Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Wenc álljon ki..........hülyíti itt a népet. Álljon ki a pályáról és menjen el a klubbtól.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 613 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre a tradre úgy tűnik elmondhatjuk, hogy vhol a messzi messzi galaxisban..... 😊
dande
Vagy csak az újságírók fejében. A csapattól soha senki nem tett rá utalást, hogy gondolkodnak ilyesmin.
Shawn84
De senki nem is állt ki, hogy az ellenkezőjét állítsa, Wentz se. Úgyhogy szrjanak sünt, hogy hülyítik a népet 😀
dande
Én nem értem, miért kéne kiállni? Az olyan lenne mintha magukat mentegetnék, pedig nincs is miért. Nekem az lenne gyanús ha kiállnának és nekikezdenének mindent tagadni. Nyilván nem zárkóznak el a trade lehetőségétől, ahogy szokták mondani "van az a pénz". Bárki eladó, ha megfelelő ellenértéket adnak érte. Ha kiállna bárki az FO-ból, csak a saját dolgukat nehezítenék. Csendben dolgoznak szépen, ha konkrétum van meg úgyis bejelentik hivatalosan. Addig meg minden csak pletyka, találgatás. persze szurkolóként ez lehet izgalmas vagy idegesítő, én úgy vagyok vele, hogy nem foglalkozom az ilyen pletykákkal már egy ideje. Az elmúlt hetekben eddig egyetlen egy olyan "hír" nem jött ami igaz lett volna. A sok okos bennfentes lepődött meg legjobban mikor Sirianni lett az edző. Nem tudnak ezek szart see, csak találgatnak. Pont annyit ér az ő véleményük mint a tied vagy bárki másé itt a fórumon. Én is tudok ötletelni, aztán vagy bejön vagy nem. Ők sem tesznek semmi mást. Kénytelenek ezt csinálni, mert ebből élnek. Ha nem írnak ilyeneket, nem kapnak lóvét!

Szóval nem az Eagles vezetése hülyíti a népet, ne keverjük össze. Az újságírók hülyítik a népet. Ahogy mindig is tették.
Shawn84
Nem írtam, hogy ki kellett volna állniuk 😛 én is az újságírókra gondoltam a WC tevékenységet illetően 😀 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Erre a tradre úgy tűnik elmondhatjuk, hogy vhol a messzi messzi galaxisban..... 😊
dande
Vagy csak az újságírók fejében. A csapattól soha senki nem tett rá utalást, hogy gondolkodnak ilyesmin.
Shawn84
De senki nem is állt ki, hogy az ellenkezőjét állítsa, Wentz se. Úgyhogy szrjanak sünt, hogy hülyítik a népet 😀
dande
Én nem értem, miért kéne kiállni? Az olyan lenne mintha magukat mentegetnék, pedig nincs is miért. Nekem az lenne gyanús ha kiállnának és nekikezdenének mindent tagadni. Nyilván nem zárkóznak el a trade lehetőségétől, ahogy szokták mondani "van az a pénz". Bárki eladó, ha megfelelő ellenértéket adnak érte. Ha kiállna bárki az FO-ból, csak a saját dolgukat nehezítenék. Csendben dolgoznak szépen, ha konkrétum van meg úgyis bejelentik hivatalosan. Addig meg minden csak pletyka, találgatás. persze szurkolóként ez lehet izgalmas vagy idegesítő, én úgy vagyok vele, hogy nem foglalkozom az ilyen pletykákkal már egy ideje. Az elmúlt hetekben eddig egyetlen egy olyan "hír" nem jött ami igaz lett volna. A sok okos bennfentes lepődött meg legjobban mikor Sirianni lett az edző. Nem tudnak ezek szart see, csak találgatnak. Pont annyit ér az ő véleményük mint a tied vagy bárki másé itt a fórumon. Én is tudok ötletelni, aztán vagy bejön vagy nem. Ők sem tesznek semmi mást. Kénytelenek ezt csinálni, mert ebből élnek. Ha nem írnak ilyeneket, nem kapnak lóvét!

Szóval nem az Eagles vezetése hülyíti a népet, ne keverjük össze. Az újságírók hülyítik a népet. Ahogy mindig is tették.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 613 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre a tradre úgy tűnik elmondhatjuk, hogy vhol a messzi messzi galaxisban..... 😊
dande
Vagy csak az újságírók fejében. A csapattól soha senki nem tett rá utalást, hogy gondolkodnak ilyesmin.
Shawn84
De senki nem is állt ki, hogy az ellenkezőjét állítsa, Wentz se. Úgyhogy szrjanak sünt, hogy hülyítik a népet 😀
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Erre a tradre úgy tűnik elmondhatjuk, hogy vhol a messzi messzi galaxisban..... 😊
dande
Vagy csak az újságírók fejében. A csapattól soha senki nem tett rá utalást, hogy gondolkodnak ilyesmin.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 613 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre a tradre úgy tűnik elmondhatjuk, hogy vhol a messzi messzi galaxisban..... 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 613 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még ami akaszthatja a dolgokat, hogy Howie esetleg idénre akarna plusz 1 kört nem jövōre a meglévő 1/6 mellé. De pl a Bears abban nem tud segíteni. Esetleg ilyen ajánlatra várhat, ami esélyes, hogy nem fog jönni...

