Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Top 30 Momentum: 27. rész http://philly.blog.hu/2012/04/04/top_30_momentum_27_lesean_mccoy_franchise_rekordot_deny
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Figyeljetek, tavaly is azt mondták, hogy jó az LB korp, gondolom most, hogy Ryans jött, illetve feltételezik, hogy Casey, Chaney és Rolle is tovább fejlődött, így most már szerintem Andy meg Juan csereveréssel élveznek az LB sorra 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
(Am a Saints rendezte le nem gyengén a LB kérdést, kb. 0 cappel ment oda Lofton és Hawtorne :rolleyes: )Newman
Most vagy Luke kell nekünk (vagy vki más 2. körös LB) vagy ennyire leszarjuk a dolgokat LB területen. 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
OG Derek Dennis (Temple) and S Kevin Kroboth (Temple) are scheduled to work out for the Eagles at the NovaCare Complex on Wednesday morning.
Amennyire vágom hátsó körös prospect-ek.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Michael Floyd jön workoutra hozzánk:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/List-of-Eagles-draft-visits.html

WR-dologgal, hogy állunk?
Egy tehetséges WR-t szívesen látnék még nálunk.
DeSean és Maclin külső WR-nek jó, Avant slotban jó. Cooper, Hall, Gilyard pedig küzdhet a rosterhelyért.
De ha bejön egy sérülés akkor borul minden. Avant kívül nem tud játszani. Cooper megél azért kívül, de egy DeSean-Cooper-Avant trió azért nem hangzik olyan ütősen. Ráadásul jó lenne szerezni vmi RedZone célpontot.
Szal, ha Floyd lecsúszik hozzánk felőlem nyugodtan behúzhatjuk.
Második, harmadik körben legkésőbb hoznék egy elkapót. (Ha a FA piacon nem lépünk semmit.)Bébé
Szerintem többféle úton is elindulhatunk. Hosszú évek óta nincs igazi elsőszámú receiverünk. Rámehetünk valaki ilyenre pl Floyd. Luxus lenne, de ha a LT kérdés rendezve lenne, akkor van rá esély.
Amire jóval nagyobb az esély, hogy a 3. napon hozunk egy gyors slot receivert. Avant képességeit nem kell ecsetelni, de a hatótávolsága korlátozott, mélyebb routeokra nem ér oda. Kéne valaki aki középen is beszáguldja a pályát, megfutja a deep post és cross routokat. Legalább Jacksont nem kéne annyiszor bezavarni a pálya közepére. Sok potenciális slot wr jöhet szóba: Wright, Wylie, Adams, T.Y. HiltonBleedingGreen
Hiltonnak rohadtul örülnék, nagy kedvencem volt egyetemen. 😊
(Am a Saints rendezte le nem gyengén a LB kérdést, kb. 0 cappel ment oda Lofton és Hawtorne :rolleyes: )

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
http://cbsphilly.files.wordpress.com/2012/04/bjubf.jpgJanek
nekem az volt az egy szembeötlő, hogy desean termetű bábura rakták a mccoy mezt 😀eaglesmcnabb
A legtöbb lógott.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
http://cbsphilly.files.wordpress.com/2012/04/bjubf.jpgJanek
nekem az volt az egy szembeötlő, hogy desean termetű bábura rakták a mccoy mezt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Egy Floyd szerű wr nem ártana szó se róla.

Azért lenne dolga az ellenek egy djax-Macklin-Floyd-Avant 4es állna fel a snap-nél.

Most talán először mehetünk úgy a draftra,hogy "csak"3needünk van a többi mehetne irányított BPA alapon...
need ugye az OT,DT,LB....

De igazán csak az OTJanek
Na, hogy is lett hirtelen csak az OT igazán need? Szerintem az LB továbbra is nagyon nagy need. Továbbra sincs kezdőnk Ryans mellett.Eazzy
Teljesen egyetértek. Első 2 körben 3 pick van. OT, LB elsőbbséget élvez, aztán DT. 3. körtől meg BPA.Shawn84
Simán lehet még trade is. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Egy Floyd szerű wr nem ártana szó se róla.

Azért lenne dolga az ellenek egy djax-Macklin-Floyd-Avant 4es állna fel a snap-nél.

Most talán először mehetünk úgy a draftra,hogy "csak"3needünk van a többi mehetne irányított BPA alapon...
need ugye az OT,DT,LB....

De igazán csak az OTJanek
Na, hogy is lett hirtelen csak az OT igazán need? Szerintem az LB továbbra is nagyon nagy need. Továbbra sincs kezdőnk Ryans mellett.Eazzy
Teljesen egyetértek. Első 2 körben 3 pick van. OT, LB elsőbbséget élvez, aztán DT. 3. körtől meg BPA.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Egy Floyd szerű wr nem ártana szó se róla.

Azért lenne dolga az ellenek egy djax-Macklin-Floyd-Avant 4es állna fel a snap-nél.

