Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Trevor Laws St. Louis-ba igazolt 1 évre.
Hát nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Amúgy erről jut eszembe idén kik voltak a nagy sztárok Senior Bowl-on?
2005-ös és a 2006-os első választottunk (Mike Patterson és Broderick Bunkley) is ott volt s Senior Bowl-on.
2007-es Senior Bowl:
Kolb is ott volt valamint, a harmadik körben hozzánk kerülő, Tony Hunt lett a meccs MVP-je. Plusz ugye mi Brandon Meriweather-t akartuk húzni alapból és Ő is részt vett a Senior Bowl-on.
2008-as Senior Bowl:
Trevor Laws: 6 tackle, 1 sack, 1 FR és Ő lett a Most Dependable Lineman of Senior Bowl Week. Szóval jó hetet zárt.
2010-es Senior Bowl:
Brandon Graham: Nagyon durván uralta az egész hetet. Nem csak a meccs hanem az egész hét MVP-je is simán Ő volt.
5 tackles, 2 sacks, 1 FF
2011-es Senior Bowl:
Danny Watkins: Mindenki oda volt érte. Ő is jó hetet zárt.

Szal felmerül a kérdés, hogy esetleg folytatódhat-e a trend.
Bár elnézve a rostereket erre elég kevés esély van. (Legalábbis a 15. pick-el)Bébé
Bobby Wagner, Mike Adams, Cody Glenn, Pead, Martin, Coples, Wolfe, Adams, Jenkins jók voltak. Zach Brownnak és Currynek is voltak jó pillanatai.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Trevor Laws St. Louis-ba igazolt 1 évre.
Hát nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Amúgy erről jut eszembe idén kik voltak a nagy sztárok Senior Bowl-on?
2005-ös és a 2006-os első választottunk (Mike Patterson és Broderick Bunkley) is ott volt s Senior Bowl-on.
2007-es Senior Bowl:
Kolb is ott volt valamint, a harmadik körben hozzánk kerülő, Tony Hunt lett a meccs MVP-je. Plusz ugye mi Brandon Meriweather-t akartuk húzni alapból és Ő is részt vett a Senior Bowl-on.
2008-as Senior Bowl:
Trevor Laws: 6 tackle, 1 sack, 1 FR és Ő lett a Most Dependable Lineman of Senior Bowl Week. Szóval jó hetet zárt.
2010-es Senior Bowl:
Brandon Graham: Nagyon durván uralta az egész hetet. Nem csak a meccs hanem az egész hét MVP-je is simán Ő volt.
5 tackles, 2 sacks, 1 FF
2011-es Senior Bowl:
Danny Watkins: Mindenki oda volt érte. Ő is jó hetet zárt.

Szal felmerül a kérdés, hogy esetleg folytatódhat-e a trend.
Bár elnézve a rostereket erre elég kevés esély van. (Legalábbis a 15. pick-el)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
QB éhség van.

ez vanJanek
Én a 4.-5. körben hoznék legkorábban, mint ahogy a cikkemben is írtam. Foles vagy Cousins tökéletes választás lenne.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
QB éhség van.

ez van

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ilyet ne jelents ki ...Janek
Ki nem állhatom. Nem is értem miért kapták így fel. Láttam többször játszani, de baromira nem győzött meg. Akkor már inkább Vick.
Még szerencse, hogy nem kell attól tartanom, hogy idekerül.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ilyet ne jelents ki ...

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egyik legjobb az lenne, ha vissztradelnénk, és összeszednénk egy jövő évi 1. köröst, amikor szükség esetén lesz elég muníciónk felmenni Vick utódjáért.cooltiszo
Jah sztem is csak közbeszól Reid és az "all in" szezon. :S
Pedig az egyik legjobb döntés ez lenne a csapat szempontjából.Bébé
Igen, ez valószínűleg közre fog játszani majd a döntésben, de így se tartom kizártnak, mert Rosemannak is van beleszólása, és ha 15-re nem látnak olyan játékost aki sokkal jobb érték,mint mondjuk az első kör végén, 2. elején, akkor továbbra is látok rá esélyt. Nincs igazi need jelenleg a csapatnál, amit be kellene tömni az "all in" mentalitás jegyében, hiszen a DT is a jövőt szolgálná főleg, idén csak rotáció lenne, Kuechly is jó, de nem az a impact player, aki a rájátszásban 3 FF-el és 2 inttel nyer nekünk meccset.