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
ha Wentz el lesz tradelve ki lesz a kezdő QB? megprobálkozotok Hurstel?
vagy 1/6ra jönne vlaki?
beltazor
90%, hogy Hurts lesz, kap egy évet.
Hulkeinstein
Imádom hogy mindenre írsz százalékokat, de konkrétan eddig egy sem jött be 😀
50% hogy Hurts kezd meg 50 hogy más ez ennyi. Nincs 90%.
Jelenleg Wentz meg Hurts meg Sudfeld a keret. Pont. Meg van egy 1/6-os pick, ami lehet magasabb is ha Wentz elmegy és jön cserébe mondjuk első kör. Nálam pl esélytelen, hogy Hurts kap egy évet. Nincs az a vak hülye edző ebben a ligában Doug Pedersonon kívül, aki be merne vállalni 1 szezont Hurtsel, tekintve, hogy tavaly még gyengébb mutatókat sikerült produkálnia a fő paraméterekben mint Wentznek, és teljesen egyértelmű, hoyg negyed annyira nem képes átlátni a játékot mint a vörös. Ezzel így 1/1-re rá lehet menni maximum, de fogadjunk, hogy ez soha nem lesz cél Phillyben. Azért ott akasztás jár.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Abból kiindulva hogy Ballard ajánlata 1+3 kör volt Staffordért és ő megmondta hogy nem fog túlárazni egy QB-t sem szerintem ő betolt egy 2. kört meg valami 2-3 kört jövőre. Ha Staffordért nem adta meg amit kértek akkor Wentzért főleg nem fog annyit adni. Szóval ez a story hogy az Eagles Stafford féle árban gondolkodik azt el lehet felejteni. Pace ugyan nagy nyomàs alatt van de annyira ő sem hülye nagyon jól tudja hogy igazából csak a Colts aki érdeklődik és ismeri Ballardot annyira hogy ő nem fog túl fizetni. Valszeg mi is betöltuk a 2. kört meg valami picket jövőre és esetleg egy játékost. Tomcsik
Hol olvastad, hogy Staffordért Ballard 1+3-at ajánlott? Én eddig megbízhatóbb forrásból csak egy idei 2.+játékost olvastam, aztán amint kiderült, hogy ez kevés lesz, ki is szállt. A Bears részéről viszont 1 kört + játékos alkut olvastam. Hogy a játékos alku pontosan mi (ki adja, ki kéri) azt nem tudom...

Szerintem az lehet amit Stez és Hulk is ír. Van egy egyelőre nyerő ajánlat a Bearstől, ami (ha igaz amit olvastam) olyan első kör, és vitassuk meg, hogy ki kinek ad még játékost, és van egy másik a Coltstól ami ennél kevesebb. Howie akart egy licitet, hogy menjen még az ár feljebb, ezért bedobta a médiába a sztorit, de az ajánlatok befagytak. Most itt vagyunk. Szerintem.
peterk2005
Twitteren láttam valahol pár napja. De ha még Staffordért sem adott első kört akkor Wentzért meg főleg nem fog. Akkor ez még jobban ah én elképzelésem támasztja alá. Így Pace se fog betenni első kört ha tudja jól hogy Ballard még Staffordért se tett le annyit...

több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
ha Wentz el lesz tradelve ki lesz a kezdő QB? megprobálkozotok Hurstel?
vagy 1/6ra jönne vlaki?
beltazor
90%, hogy Hurts lesz, kap egy évet.
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
ha Wentz el lesz tradelve ki lesz a kezdő QB? megprobálkozotok Hurstel?
vagy 1/6ra jönne vlaki?

több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Wentz nyíltan megmondta hogy menni akar.
Tomcsik
Annyi, hogy ez még nem történt meg tudtommal. Nem kért cserét nyilvánosan sem ő, sem az ügynöke. Bár lehet, hogy a cserével kapcsolatos összevissza hírekben ezen átsiklottam. Persze ettől még eléggé nyilvánvaló, hogy informálisan kérték a cserét. Azt is pletykálták korábban, hogy Wentz partner lenne a szerződése átalakításában egy csere érdekében. Erről sem hallottunk azóta semmit.

