Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a Brian J igazolás izgalmasabbnak tünik mint Siriani kinevezése 😛
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Ha az új edzőbá nem akarja magát egyből lehúzni a klotyón, akkor azzal kezdi, hogy kivágja Karszon Wencet. Wenc semmivel sem lesz jobb, gyorsabb, motiváltabb, tehetségesebb játékos csak azért mert edzőváltás történt.
Szerencsére a keleti csoport jövőre is kakika lesz:
- Vasington: nincs irányítójuk, csapat közepes, edző jó
- Dalasz: jó irányítójuk, csapat közepes, edző az egész ligában a legrosszabb, fogalmatlan.
- Dzsájentsz: közepes irányító, csapat gyenge, edző gyenge
Ámen.
Riverske
Komolyan elgondolkodtam, hogy ez most trollkodás vagy fogalmatlanság. Szerinted Pederson miért lett kirúgva a SB győzelem után 3 évvel? mert nem tudta kezelni a Wentz helyzetet. A fizetése miatt a csapathoz van láncolva még minimum 2 évig, kirúgni nincs értelme, másik csapat max akkor veszi át, ha ők kapnak érte valami draft picket. Egyedül a Jetset tudom elképzelni jelenleg, hogy benyelje a következő pár évet (pláne ha szabadulnának Darnoldtól), de ez minimum egy második körös pickbe kerülne.

Lehet hogy McCarthy nem tartozik a legjobb edzők közé, de azt kijelenteni hogy ő A legrosszabb edző a ligában akkora hülyeség mint a laposföld-elmélet. LaFleurrel se jutott a Green Bay a konferencia döntőn túl az elmúlt két évben, de MM legalább egy SB címet a magáénak tudhat. Ugyanúgy Joe Judge minimum közepes, de egy év után egy gyenge csapatot átvéve igazából nem lehet még pálcát törni a teljesítménye felett. A csapata mutatott életjeleket idén, ez is előrelépés az eddigiekhez képest.
gyeek
Én inkább azt nem értem, hogy Riverske ekkora szaktudással miért nem HC az NFL-ben? Hetek óta olvashatjuk jobbnál jobb hozzászólásait. Valszeg az NFL döntéshozói nem tudnak magyarul, különben már rég leigazolta volna valaki, nagy bánatunkra 😉
tamas424
Nem akarom lelőni a poént, de tárgyalok az ARÉNA4-el egy szakkommentátori poziról. Egyelőre nem közeledtek az álláspontok egymáshoz a fizetési igényemet tekintve, de hamarosan megállapodhatunk. Ha Wencnek ilyen balfék tehetséggel, a védelmen utazva, rájátszás nélkül sikerült ilyen szerződést kiharcolnia, akkor nekem sem reménytelen az ARÉNA4-től kikaparnom a gesztenyét.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
alakul ez

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509


empty taxi
Igen jó szakember, tetszik ez az igazolás. Traskal is jó munkát végzett, és a Florida O 2020ban egész pofás volt.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....


empty taxi
Cserebere fogadom 😛?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Riverskét felejtsük már el, ha akar valaki, pmben társalogjon vele de inkább időt és ideget spóroljatok 😉 köszi 😊
dande
Szerintem üde színfolt, kell az ilyen is ne bántsuk már 😀
(nem én vagyok)

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Riverskét felejtsük már el, ha akar valaki, pmben társalogjon vele de inkább időt és ideget spóroljatok 😉 köszi 😊
dande
Bocs, lemaradtam. Intézkedtem. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Ha az új edzőbá nem akarja magát egyből lehúzni a klotyón, akkor azzal kezdi, hogy kivágja Karszon Wencet. Wenc semmivel sem lesz jobb, gyorsabb, motiváltabb, tehetségesebb játékos csak azért mert edzőváltás történt.
Szerencsére a keleti csoport jövőre is kakika lesz:
- Vasington: nincs irányítójuk, csapat közepes, edző jó
- Dalasz: jó irányítójuk, csapat közepes, edző az egész ligában a legrosszabb, fogalmatlan.
- Dzsájentsz: közepes irányító, csapat gyenge, edző gyenge
Ámen.
Riverske
Komolyan elgondolkodtam, hogy ez most trollkodás vagy fogalmatlanság. Szerinted Pederson miért lett kirúgva a SB győzelem után 3 évvel? mert nem tudta kezelni a Wentz helyzetet. A fizetése miatt a csapathoz van láncolva még minimum 2 évig, kirúgni nincs értelme, másik csapat max akkor veszi át, ha ők kapnak érte valami draft picket. Egyedül a Jetset tudom elképzelni jelenleg, hogy benyelje a következő pár évet (pláne ha szabadulnának Darnoldtól), de ez minimum egy második körös pickbe kerülne.