Ha már Reid sorsa: számára az egyik legjobb megoldás Tannehill kiválasztása lenne, hiszen híresen nagy QB guru, az új franchise QB kiválasztása és nevelése egy pluszpont lehet, hogy jövőre marad-e.

De az se kizárt, hogy iszonyat magabiztos, és várja már melyik QB jön ki jövőre és hogy mibe kerülne felmenni érte 1/32-ről 😛cooltiszo
Ha Tannehill egyszer nálunk kezdő QB lenne én többet nem néznék Eagles meccset.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Onnan szerintem ha van esze visszavonul...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyik legjobb az lenne, ha vissztradelnénk, és összeszednénk egy jövő évi 1. köröst, amikor szükség esetén lesz elég muníciónk felmenni Vick utódjáért.cooltiszo
Jah sztem is csak közbeszól Reid és az "all in" szezon. :S
Pedig az egyik legjobb döntés ez lenne a csapat szempontjából.Bébé
Igen, ez valószínűleg közre fog játszani majd a döntésben, de így se tartom kizártnak, mert Rosemannak is van beleszólása, és ha 15-re nem látnak olyan játékost aki sokkal jobb érték,mint mondjuk az első kör végén, 2. elején, akkor továbbra is látok rá esélyt. Nincs igazi need jelenleg a csapatnál, amit be kellene tömni az "all in" mentalitás jegyében, hiszen a DT is a jövőt szolgálná főleg, idén csak rotáció lenne, Kuechly is jó, de nem az a impact player, aki a rájátszásban 3 FF-el és 2 inttel nyer nekünk meccset.

Ha már Reid sorsa: számára az egyik legjobb megoldás Tannehill kiválasztása lenne, hiszen híresen nagy QB guru, az új franchise QB kiválasztása és nevelése egy pluszpont lehet, hogy jövőre marad-e.

De az se kizárt, hogy iszonyat magabiztos, és várja már melyik QB jön ki jövőre és hogy mibe kerülne felmenni érte 1/32-ről 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Stephen Hill, WR Georgia Tech jön vizitre.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Egyik legjobb az lenne, ha vissztradelnénk, és összeszednénk egy jövő évi 1. köröst, amikor szükség esetén lesz elég muníciónk felmenni Vick utódjáért.cooltiszo
Jah sztem is csak közbeszól Reid és az "all in" szezon. :S
Pedig az egyik legjobb döntés ez lenne a csapat szempontjából.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mock draft értékelés első része: http://philly.blog.hu/2012/04/11/bowl_hu_mock_draft_jatek_ertekeles_1Shawn84
Hátha itt többen szólnak hozzá, mint ha a blogon menne a kommentelés.
Meg vhogy ide jobban szeretek kommentelni, mint blogra. 😀Bébé
Azért lécci aki tud írjon oda is kommenteket, ha ugyanazt mint ide az se baj, vagy csak cikkre hogy jó lett vagy mi nem tetszik benne, mert jóval többen olvassák mint ahányan itt vagyunk és talán megjön majd nekik is a kedvük hozzá. Az sokat jelentene!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kijön a draft-láz mindenkin lassan 😊 Egy ideje követem már az amcsi focit, és minden évben jobban várom a draftot, egyre több játékos lesz szimpatikus 😊

Rengeteget gondolkodtam mivel lennék elégedett, és rájöttem hogy kb bárkivel 😀 😀 😀
Azért vannak kivételek, én OT-t tuti nem húznék. Peterst leírni szerintem butaság, a csapat jövőre időben tudni fogja hogy hogy halad a felépülése, ennyi előnye van a korai sérülésének. S-t (tehát Barront) se húznék. Allenben bízok, és ha tavaly egy 2. kört áldoztunk Ja-Jarra, akkor 0 offseason után dőreség lenne a nyakára hozni egy top picket. Coleman szerintem jó kis játékos, szóval ketten remélhetőleg megoldják majd a posztot, sokkal inkább hoznék egy veterán játékost versenyeztetni.

1/15-re csak olyan játékost húznék, akiben tényleg nagy potenciál van. A félig biztonsági húzásokért nem lennék oda most. Teljesen el tudom képzelni hogy fel is tradelünk valakiért ha csúszik és nagyon tetszik nekünk, pl Claiborne. De ugyanúgy el tudom képzelni a hátra trade-et is, sőt még örülnék is neki. Hátulról nagyon szívesen látnám Curry-t (nem need, de nagyon teszik a játéka), Fleenert, Hillel is megbarátkoznék, mert kockázatos, de nagyon magas a plafon nála.
A cb húzással sincs bajom, de csak top tehetséget (Claiborne, Kirkpatrick, Jenkins???- tehetségileg top, a személyes problémáit pedig mi nem tudjuk megítélni), vagy kimondottan slot cornert később (nekem is nagy kedvencem Boykin).

