bocs.

Igen néha hajtogatok dolgokat mint buddhisták az imamalmot, de ezt elsősorban érzésekből teszem és mondom, nem pedig mint szagértő. Látok bizonyos dolgokat ebből vannak benyomásaim és ezt próbálom megosztani. Így is kezeljétek őket. Az egy másik kérdés, hogy úgy tapasztalom ezek a benyomások, érzések azért időnként bejönnek 😛
Szóval szép sorban:

Vick: természetesen soha nem állítottam, hogy azonnal cutoljuk még-még meg is szeretem, sőt védtem mikor itten egyes fanok piszkálta, hogy befogadtuk őt. DE a fekete irányítókkal való fenntartásaimat továbbra is tartom azóta ráadásul kinti szagértők is ráerősítettek és Vick bizony nem fogja tudni azt nyújtani ami ahhoz kelle nekünk, hogy egyről a kettőre esetünkben végre gyűrűhez jussunk. SZERETNÉM, hogy az élet rám cáfoljon de félek nem fog. Egész egyszerűen azért mert ő pl nem egy BIgBen aki ha 100 ütést is kap elbír még 50-t és pedig meggyőződésem Ben sokkal többet kapott mint Vick. S nincs is olyan csapat sajna még! körülötte, aki ezt elbírná mint az állam másik felén. Ezért várnám végre a jövő nagy reménységét.
Ha már itt tartunk

Foles:
Hadd hajtogassak még valamit tavalyról ehhez: Dalton őt reklamáltam hozzánk, s tudom várjuk meg vele a szokásos sophomore évet, de bizony Cincinettiben hozza azt amiért itt szerettem volna, és bízom benne fogja továbbra is. Folesra térve a pontosságot kivéve nagyon hasonló dolgokat láttam érzékeltem, és ezért szeretem már most őt és reménykedem benne. Két momentum csak a játékából és ahogy már akkor is jeleztem NEM ÉRDEKEL! HOGY PRESZEZON VÉGRE VERTÜK A PATS-T szóval, dob egy Int-t s utána két TD-t. Számomra ez az egyik ismérve a jó irányítónak. Hibáztam naés bene van legközelebb jobban odafigyelek de megyünk tovább, s beleállok a dologba. Vick ilyenkor beparázott elkezdett mindent futással megpróbálni megoldani és bár látványos iszonyú esetlegessé váltak a támadások. Foles-nál azt remélem! ettől nem kell majd tartani. A másik, hogy mutatták azt hiszem a Pats meccsen ahogyan Maclinnek és D-Jaxnek! ha jól emlékszem magyaráz ő a kis zöldfülű és abszolút vezért módon azok meg figyelnek rá. Ebben ki fogja nőni magát és erre is szükségünk van.

S Kafka na meg még Edwards itt csak idézek mert nem tudom jobban összefoglalni mint egy két napja:
Igazából mondhatjuk, hogy Kafka szerencsétlenül járt nagyon, valójában az esélyt sem kapta meg. Ebből is látszik, hogy egy játékos tehetségét, minőségét nemcsak önmagában a játékos határozza meg az NFL-ben hanem bizony a rendszer a környezet is ez különösen igaz a QB-k esetében. Ennek klasszikus esete A. Smith meglátjuk idén hasonlóan jó tud e lenni. Pl Matt Moore tavaly egész jól nyomta most meg kifelé áll a rúdja és nem biztos, hogy csak ő benne van a híba hanem egy egészen új rendszer érkezett amiben nincsen otthon. Kívánom én is Kafkának, hogy találja meg vmelyik csapatnál a helyét, Edwardsnak meg ha ne adja az ég elő kell lépni tudjon túl jutni a Chekdown capitan szerepén.
Azt hiszem erről ennyit mindenki hámozza ki belőle amit szeretne köszönöm a türelmet 😀deee
A vickes részen kivül egyetértek XD LEhet én vagyok hülye , de 2010-benz eagels nem járta volna meg szerintem a playoffot ha vick nem kerül be a kezdőbe.ez az utolsó szezonja nem volt valami kurva jó , de remélem hogy idén ez máskép lesz. De ezt majd úgyis meglátjuk. Én is bízok Folesban , de így rövidtávon nem valami jó döntés lenne beállítani a kezdőbe , Reid helyében , akinek ugyanis az állása múlik a szezonon , biztos hogy nem Folest játszatnám. Ha lesérül akkor úgyis Foles játszik majd nem ? Szóval látni fogjátok akkor ..