Újságíróknak és névtelen forrásaiknak kevés kivételellel nem nagyon lehet elhinni semmit. Nemrég még határozottan állították, hogy Pedersonnak azért kellett mennie, mert nem jött ki Wentz-cel, míg a csapat vele képzeli a jövőt, ezért is hozták Siriannit. Majd pár napja már meggyőződéssel állították, hogy Doug azért távozott, mert ő Wentz-et akarta visszatenni a kezdőbe, míg a front office inkább elcserélné és Hurts-t szeretnék kezdőnek.
Nyilván egyik sem a helyes válasz önmagában, Dougnak nem pusztán a kezdő qb személye miatt kellett mennie.


több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Abból kiindulva hogy Ballard ajánlata 1+3 kör volt Staffordért és ő megmondta hogy nem fog túlárazni egy QB-t sem szerintem ő betolt egy 2. kört meg valami 2-3 kört jövőre. Ha Staffordért nem adta meg amit kértek akkor Wentzért főleg nem fog annyit adni. Szóval ez a story hogy az Eagles Stafford féle árban gondolkodik azt el lehet felejteni. Pace ugyan nagy nyomàs alatt van de annyira ő sem hülye nagyon jól tudja hogy igazából csak a Colts aki érdeklődik és ismeri Ballardot annyira hogy ő nem fog túl fizetni. Valszeg mi is betöltuk a 2. kört meg valami picket jövőre és esetleg egy játékost. Tomcsik
Hol olvastad, hogy Staffordért Ballard 1+3-at ajánlott? Én eddig megbízhatóbb forrásból csak egy idei 2.+játékost olvastam, aztán amint kiderült, hogy ez kevés lesz, ki is szállt. A Bears részéről viszont 1 kört + játékos alkut olvastam. Hogy a játékos alku pontosan mi (ki adja, ki kéri) azt nem tudom...

Szerintem az lehet amit Stez és Hulk is ír. Van egy egyelőre nyerő ajánlat a Bearstől, ami (ha igaz amit olvastam) olyan első kör, és vitassuk meg, hogy ki kinek ad még játékost, és van egy másik a Coltstól ami ennél kevesebb. Howie akart egy licitet, hogy menjen még az ár feljebb, ezért bedobta a médiába a sztorit, de az ajánlatok befagytak. Most itt vagyunk. Szerintem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Wentzért a masodik kör is ajándék a jelenlegi helyzetetekben sztem.
gabokocka
Az lehet, de Roseman sosem vállalná be, óriási arcvesztés lenne. Inkább leülteti a padra és tönkrevágja a teljes szezont, de 1. kör alatt nem fogja eladni, mert mindenki szétszedi Phillyben.
Hulkeinstein
Tény, hogy 2. körért nem csoda h a nagy DM-et nem szeretnék benyelni, de a Kaye által említett Stafford érték is nevetséges, amit kérnek. Nem tudom Roseman meddig húzhatja a dolgot h kitartson az ár mellett, de ha valóban van olyan ajánlat, ahol idei 1. kör is van...már rég el kellett volna fogadni.
Beki
Amúgy az is hülyeség, hogy mindenki tényként veszi, hogy Roseman szerint ennyit ér Wentz. Dehogy ér ennyit, ha ennyit érne tényleg, akkor nem cserélnénk el semmi esetben sem, inkább kinyalnánk a seggét. Azért quote-oltuk ezt az értéket, hogy magasabb legyen a ceiling és az általunk kért valós érték középre essen az első ajánlatokhoz képest. Értsd - reálisan mi valszeg 1,5 első kört kiadó értéket akarunk olyan lebontásban, hogy legyen benne egy első kör, valami ami még értékes is lehet (vagy jó játékos, vagy jövőbeli conditional pick, ami 1. vagy 2. körré is válhat), illetve valami szotyi, amivel lehet bullshitelni (közepes és alacsony értékű játékosok és hátsó körös pickek vándorlása ide is, oda is). Valszeg egy 1,2 körüli értéket már elfogadnánk, valahol ott lehet a minimum pont.

A licitáló csapatok pedig valszeg benyitottak egy 2. körrel (érték kb. 0.6 mondjuk) és legalább egy hajlandó elmenni első körig is. A kérdés, hogy hogy ezen a 0-tól 1.5-ig terjedő skálán mi jelenleg a legjobb ajánlat, mennyi a minimum amit mi elfogadunk és van-e a piacon olyan deal, ami a legjobb ajánlat felett van és tárgyalási technikákkal ki lehet sajtolni. Minden más csak kommunikációs bullshit.
Hulkeinstein
Abból kiindulva hogy Ballard ajánlata 1+3 kör volt Staffordért és ő megmondta hogy nem fog túlárazni egy QB-t sem szerintem ő betolt egy 2. kört meg valami 2-3 kört jövőre. Ha Staffordért nem adta meg amit kértek akkor Wentzért főleg nem fog annyit adni. Szóval ez a story hogy az Eagles Stafford féle árban gondolkodik azt el lehet felejteni. Pace ugyan nagy nyomàs alatt van de annyira ő sem hülye nagyon jól tudja hogy igazából csak a Colts aki érdeklődik és ismeri Ballardot annyira hogy ő nem fog túl fizetni. Valszeg mi is betöltuk a 2. kört meg valami picket jövőre és esetleg egy játékost. Erre Howie valószínűleg betolta az all int úgy hogy semmi nincs a kezében és elhitette a médiában hogy block buster trade lesz meg hogy még más csapat is elkezdett érdeklődni. A Colts meg a Bears nem ette meg a blöfföt sőt valszeg vissza emeltek hogy hát akkor ennyit se adunk sőt nézelődünk más QB után is tehát itt a végső ajánlat ha nem akkor szevasz. Igazàból az Eaglesnek nem sok ütő lapja van. Wentz nyíltan megmondta hogy menni akar. A liga egyik legrosszabb QB-a volt tavaly. A sérüléseket ne is említsük. Ott a szerződése ami igencsak magas. Jó persze 4 éve tolt egy MVP szerű szezont aztán lesérült...Szóval érdekes mi lesz a vége. Személy szerint én nem szeretném Wentzet nállunk max akkor ha nem kell sokat feladni érte ( első kör számomra egy nagy nem max 2. meg jövőre 2v3)
Tomcsik
Igen, pontosan ettől félek.

