Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Sajna tökön lőtte magát az FO 2 éve. kockáztatttak nem jött be.

kemény 2 év jön

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Szeretném most Luriet és Rosemant egy székhez kötözni és szép lassan megnyúzni mindegyiket!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopkins tréd 2.0 😀
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
ROSEMAN TAKARODJ!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
bowI 143
 twitter.com/AdamSchefter/status/1362442800344752141

Szerkesztette: bowI
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
A kérők nem sietnek sehova sem addig, amíg egy másik dominó (Darnold esetleg Carr) el nem dől. Amíg ilyen patthelyzet van QB fronton, addig mind a Colts, mind a Bears, mind esetleg egy harmadik csapat nem kell kapkodjon. S ahogy megy az idő majd az Eaglesnek lesz sürgetőbb. Bár március 19 az odébb van még.
tüsi91
Nem lennék meglepődve, ha a Jets meg pont a Wentz tradere várna. 😀
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A kérők nem sietnek sehova sem addig, amíg egy másik dominó (Darnold esetleg Carr) el nem dől. Amíg ilyen patthelyzet van QB fronton, addig mind a Colts, mind a Bears, mind esetleg egy harmadik csapat nem kell kapkodjon. S ahogy megy az idő majd az Eaglesnek lesz sürgetőbb. Bár március 19 az odébb van még.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag megint inkább Chicago felől/felé fújnak a szelek. Mostmár csak azt tudom mondani, hiszem ha látom 😊
dande
Ez mind smokescreen. Biztos vagyok benne, hogy ezeket az infokat Roseman tolja a medianak, hogy ezzel probalja ravenni a Coltsot, emelje meg az ajanlatat. A vege ennek az lesz, hogy ugy is kenytelen lesz 2+2-ert odaadni Wentzet. En meg onnantol hardcore Brady-drukkernek allok.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre a Sirianni éra első igazolása a csapat jövőjének alapkve megérkezett 😛

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag megint inkább Chicago felől/felé fújnak a szelek. Mostmár csak azt tudom mondani, hiszem ha látom 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még a végén Ertzt hamarabb tradeljük, mint Wentzt... ha csak nem együtt mennek egy helyre....
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Dzsé Dzsé Vatt Wenc csere a láthatáron....
Riverske
Jaja, hozzácsapják a Watson <=> Wentz trade-hez a most free agentté vált Wattot is, hogy kiegyensúlyozzák a trade-et. Amúgy is mindhárom vezetékneve W-vel kezdődik, ne maradjon egyik se ki a buliból.

Ja, és még a deal részeként Roseman megkapja az Ant zsugorító fegyverét is, felére zsugorítja capet, és máris csak tíz embert kell majd kirúgni, hogy Watson és Watt pénze beférjen alája.
peterk2005
Szakmázzunk. Körvonalazódik a Wenc+Örtsz - Vatszon+Dzsé Dzsé Vatt dupla csere. Amúgy ha a reál értékén nézzük a fakezű Wencet, akkor maximum egy szekér trágyát adnak érte. Szart szarért.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Dzsé Dzsé Vatt Wenc csere a láthatáron....
Riverske
Jaja, hozzácsapják a Watson <=> Wentz trade-hez a most free agentté vált Wattot is, hogy kiegyensúlyozzák a trade-et. Amúgy is mindhárom vezetékneve W-vel kezdődik, ne maradjon egyik se ki a buliból.

Ja, és még a deal részeként Roseman megkapja az Ant zsugorító fegyverét is, felére zsugorítja capet, és máris csak tíz embert kell majd kirúgni, hogy Watson és Watt pénze beférjen alája.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Dzsé Dzsé Vatt Wenc csere a láthatáron....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Sirianni stáb:

 www.philadelphiaeagles.com/news/eagles-announce-2021-coaching-staff

 pbs.twimg.com/media/Et-kINYWQAIbTL6?format=png&name=medium

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre funny 😛

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor azé, hülyítenek itten 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Trubi 4. kör to KC. Lehet megvan a Wentz deal?
dande
?
Trubisky free agent
Hulkeinstein
Akkor Dave miről ír a Bears topicban?
dande
Fogalmam sincs, de hogy baromság, az biztos.
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 294
Trubi 4. kör to KC. Lehet megvan a Wentz deal?
dande
?
Trubisky free agent
Hulkeinstein
Akkor Dave miről ír a Bears topicban?
dande
szerintem fake news, ahogy előbb is írták. FA lesz, trade deadline-nak vége.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Trubi 4. kör to KC. Lehet megvan a Wentz deal?
dande
?
Trubisky free agent
Hulkeinstein
Akkor Dave miről ír a Bears topicban?
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Trubi 4. kör to KC. Lehet megvan a Wentz deal?
dande
?
Trubisky free agent
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Trubi 4. kör to KC. Lehet megvan a Wentz deal?
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Erre a tradre úgy tűnik elmondhatjuk, hogy vhol a messzi messzi galaxisban..... 😊
dande
Vagy csak az újságírók fejében. A csapattól soha senki nem tett rá utalást, hogy gondolkodnak ilyesmin.
Shawn84
De senki nem is állt ki, hogy az ellenkezőjét állítsa, Wentz se. Úgyhogy szrjanak sünt, hogy hülyítik a népet 😀
dande
Én nem értem, miért kéne kiállni? Az olyan lenne mintha magukat mentegetnék, pedig nincs is miért. Nekem az lenne gyanús ha kiállnának és nekikezdenének mindent tagadni. Nyilván nem zárkóznak el a trade lehetőségétől, ahogy szokták mondani "van az a pénz". Bárki eladó, ha megfelelő ellenértéket adnak érte. Ha kiállna bárki az FO-ból, csak a saját dolgukat nehezítenék. Csendben dolgoznak szépen, ha konkrétum van meg úgyis bejelentik hivatalosan. Addig meg minden csak pletyka, találgatás. persze szurkolóként ez lehet izgalmas vagy idegesítő, én úgy vagyok vele, hogy nem foglalkozom az ilyen pletykákkal már egy ideje. Az elmúlt hetekben eddig egyetlen egy olyan "hír" nem jött ami igaz lett volna. A sok okos bennfentes lepődött meg legjobban mikor Sirianni lett az edző. Nem tudnak ezek szart see, csak találgatnak. Pont annyit ér az ő véleményük mint a tied vagy bárki másé itt a fórumon. Én is tudok ötletelni, aztán vagy bejön vagy nem. Ők sem tesznek semmi mást. Kénytelenek ezt csinálni, mert ebből élnek. Ha nem írnak ilyeneket, nem kapnak lóvét!

Szóval nem az Eagles vezetése hülyíti a népet, ne keverjük össze. Az újságírók hülyítik a népet. Ahogy mindig is tették.
Shawn84
Nem írtam, hogy ki kellett volna állniuk 😛 én is az újságírókra gondoltam a WC tevékenységet illetően 😀 😉
dande
Azert meglepne, ha Schefter is, aki alaposan megerositette ezeket a pletykakat, ennyire vakon lenne. Szerintem biztos lesz ebbol csere, csak Roseman probalja meg huzni az erdeklodoket. Csak jelen helyzetben ezzel meg ongolt lo, de az mar mas kerdes. Ha Wentz eddig nem is feltetlenul akart menni, ezek utan mar biztosan verne az asztalt, ez az iranyaba is eleg rossz uzenet, es valahol le is jaratjak.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....


El tudom miyen pocsék lehetett amikor megint nem őt választották...