Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hosszú lesz ez a két hét 😊

Én már annyi mindenkire gondoltam mióta elhiszem,hogy nem kikili lesz mert ő
1.túl logikus
2.elviszi más
3.négyJanek
Mi is csak totózunk. Mondjuk amit kihoztam mock draft cikkben az nekem így utólag nagyon tetszene. Csak ugye van a Reid faktor. Legjobb az lenne ha hátrébb mennénk és a legjobb elérhető LB-t behúznánk. Én már Coplesre is gondoltam, Poera, Borckersre meg a fél osztályra.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Hosszú lesz ez a két hét 😊

Én már annyi mindenkire gondoltam mióta elhiszem,hogy nem kikili lesz mert ő
1.túl logikus
2.elviszi más
3.négy

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Jó lett!

Mi lesz akkor ha első körben behúzzuk Kirkpatrickot?

Vagy Barront?

Nem tudom mit tartanak neednek a vezetők...

Upshaw nem illene be hozzánk?

ha elvinnék kikilit akkor ő rajta gondolkodtam ma a kocsiban a lámpánál...(lehet meghülyültem már?)Janek
Nem hülyültél meg, csak kijött rajtad a Draft-láz 😀

Kirkpatrickra egy nagyon kicsi esélyt adnék, de azért szerintem nem jön CB az elején. Barron egy újabb fiatal Safety, akikből el vagyunk látva. Allen meg Jarrett is második körös volt. Nem hinném, hogy a nyakukra hoznánk még Barront is. Upshaw meg hozzánk DE-nek lenne jó talán, de kizártnak tartom.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Jó lett!

Mi lesz akkor ha első körben behúzzuk Kirkpatrickot?

Vagy Barront?

Nem tudom mit tartanak neednek a vezetők...

Upshaw nem illene be hozzánk?

ha elvinnék kikilit akkor ő rajta gondolkodtam ma a kocsiban a lámpánál...(lehet meghülyültem már?)

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mock draft értékelés első része: http://philly.blog.hu/2012/04/11/bowl_hu_mock_draft_jatek_ertekeles_1
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Kösz az értékelést, tegnap írtam is Shawnnak hogy valóban ráért volna az OL-depth mélyítést a hátsó körökre hagyni... 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Rata:
http://philly.blog.hu/2012/04/10/bowl_hu_mock_draft_jatek

DT-LB pick rendben van az első két körben. Igaz én (még) Cox-ot nem látom ekkora sztárnak.
A második és harmadik körben biztos, hogy nem húznék egymásután két belső falembert. Belülre kell a depth, de ezt soknak érzem.
RB pick is jó, mert kell vki Shady és Lewis mögé. Igaz Pierce gólyának tűnik nekem, Shady és Dion után. 😀
Pedig Shady-nél csak egy kicsit magasabb, de mintha sokkal magasabban játszana.
CB-WR-OT is jó pick, mert kell.
QB-t én nem húznék, de ezt már mondtam korábban.

A posztok jók, egyedül mondom a Silatolu-Jones pick zavar gyors egymásután.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d82834a5c/article/tannehill-blackmon-highlight-potential-draftday-trade-targets?module=HP11_content_stream

egy írás a lehetséges tradekről nekünk a Graham treade annyira nem jött be szvsz

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
letradeben az a nehéz,hogy mindenki azt akarja az első 20ban 😊

a visszaszámlálót köszönöm


szerintem idén tsiztán bpa alapon fogunk draftolni

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A Szurkolói mock-drafton Michael Brockers, DT hoztuk el.
Nah nálam ebben az esetben jött volna a ki/letrade.
Amúgy én Quinton Coples-re nyomtam a szavazatomat.Bébé
poe jó lenne nekünk 4-3-ba is zúzatni 😀 ha ő beválik gecijó lehet 😀 én rá szavaztam

amúgy nem értem hogy miért írnak ennyi Dt-t nekünk, szvsz azon a poszton állunk az egyik legjobban, még ha nem is a legfiatalabb a kezdőbrigád 😊eaglesmcnabb
Mert amellett hogy öregecskék, még sérülékenyek is, és kell a depth. Elsősorban a jövőre gondolva. Most meg jó a prospect alapanyag.Shawn84
Így van, szerintem sem állunk olyan hűde nagyon jól. Jenkins (32. évét tapossa) mögött nincs valami épületes depth. Landri jó szituációs játékos, de kezdőnek nem raknám be. Patterson, Dixon inkább futás ellen jó. Kéne valami fiatal játékos, aki majd 8-10 évre megoldja a 3-techet. Idén jó lehetőség van egy fiatal tehetséget elvinni az első körben, de akár a másodikban is.
Ha a játékosállományt nézzük, még mindig a LB a legnagyobb need, de nem hiszem, hogy elsőköröst lövünk el ide.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Szurkolói mock-drafton Michael Brockers, DT hoztuk el.
Nah nálam ebben az esetben jött volna a ki/letrade.
Amúgy én Quinton Coples-re nyomtam a szavazatomat.Bébé
poe jó lenne nekünk 4-3-ba is zúzatni 😀 ha ő beválik gecijó lehet 😀 én rá szavaztam

amúgy nem értem hogy miért írnak ennyi Dt-t nekünk, szvsz azon a poszton állunk az egyik legjobban, még ha nem is a legfiatalabb a kezdőbrigád 😊eaglesmcnabb
Mert amellett hogy öregecskék, még sérülékenyek is, és kell a depth. Elsősorban a jövőre gondolva. Most meg jó a prospect alapanyag.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
A Szurkolói mock-drafton Michael Brockers, DT hoztuk el.
Nah nálam ebben az esetben jött volna a ki/letrade.
Amúgy én Quinton Coples-re nyomtam a szavazatomat.Bébé
poe jó lenne nekünk 4-3-ba is zúzatni 😀 ha ő beválik gecijó lehet 😀 én rá szavaztam