Lehet hogy McCarthy nem tartozik a legjobb edzők közé, de azt kijelenteni hogy ő A legrosszabb edző a ligában akkora hülyeség mint a laposföld-elmélet. LaFleurrel se jutott a Green Bay a konferencia döntőn túl az elmúlt két évben, de MM legalább egy SB címet a magáénak tudhat. Ugyanúgy Joe Judge minimum közepes, de egy év után egy gyenge csapatot átvéve igazából nem lehet még pálcát törni a teljesítménye felett. A csapata mutatott életjeleket idén, ez is előrelépés az eddigiekhez képest.
gyeek
Én inkább azt nem értem, hogy Riverske ekkora szaktudással miért nem HC az NFL-ben? Hetek óta olvashatjuk jobbnál jobb hozzászólásait. Valszeg az NFL döntéshozói nem tudnak magyarul, különben már rég leigazolta volna valaki, nagy bánatunkra 😉
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Riverskét felejtsük már el, ha akar valaki, pmben társalogjon vele de inkább időt és ideget spóroljatok 😉 köszi 😊
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ha az új edzőbá nem akarja magát egyből lehúzni a klotyón, akkor azzal kezdi, hogy kivágja Karszon Wencet. Wenc semmivel sem lesz jobb, gyorsabb, motiváltabb, tehetségesebb játékos csak azért mert edzőváltás történt.
Szerencsére a keleti csoport jövőre is kakika lesz:
- Vasington: nincs irányítójuk, csapat közepes, edző jó
- Dalasz: jó irányítójuk, csapat közepes, edző az egész ligában a legrosszabb, fogalmatlan.
- Dzsájentsz: közepes irányító, csapat gyenge, edző gyenge
Ámen.
Riverske
Komolyan elgondolkodtam, hogy ez most trollkodás vagy fogalmatlanság. Szerinted Pederson miért lett kirúgva a SB győzelem után 3 évvel? mert nem tudta kezelni a Wentz helyzetet. A fizetése miatt a csapathoz van láncolva még minimum 2 évig, kirúgni nincs értelme, másik csapat max akkor veszi át, ha ők kapnak érte valami draft picket. Egyedül a Jetset tudom elképzelni jelenleg, hogy benyelje a következő pár évet (pláne ha szabadulnának Darnoldtól), de ez minimum egy második körös pickbe kerülne.

Lehet hogy McCarthy nem tartozik a legjobb edzők közé, de azt kijelenteni hogy ő A legrosszabb edző a ligában akkora hülyeség mint a laposföld-elmélet. LaFleurrel se jutott a Green Bay a konferencia döntőn túl az elmúlt két évben, de MM legalább egy SB címet a magáénak tudhat. Ugyanúgy Joe Judge minimum közepes, de egy év után egy gyenge csapatot átvéve igazából nem lehet még pálcát törni a teljesítménye felett. A csapata mutatott életjeleket idén, ez is előrelépés az eddigiekhez képest.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Ha az új edzőbá nem akarja magát egyből lehúzni a klotyón, akkor azzal kezdi, hogy kivágja Karszon Wencet. Wenc semmivel sem lesz jobb, gyorsabb, motiváltabb, tehetségesebb játékos csak azért mert edzőváltás történt.
Szerencsére a keleti csoport jövőre is kakika lesz:
- Vasington: nincs irányítójuk, csapat közepes, edző jó
- Dalasz: jó irányítójuk, csapat közepes, edző az egész ligában a legrosszabb, fogalmatlan.
- Dzsájentsz: közepes irányító, csapat gyenge, edző gyenge
Ámen.
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Lassan az edzői stáb fiatalabb mint az Oline 😊

Ez is egy jelzés lehet,hogy most egy nagyobb átalakulás kezdődik.
Nézegetve a keretet és a cap-et hát nem tudom mit lehet it kezdeni most.
Wentz Cox Graham Slay Hargrave LJ Djax elviszi a cap jó részét és kb ki sem lehet rakni őket,csere értékük nincs kb. DJax és Ertz akiken lehetne sporolni sima cut-tal talán Ertz-ért még egy pick is elképzelhető.Marad a szerződések tologatása de az csak elodázza a dolgot....
Janek
Nagyon egyszerű a válasz és ugyanaz, mint az utóbbi 5 évben: toljuk tovább magunk előtt a dead cap-et a jövő évre és:
a, reménkyedünk, hogy az új TV-s dealek és a COVID utáni cap nő valami óriásit (ez egyébként reális is lehet)
b, majd valamikor benyeljük az összes DM-et - tippre jövőre ha Sirianni nem jön be

