Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Megnéztem ezt a két Zach Brown LB vidit:
http://www.youtube.com/watch?v=ff25mNcMR0Y
http://www.youtube.com/watch?v=QbmVlF-oLA8
Finoman szólva nem nyűgözött le. Lehet, hogy ez a kettő pont szar meccse volt, de hát akkor is. Louisville ellen semmi különleges. Azt a játékot amit Ő NCAA szinten csinált (ezen a két meccsen) azt bármelyik LB-nk tudja hozni NFL szinten.
Missouri ellen (Bowl meccs) pedig 1:20-nál abbahagytam a videó nézését.
Ha ezt a csávót behúzzuk az első két kör vmelyikében, akkor csalódni fogok. Futni tud az látszik, de hát ennél több kéne egy korai körös pick-től. Rohadt sokat kéne fejlődnie (amire azért persze van esély), hogy kezdő legyen.

Jerel Worthy DT:
http://www.youtube.com/watch?v=-RmnbaMcdmI
http://www.youtube.com/watch?v=5HE6JeJgYvY&feature=related
Nemtom, hogy milyen jó a Georgia Ofala, de Worthy nagyon-nagyon jól játszott. Az Ohio ellen párszor megtartották, de még azért ott is volt pár szép pillanata. A pár meccsvidi alapján amit láttam sokkaldesokkal inkább Ő, mint Cox. Örülnék neki, ha hozzánk kerülne.Bébé
Azért Brownt nem véletlenül tartja szinte minden kinti szakíró első körösnek. Jó lesz ő futás ellen. Gyors, atletikus, erős. Még a szerelési technikáján van mit dolgozni, és a playeket is olvashatná jobban, de OLB-k közül nem sok nála jobbat tudsz mondani a classban. Nekünk pedig szükségünk van rá. Viszont ha ő nem jön akkor én Bobby Wagnert vagy Hightowert szívesen látnám Eagles mezben.

Worthy egy állat. Ő a kedvenc DT-m az idei osztályból. Lehet hogy Cox meg Brackers többre tartott mint ő de, bírnám ha hozzánk kerülne. Vagy ő vagy Mike Martin.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Megnéztem ezt a két Zach Brown LB vidit:
http://www.youtube.com/watch?v=ff25mNcMR0Y
http://www.youtube.com/watch?v=QbmVlF-oLA8
Finoman szólva nem nyűgözött le. Lehet, hogy ez a kettő pont szar meccse volt, de hát akkor is. Louisville ellen semmi különleges. Azt a játékot amit Ő NCAA szinten csinált (ezen a két meccsen) azt bármelyik LB-nk tudja hozni NFL szinten.
Missouri ellen (Bowl meccs) pedig 1:20-nál abbahagytam a videó nézését.
Ha ezt a csávót behúzzuk az első két kör vmelyikében, akkor csalódni fogok. Futni tud az látszik, de hát ennél több kéne egy korai körös pick-től. Rohadt sokat kéne fejlődnie (amire azért persze van esély), hogy kezdő legyen.

Jerel Worthy DT:
http://www.youtube.com/watch?v=-RmnbaMcdmI
http://www.youtube.com/watch?v=5HE6JeJgYvY&feature=related
Nemtom, hogy milyen jó a Georgia Ofala, de Worthy nagyon-nagyon jól játszott. Az Ohio ellen párszor megtartották, de még azért ott is volt pár szép pillanata. A pár meccsvidi alapján amit láttam sokkaldesokkal inkább Ő, mint Cox. Örülnék neki, ha hozzánk kerülne.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Haw szent lett.

egyre jobban érik nekik az első körös LB draft >>ágyő kikiliJanek
Jah ez elég szar. :/
Vagyis nagy eséllyel fel kéne menni a Seattle elé Luke-ért. (10., 11. hely)
Kérdés, hogy megér-e ennyit Luke.Bébé
Letrédelünk pár helyet és bőven jó lesz Zach Brown is 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Haw szent lett.

egyre jobban érik nekik az első körös LB draft >>ágyő kikiliJanek
Jah ez elég szar. :/
Vagyis nagy eséllyel fel kéne menni a Seattle elé Luke-ért. (10., 11. hely)
Kérdés, hogy megér-e ennyit Luke.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Only the first of the five years Demetress Bell signed for is guaranteed in salary, per an NFL source. #Eagles can cut ties before 2013.