több mint 11 éve
deee 290
Sztem csak deee hajtogatja ezt(lehet nem gondolta komolyan), de visszatérve Kafka játékára...azt is látni kell, hogy amikor Ő volt pályán akkor nagyon konzervatív volt a playcall.
Azért örülnék ha találna csapatot ahol lenne még esélye. Pats,Packers,Browns volt az érdeklődők között.Greengo
Na mivel megszólítattam (aki egyébként DANDE vagyok csak még mindig nem kapom vissza a profilomat s úgy látom nem is fogom pláne ha a hajtogatásnál tartunk 😉), megpróbálok válaszolni összeszedni amit már korábban is írtam lehet kicsit hosszú lesztek bocs.

Igen néha hajtogatok dolgokat mint buddhisták az imamalmot, de ezt elsősorban érzésekből teszem és mondom, nem pedig mint szagértő. Látok bizonyos dolgokat ebből vannak benyomásaim és ezt próbálom megosztani. Így is kezeljétek őket. Az egy másik kérdés, hogy úgy tapasztalom ezek a benyomások, érzések azért időnként bejönnek 😛
Szóval szép sorban:

Vick: természetesen soha nem állítottam, hogy azonnal cutoljuk még-még meg is szeretem, sőt védtem mikor itten egyes fanok piszkálta, hogy befogadtuk őt. DE a fekete irányítókkal való fenntartásaimat továbbra is tartom azóta ráadásul kinti szagértők is ráerősítettek és Vick bizony nem fogja tudni azt nyújtani ami ahhoz kelle nekünk, hogy egyről a kettőre esetünkben végre gyűrűhez jussunk. SZERETNÉM, hogy az élet rám cáfoljon de félek nem fog. Egész egyszerűen azért mert ő pl nem egy BIgBen aki ha 100 ütést is kap elbír még 50-t és pedig meggyőződésem Ben sokkal többet kapott mint Vick. S nincs is olyan csapat sajna még! körülötte, aki ezt elbírná mint az állam másik felén. Ezért várnám végre a jövő nagy reménységét.
Ha már itt tartunk

Foles:
Hadd hajtogassak még valamit tavalyról ehhez: Dalton őt reklamáltam hozzánk, s tudom várjuk meg vele a szokásos sophomore évet, de bizony Cincinettiben hozza azt amiért itt szerettem volna, és bízom benne fogja továbbra is. Folesra térve a pontosságot kivéve nagyon hasonló dolgokat láttam érzékeltem, és ezért szeretem már most őt és reménykedem benne. Két momentum csak a játékából és ahogy már akkor is jeleztem NEM ÉRDEKEL! HOGY PRESZEZON VÉGRE VERTÜK A PATS-T szóval, dob egy Int-t s utána két TD-t. Számomra ez az egyik ismérve a jó irányítónak. Hibáztam naés bene van legközelebb jobban odafigyelek de megyünk tovább, s beleállok a dologba. Vick ilyenkor beparázott elkezdett mindent futással megpróbálni megoldani és bár látványos iszonyú esetlegessé váltak a támadások. Foles-nál azt remélem! ettől nem kell majd tartani. A másik, hogy mutatták azt hiszem a Pats meccsen ahogyan Maclinnek és D-Jaxnek! ha jól emlékszem magyaráz ő a kis zöldfülű és abszolút vezért módon azok meg figyelnek rá. Ebben ki fogja nőni magát és erre is szükségünk van.