Összerakva a szálakat, valszeg a Colts tényleg egy 2. kör + valamin lehet, a Bears meg talán egy polccal feljebb, 1. kör körül (+/- játékosok, késői pickek sweetenernek). Ami komplikálja még a dolgokat, az Wentz, aki szinte biztos, hogy a Coltsba akar menni. Ha közeli a két ajánlat, akkor az ügynökével kijátszhatják egymás ellen az Eagles megmaradt kevés ütőkártyáját is azzal, ha a Bears-nek azt mondják, hogy Carson nem nagyon akar odamenni. Ekkor brutál módon bukhatjuk az egész sztorit, Ballard meg röhögve átveszi gyakorlatilag ingyen, szinte kockázat nélkül a Wentz-projektet.

Soha nem voltam még ennyire kíváncsi egy végső trade-értékre, rengeteget el fog árulni arról, hogy Howie mennyire jó GM igazából és hogy a Howie-Pace-Ballard háromszögből ki az aki mesterien játszotta meg a lapjait, illetve ki az, aki blöffölt és rajtakapták.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Wentzért a masodik kör is ajándék a jelenlegi helyzetetekben sztem.
gabokocka
Az lehet, de Roseman sosem vállalná be, óriási arcvesztés lenne. Inkább leülteti a padra és tönkrevágja a teljes szezont, de 1. kör alatt nem fogja eladni, mert mindenki szétszedi Phillyben.
Hulkeinstein
Tény, hogy 2. körért nem csoda h a nagy DM-et nem szeretnék benyelni, de a Kaye által említett Stafford érték is nevetséges, amit kérnek. Nem tudom Roseman meddig húzhatja a dolgot h kitartson az ár mellett, de ha valóban van olyan ajánlat, ahol idei 1. kör is van...már rég el kellett volna fogadni.
Beki
Amúgy az is hülyeség, hogy mindenki tényként veszi, hogy Roseman szerint ennyit ér Wentz. Dehogy ér ennyit, ha ennyit érne tényleg, akkor nem cserélnénk el semmi esetben sem, inkább kinyalnánk a seggét. Azért quote-oltuk ezt az értéket, hogy magasabb legyen a ceiling és az általunk kért valós érték középre essen az első ajánlatokhoz képest. Értsd - reálisan mi valszeg 1,5 első kört kiadó értéket akarunk olyan lebontásban, hogy legyen benne egy első kör, valami ami még értékes is lehet (vagy jó játékos, vagy jövőbeli conditional pick, ami 1. vagy 2. körré is válhat), illetve valami szotyi, amivel lehet bullshitelni (közepes és alacsony értékű játékosok és hátsó körös pickek vándorlása ide is, oda is). Valszeg egy 1,2 körüli értéket már elfogadnánk, valahol ott lehet a minimum pont.