Ha jól értelmezem, akkor az összes garantáltat megkapja az első évében, szal utána akár trade-ljük, akár cut-oljuk nem jár érte cap bünti. Ez így jóféle deal. Legjobb az lenne, ha nyomna egy kiemelkedő szezont, el tudnánk tradelni, Peters pedig ott folytatná, ahol abbahagyta...hát ez túl szép is lenne 😀Bébé
Ezzel lényegében megint mindenki jól járt. Bell kapott egy hosszútávút melynek első évében jól fog keresni, és csak rajta fog múlni, hogy jól játsszon és jól keressen.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Only the first of the five years Demetress Bell signed for is guaranteed in salary, per an NFL source. #Eagles can cut ties before 2013.

Ha jól értelmezem, akkor az összes garantáltat megkapja az első évében, szal utána akár trade-ljük, akár cut-oljuk nem jár érte cap bünti. Ez így jóféle deal. Legjobb az lenne, ha nyomna egy kiemelkedő szezont, el tudnánk tradelni, Peters pedig ott folytatná, ahol abbahagyta...hát ez túl szép is lenne 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Haw szent lett.

egyre jobban érik nekik az első körös LB draft >>ágyő kikili

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Preseason schedule:
- Thursday, August 9 vs. Pittsburgh at 7:30 pm
- Monday, August 20 at New England at 8:00 pm
- Friday, August 24 at Cleveland at 7:30 pm
- Thursday, August 30 vs. New York Jets time TBD

Meglepő módon szinte a legközelebbi csapatokkal játszunk.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
wr mindig kell

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
épp fogalmaztam,hogy mit pöcsöl az FO erre jött Bell.

Ha még a safety Bellt is megszereznénk akkor nyugodtan várnám a Kikili,Sanu,Osemele első 3 pickünketJanek
Nemtom én nem akarok WR-t 3. kör előtt semmiképpen. Több kedvencem is van közöttük, de nem tudom, hogy milyen típust húznék igazából. Joe Adams, Juron Criner, esetleg Dwight Jones? Egy igazi Nr 1 WR jó lenne (de akkor mi lenne Maclinnel), meg Avant helyére is lassan kell szerezni valakit, mert ő se lesz fiatalabb. De ak
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
nagyon jó kis cikk!

gratulálok

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
épp fogalmaztam,hogy mit pöcsöl az FO erre jött Bell.

Ha még a safety Bellt is megszereznénk akkor nyugodtan várnám a Kikili,Sanu,Osemele első 3 pickünket

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
BleedingGreen első írása a PhillyBlogra. (lesz még több is)
http://philly.blog.hu/2012/04/04/draftra_keszulve_vedofal_elemzes
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Na hurrá. Egyszer bejött már hogy Buffaloból hoztunk LT-t. Árban is jó lehet. A legnagyobb baj a sérülékenysége, de szerintem bebiztosítjuk magunkat még Olineban.Shawn84
Jah még pár láncszem hiányzik.
Jelenleg papíron vhogy így nézhet ki:
Bell/Dunlap-Mathis/Gibson-Kelce/Vallos-Watkins/Vandervelde-Herremans/D.J. Jones
Lényegében Dunlap elsőszámú csere OT (és akár OG is)
Még kéne egy jó kis csere center és akkor a támadófallal nem lesz problémánk papíron.
Jamey Richard pl még mindig FA és Colts center/guard volt, szal lehet majd Mudd ide csábítja.
Gibson, Vallos, Vandervelde cseretriónk a tavalyi szezonban összesen 0 snap-et töltöttek a pályán.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Na hurrá. Egyszer bejött már hogy Buffaloból hoztunk LT-t. Árban is jó lehet. A legnagyobb baj a sérülékenysége, de szerintem bebiztosítjuk magunkat még Olineban.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Demetress (most jöttek rá h eddig elírták a nevét) Bell (6-5, 311)
Csak 2005-ben kezdett el focizni. A 2008-as draft 7. körében választotta ki a Bills.
Rookie-ként még 1 meccsen se játszott, de egy évvel később már Ő volt a csapat kezdő LT-je. (Peters pont abban az offseason-ban jött hozzánk.) A 10. héten season-ending térdsérülést szenvedett.
2010-ben végig egészséges volt. Tavaly a 4. héten dőlt ki (kulcscsont), majd a szezon végén tért vissza, de az utsó előtti héten ismét megsérült (térd, boka)