Erről a draftról az alábbiakat szeretném:
- egy DT az első 3 körben (Cox, Reyes, Worthy, Wolfe)
- egy slot corner viszonylag hamar
- egy magas támadó fegyver (Fleener, Hill, Dwight Jones, Sanu), aki már első évében használható a RZ-ben (első 3 kör)
- egy kezdő OLB (Lavonte David, Bobby Wagner, Zach Brown)
- középső körökben egy RB, mert kevés lehet a Shady-Dion kettős egy sérülés esetén, kell egy tehetséges fiatal
- OL depth középső-hátsó körökben
- QB-t nem akarok, kivéve Tannehill, aki nálam nagyon véleményes, de ha hozunk valakit akkor legyen meg az esélye hogy franchise QB lesz belőle, Vick utódot keresünk, nem Kafka vetélytársat, egyik 2. körös irányító se fogott meg, azt hibának tartanám

Sok játékos "nőtt rám", szóval elég sok variáció van amivel boldog lennék. Egyik legjobb az lenne, ha vissztradelnénk, és összeszednénk egy jövő évi 1. köröst, amikor szükség esetén lesz elég muníciónk felmenni Vick utódjáért.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Én már jó ideje kezdeményeztem a Hightowerért menetet. Simán jó lenne letrade és Hightower, már írnám is alá.Eazzy
Simán jó lenne. Sokat láttam játszani ,előnyünkre válhatna..na meg lenne még 1 Bama játékos a csapatban ami nekem külön öröm. 😊Greengo
Váltottam is időlegesen egy rangot, hááátha bejön 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Easy money a Giantsnek 😕 Keith Rivers - 5. körös

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8283bfdc/article/keith-rivers-traded-from-bengals-to-giants-for-fifthround-pick?module=HP11_breaking_news
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nah Tapp is kezdi mozgósítani magát 😀
"Can't wait to see all my teammates next week, we got unfinished business. The time is now."

Colt Anderson és Dorenbos twitter-beszélgetése 😀
Anderson: Jon Dorenbos when you see that flash of beautiful, flowing locks running down the field to hit the return man, its me!
Dorenbos: It's hard for me to see what's behind me.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Én már jó ideje kezdeményeztem a Hightowerért menetet. Simán jó lenne letrade és Hightower, már írnám is alá.Eazzy
Simán jó lenne. Sokat láttam játszani ,előnyünkre válhatna..na meg lenne még 1 Bama játékos a csapatban ami nekem külön öröm. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
ugye ugye

lassan minden tipp asztalra kerül

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Én már jó ideje kezdeményeztem a Hightowerért menetet. Simán jó lenne letrade és Hightower, már írnám is alá.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Én is gondolkodtam már szinte mindenben csak QB-t meg RB-t nem első körben ...

legújabb cucc trade a lions-al majd 23.helyen hájtoverJanek
Lions traden én már hetekkel ezelőtt gondolkodtam, csak Samuelt is rájuk sóztam volna 😊 De én ezzel is kiegyeznék. De mit kapnánk még?Shawn84
mondjuk egy 2.kört idén és egy jövő évi 3.at...

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Azért Bell ha marad kúrvadrága lesz. Viszont ha most jönne Martin akkor 1 év alatt annyit fejlődhetne, hogy simán kezdő LT lehetne a csapatnál évekig, és még olcsóbb is lenne.Shawn84
Sztem Reid-ék meg fogják adni esélyt Bell-Dunlap duónak, hogy robbantson.
Bell meg jah jövőre vinne a 9-10 millát a cap-ből, de ha Peters-el nem kell számolni, akkor ugyanúgy fel is szabadul 10 milla.
Meg ha pl Bell tol egy All-Pro szezont, akkor trade-eled és kockáztatsz Martin-nal vagy megtartod és van egy elsőkörös back-upod, aki csak sérülés esetén fog pályára lépni. (Igaz ez Bell esetében eléggé benne van 😀 ) Plusz ott van még Peters visszajövetele/szerződés átalakítása.
Így a 4., 5. soromnál már eljutottam oda, hogy az első körös OT húzásban is van nem kevés ráció 😀 ,de ennek ellenére nem szeretném, hogy az első 3 pick-ünk valamelyikét is OT-ra lőjük el.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mock draft értékelés első része: http://philly.blog.hu/2012/04/11/bowl_hu_mock_draft_jatek_ertekeles_1Shawn84
Hátha itt többen szólnak hozzá, mint ha a blogon menne a kommentelés.
Meg vhogy ide jobban szeretek kommentelni, mint blogra. 😀