A licitáló csapatok pedig valszeg benyitottak egy 2. körrel (érték kb. 0.6 mondjuk) és legalább egy hajlandó elmenni első körig is. A kérdés, hogy hogy ezen a 0-tól 1.5-ig terjedő skálán mi jelenleg a legjobb ajánlat, mennyi a minimum amit mi elfogadunk és van-e a piacon olyan deal, ami a legjobb ajánlat felett van és tárgyalási technikákkal ki lehet sajtolni. Minden más csak kommunikációs bullshit.
Hulkeinstein
Abból kiindulva hogy Ballard ajánlata 1+3 kör volt Staffordért és ő megmondta hogy nem fog túlárazni egy QB-t sem szerintem ő betolt egy 2. kört meg valami 2-3 kört jövőre. Ha Staffordért nem adta meg amit kértek akkor Wentzért főleg nem fog annyit adni. Szóval ez a story hogy az Eagles Stafford féle árban gondolkodik azt el lehet felejteni. Pace ugyan nagy nyomàs alatt van de annyira ő sem hülye nagyon jól tudja hogy igazából csak a Colts aki érdeklődik és ismeri Ballardot annyira hogy ő nem fog túl fizetni. Valszeg mi is betöltuk a 2. kört meg valami picket jövőre és esetleg egy játékost. Erre Howie valószínűleg betolta az all int úgy hogy semmi nincs a kezében és elhitette a médiában hogy block buster trade lesz meg hogy még más csapat is elkezdett érdeklődni. A Colts meg a Bears nem ette meg a blöfföt sőt valszeg vissza emeltek hogy hát akkor ennyit se adunk sőt nézelődünk más QB után is tehát itt a végső ajánlat ha nem akkor szevasz. Igazàból az Eaglesnek nem sok ütő lapja van. Wentz nyíltan megmondta hogy menni akar. A liga egyik legrosszabb QB-a volt tavaly. A sérüléseket ne is említsük. Ott a szerződése ami igencsak magas. Jó persze 4 éve tolt egy MVP szerű szezont aztán lesérült...Szóval érdekes mi lesz a vége. Személy szerint én nem szeretném Wentzet nállunk max akkor ha nem kell sokat feladni érte ( első kör számomra egy nagy nem max 2. meg jövőre 2v3)

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Pederson Wentzet akarta vna kezdonek 2021re, ezert mindkettojuknek mennie kell(ett).

Howie nem baszakszik, a bologatojanosnak hozott Sirianni is illik a kepbe.

Fields, esetleg Lance 1/6on? 😀 vagy a suli miatt o alapbol kizarva?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wentzért a masodik kör is ajándék a jelenlegi helyzetetekben sztem.
gabokocka
Az lehet, de Roseman sosem vállalná be, óriási arcvesztés lenne. Inkább leülteti a padra és tönkrevágja a teljes szezont, de 1. kör alatt nem fogja eladni, mert mindenki szétszedi Phillyben.
Hulkeinstein
Tény, hogy 2. körért nem csoda h a nagy DM-et nem szeretnék benyelni, de a Kaye által említett Stafford érték is nevetséges, amit kérnek. Nem tudom Roseman meddig húzhatja a dolgot h kitartson az ár mellett, de ha valóban van olyan ajánlat, ahol idei 1. kör is van...már rég el kellett volna fogadni.
Beki
Szerintem elso kor van, de Roseman ket elso kort akar, ugye Staffordra mutogatva. Es azt gondolnam, hogy ez az, amit viszont mar nem tud kisajtolni egyik csapatbol sem, de o meg probalkozik es eroskodik, az ido meg megy.

több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Wentzért a masodik kör is ajándék a jelenlegi helyzetetekben sztem.
gabokocka
Az lehet, de Roseman sosem vállalná be, óriási arcvesztés lenne. Inkább leülteti a padra és tönkrevágja a teljes szezont, de 1. kör alatt nem fogja eladni, mert mindenki szétszedi Phillyben.
Hulkeinstein
Tény, hogy 2. körért nem csoda h a nagy DM-et nem szeretnék benyelni, de a Kaye által említett Stafford érték is nevetséges, amit kérnek. Nem tudom Roseman meddig húzhatja a dolgot h kitartson az ár mellett, de ha valóban van olyan ajánlat, ahol idei 1. kör is van...már rég el kellett volna fogadni.
Beki
Amúgy az is hülyeség, hogy mindenki tényként veszi, hogy Roseman szerint ennyit ér Wentz. Dehogy ér ennyit, ha ennyit érne tényleg, akkor nem cserélnénk el semmi esetben sem, inkább kinyalnánk a seggét. Azért quote-oltuk ezt az értéket, hogy magasabb legyen a ceiling és az általunk kért valós érték középre essen az első ajánlatokhoz képest. Értsd - reálisan mi valszeg 1,5 első kört kiadó értéket akarunk olyan lebontásban, hogy legyen benne egy első kör, valami ami még értékes is lehet (vagy jó játékos, vagy jövőbeli conditional pick, ami 1. vagy 2. körré is válhat), illetve valami szotyi, amivel lehet bullshitelni (közepes és alacsony értékű játékosok és hátsó körös pickek vándorlása ide is, oda is). Valszeg egy 1,2 körüli értéket már elfogadnánk, valahol ott lehet a minimum pont.