Az apja Karl Malone. Malone 20 éves volt, Bell anyja 13 volt amikor összehozták Demetress-t.
Összesen egyszer beszélt Bell Malone-nal (18 évesen) ahol lényegében megmondta neki Malone h továbbra is le leszel szarva.
"I treat it as if my mother went to the sperm bank. I don't hate him for [not being in my life]. It made me a better person."
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Megoldva a feladat. 5 év, lehet, h Petersnek ezzel reszeltek ...


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Elméletileg 5 év 35 milla, kevés garantálttal.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bell jött 5 évre, így O-Line nem lesz első körben. De tök mindegy, úgyis DT lesz, mert Reid agya helyén is egy hamburger van csakDeny
Jé, egy Deny 😀
Amúgy szerintem Bell elég szar, de hajrá vele. Inkább hoztam volna rookiet.tenorx
a kedvenc oldalad szerint Bell top LT volt idén pass protben 😛

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Bell jött 5 évre, így O-Line nem lesz első körben. De tök mindegy, úgyis DT lesz, mert Reid agya helyén is egy hamburger van csakDeny
Jé, egy Deny 😀
Amúgy szerintem Bell elég szar, de hajrá vele. Inkább hoztam volna rookiet.tenorx
a vakoldalon herremans van, LT meg minek, vick majd kifutkos 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Bell jött 5 évre, így O-Line nem lesz első körben. De tök mindegy, úgyis DT lesz, mert Reid agya helyén is egy hamburger van csakDeny
Ennek örülök mert nagyon nem akartam első körös OT picket.
Gondolom az 5 év is úgy 5 év h 1-2 év után simán cut-olhatjuk, ha úgy van.
Így akkor elméletileg az O# megint teljes a kezdőket nézve.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Bell jött 5 évre, így O-Line nem lesz első körben. De tök mindegy, úgyis DT lesz, mert Reid agya helyén is egy hamburger van csakDeny
Jé, egy Deny 😀
Amúgy szerintem Bell elég szar, de hajrá vele. Inkább hoztam volna rookiet.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bell jött 5 évre, így O-Line nem lesz első körben. De tök mindegy, úgyis DT lesz, mert Reid agya helyén is egy hamburger van csak
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
(Am a Saints rendezte le nem gyengén a LB kérdést, kb. 0 cappel ment oda Lofton és Hawtorne :rolleyes: )Newman
Most vagy Luke kell nekünk (vagy vki más 2. körös LB) vagy ennyire leszarjuk a dolgokat LB területen. 😀Bébé
A második. 😀

Amúgy tegnap lezajlott Peters műtétje is. Állítólag jól sikerült (bár, ha nem, azt úgyse verik nagy dobra).
Pont az jutott eszembe, hogy Peters achillese egy időzített bomba volt, korábban is voltak vele bajok, hihetetlen balszerencséje van az emberenek, volt olyan meccs is amikor vagy 3-szor estek rá hátulról az achillesére. Arra nem számítottam, hogy az offseasonban szakítja el, bár ha az alapszakaszban történik még nagyobbat szívnánk, így legalább még lehet csinálni valamit.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Figyeljetek, tavaly is azt mondták, hogy jó az LB korp, gondolom most, hogy Ryans jött, illetve feltételezik, hogy Casey, Chaney és Rolle is tovább fejlődött, így most már szerintem Andy meg Juan csereveréssel élveznek az LB sorra 😀Eazzy
Szerintem drafton 2. vagy 3. körben jön még valaki, aztán meg UDFA-k és ennyi.