Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
olvasgatom azért nap mint nap


de messze van még a draft ...

mikor is pontosan?

a blogra kirakhatnátok egy visszaszámlálót pl.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na akkor most mi a need nálunk?

Ha nem lesz bent 15.re kikili akkor bpa vagy letrade.

szvszJanek
Az csak attól függ lesz e aki be akar jönni a helyünkre. ha lesz akkor letréd, ha meg nem akkor BPA
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Lassan minden vágyam teljesíti a vezetőség 😊

Bell is megjön meglátjátok

lassan irhatok egy mockot is 😊Janek
Majd a blogos játékba jöhet 😊Shawn84
csak időben szólj nálam néha napokig tart mire olvasok 😊Janek
Jövő hét végén már fenn lesz, de érdemes lesz látogatni a blogot mert szinte naponta fog felkerülni valamilyen cikk.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Na akkor most mi a need nálunk?

Ha nem lesz bent 15.re kikili akkor bpa vagy letrade.

szvsz

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Lassan minden vágyam teljesíti a vezetőség 😊

Bell is megjön meglátjátok

lassan irhatok egy mockot is 😊Janek
Majd a blogos játékba jöhet 😊Shawn84
csak időben szólj nálam néha napokig tart mire olvasok 😊

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
szvsz bevethető LB még mindig rohadtul kell, mert ha Ryans-nek vmi baja lesz ugyanazon a ponton fog elmenni a szezon ahol tavaly
most az hogy Kuechly, Hightower, Brown, stb közül melyik rohadtul mindegy csak vmelyik legyen és jó helyen legyen húzvamarci88
Ezt én is így látom...csak nehéz belelátni Reid fejébe. Nem szokása első körben LB-t húzni...pedig most meg lehetne alapozni a jövőt ezzel. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
szvsz bevethető LB még mindig rohadtul kell, mert ha Ryans-nek vmi baja lesz ugyanazon a ponton fog elmenni a szezon ahol tavaly
most az hogy Kuechly, Hightower, Brown, stb közül melyik rohadtul mindegy csak vmelyik legyen és jó helyen legyen húzvamarci88
ez nyilvánvaló, de csak kuechly éri meg az 1/15öt. ha ő kimegy nyugodtan BPAzhatunk lesz a 2. körben is normális LB

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Bébé reaktiválta magát. Íme az eredmény: http://philly.blog.hu/2012/04/09/2006_2007_draft_elemzes_2_0
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Lassan minden vágyam teljesíti a vezetőség 😊

Bell is megjön meglátjátok

lassan irhatok egy mockot is 😊Janek
Majd a blogos játékba jöhet 😊
több mint 12 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
szvsz bevethető LB még mindig rohadtul kell, mert ha Ryans-nek vmi baja lesz ugyanazon a ponton fog elmenni a szezon ahol tavaly
most az hogy Kuechly, Hightower, Brown, stb közül melyik rohadtul mindegy csak vmelyik legyen és jó helyen legyen húzva
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor csak beírtuk a naptárba 😛
http://www.bleed-green.com/blog/?p=13152
Ja igen, egyébként Wilson is célkeresztben volt, ezt kihagytam... Sajnos Őt is behúzták pár pickkel előttem.Rataxes
DE-t nem húztál szóval 😊

amúgy az első 5 pick tetszik a tények ismeretében IRL nem örülnék neki bár wagnerról sok jót olvastam

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Bellről kihagytam a mondanivalóm. Szóval nem mai gyerek, a sebessége is megkopott, de legalább tud szerelni, és vezérelni is tudna valamilyen szinten, ha idén akarunk robbantani simán megdobnám egy egyéves szerződéssel 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Lassan minden vágyam teljesíti a vezetőség 😊

Bell is megjön meglátjátok

lassan irhatok egy mockot is 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
én nem adnám el Asantet, nem kapnánk megfelelő ellenértéket még egy 3. körrel sem, capünk meg van elég.

