Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
#Buccaneers have expressed interest in #Eagles free agent DT Derek Landri;
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Jó kis írás DT témában. http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2012/4/6/2930064/eagles-looking-closely-at-dts
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hát nem.

De nem lesz ő második körös szvsz

4-5 körben elfogadnámJanek
Ha nem is lesz 2. körös de legkésőbb 3.-ban kiviszik szerintem. De van még két ígéretes csere center tehetség. Michael Brewster(Ohio State), Philip Blake (Baylor). Az egyetem miatt utóbbit preferálnám 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Hát nem.

De nem lesz ő második körös szvsz

4-5 körben elfogadnám

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Adam Caplan @caplannfl

C Ben Jones (Georgia) is expected to visit the #Eagles later this month. He's projected to go off the board in the 2nd round.

Helyes. Kell a csere center, de nem második körben.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Blog pörög tovább!
http://philly.blog.hu/2012/04/06/nfl_mezek_kipipalva
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Havili 245-250 font körül van. Jól érzi magát, még annak ellenére is, hogy pár hete házasodott meg. 😀
(Igaz ekkor még biztos minden szép és jó 😀 )

Kickoff return statisztika:
http://mcnabborkolb.com/post/20465856175/dion-lewis-and-the-eagles-kickoff-return-futility
Átlag alatti volt Lewis.
Vhogy ezt a kérdést April nem tudja megoldani. Punt meg kickoff cover-ben jók vagyunk, de kickoff visszahordásban elég szarok voltunk az utóbbi 2 évben.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Valóban marha gyors, de azért én hosszú távon nem számolok a gyorsaságával, legalábbis nem mint fő erény. Az egy kisebb játékosnál is gyorsan kopik, nemhogy 350fontnál. Nem beszélve a sérülésveszélyről. Ami ugyan nem a gyorsaságból fakad, hanem a súlyból, de ha valaki ekkora tömeget így mozgat, abban nagy a rizikó.
Laws-ról meg mostanában semmit nem olvastam, ahogy Landriról sem, így nem hiszem hogy olyan sok lenne a kérő. Egy jó traning camppel pedig minden megeshet. (:

Szóval barátkozom a DT pickkel, habár egy Lb sem késztetne sírásra, ahogyan egy lecsurgó top WR sem. Akkora needekről már nem beszélünk.Mardel
DT lesz, de biztos vagyok benne, hogy nem Poe. Én Brackersre vagy még inkább Coxra számítok. Ha viszont kimennek minden akkor Worthy, Zach Brown, Kutyuli (ha még benn lesz) vagy Hightower lesz szerintem.

Majd nemsokára felkerül blogra a Draft tippelde, oda mindenki beírhatja a legelvetemültebb dolgokat is. legfeljebb nem nyer az illető.Shawn84
A példás szorgalmú játéksokra is figyeljünk, mert őket is szeretjük húzni pl. Reyes, Martin, Thompson, CurryBleedingGreen
Jöhetne bármelyik. mindet nagyon kedvelem.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Egyébként én megmondom őszintén, hogy legjobban annak örülnék most, ha nem posztra húznánk feltétlen, hanem a hozzánk lecsúszó, vagy nem lecsúszó, tökmindegy, de aktuálisan elérhető legjobb játékost húznánk be, poszttól függetlenül. Gyakorlatilag csak jól járhatnánk, mert nagy valséggel lesz ilyen esetben az első három körön belül pl LB is. Ha éppen valamennyire need (OL, DL mann, LB) az meg külön öröm lesz, de legalább így nagyot nem bukhatnánk, és nem lenne az, mint tavaly, hogy egy körrel elcsúszva húztunk, csak sajnos a rossz irányban...

Ha LB-ről van szó, én még mindig Hightowernek örülnék legjobban, mert Kutyulit úgysem húzzuk.