S Kafka na meg még Edwards itt csak idézek mert nem tudom jobban összefoglalni mint egy két napja:
Igazából mondhatjuk, hogy Kafka szerencsétlenül járt nagyon, valójában az esélyt sem kapta meg. Ebből is látszik, hogy egy játékos tehetségét, minőségét nemcsak önmagában a játékos határozza meg az NFL-ben hanem bizony a rendszer a környezet is ez különösen igaz a QB-k esetében. Ennek klasszikus esete A. Smith meglátjuk idén hasonlóan jó tud e lenni. Pl Matt Moore tavaly egész jól nyomta most meg kifelé áll a rúdja és nem biztos, hogy csak ő benne van a híba hanem egy egészen új rendszer érkezett amiben nincsen otthon. Kívánom én is Kafkának, hogy találja meg vmelyik csapatnál a helyét, Edwardsnak meg ha ne adja az ég elő kell lépni tudjon túl jutni a Chekdown capitan szerepén.
Azt hiszem erről ennyit mindenki hámozza ki belőle amit szeretne köszönöm a türelmet 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Basszus, benéztem, nem Antonio-t hanem Dennis Dixon ex-steeler QB-t vitték... Bocsi 😊 (csodálkoztam is hogy hogy mehet Antonio PS-be)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
A ravens hibrid defense-t játszik, elég sokat állnak fel 4-3-ban is. Egyelőre amíg PS-ben van nincs miről beszélni, de szerintem a rotációba mindenképp jó lehet.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Közben Dixon a Ravens gyakorlócsapatában kötött ki... Nagy fogás lehet a hollóknak.Rataxes
NT-nek? Vagy DE lenne?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Közben Dixon a Ravens gyakorlócsapatában kötött ki... Nagy fogás lehet a hollóknak.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sztem csak deee hajtogatja ezt(lehet nem gondolta komolyan), de visszatérve Kafka játékára...azt is látni kell, hogy amikor Ő volt pályán akkor nagyon konzervatív volt a playcall.
Azért örülnék ha találna csapatot ahol lenne még esélye. Pats,Packers,Browns volt az érdeklődők között.Greengo
Lényeg hogy nem kapta meg a megfelelő bizalmat Viszont azon az Atlanta meccsen nem játszott rosszul. 7/9 72 yrd. Emlékszem mert még Görögországban voltam, és ott egy amcsi srác érdeklődött nálam, hogy ki ez a gyerek. ő is bírta nagyon. 😛
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Sztem csak deee hajtogatja ezt(lehet nem gondolta komolyan), de visszatérve Kafka játékára...azt is látni kell, hogy amikor Ő volt pályán akkor nagyon konzervatív volt a playcall.
Azért örülnék ha találna csapatot ahol lenne még esélye. Pats,Packers,Browns volt az érdeklődők között.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
A többség akiről itt szó van , tesz oylan megjegyzéseket is hogy Foles-ot kezdőnek , ami kb olyan nagy hülyeség lenne mint ha azt mondanánk hogy mccoyt cutoljuk vagy hogy Adjuk vissza DRC-t KEvin kolbért. Igazából tetszik Foles játéka , rendre szép döntéseket hoz , azonban a pontatlansága miatt még nem kezdő szintü , fejlödnie kell , 2-3 év múlva már én is azt mondom hogy , menjen fel a pályára , de addig vick maradjon csak .Petikievak01
Hát nemtom, én ilyet konkrétan még nem olvastam itt... Írtam én is az előszezonban hogy próbáljuk ki kezdők ellen, ami értelemszerűen meg is történik egy backup qb-val a preseason alatt... nyilván nem arra gondoltam hogy reg. seasonban is Ő játszon Vick helyett 😊
Külföldi fórumokon én is láttam ilyen "Vicket cutolni kéne", meg hasonló hsz.-eket, de ez szerintem nagyrészt továbbra is a kutyás sztori miatti gyűlöletkampány része.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Folesban azért sokkal több van. Pár év tanulással simán a kezdőben találhatja magát. Azért nem várható el egy harmadik körös húzástól, hogy egyből NFL ready legyen de megvan benne a potenciál. Ezt kell észrevenni...és a többség lát is benne fantáziát. 😊Greengo
A többség akiről itt szó van , tesz oylan megjegyzéseket is hogy Foles-ot kezdőnek , ami kb olyan nagy hülyeség lenne mint ha azt mondanánk hogy mccoyt cutoljuk vagy hogy Adjuk vissza DRC-t KEvin kolbért. Igazából tetszik Foles játéka , rendre szép döntéseket hoz , azonban a pontatlansága miatt még nem kezdő szintü , fejlödnie kell , 2-3 év múlva már én is azt mondom hogy , menjen fel a pályára , de addig vick maradjon csak .

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Folesban azért sokkal több van. Pár év tanulással simán a kezdőben találhatja magát. Azért nem várható el egy harmadik körös húzástól, hogy egyből NFL ready legyen de megvan benne a potenciál. Ezt kell észrevenni...és a többség lát is benne fantáziát. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
OFF:
Egyszerűen nem szimpatikus neki... Én is utálok egy csomó embert akit max. a tévében láttam 😊 (Szulák Andi, Soma Mamagésa, stb.)Rataxes
Egyébként nem ezzel van gondom, mert ők azért tesznek a dologért. Látod őket, hogy hogyan viselkednek, nem egyszer, nem kétszer, és úgy is viselkednek, amiért igencsak elfogadható, hogy amúgy ismeretlenül utálod őket, de Kafka hol tartozik bele az ilyenbe? Én beszélni is alig hallottam még 😀Eazzy
A játékát utálom nagyon , semmit nem látok benne , tavaly is 16ból 2 int , meg irritál haa pályán van , falcons meccsen is tavaly rossz volt nézni. Én csak örülök hogy eagels mezbe nem fogom látni. Foles se tetszik , de ha valaki azt gondolja hogy ő kurva jó mert az elkapóink bravúroztak egy PReseason meccsen , akkor egézségére. Edwardsot meg úgy kedvelem , de őt se szeretném a pályán látni ha megoldható lenne.