amúgy nem értem hogy miért írnak ennyi Dt-t nekünk, szvsz azon a poszton állunk az egyik legjobban, még ha nem is a legfiatalabb a kezdőbrigád 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Derek Landri interjú: http://philly.blog.hu/2012/04/10/interju_derek_landri_moonsiner
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A Szurkolói mock-drafton Michael Brockers, DT hoztuk el.
Nah nálam ebben az esetben jött volna a ki/letrade.
Amúgy én Quinton Coples-re nyomtam a szavazatomat.
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Ki/letrade rulz. 😀Bébé
Asszem ez lesz a megoldás, nem hiszem, hogy felfelé lépünk...
Ja és most látom: tízezer! :cool:

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Wide 9 cikk folytatása BleedingGreentől: http://philly.blog.hu/2012/04/10/drafra_keszulve_3_wide_9_rendszer_2_2_bleedinggreen
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én a Billst el tudom képzelni mint esetleges trédpartnert, úgy pont beférnénk a 'Hawks elé. Asante lehetne a kompenzáció, rá is férne a CB alakzatukra. Cap space-szel mondjuk nem tudom hogy állnak, Mario után biztos nem túl rózsásan, de Samuel is nyilatkozta hogy benne lenne a fizucsökkentésben.

Dixonban én is nagyon bízok, és szerintem a csapatnál is így vannak ezzel, nem véletlenül kapott 2. körös tendert.Rataxes
Meg a volt Chicagoi gyerek Mark Anderson is drága volt nekik.
Ha jól tudom 10 millió körül van még nekik a sapka alatt, de Reiffet szerintem nem akarják majd elszalasztani.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én a Billst el tudom képzelni mint esetleges trédpartnert, úgy pont beférnénk a 'Hawks elé. Asante lehetne a kompenzáció, rá is férne a CB alakzatukra. Cap space-szel mondjuk nem tudom hogy állnak, Mario után biztos nem túl rózsásan, de Samuel is nyilatkozta hogy benne lenne a fizucsökkentésben.

Dixonban én is nagyon bízok, és szerintem a csapatnál is így vannak ezzel, nem véletlenül kapott 2. körös tendert.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Decvátájemtolkingöbáut 😀
Landri:
"We were the best defensive line in the NFL last year. We have potential to be better than we were last year, and we left a few things on the table last year. I'm not satisfied at all with the outcome, and I decided to come back and be a part of it."

Dixon-ra leszek nagyon kíváncsi. Tavaly sajnos pont a legjobb meccsén sérült meg. Remélem robbantani fog.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
An anonymous team executive states that teams such as Minnesota, Cleveland, Tampa Bay, Miami, and Buffalo are all interested in trading down or out of the top 10 entirely.

Akkor lehet, hogy Asante-t el tudjuk lőni egy esetleges feltrade-elésnél. Bár sztem esélyesebb, hogy még a draft előtt eltrade-eljük. Amúgy sztem rosszkor van nekünk 15-ös pick-ünk. A mi szempontunkból ez nem vmi jó draft-class ami az első kört illeti.Bébé
Most milyen jó lenen ha a szezon végét is jobban elbasztuk volna mi? Ha mi felmegyünk akkor az kutyuliért lesz szerintem és azt a seattle előtt kell kihúzni. De mi ilyet nem fogunk csinálni mert drága.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát érdekes draft lesz az biztos a két első választáson kívül senki nem akar elöl húzni 😛 De egyébként a mi szempontunkból abban a kellemes helyzetben vagyunk, hogy nagy needünk nincsen kivéve talán az LB posztot meg a DT-t (a jövőt tekintve) úgyhogy így elég furi a helyzet. Már csak 16 nap. Janeknek írom ha még nem fedezte fel az nfl.comon ott a számláló 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
An anonymous team executive states that teams such as Minnesota, Cleveland, Tampa Bay, Miami, and Buffalo are all interested in trading down or out of the top 10 entirely.

Akkor lehet, hogy Asante-t el tudjuk lőni egy esetleges feltrade-elésnél. Bár sztem esélyesebb, hogy még a draft előtt eltrade-eljük. Amúgy sztem rosszkor van nekünk 15-ös pick-ünk. A mi szempontunkból ez nem vmi jó draft-class ami az első kört illeti.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
esetleg a Lions egy Kirkpatrickért ha még bent lesz.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na akkor most mi a need nálunk?

Ha nem lesz bent 15.re kikili akkor bpa vagy letrade.

szvszJanek
Az csak attól függ lesz e aki be akar jönni a helyünkre. ha lesz akkor letréd, ha meg nem akkor BPAShawn84
pecc a nagy trade partner

nem tudom ki jönne fel 15re és épp kiért ...talán akiknek nagyon kell OT játékosJanek
Steelers Poeért?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Na akkor most mi a need nálunk?

Ha nem lesz bent 15.re kikili akkor bpa vagy letrade.

szvszJanek
Az csak attól függ lesz e aki be akar jönni a helyünkre. ha lesz akkor letréd, ha meg nem akkor BPAShawn84
pecc a nagy trade partner

nem tudom ki jönne fel 15re és épp kiért ...talán akiknek nagyon kell OT játékos