1/15 Jonathan Martin OT - Nem vagyok az OT húzás ellen, mert csak Herremans, Bell, Dunlap és DJ Jones van rosteren, de a korai OT húzást soknak érzem, annak ellenére, hogy én sem bízom Peters 100%-os visszatérésében.
Ha Bell jó szezont zár, akkor meg is tarthatjuk meg Dunlap-nak sem hiszem, hogy olyan sok kérője lenne már jövőre 28 évesen. Ha meg befuccsol a Bell, Peters terv akkor még mindig húzhatunk jövőre OT-t.

QB-t nem húznék.

A többi pick-el egyetértek, posztok ugyanúgy jók. A játékosok pedig majd kiderülnek.

Utánanéztem ennek a Menzie gyereknek:
http://www.youtube.com/watch?v=zetHl2zvjz4
Ezen a videón konkrétan úgy játszik, mintha be lenne drogozva. 😀 Nagyon pörög a csávó.
Csak kérdéses, hogy milyen gyors a csávó. (Combine-on: 4,74 Pro Day: 4,66)
Jarrett 4,65-öt futott és akkor is kérdezték, hogy elég gyors-e. Pedig Ő SS nem CB.

Joe Adams érdekes. Ha nem fél bemenni a pálya közepére és bírja is az ütéseket, akkor lehet belőle vki.
Vlachos-t pedig én is behúztam, szal az kurvajó pick. 😀Bébé
Azért Bell ha marad kúrvadrága lesz. Viszont ha most jönne Martin akkor 1 év alatt annyit fejlődhetne, hogy simán kezdő LT lehetne a csapatnál évekig, és még olcsóbb is lenne.

Menzievel meg úgy voltam, hogy 6. körben már sok hasonló CB van, de közülük talán neki van a legnagyobb tapasztalata a jó WR-ek ellen, másrészről meg ő volt nekem a legszimpatikusabb.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én is gondolkodtam már szinte mindenben csak QB-t meg RB-t nem első körben ...

legújabb cucc trade a lions-al majd 23.helyen hájtoverJanek
Lions traden én már hetekkel ezelőtt gondolkodtam, csak Samuelt is rájuk sóztam volna 😊 De én ezzel is kiegyeznék. De mit kapnánk még?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Én is gondolkodtam már szinte mindenben csak QB-t meg RB-t nem első körben ...

legújabb cucc trade a lions-al majd 23.helyen hájtover

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Mock draft értékelés első része: http://philly.blog.hu/2012/04/11/bowl_hu_mock_draft_jatek_ertekeles_1Shawn84
Hátha itt többen szólnak hozzá, mint ha a blogon menne a kommentelés.
Meg vhogy ide jobban szeretek kommentelni, mint blogra. 😀

1/15 Jonathan Martin OT - Nem vagyok az OT húzás ellen, mert csak Herremans, Bell, Dunlap és DJ Jones van rosteren, de a korai OT húzást soknak érzem, annak ellenére, hogy én sem bízom Peters 100%-os visszatérésében.
Ha Bell jó szezont zár, akkor meg is tarthatjuk meg Dunlap-nak sem hiszem, hogy olyan sok kérője lenne már jövőre 28 évesen. Ha meg befuccsol a Bell, Peters terv akkor még mindig húzhatunk jövőre OT-t.

QB-t nem húznék.

A többi pick-el egyetértek, posztok ugyanúgy jók. A játékosok pedig majd kiderülnek.

Utánanéztem ennek a Menzie gyereknek:
http://www.youtube.com/watch?v=zetHl2zvjz4
Ezen a videón konkrétan úgy játszik, mintha be lenne drogozva. 😀 Nagyon pörög a csávó.
Csak kérdéses, hogy milyen gyors a csávó. (Combine-on: 4,74 Pro Day: 4,66)
Jarrett 4,65-öt futott és akkor is kérdezték, hogy elég gyors-e. Pedig Ő SS nem CB.

Joe Adams érdekes. Ha nem fél bemenni a pálya közepére és bírja is az ütéseket, akkor lehet belőle vki.
Vlachos-t pedig én is behúztam, szal az kurvajó pick. 😀