A licitáló csapatok pedig valszeg benyitottak egy 2. körrel (érték kb. 0.6 mondjuk) és legalább egy hajlandó elmenni első körig is. A kérdés, hogy hogy ezen a 0-tól 1.5-ig terjedő skálán mi jelenleg a legjobb ajánlat, mennyi a minimum amit mi elfogadunk és van-e a piacon olyan deal, ami a legjobb ajánlat felett van és tárgyalási technikákkal ki lehet sajtolni. Minden más csak kommunikációs bullshit.
több mint 3 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Azert egy Wentzet osszehasonlitani egy Stafforddal... Hat enyhen szolva is megmosolyogtato.
Stez
ESP megtette. Én sem gondolom, hogy Wentz jobb, mint Stafford, de vannak GM-ek akiknél a lenti számok sokat jelenthetnek.
 twitter.com/EliotShorrParks/status/1359309162656768003

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Wentzért a masodik kör is ajándék a jelenlegi helyzetetekben sztem.
gabokocka
Az lehet, de Roseman sosem vállalná be, óriási arcvesztés lenne. Inkább leülteti a padra és tönkrevágja a teljes szezont, de 1. kör alatt nem fogja eladni, mert mindenki szétszedi Phillyben.
Hulkeinstein
Tény, hogy 2. körért nem csoda h a nagy DM-et nem szeretnék benyelni, de a Kaye által említett Stafford érték is nevetséges, amit kérnek. Nem tudom Roseman meddig húzhatja a dolgot h kitartson az ár mellett, de ha valóban van olyan ajánlat, ahol idei 1. kör is van...már rég el kellett volna fogadni.
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Úgy tűnik sikerült jegelni kicsit a Wentz tradet? Ahhoz képest, hogy mindjárt meglesz....
dande
Az a baj, hogy ez nem jegelés, hanem inkább buktát jelez. Minél később tradeljük el a múlt heti riportok függvényében, annál kevesebb lesz az érték. Ha Howie anélkül tervezte meg ezt az egész médiahadjáratot, hogy lett volna egy elfogadható ajánlat a zsebében, akkor tényleg egy komoly red flag van az FO-ban.

Fosok tőle, hogy Ballard zsebében van minden kártya és lerabol minket. Kezdek nagyon nem jót érezni - még a mai este oké, de ha holnap reggel úgy kelünk hogy nincs trade, akkor komoly gondok vannak.
Hulkeinstein
En meg ketelkedem, hogy Ballard van a masik oldalon. 🙂
Szerintem a Bears lesz a befuto, Ballardbol nem nezem ki egyszeruen, hogy ha egy Staffordert ugy tett ajanlatot, hogy az elso korunket volt volt hajlando felajanlani, csak egy csomag kesobbi picket, akkor Wentzert sem gondolnam, hogy fog.

Es Ballard allasa biztos. A Bearsnel ellenben sokaknak ketyeg az orajuk.

Egyebkent azt nem gondolnam, hogy itt a csere problemaba utkozott, szerintem Roseman szimplan probalja nyomni a vevoket, es belehuzni egy licithaboruba, hogy minel tobbet ki tudjon sajtolni Wentzert.

Colts-fankent remelem, nem nalunk kot ki. Meg olcson sem orulnek neki, hat meg dragan.
Stez
Ugyanezt írtam én is, Stez 😀

A Ballard lerabol rész arra vonatkozott, hogy igazából a Bears sem ajánlott semmi normálisat, és az igazi licit valahogy egy 2. körnél tart, mi meg lehúzott gatyával állunk a semmi közepén.

Az éjjeli hírek alapján is valami ilyesmi a helyzet:

 twitter.com/mike_e_kaye/status/1359303062083543040?s=19
Hulkeinstein
De en nem ezt irtam. 🙂
Vagyis nem gondolom, hogy Wentzert nem ad legalabb egy kort majd valaki. Csak Roseman probalja nyilvan tolni a licitalast. Ugyhogy nem azert huzza az idot, mert hogy csupan ilyen 2.kor lenne a legnagyobb ertek a csereben.

En arra tippelek, hogy ilyen 1+2, 1+3 koruli lesz a vegso ar. Es hogy mar most is ott van az asztalon ez az ertek, csak Roseman ezen felul probalja srofolni az arat. Kerdes persze, hogy meddig szorakozik, mert ha a fo erdeklodo Chicago fogja es megunja a kotelhuzast, akkor meg Roseman johet ki az egesz nagy vesztesekent. Marpedig ez most siman benne van, mert vannak szamitasba veheto kubek, akik fele elpartolhat akar a Colts, akar a Bears. Carr, a hirek szerint Mariota utan is erdeklodnek csapatok, Darnold, Garoppolo, no meg ugye Watson. Ezek mind olyanok, akikert valos erdeklodesrol pletykalnak a hatterben, vagy ilyen-olyan okok miatt akar tavozhatnak is.

Ugyhogy az teljeseb igaz, hogy az Eaglesnek most csak rossz, ha huzza a dolgot. Azert egy Wentzet osszehasonlitani egy Stafforddal... Hat enyhen szolva is megmosolyogtato.
Stez
Én eredetileg voltam úgy vele, hogy valahol 1+2/1+3 lehet a végső ár és kiálltam emellett egész hétvégén, de azzal, hogy még mindig nincs meg az üzlet, nekem az jön le, hogy még ezt sem adta meg senki. Valszeg egy első kört sikerül kisajtolni kétségbeesésben, de az általad leírt okok miatt nem várhat sokat Roseman, mert pont a Bears lesz az, aki először továbbáll, még mielőtt elviszik előlük Darnoldot meg Carr-t is.