Most talán először mehetünk úgy a draftra,hogy "csak"3needünk van a többi mehetne irányított BPA alapon...
need ugye az OT,DT,LB....

De igazán csak az OTJanek
Na, hogy is lett hirtelen csak az OT igazán need? Szerintem az LB továbbra is nagyon nagy need. Továbbra sincs kezdőnk Ryans mellett.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Szerintem meg épp jól csinálták.

Valahogy a nép ragaszkodik a tradicionális klubmezekhez.
Majd a 3.számúnál megbolondulnak.

Anyagilag meg ugye nem lehet nagy kérdés mennyire jó piac az nflJanek
A Nikenak marha sok mezt kéne eladni, hogy nyereséget hozzon ki ebből a dologból. De ha tök ugyanazok a mezek vannak mint a Reeboknál, és azok jóval olcsóbbak lesznek, akkor ki venne Nike mezt?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem meg épp jól csinálták.

Valahogy a nép ragaszkodik a tradicionális klubmezekhez.
Majd a 3.számúnál megbolondulnak.

Anyagilag meg ugye nem lehet nagy kérdés mennyire jó piac az nfl

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
http://cbsphilly.files.wordpress.com/2012/04/bjubf.jpgJanek
Azaz nem változott semmi. 😀 Nagyon kreatív formák ülhetnek a Nike-nál.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
http://cbsphilly.files.wordpress.com/2012/04/bjubf.jpgJanek
Semmi új. Nagy luftot rúgott ezzel a Nike. Egyedül a Seahawks mez lett más.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
http://cbsphilly.files.wordpress.com/2012/04/bjubf.jpg

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Egy Floyd szerű wr nem ártana szó se róla.

Azért lenne dolga az ellenek egy djax-Macklin-Floyd-Avant 4es állna fel a snap-nél.

Most talán először mehetünk úgy a draftra,hogy "csak"3needünk van a többi mehetne irányított BPA alapon...
need ugye az OT,DT,LB....

De igazán csak az OT

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Michael Floyd jön workoutra hozzánk:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/List-of-Eagles-draft-visits.html

WR-dologgal, hogy állunk?
Egy tehetséges WR-t szívesen látnék még nálunk.
DeSean és Maclin külső WR-nek jó, Avant slotban jó. Cooper, Hall, Gilyard pedig küzdhet a rosterhelyért.
De ha bejön egy sérülés akkor borul minden. Avant kívül nem tud játszani. Cooper megél azért kívül, de egy DeSean-Cooper-Avant trió azért nem hangzik olyan ütősen. Ráadásul jó lenne szerezni vmi RedZone célpontot.
Szal, ha Floyd lecsúszik hozzánk felőlem nyugodtan behúzhatjuk.
Második, harmadik körben legkésőbb hoznék egy elkapót. (Ha a FA piacon nem lépünk semmit.)Bébé
Szerintem többféle úton is elindulhatunk. Hosszú évek óta nincs igazi elsőszámú receiverünk. Rámehetünk valaki ilyenre pl Floyd. Luxus lenne, de ha a LT kérdés rendezve lenne, akkor van rá esély.
Amire jóval nagyobb az esély, hogy a 3. napon hozunk egy gyors slot receivert. Avant képességeit nem kell ecsetelni, de a hatótávolsága korlátozott, mélyebb routeokra nem ér oda. Kéne valaki aki középen is beszáguldja a pályát, megfutja a deep post és cross routokat. Legalább Jacksont nem kéne annyiszor bezavarni a pálya közepére. Sok potenciális slot wr jöhet szóba: Wright, Wylie, Adams, T.Y. Hilton


több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Michael Floyd jön workoutra hozzánk:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/List-of-Eagles-draft-visits.html

WR-dologgal, hogy állunk?
Egy tehetséges WR-t szívesen látnék még nálunk.
DeSean és Maclin külső WR-nek jó, Avant slotban jó. Cooper, Hall, Gilyard pedig küzdhet a rosterhelyért.
De ha bejön egy sérülés akkor borul minden. Avant kívül nem tud játszani. Cooper megél azért kívül, de egy DeSean-Cooper-Avant trió azért nem hangzik olyan ütősen. Ráadásul jó lenne szerezni vmi RedZone célpontot.
Szal, ha Floyd lecsúszik hozzánk felőlem nyugodtan behúzhatjuk.
Második, harmadik körben legkésőbb hoznék egy elkapót. (Ha a FA piacon nem lépünk semmit.)Bébé
És akkor mikor akarnál hozni LB-t, OT-t, DT-t? Nem hinném, hogy 4. körnél előbb picket pazarolnánk WR-re, mégha igazad is van.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Michael Floyd jön workoutra hozzánk:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/List-of-Eagles-draft-visits.html