Ja meg hát megy itt a nagy okoskodás, de azért ne feledkezzünk meg az első körös DE húzásról, mert még mindig Andy a mester 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Mivel 350 font és ehhez képest olyan sebességgel mozog mint a legtöbb 300fontos játékos, így szerintem tök jó lenne a mi falunkba, futás ellen. A méretei miatt középen nem sok futás menne szvsz. Laws nem fog maradniShawn84
Valóban marha gyors, de azért én hosszú távon nem számolok a gyorsaságával, legalábbis nem mint fő erény. Az egy kisebb játékosnál is gyorsan kopik, nemhogy 350fontnál. Nem beszélve a sérülésveszélyről. Ami ugyan nem a gyorsaságból fakad, hanem a súlyból, de ha valaki ekkora tömeget így mozgat, abban nagy a rizikó.
Laws-ról meg mostanában semmit nem olvastam, ahogy Landriról sem, így nem hiszem hogy olyan sok lenne a kérő. Egy jó traning camppel pedig minden megeshet. (:

Szóval barátkozom a DT pickkel, habár egy Lb sem késztetne sírásra, ahogyan egy lecsurgó top WR sem. Akkora needekről már nem beszélünk.Mardel
DT lesz, de biztos vagyok benne, hogy nem Poe. Én Brackersre vagy még inkább Coxra számítok. Ha viszont kimennek minden akkor Worthy, Zach Brown, Kutyuli (ha még benn lesz) vagy Hightower lesz szerintem.

Majd nemsokára felkerül blogra a Draft tippelde, oda mindenki beírhatja a legelvetemültebb dolgokat is. legfeljebb nem nyer az illető.Shawn84
A példás szorgalmú játéksokra is figyeljünk, mert őket is szeretjük húzni pl. Reyes, Martin, Thompson, Curry


több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Tegnap Kirk Cousins (QB, Michigan State) és Dontari Poe (NT, Memphis) vizitelt a NovaCareben. Előbbit egyre inkább nézegetjük. Utóbbiért meg nagyon fel kéne menni. Nem éri meg szerintem.Shawn84
Ha fel kell menni, akkor nem, de ha esetleg lecsúszna (szerintem ennyi simán benne lehet), akkor én egyre inkább örülnék Poe-nak. Igaz nem tudom 4-3ban hogyan működne ekkora súllyal, viszont a többi DT jelöltnél jobban támogatom. A Babin, Cole, Jenkins trió mellé inkább egy futást fogni tudó DT monstrum jönne jól. Jenkins mögött Laws bőven elég lenne passrushra (ha megtartjuk).
Poe-nak meg Washburnnál jobb edzőt kívánni sem kell, jó eséllyel minimalizálná a bust esélyt. Kérdés mennyire illik a rendszerébe. Az hogy nézegetjük bizakodásra ad okot.
Cox pont a runstopban gyengébb, plussz az első éve rámenne az erősödésre így én elfelejteném. A többi első körösnek tartott DT ugyanígy. Akkor inkább hozzunk egy szörnyet, aki vagy bejön de nagyon vagy pár év és kuka.
LB lesz 2. körben is, plusz egy ilyen falember és Ryans alapból javítana a futás elleni védelmen.Mardel
Mivel 350 font és ehhez képest olyan sebességgel mozog mint a legtöbb 300fontos játékos, így szerintem tök jó lenne a mi falunkba, futás ellen. A méretei miatt középen nem sok futás menne szvsz. Laws nem fog maradniShawn84
Poe egy (very) high risk - (very) high reward player. Az biztos, hogy a mi rendszerünkbe gyorsabban tudna alkalmazkodni, mint egy klasszikus 2-lyukas 3-4-be. Coxban is hasonló lehetőségek vannak, de ő prototípus 4-3-as UT, bőven haszálható lenne ő is már újoncként is, csak tudni kell elhelyezni a pályán, lehetőleg ne kapjon duplázást. Nincs ő rossz erőben, 30-szor nyomta ki a súlyt 35"-es karokkal. A lábain lehet erősíteni, de mindenekelőtt technika, technika, technika.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mivel 350 font és ehhez képest olyan sebességgel mozog mint a legtöbb 300fontos játékos, így szerintem tök jó lenne a mi falunkba, futás ellen. A méretei miatt középen nem sok futás menne szvsz. Laws nem fog maradniShawn84
Valóban marha gyors, de azért én hosszú távon nem számolok a gyorsaságával, legalábbis nem mint fő erény. Az egy kisebb játékosnál is gyorsan kopik, nemhogy 350fontnál. Nem beszélve a sérülésveszélyről. Ami ugyan nem a gyorsaságból fakad, hanem a súlyból, de ha valaki ekkora tömeget így mozgat, abban nagy a rizikó.
Laws-ról meg mostanában semmit nem olvastam, ahogy Landriról sem, így nem hiszem hogy olyan sok lenne a kérő. Egy jó traning camppel pedig minden megeshet. (:

Szóval barátkozom a DT pickkel, habár egy Lb sem késztetne sírásra, ahogyan egy lecsurgó top WR sem. Akkora needekről már nem beszélünk.Mardel
DT lesz, de biztos vagyok benne, hogy nem Poe. Én Brackersre vagy még inkább Coxra számítok. Ha viszont kimennek minden akkor Worthy, Zach Brown, Kutyuli (ha még benn lesz) vagy Hightower lesz szerintem.

Majd nemsokára felkerül blogra a Draft tippelde, oda mindenki beírhatja a legelvetemültebb dolgokat is. legfeljebb nem nyer az illető.
több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Mivel 350 font és ehhez képest olyan sebességgel mozog mint a legtöbb 300fontos játékos, így szerintem tök jó lenne a mi falunkba, futás ellen. A méretei miatt középen nem sok futás menne szvsz. Laws nem fog maradniShawn84
Valóban marha gyors, de azért én hosszú távon nem számolok a gyorsaságával, legalábbis nem mint fő erény. Az egy kisebb játékosnál is gyorsan kopik, nemhogy 350fontnál. Nem beszélve a sérülésveszélyről. Ami ugyan nem a gyorsaságból fakad, hanem a súlyból, de ha valaki ekkora tömeget így mozgat, abban nagy a rizikó.
Laws-ról meg mostanában semmit nem olvastam, ahogy Landriról sem, így nem hiszem hogy olyan sok lenne a kérő. Egy jó traning camppel pedig minden megeshet. (:

Szóval barátkozom a DT pickkel, habár egy Lb sem késztetne sírásra, ahogyan egy lecsurgó top WR sem. Akkora needekről már nem beszélünk.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Tegnap Kirk Cousins (QB, Michigan State) és Dontari Poe (NT, Memphis) vizitelt a NovaCareben. Előbbit egyre inkább nézegetjük. Utóbbiért meg nagyon fel kéne menni. Nem éri meg szerintem.Shawn84
Ha fel kell menni, akkor nem, de ha esetleg lecsúszna (szerintem ennyi simán benne lehet), akkor én egyre inkább örülnék Poe-nak. Igaz nem tudom 4-3ban hogyan működne ekkora súllyal, viszont a többi DT jelöltnél jobban támogatom. A Babin, Cole, Jenkins trió mellé inkább egy futást fogni tudó DT monstrum jönne jól. Jenkins mögött Laws bőven elég lenne passrushra (ha megtartjuk).
Poe-nak meg Washburnnál jobb edzőt kívánni sem kell, jó eséllyel minimalizálná a bust esélyt. Kérdés mennyire illik a rendszerébe. Az hogy nézegetjük bizakodásra ad okot.
Cox pont a runstopban gyengébb, plussz az első éve rámenne az erősödésre így én elfelejteném. A többi első körösnek tartott DT ugyanígy. Akkor inkább hozzunk egy szörnyet, aki vagy bejön de nagyon vagy pár év és kuka.
LB lesz 2. körben is, plusz egy ilyen falember és Ryans alapból javítana a futás elleni védelmen.Mardel
Mivel 350 font és ehhez képest olyan sebességgel mozog mint a legtöbb 300fontos játékos, így szerintem tök jó lenne a mi falunkba, futás ellen. A méretei miatt középen nem sok futás menne szvsz. Laws nem fog maradni
több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Tegnap Kirk Cousins (QB, Michigan State) és Dontari Poe (NT, Memphis) vizitelt a NovaCareben. Előbbit egyre inkább nézegetjük. Utóbbiért meg nagyon fel kéne menni. Nem éri meg szerintem.Shawn84
Ha fel kell menni, akkor nem, de ha esetleg lecsúszna (szerintem ennyi simán benne lehet), akkor én egyre inkább örülnék Poe-nak. Igaz nem tudom 4-3ban hogyan működne ekkora súllyal, viszont a többi DT jelöltnél jobban támogatom. A Babin, Cole, Jenkins trió mellé inkább egy futást fogni tudó DT monstrum jönne jól. Jenkins mögött Laws bőven elég lenne passrushra (ha megtartjuk).
Poe-nak meg Washburnnál jobb edzőt kívánni sem kell, jó eséllyel minimalizálná a bust esélyt. Kérdés mennyire illik a rendszerébe. Az hogy nézegetjük bizakodásra ad okot.
Cox pont a runstopban gyengébb, plussz az első éve rámenne az erősödésre így én elfelejteném. A többi első körösnek tartott DT ugyanígy. Akkor inkább hozzunk egy szörnyet, aki vagy bejön de nagyon vagy pár év és kuka.
LB lesz 2. körben is, plusz egy ilyen falember és Ryans alapból javítana a futás elleni védelmen.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Tegnap Kirk Cousins (QB, Michigan State) és Dontari Poe (NT, Memphis) vizitelt a NovaCareben. Előbbit egyre inkább nézegetjük. Utóbbiért meg nagyon fel kéne menni. Nem éri meg szerintem.