draftról meg annyit hogy LB jöhet, de az szvsz. bőven elég 2-3. körben is ha Kikli nem csúszik le 1. körben nem húznék LB-t, nyugodtan BPAzhatunk mert ordas nagy needünk nincs, és ha mákunk van így beránthatunk egy korszakos zsenit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
DT-húzáshoz kapcsolódóan:
"Derek Landri said he had long-term deal worked out with Eagles but fell through after Jason Peters injury changed Eagles' financial plans."
Sehogy sem illik a képbe, hogy Landri-vel hosszútávú szerződést akarunk kötni első körben pedig hozunk egy DT-t.
Távoli számomra ez az első körös DT húzás...aztán majd kiderül.Bébé
Landrinek örülök, de az 1 év megint nem a bizalomról tanúskodik. (folytatást majd meglátjuk)
Idén egyre nehezebb lesz kitalálni mi is a terv első körre(ilyen sincs sokszor), aztán majd tényleg megint csak nézünk ki a fejünkből ha jön egy WR elsőre. 😀
Az első körből kitrade sem rossz. Én ilyen esetben várnék egy jövőévi elsőt és egy idei másodikat érte. (mint anno a Pantherssel)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Most komolyan. Első körben te hova húznál?Shawn84
Számolok azzal, hogy Asante elmegy egy 4. körös pick-ért.
Én eltradelném a pick-ünket egy jövő évi első körösre. Plusz ilyenkor nemtom, hogy mi jár. Talán kaphatunk egy 3. köröst is mellé.
Így lenne a 2. körben 2 pick-ünk, a 3. körben 2 pick-ünk és a 4. körben 2 pick-ünk. Mivel nincsen nagy need, ezért ez full jó.
Valamint jövő évre két első körös pick-ünk lenne, amivel lehetne vmi franchiseQB-vadászatot indítani.
Csak közbeszól, hogy Reid mennyire engedheti meg magának, hogy kihagy egy első körös pick-et, mert ki tudja, hogy jövőre is Ő lesz-e az edzőnk. Azonban én ezt csinálnám.
Vagy akkor felőlem jöhet a letrade is és akkor gyűjtögetjük a pick-eket. Ez mondjuk reálisabb.

De ha lecsúszik hozzánk Kuechly, akkor felőlem behúzhatjuk, de sokkal jobban örülnék egy kitrade-nek jövő évi meg idei középkörös pickre.Bébé
Na ezzel kapcsolatban majd nézz fá Facere az adminba. Cikügyben.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
DT-húzáshoz kapcsolódóan:
"Derek Landri said he had long-term deal worked out with Eagles but fell through after Jason Peters injury changed Eagles' financial plans."
Sehogy sem illik a képbe, hogy Landri-vel hosszútávú szerződést akarunk kötni első körben pedig hozunk egy DT-t.
Távoli számomra ez az első körös DT húzás...aztán majd kiderül.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Most komolyan. Első körben te hova húznál?Shawn84
Számolok azzal, hogy Asante elmegy egy 4. körös pick-ért.
Én eltradelném a pick-ünket egy jövő évi első körösre. Plusz ilyenkor nemtom, hogy mi jár. Talán kaphatunk egy 3. köröst is mellé.
Így lenne a 2. körben 2 pick-ünk, a 3. körben 2 pick-ünk és a 4. körben 2 pick-ünk. Mivel nincsen nagy need, ezért ez full jó.
Valamint jövő évre két első körös pick-ünk lenne, amivel lehetne vmi franchiseQB-vadászatot indítani.
Csak közbeszól, hogy Reid mennyire engedheti meg magának, hogy kihagy egy első körös pick-et, mert ki tudja, hogy jövőre is Ő lesz-e az edzőnk. Azonban én ezt csinálnám.
Vagy akkor felőlem jöhet a letrade is és akkor gyűjtögetjük a pick-eket. Ez mondjuk reálisabb.