A Schefter-tweet óta eltelt mostmár 4 nap, ennyi idő alatt mindenki előhúzhatta a legjobb ajánlatát - ha ez nem matcheli azt a minimum árat, amit Rosemanék akarnak, akkor nem látom mi történhetne március közepéig, ami változtat az ajánlatokon. Márpedig Wentznek a ligaév 3. napján triggerel egy 10 milliós roster bonus, szóval elég hard határidőnk van.

A fő kérdés, hogy most a kettő közül hol tartunk - A 2 első kör+valami nincs matchelve, vagy a minimum, amit elterveztünk sem (valszeg 1. kör) - és minél több idő telik el, annál valószínűbb a második opció.

Ha Schefter nem írt volna semmit, akkor úgy lennék vele, hogy márciusig van idő, de ő nem szokott bullshitelni. Szó szerint ezt írta:

Eagles are expected to trade Carson Wentz in the coming days in what would be the latest blockbuster QB deal to rock the NFL, sources tell @mortreport and me. The most pertinent questions now become where, when and for what. But it could happen as early as this week.

Összehasonlításképpen Darnoldról ezt írta: Multiple teams have reached out to the New York Jets and inquired about trading for QB Sam Darnold, per league sources.

1. Szentírásnak lehet venni azt, amihez Schefter ÉS Mortensen adja a nevét. Ők a nagyágyúk, ha mindketten egymástól függetlenül ugyanazt az infót kapták, és a nevüket adják hozzá, akkor az informátor valószínűleg egy GM és nagy eséllyel az eladó csapattól --> Howie a source
2. Kétszer van kiemelve az, hogy mindez hamarosan megtörténik: "in the coming days" és "as early as this week". Nem írna ilyet, ha nem kapott volna konkrét infót arra vonatkozóan, hogy tényleg közel van a trade és van valamiféle deadline a felek részéről. Ezzel csak magát szorította be Howie a sarokba, mert konkrétan most ameddig nincs trade, addig teljes rádiócsendnek kell lennie a csapatnál, konkrétan az OC vagy a DC sem tarthat bemutatkozó sajttájt és Roseman/Lurie sem szólalhat meg a szokásos offseason-fórumokon.
3. Blockbuster QB league to rock the NFL - én ebből a részből gondoltam, hogy nem csak egy 2. kör vagy hasonló apró lesz az ellenérték - ha így lenne, akkor megint csak nem így fogalmazott volna Schefter, hanem softan, mint Darnoldnál.

Azaz ha a sorok között olvasunk, akkor az információ, amit Schefterék kaptak, gyakorlatilag azt jelenti, hogy az Eagles kapott egy nagy ajánlatot aznap, amit elfogadhatónak tartanak, és legrosszabb esetben is van egy deal, akkor is ha nem lesz semmi új development vagy ajánlat a következő napokban.

Ismétlem, Schefter nem szokott infócsatorna lenni hogy propagandát toljon, de ha most mégis egy ilyen ritka eset van, akkor Howie blöffölt, nem kapott elfogadható ajánlatot és abban reménykedett, hogy a médiahadjárat feljebb viheti a licitet. Na mármost ha ez nem történt meg és van egy trade request Wentz-től, cserében pedig nulla elfogadható ajánlat, akkor könnyen lehet az a sztori vége, hogy a nulla alkupozícióból kb. egy blank csekket ír alá Ballard alamizsnaként - ez lehet adott esetben akár egy 2. kör is.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy tűnik sikerült jegelni kicsit a Wentz tradet? Ahhoz képest, hogy mindjárt meglesz....
dande
Az a baj, hogy ez nem jegelés, hanem inkább buktát jelez. Minél később tradeljük el a múlt heti riportok függvényében, annál kevesebb lesz az érték. Ha Howie anélkül tervezte meg ezt az egész médiahadjáratot, hogy lett volna egy elfogadható ajánlat a zsebében, akkor tényleg egy komoly red flag van az FO-ban.

Fosok tőle, hogy Ballard zsebében van minden kártya és lerabol minket. Kezdek nagyon nem jót érezni - még a mai este oké, de ha holnap reggel úgy kelünk hogy nincs trade, akkor komoly gondok vannak.
Hulkeinstein
En meg ketelkedem, hogy Ballard van a masik oldalon. 🙂
Szerintem a Bears lesz a befuto, Ballardbol nem nezem ki egyszeruen, hogy ha egy Staffordert ugy tett ajanlatot, hogy az elso korunket volt volt hajlando felajanlani, csak egy csomag kesobbi picket, akkor Wentzert sem gondolnam, hogy fog.