Azon aggódni nem kell, hogy a cap alá nem férünk be, meg nagyon azon sem, hogy a kevés kulcsjátékos valamelyike távozik. DJax, Malik Jackson, Ertz, Jeffery akin pl. tologatással nagyot lehet nyerni a távozók között. Egy jó átstruktúrálás meg mindig benne van nálunk a heavy hittereknél.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
Lassan az edzői stáb fiatalabb mint az Oline 😊

Ez is egy jelzés lehet,hogy most egy nagyobb átalakulás kezdődik.
Nézegetve a keretet és a cap-et hát nem tudom mit lehet it kezdeni most.
Wentz Cox Graham Slay Hargrave LJ Djax elviszi a cap jó részét és kb ki sem lehet rakni őket,csere értékük nincs kb. DJax és Ertz akiken lehetne sporolni sima cut-tal talán Ertz-ért még egy pick is elképzelhető.Marad a szerződések tologatása de az csak elodázza a dolgot....

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
MirrMurr
Nincs ilyen. A DM az DM. Nem lehet átvállalni. Ki kell fizetni kötelezően, minden esetben! Ha visszavonul, akkor is.
Shawn84
Igazából volt már ilyenre példa.
 texanscap.com/2017/03/10/brock-osweiler-traded/
ano92
Mizu skacok, ki lett már rakva Chip Kelly?
ano92
Üdv újra itt, kijózanodtál? Sokba került az a SB győzelem 😉 😛
dande
Ano be like Amy Winehouse

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
MirrMurr
Nincs ilyen. A DM az DM. Nem lehet átvállalni. Ki kell fizetni kötelezően, minden esetben! Ha visszavonul, akkor is.
Shawn84
Igazából volt már ilyenre példa.
 texanscap.com/2017/03/10/brock-osweiler-traded/
ano92
Mizu skacok, ki lett már rakva Chip Kelly?
ano92
Üdv újra itt, kijózanodtál? Sokba került az a SB győzelem 😉 😛
több mint 3 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
MirrMurr
Nincs ilyen. A DM az DM. Nem lehet átvállalni. Ki kell fizetni kötelezően, minden esetben! Ha visszavonul, akkor is.
Shawn84
Igazából volt már ilyenre példa.
 texanscap.com/2017/03/10/brock-osweiler-traded/

több mint 3 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Mizu skacok, ki lett már rakva Chip Kelly?

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Press Taylornak is takarodót fújtak!
Shawn84
Gyanítom akk irány a Bengals, a tesótól csak kap melót.
empty taxi
Ditronyitba mennek tőlünk. Állítólag a Ford gyárba keresnek 3 műszakba QB edzőt 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Press Taylornak is takarodót fújtak!
Shawn84
Gyanítom akk irány a Bengals, a tesótól csak kap melót.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Press Taylornak is takarodót fújtak!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....


Mondjuk így azért fáj Duce elengedése, legalább OC lett volna vhol....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Report: Eagles hiring Shane Steichen as offensive coordinator
 www.thescore.com/nfl/news/2099527

Akkor már csak egy ST kócs kell meg vki Duce helyére, s lényegében meg is vagyunk.

Sztem jó kis TC battle lehet Wentz és Hurts között. 😛
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
MirrMurr
Nincs ilyen. A DM az DM. Nem lehet átvállalni. Ki kell fizetni kötelezően, minden esetben! Ha visszavonul, akkor is.
Shawn84
Nem kell kifizetni, mert már rég ki van fizetve! Csak be kell könyvelni a fennmaradó részt, mivel már kifizetted 😊

Az ujítás mindig izgi, kíváncsi leszek a stílusra és a szerethetöségre. Én türelmes voltam eddig is Wentz-el, gondolom Nick úgy vállalta, és azért lett kiválasztva mert tudja hogyan legyen megint Mvp szint, de legalább erös az elképzelés.
Eazzy
Jóvan akkor lovagoljatok rajta 😀 próbáltam érthetően leírni na. A lényeg a torkosborz hadművelet. Szopunk.
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
MirrMurr
Nincs ilyen. A DM az DM. Nem lehet átvállalni. Ki kell fizetni kötelezően, minden esetben! Ha visszavonul, akkor is.
Shawn84
Nem kell kifizetni, mert már rég ki van fizetve! Csak be kell könyvelni a fennmaradó részt, mivel már kifizetted 😊

Az ujítás mindig izgi, kíváncsi leszek a stílusra és a szerethetöségre. Én türelmes voltam eddig is Wentz-el, gondolom Nick úgy vállalta, és azért lett kiválasztva mert tudja hogyan legyen megint Mvp szint, de legalább erös az elképzelés.

Don't talk the walk, Walk the talk!