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Azért az elég szar, hogy itt az Eagles topicban folyamatosan Eli és Romo fejét kell nézzük..mert THE NFL IS BACK! 😀 😛

Eagles signed WRs Marvin McNutt and B.J. Cunningham to their practice squad.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
New #Eagles jersey notes: David Sims is 21 and Nathan Menkin is 74.
A Nnamdi mezes fanok örülhetnek, hogy nem vált. 😀 Bébé
Menkinről eddig lemaradtam. összességében azt kell mondjam, hogy ennél jóval erősebb PS keretre számítottam. Ebből a keretszűkítésből nem úgy néz ki hogy nagyon jól jövünk ki. Igaz nem is ez a legfontosabb, de akkor is.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
New #Eagles jersey notes: David Sims is 21 and Nathan Menkin is 74.
A Nnamdi mezes fanok örülhetnek, hogy nem vált. 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
OFF:
Egyszerűen nem szimpatikus neki... Én is utálok egy csomó embert akit max. a tévében láttam 😊 (Szulák Andi, Soma Mamagésa, stb.)Rataxes
Egyébként nem ezzel van gondom, mert ők azért tesznek a dologért. Látod őket, hogy hogyan viselkednek, nem egyszer, nem kétszer, és úgy is viselkednek, amiért igencsak elfogadható, hogy amúgy ismeretlenül utálod őket, de Kafka hol tartozik bele az ilyenbe? Én beszélni is alig hallottam még 😀Eazzy
Én Kolbot utáltam.
Egyrészt mert Deny hájpolta, másrészt meg mert mcnabb maradhatott volna még 😀
szerencsére az idő engem igazolt, mert egy nagy határ szart nem ér, nemhogy annyit amennyit kaptunk érte 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Frank Trotter DT is visszatért a PS-be.
1 hely maradt szabadon.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
OFF:
Egyszerűen nem szimpatikus neki... Én is utálok egy csomó embert akit max. a tévében láttam 😊 (Szulák Andi, Soma Mamagésa, stb.)Rataxes
Egyébként nem ezzel van gondom, mert ők azért tesznek a dologért. Látod őket, hogy hogyan viselkednek, nem egyszer, nem kétszer, és úgy is viselkednek, amiért igencsak elfogadható, hogy amúgy ismeretlenül utálod őket, de Kafka hol tartozik bele az ilyenbe? Én beszélni is alig hallottam még 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
OFF:
Egyszerűen nem szimpatikus neki... Én is utálok egy csomó embert akit max. a tévében láttam 😊 (Szulák Andi, Soma Mamagésa, stb.)Rataxes
A magyar TV szereplők közül én mindegyikkel így vagyok. Ezért nem is nézek TV-t 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
OFF:
Egyszerűen nem szimpatikus neki... Én is utálok egy csomó embert akit max. a tévében láttam 😊 (Szulák Andi, Soma Mamagésa, stb.)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Hmm, mindig érdekelt volna, hogy hogyan lehet valakit utálni, aki ezért totálisan semmit nem tett, de még csak élőben sem találkoztál vele egyszer sem, hogy negatív kisugárzást esetleg érezhess, ráadásul egy backup QB-ról van szó??

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Én tökre megvagyok elégedve a kezdő rosterrel , én is dixont küldtem volna el , kafkát meg utáltam , örülök hogy elment 😀 Erre ki is bontottam egy pezsgőt az egyik haverommal.Gilyardot sajnálom 6. Wrként simán felkellett volna férnie . Mcnutt meg csalódás volt minden szempontból , ezért egy 6. körös cetli túl sok volt.Petikievak01
Azért azt megünnepelni hogy Kafkát elküldték, az nagyon nem szép ám.Shawn84
Nem tudom , sohase szerettem... Meg amúgy se ismer 😀 És szomjasak is voltunk...