WR-dologgal, hogy állunk?
Egy tehetséges WR-t szívesen látnék még nálunk.
DeSean és Maclin külső WR-nek jó, Avant slotban jó. Cooper, Hall, Gilyard pedig küzdhet a rosterhelyért.
De ha bejön egy sérülés akkor borul minden. Avant kívül nem tud játszani. Cooper megél azért kívül, de egy DeSean-Cooper-Avant trió azért nem hangzik olyan ütősen. Ráadásul jó lenne szerezni vmi RedZone célpontot.
Szal, ha Floyd lecsúszik hozzánk felőlem nyugodtan behúzhatjuk.
Második, harmadik körben legkésőbb hoznék egy elkapót. (Ha a FA piacon nem lépünk semmit.)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Top 30 Momentum: 28. rész http://philly.blog.hu/2012/04/03/top_30_momentum_28_jeremy_maclin_serulese_deny
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Dunlap másik gyengéje a magasságához/testtömegéhez is köthető...ami nem más mint a lassúsága. Szval snapnél mire megemeli ezt a tömeget (felegyenesedik)rég elfut mellette a DE vagy az LB. Irányváltásról nem is beszélek mert az esélytelen. Inkább a hosszú karjaival próbálja még terelgetni az ellenfél védőit több kevesebb sikerrel. Bírom Big Kinget, de nem tenném kezdőnek.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Dunlap-ra egy picit visszatérve:
Az a baj vele, hogy brutál magas Vicknek. Egyszerűen nem lát ki mögötte. Nem tudom most hirtelen, hogy ki ellen, talán a Cards ellen volt az, hogy gyakorlatilag nem látta Vick a felugró falembert King mögött, és az meg ugye szépen beleütött a lasztiba, ami Vicknél különösen sokszor jelent gondot, hogy falemberek ütögetik le a passzait, ami mondanom sem kell, hogy mikhez vezethet. Szóval ebből a szempontból sem árt vizsgálni. Nyilván egy Brady ezzel semmiben nincs károsítva, de Vicknél szerintem gond. De szóljatok ha nagy hülyeséget mondtam.Eazzy
de most nem mindegy hogy 10 centivel magasabb nála vagy 20-al? így se úgy se lát ki mögüle 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Az ominózus meccsen asszem pont guardot játszott Dunlap. Ott zavaróbb egy ilyen magas ember, de főleg akkor, ha rányomják a QB-ra.
Kicsit túl van értékelve a falemberek magassága. Számít persze, de nem annyit. Egy 6'0-s QB elé nem lehet 6'0-s falat rakni. 😀 Inkább az számít, hogy jó munkát végezzenek és távol tartsák a védőket az irányítótól és tereljék el őket a QB elől, meglegyen a throwing lane, ahol ki tudja dobni a labdát. Még a magasabb irányítók passzait is simán le lehet ütni, ha közel férkőzik hozzájuk a védő. Brees is 6'0 pl, de közel sincs annyi leütött passza, mint Vicknek. Vick alacsonyabban engedi el a labdát mint pl Brees ez is hátrány neki.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Dunlap-ra egy picit visszatérve:
Az a baj vele, hogy brutál magas Vicknek. Egyszerűen nem lát ki mögötte. Nem tudom most hirtelen, hogy ki ellen, talán a Cards ellen volt az, hogy gyakorlatilag nem látta Vick a felugró falembert King mögött, és az meg ugye szépen beleütött a lasztiba, ami Vicknél különösen sokszor jelent gondot, hogy falemberek ütögetik le a passzait, ami mondanom sem kell, hogy mikhez vezethet. Szóval ebből a szempontból sem árt vizsgálni. Nyilván egy Brady ezzel semmiben nincs károsítva, de Vicknél szerintem gond. De szóljatok ha nagy hülyeséget mondtam.Eazzy
Igen van ebbe vmi, de ahogy Te is mondtad Vick-nek sokszor ütögetik le a passzait (főleg JPP kúrt fel ezzel 😀), szal ez Dunlap nélkül is benne van.
Az talán még segít a helyzete, hogy Dunlap OT lesz és egy OT mégiscsak kevesebbet takar, mint egy guard vagy center.
De amúgy jah lehetne egy kicsit magasabb Vick. (Vick 183 cm, Dunlap 206)
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Dunlap-ra egy picit visszatérve:
Az a baj vele, hogy brutál magas Vicknek. Egyszerűen nem lát ki mögötte. Nem tudom most hirtelen, hogy ki ellen, talán a Cards ellen volt az, hogy gyakorlatilag nem látta Vick a felugró falembert King mögött, és az meg ugye szépen beleütött a lasztiba, ami Vicknél különösen sokszor jelent gondot, hogy falemberek ütögetik le a passzait, ami mondanom sem kell, hogy mikhez vezethet. Szóval ebből a szempontból sem árt vizsgálni. Nyilván egy Brady ezzel semmiben nincs károsítva, de Vicknél szerintem gond. De szóljatok ha nagy hülyeséget mondtam.

Don't talk the walk, Walk the talk!