Nemtom volt e már, hogy Michael Floyd (WR, Notre Dame) és Janzen Jackson (FS, McNeese State)is volt itt
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Halihó!

Örülök Bell érkezésének különösen ha tudja hozni amit a híre mutat és nem sérül le ő is. Attól nem félek, hogy ne lenne fejlődőképes ahhoz képest ahonnan jött meddig eljutott és sztem Muddtól meg Peterstől (szóbeli instruálással) is sokat tanulhat. A fizuját kicsit sokallom de ha mondjuk csak ebben az évben beválik anyira, hogy segít egy gyűrű elhozatalában a jó falmunkájával már megérte. Innentől tényleg draftra fel majdhogynem BPA-zhatunk is bár azt nem nagyon szoktunk. Kikli sanszos, hogy nem lesz bent vagy ha igen akkor meg kihagyjuk 😛 Reménykedjünk egy hirtelen QB vagy WR DT esetleg CB runban és akkor eljuthat hozzánk.

Eztet meg hívják csapatszellemnek, ez tetszik (már amennyit értek belőle de a lényeget tán igen 😊 )

http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Peters-Helped-Bring-In-Bell/177577fd-e2f6-4b7f-b0dc-df018f0410c5
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
De mindig kevésbé szart szoktunk hozni. miért lenne most másképp?Shawn84
Én még hiszek a csodákban. 😀

Jó kis szezon lesz ez. Reid-nek is kell vmit villantania, Juan-nak is ha a D# oldalon szeretne maradni.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Brown futás ellen... Hát azért szokta ő kerülni a kontaktot...szaba
Majd Castillo megmutatja neki. De mivel mindenhová hamar odaér nekünk tökéletes lesz Ryans mellett, meg emögött a DL mögött. Még mindig jobban szerel mint a jelenlegi keret 80%-a.Shawn84
De ez nem Zach Brown-ra nézve dicséret, hanem a D#-re nézve kritika. 😀
Ha vhol szarok vagyunk, akkor ne oda kevésbé szar játékost hozzunk, hanem jót. 😀Bébé
De mindig kevésbé szart szoktunk hozni. miért lenne most másképp?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Brown futás ellen... Hát azért szokta ő kerülni a kontaktot...szaba
Majd Castillo megmutatja neki. De mivel mindenhová hamar odaér nekünk tökéletes lesz Ryans mellett, meg emögött a DL mögött. Még mindig jobban szerel mint a jelenlegi keret 80%-a.Shawn84
De ez nem Zach Brown-ra nézve dicséret, hanem a D#-re nézve kritika. 😀
Ha vhol szarok vagyunk, akkor ne oda kevésbé szar játékost hozzunk, hanem jót. 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Brown futás ellen... Hát azért szokta ő kerülni a kontaktot...szaba
Majd Castillo megmutatja neki. De mivel mindenhová hamar odaér nekünk tökéletes lesz Ryans mellett, meg emögött a DL mögött. Még mindig jobban szerel mint a jelenlegi keret 80%-a.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Brown futás ellen... Hát azért szokta ő kerülni a kontaktot...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Megnéztem ezt a két Zach Brown LB vidit:
http://www.youtube.com/watch?v=ff25mNcMR0Y
http://www.youtube.com/watch?v=QbmVlF-oLA8
Finoman szólva nem nyűgözött le. Lehet, hogy ez a kettő pont szar meccse volt, de hát akkor is. Louisville ellen semmi különleges. Azt a játékot amit Ő NCAA szinten csinált (ezen a két meccsen) azt bármelyik LB-nk tudja hozni NFL szinten.
Missouri ellen (Bowl meccs) pedig 1:20-nál abbahagytam a videó nézését.
Ha ezt a csávót behúzzuk az első két kör vmelyikében, akkor csalódni fogok. Futni tud az látszik, de hát ennél több kéne egy korai körös pick-től. Rohadt sokat kéne fejlődnie (amire azért persze van esély), hogy kezdő legyen.