Es Ballard allasa biztos. A Bearsnel ellenben sokaknak ketyeg az orajuk.

Egyebkent azt nem gondolnam, hogy itt a csere problemaba utkozott, szerintem Roseman szimplan probalja nyomni a vevoket, es belehuzni egy licithaboruba, hogy minel tobbet ki tudjon sajtolni Wentzert.

Colts-fankent remelem, nem nalunk kot ki. Meg olcson sem orulnek neki, hat meg dragan.
Stez
Ugyanezt írtam én is, Stez 😀

A Ballard lerabol rész arra vonatkozott, hogy igazából a Bears sem ajánlott semmi normálisat, és az igazi licit valahogy egy 2. körnél tart, mi meg lehúzott gatyával állunk a semmi közepén.

Az éjjeli hírek alapján is valami ilyesmi a helyzet:

 twitter.com/mike_e_kaye/status/1359303062083543040?s=19
Hulkeinstein
De en nem ezt irtam. 🙂
Vagyis nem gondolom, hogy Wentzert nem ad legalabb egy kort majd valaki. Csak Roseman probalja nyilvan tolni a licitalast. Ugyhogy nem azert huzza az idot, mert hogy csupan ilyen 2.kor lenne a legnagyobb ertek a csereben.

En arra tippelek, hogy ilyen 1+2, 1+3 koruli lesz a vegso ar. Es hogy mar most is ott van az asztalon ez az ertek, csak Roseman ezen felul probalja srofolni az arat. Kerdes persze, hogy meddig szorakozik, mert ha a fo erdeklodo Chicago fogja es megunja a kotelhuzast, akkor meg Roseman johet ki az egesz nagy vesztesekent. Marpedig ez most siman benne van, mert vannak szamitasba veheto kubek, akik fele elpartolhat akar a Colts, akar a Bears. Carr, a hirek szerint Mariota utan is erdeklodnek csapatok, Darnold, Garoppolo, no meg ugye Watson. Ezek mind olyanok, akikert valos erdeklodesrol pletykalnak a hatterben, vagy ilyen-olyan okok miatt akar tavozhatnak is.

Ugyhogy az teljeseb igaz, hogy az Eaglesnek most csak rossz, ha huzza a dolgot. Azert egy Wentzet osszehasonlitani egy Stafforddal... Hat enyhen szolva is megmosolyogtato.

több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Wentzért a masodik kör is ajándék a jelenlegi helyzetetekben sztem.
gabokocka
Az lehet, de Roseman sosem vállalná be, óriási arcvesztés lenne. Inkább leülteti a padra és tönkrevágja a teljes szezont, de 1. kör alatt nem fogja eladni, mert mindenki szétszedi Phillyben.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 828 — Keep pounding
Wentzért a masodik kör is ajándék a jelenlegi helyzetetekben sztem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Úgy tűnik sikerült jegelni kicsit a Wentz tradet? Ahhoz képest, hogy mindjárt meglesz....
dande
Az a baj, hogy ez nem jegelés, hanem inkább buktát jelez. Minél később tradeljük el a múlt heti riportok függvényében, annál kevesebb lesz az érték. Ha Howie anélkül tervezte meg ezt az egész médiahadjáratot, hogy lett volna egy elfogadható ajánlat a zsebében, akkor tényleg egy komoly red flag van az FO-ban.

Fosok tőle, hogy Ballard zsebében van minden kártya és lerabol minket. Kezdek nagyon nem jót érezni - még a mai este oké, de ha holnap reggel úgy kelünk hogy nincs trade, akkor komoly gondok vannak.
Hulkeinstein
En meg ketelkedem, hogy Ballard van a masik oldalon. 🙂
Szerintem a Bears lesz a befuto, Ballardbol nem nezem ki egyszeruen, hogy ha egy Staffordert ugy tett ajanlatot, hogy az elso korunket volt volt hajlando felajanlani, csak egy csomag kesobbi picket, akkor Wentzert sem gondolnam, hogy fog.

Es Ballard allasa biztos. A Bearsnel ellenben sokaknak ketyeg az orajuk.

Egyebkent azt nem gondolnam, hogy itt a csere problemaba utkozott, szerintem Roseman szimplan probalja nyomni a vevoket, es belehuzni egy licithaboruba, hogy minel tobbet ki tudjon sajtolni Wentzert.

Colts-fankent remelem, nem nalunk kot ki. Meg olcson sem orulnek neki, hat meg dragan.
Stez
Ugyanezt írtam én is, Stez 😀

A Ballard lerabol rész arra vonatkozott, hogy igazából a Bears sem ajánlott semmi normálisat, és az igazi licit valahogy egy 2. körnél tart, mi meg lehúzott gatyával állunk a semmi közepén.

Az éjjeli hírek alapján is valami ilyesmi a helyzet:

 twitter.com/mike_e_kaye/status/1359303062083543040?s=19