De ha lecsúszik hozzánk Kuechly, akkor felőlem behúzhatjuk, de sokkal jobban örülnék egy kitrade-nek jövő évi meg idei középkörös pickre.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
CB poszton van még egy Lindley is ám nekünk... de Aso és DRC mögé nekem hiányozna valaki ha Asante elmennezsozso85
Jah egy olyan Lindley-nk akit a tavalyi szezon előtt cut-oltunk, senkinek sem kellett és így január elején újra leigazoltuk.
Jó lenne, ha idén fel tudná magát tornászni az 53as rosterre, de ebben vhogy nem hiszek.Bébé
lehet lehagytam az idézőjelet a mondatomból 😊 amit írtál azt meg kb én is így gondolom
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
CB poszton van még egy Lindley is ám nekünk... de Aso és DRC mögé nekem hiányozna valaki ha Asante elmennezsozso85
Jah egy olyan Lindley-nk akit a tavalyi szezon előtt cut-oltunk, senkinek sem kellett és így január elején újra leigazoltuk.
Jó lenne, ha idén fel tudná magát tornászni az 53as rosterre, de ebben vhogy nem hiszek.Bébé
Most komolyan. Első körben te hova húznál?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
CB poszton van még egy Lindley is ám nekünk... de Aso és DRC mögé nekem hiányozna valaki ha Asante elmennezsozso85
Jah egy olyan Lindley-nk akit a tavalyi szezon előtt cut-oltunk, senkinek sem kellett és így január elején újra leigazoltuk.
Jó lenne, ha idén fel tudná magát tornászni az 53as rosterre, de ebben vhogy nem hiszek.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Landrinek örülök, vele az egyik kérésem kipipálva 😊

a Bell dolog nekem első látásra furcsának tűnik, de valaki csak elmagyarázza majd miért is akarjuk (bár a szereléseket nagy számban szállítja ahogy néztem, a mások oldalon 34 éves.. akkor már egy 38 éves is jöhetne inkább😊 ) , de egy S azért elférne a rosteren

CB poszton van még egy Lindley is ám nekünk... de Aso és DRC mögé nekem hiányozna valaki ha Asante elmenne
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hmm. Ez érdekes. Így első körben azért sokat csökkent a DT húzás esélye, de azért még mindig kb erre van a legnagyobb esély ha maradunk első körben.Shawn84
Most akkor van Patterson, Jenkins, Dixon, Landri, Thornton.
Nem érzem, hogy ide első körös ember kéne.
A mi szempontunkból nézve Thornton-nál ez make-or-break év. Mert PS-be még tehetjük, de tavaly is el akarták vinni onnan és csak fizuemeléssel (meg gondolom Washburn-nel) tudtuk maradásra bírni. Idén hasonló esetben biztos, hogy elmenne tőlünk. Patterson és Jenkins biztos h rosterre kerül. Dixon sztem 90%.
Jó végülis mi képesek voltunk Landri-t is cut-olni egy kurvajó preseason után, szal lehet, hogy most is ki fogjuk vágni, aztán majd ha baj lesz visszahozzuk. 😀
Sajnálnám, ha abba a hibába esnénk, hogy túl sok jó DT-nk lenne és ezért meg kéne válnunk egy jó játékostól míg más poszton (LB) pedig kevésbé jó képességű játékosok maradnának rosteren.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha jön az Asante trade (és remélem jönni fog), akkor akár CB-t is húzhatunk az első két körben.
Nnamdi-DRC-Hanson-Marsh-Hughes...ez csak akkor elég, ha tudjuk, hogy Marsh és/vagy Hughes készen áll.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Bell azért kell mert ha Jarrett nem játszik jól, akkor kell mögé valaki tapasztaltabb, illetve jobban megoszthatják a playeket majd.Shawn84
Csak Castillo meg meri-e húzni azt amit Mudd. Aki inkább játszatta a gyengébb Kelce-t szezon elején, mert tudta, hogy folyamatosan fog fejlődni és a csapat jövője szempontjából ez a jó döntés.
Ha Jarrett kezd el balfaszkodni, akkor ok elnézem, még bele kell rázódnia, majd jobb lesz. De ha Bell miatt fogunk TD-ket beszopni, akkor rohadt ideges leszek. 😀