Jerel Worthy DT:
http://www.youtube.com/watch?v=-RmnbaMcdmI
http://www.youtube.com/watch?v=5HE6JeJgYvY&feature=related
Nemtom, hogy milyen jó a Georgia Ofala, de Worthy nagyon-nagyon jól játszott. Az Ohio ellen párszor megtartották, de még azért ott is volt pár szép pillanata. A pár meccsvidi alapján amit láttam sokkaldesokkal inkább Ő, mint Cox. Örülnék neki, ha hozzánk kerülne.Bébé
Azért Brownt nem véletlenül tartja szinte minden kinti szakíró első körösnek. Jó lesz ő futás ellen. Gyors, atletikus, erős. Még a szerelési technikáján van mit dolgozni, és a playeket is olvashatná jobban, de OLB-k közül nem sok nála jobbat tudsz mondani a classban. Nekünk pedig szükségünk van rá. Viszont ha ő nem jön akkor én Bobby Wagnert vagy Hightowert szívesen látnám Eagles mezben.

Worthy egy állat. Ő a kedvenc DT-m az idei osztályból. Lehet hogy Cox meg Brackers többre tartott mint ő de, bírnám ha hozzánk kerülne. Vagy ő vagy Mike Martin.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Megnéztem ezt a két Zach Brown LB vidit:
http://www.youtube.com/watch?v=ff25mNcMR0Y
http://www.youtube.com/watch?v=QbmVlF-oLA8
Finoman szólva nem nyűgözött le. Lehet, hogy ez a kettő pont szar meccse volt, de hát akkor is. Louisville ellen semmi különleges. Azt a játékot amit Ő NCAA szinten csinált (ezen a két meccsen) azt bármelyik LB-nk tudja hozni NFL szinten.
Missouri ellen (Bowl meccs) pedig 1:20-nál abbahagytam a videó nézését.
Ha ezt a csávót behúzzuk az első két kör vmelyikében, akkor csalódni fogok. Futni tud az látszik, de hát ennél több kéne egy korai körös pick-től. Rohadt sokat kéne fejlődnie (amire azért persze van esély), hogy kezdő legyen.

Jerel Worthy DT:
http://www.youtube.com/watch?v=-RmnbaMcdmI
http://www.youtube.com/watch?v=5HE6JeJgYvY&feature=related
Nemtom, hogy milyen jó a Georgia Ofala, de Worthy nagyon-nagyon jól játszott. Az Ohio ellen párszor megtartották, de még azért ott is volt pár szép pillanata. A pár meccsvidi alapján amit láttam sokkaldesokkal inkább Ő, mint Cox. Örülnék neki, ha hozzánk kerülne.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Haw szent lett.

egyre jobban érik nekik az első körös LB draft >>ágyő kikiliJanek
Jah ez elég szar. :/
Vagyis nagy eséllyel fel kéne menni a Seattle elé Luke-ért. (10., 11. hely)
Kérdés, hogy megér-e ennyit Luke.Bébé
Letrédelünk pár helyet és bőven jó lesz Zach Brown is 😊