Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
És a fb csoportban megy az örömködés... nem is értem mindenki hülye és csak én vagyok helikopter úgy érzem...
Analitika meg az én megmondtam előre hozzászólások tömkelege 🤯🤯🤬🤬
Bold prediction: Wentz konstans szint Colts sima PO
Ertz-t elküldjük szotyi ellenértékért
Hurts kurva nagy bust lesz
Fantasztikus kilátások
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Én nagyon meg lennék lépve, ha nem kapna Hurst egy évet legalább, de persze nem igazán követem az Eaglest...
Rolni
Pár gondolat:
1) kíváncsi vagyok, hogy Siriannival tudatták-e, amikor aláírt, hogy két hétre rá elcserélik a kezdő irányítót
2) bízom benne, hogy nem irányítót húzunk az első körben, teljesen értelmetlenné válik a tavalyi Hurts pick
3) egy gyors gondolatkísérlet: mi történt volna, ha a Hurts pick helyett a támadófalat vagy az elkapósort erősíti Roseman, aminek folyományaképp esetleg Wentz nem ilyen vállalhatatlanul játszik
4) Roseman mit tudhat Lurieról, amiért ezt a rombolást megcsinálhatta? Ok, hogy Pederson és Wentz nem fért meg együtt, de ma már egyikük sincs itt, helyettük van Sirianni és Hurts 😀 Azért azt nem gondolta senki tavaly nyáron, hogy úgy megyünk neki az offseasonnek, hogy szarabb az irányítóhelyzet, mint a Jetsnél 😀

Szerkesztette: mustaine

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyen nyugodtnak se láttam soha még Angry Birdöt.


A Colts topicba is írtam, ha nem lesz 1 kör belőle, Kolbászért többet kaptunk 😀 😀 😀
dande
De belőle kerítést is lehet építeni! Wentzből nem tudsz.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Én nagyon meg lennék lépve, ha nem kapna Hurst egy évet legalább, de persze nem igazán követem az Eaglest...
Rolni
Hurts nem mutatott semmit igazából. Az, hogy Höri hájpolja, kevéssé jut át a halászlén. Ott is van jó sajtója, kinek nincs ugyi.

Az is lehet, a draftban gondolkoznak. Ha adják jövõ évi picket a felmozgásért, ebbõl a cserébõl közel fedezheti is.
Emlékeim szerint Wentzért felcseréltek + 1 jövõ évi elsõ kör, + második kör, meg vmi, de vmi 4 picket adtak. Most is megtehetik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
ezek fényében szerintetek kit húzunk a 6. helyen? nem hiszem, hogy Hurts-öt szánjuk kezdőnek, Sudfeld-et meg (remélem) nem szánjuk cserének.. elég sovány fos lenne ez így..
karmïgran
szerintem Fields-et, lol

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Szerintem itt egy ember örül, Riverske... 😉
tamas424
Kiszophat.
Greengo
😀 😀 😀 😀
mustaine
Idegállapot van. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy hónapig vártuk mikor és mi lesz a tréd, most kb 8 ig, hogyan lesz 1 kör 😀 nehéz szülés na 😛
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Én nagyon meg lennék lépve, ha nem kapna Hurst egy évet legalább, de persze nem igazán követem az Eaglest...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerintem itt egy ember örül, Riverske... 😉
tamas424
Kiszophat.
Greengo
😀 😀 😀 😀

több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ezek fényében szerintetek kit húzunk a 6. helyen? nem hiszem, hogy Hurts-öt szánjuk kezdőnek, Sudfeld-et meg (remélem) nem szánjuk cserének.. elég sovány fos lenne ez így..
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Szerintem jól jártatok, ennél többet nem kaphattatok volna senkitől. Ha most itt maradt volna Wentz jövőre semmit nem kaptatok volna érte úgy leírta volna magát addigra. Ez a lépés jót tesz hosszútávon a franchise-nak, pláne ha Hurts beválik.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
A Colts topicba is írtam, ha nem lesz 1 kör belőle, Kolbászért többet kaptunk 😀 😀 😀
dande
Pont leszarom az első kört.........


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Szerintem itt egy ember örül, Riverske... 😉
tamas424
Kiszophat.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Szerintem itt egy ember örül, Riverske... 😉
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Howie a kurva anyádat már bocsánat. Szűkös évek jönnek úgy érzem
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
nem trollkodásból kérdem csak mert nem nézegettem a topicot mostanában!
Ti mennyire számítottatok? magas fizu,szar játék,sérülések,stb mellett...
yooker
Hogy inkább megtartjuk? Az edzőkeresésnél a pofánkba volt tolva, hogy azt szerződtetik aki Wentznek a legmegfelelőbb. Na innen érdekes a Szirszariani igazolás is. Vicc. Átbasztak ezek kb minden eagles szurkolót heteken keresztül!
Shawn84
Azért lett kikúrva Pederson, mert Wentzcel nem jött ki. Vagyis én ezt hittem. Nem lehet, hogy tényleg Rózsaember a cancer, és nem Chip Kelly, Pederson és Wentz? Csak kérdem.
mustaine
Ezek után ez már költői kérdés szerintem. Vaagy Hurts faterja intézte a dolgokat a háttérben 😁
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Colts topicba is írtam, ha nem lesz 1 kör belőle, Kolbászért többet kaptunk 😀 😀 😀
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
nem trollkodásból kérdem csak mert nem nézegettem a topicot mostanában!
Ti mennyire számítottatok? magas fizu,szar játék,sérülések,stb mellett...
yooker
Hogy inkább megtartjuk? Az edzőkeresésnél a pofánkba volt tolva, hogy azt szerződtetik aki Wentznek a legmegfelelőbb. Na innen érdekes a Szirszariani igazolás is. Vicc. Átbasztak ezek kb minden eagles szurkolót heteken keresztül!
Shawn84
Azért lett kikúrva Pederson, mert Wentzcel nem jött ki. Vagyis én ezt hittem. Nem lehet, hogy tényleg Rózsaember a cancer, és nem Chip Kelly, Pederson és Wentz? Csak kérdem.

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
nem trollkodásból kérdem csak mert nem nézegettem a topicot mostanában!
Ti mennyire számítottatok? magas fizu,szar játék,sérülések,stb mellett...
yooker
Hogy inkább megtartjuk? Az edzőkeresésnél a pofánkba volt tolva, hogy azt szerződtetik aki Wentznek a legmegfelelőbb. Na innen érdekes a Szirszariani igazolás is. Vicc. Átbasztak ezek kb minden eagles szurkolót heteken keresztül!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
nem trollkodásból kérdem csak mert nem nézegettem a topicot mostanában!
Ti mennyire számítottatok? magas fizu,szar játék,sérülések,stb mellett...
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Rózsaember igazán elmehetne a picsába.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 495
Nagyon komoly cancer lehetett Wentz, ha ennyiért elpasszolták.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Sajna tökön lőtte magát az FO 2 éve. kockáztatttak nem jött be.

kemény 2 év jön
Janek
Sajna tökön lőtte magát az FO 2 éve. kockáztatttak nem jött be.

kemény 2 év jön
Janek
2? Optimista vagy.
Greengo
ez szükségszerű is 😊

menjenek PO-ba és lesz egy első karikánk is

Remélem már nem variálnak egy Darnold traddel 😊

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Sajna tökön lőtte magát az FO 2 éve. kockáztatttak nem jött be.

kemény 2 év jön
Janek
Sajna tökön lőtte magát az FO 2 éve. kockáztatttak nem jött be.

kemény 2 év jön
Janek
2? Optimista vagy.


E-A-G-L-E-S EAGLES !