Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Koszi, hogy elvittetek, udv!

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/howardeskin/status/1351980100833718277

Meglátjuk, JMcDnél és Bowlesnál mindenképp jobban tetszene 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy újabb HC jelölt:
 twitter.com/PHLEaglesNation/status/1351653901217509378?s=19
hden
Akkor már 😛

You can technically be sworn into the presidency on anything. Doesn't have to be a Bible. What would you be sworn in on?

 pbs.twimg.com/media/EsMlDFaXUAIQMoe?format=jpg&name=small
több mint 3 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Egy újabb HC jelölt:
 twitter.com/PHLEaglesNation/status/1351653901217509378?s=19
hden
😁

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 3 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Egy újabb HC jelölt:
 twitter.com/PHLEaglesNation/status/1351653901217509378?s=19
több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nekem nagyon tetszik, hogy türelmes és ennyi embert meghallgat Lurie és Roseman. El kell fogadnunk, hogy ők kéz a kézben járnak és Roseman olyan szinten bizalmasa Lurienak, hogy kvázi egyet jelentenek. Az, hogy a kialakult cap helyzetet és a franchise állapotát ne látnák, ahhoz elég dilettánsnak kellene lenniük és én ezt nem hiszem. Egy kicsit megnyugodtak a kedélyek most és van idő végighallgatni mindenkit, begyűjteni az infókat, hogy a klasszikus idézzem:

"nyilvánvaló ugye azért a messzeségből jött ugye ki hogyan hogy merre meddig, mivel igaz, hogy tél van de mostmár reméljük elmúlik és a tavasz azér a...egymásnak az agytekervényeinek fölvilágosítása egy kicsit hogy mivel lehet még meg mit érdemes meg hogyan biztos, hogy sok ilyenre szó kerül majd"

Persze ha JMD lesz a befutó akkor visszavontam a fentieket (kivéve az idézetet).

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Doug Marrone lett a Bama OL kócsa, így talán Stoutland marad. Persze HC függő is, de remélem olyat választunk, aki megtartja. Erre mondjuk Ducenál lenne a legnagyobb esély.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
DP pihen egy kicsit a következő idényben. Majd elmennek JS-l horgászni, és jól kibeszélik Howiet meg Luriet 😛 😀
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Dennis Allen holnap érkezik HC interjúra
kapitnono
és az jó nekünk ?
Janek
Nálunk egész jól rendbe rakta a védelmet, bár Oaklndben gondolom nem váltotta meg a világot HC ként.
kapitnono
Az a keret mondjuk, ami nálunk anno rendelkezésére állt semmire se volt használható. Ráadásul akkor asszem 1 évnyi DC tapasztalattal, nagyon fiatalon érkezett abba a borzalom nehéz helyzetbe.
Elején kedveltem, elég korrekt figura volt csak aztán látszott, hogy nem tudja szuperhősként megoldani a keret gyengeségét.

2014-ben volt ugye Reggie McKenzie messze messze legjobb draftja, de DA ebből sokat nem élvezhetett, mert 4 meccs után elküldték. Ki tudja mi lesz belőle, ha megadják neki az esélyt a folytatásra. A 2015-ös drafton még jött Cooper is és kialakult az a mag, amivel amúgy JDR sikeres lett 2016-ban.

Szerintem elég lehetetlen helyzetbe került anno és azóta NO-ban szépen újraindította a karrierjét. Igen pofás az a NO védelem és gondolom SP-től is tanult elég sokat azóta.

Persze bazi nagy kérdés lenne kit hoz OC-nak, azt anno nálunk nagyon elrontotta szerintem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Dennis Allen holnap érkezik HC interjúra
kapitnono
és az jó nekünk ?
Janek
Nálunk egész jól rendbe rakta a védelmet, bár Oaklndben gondolom nem váltotta meg a világot HC ként.


több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 586 — Apu ökölbeszorított keze
Dennis Allen holnap érkezik HC interjúra
kapitnono
és az jó nekünk ?

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Dennis Allen holnap érkezik HC interjúra


több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Wencet jó irányba kell terelni. Ez az irány pedig a kanadai liga, mert az NFL erős neki. Remélem minél hamarabb elküldjük.
Egy védő orientált főedzőt kell találnunk, mert a védelmet kellene felépíteni rendesen. A SB menetelés is a remek védelemnek volt köszönhető.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles interviewing Colts OC Nick Sirianni for head coaching job
 www.thescore.com/s/16650337

Na helyes, lehet, hogy oszolnak a sötét fellegek. 😊 legalább nem neveztük ki mindjárt JMcDt

Visszavágunk a Coltsnak kicsit 😉 😛
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ha JMDt idehozzuk akkor egy darab meccset meg nem nézek az biztos. Ez még gondolatnak is szörnyű......
dande
Ha JMD-t idehozzuk miután 10-15 emberrel volt személyes interjú és kirúgtuk Pedersont, akkor azért hozzuk ide, mert valami nagyot villantott az interjún.

De nem fogadnék rá, szerintem továbbra is csak információt gyűjtünk.
Hulkeinstein
Teljesen mindegy ha 3 SBt nyerünk vele akkor se érdekel, ha valakit nagyon nem bírok az ő. Nemcsak a Colts eset miatt...
dande
továbbra is azt tudom írni, amit 1 hete is írtam ide: nem értem, hogy mit csinál a Phily. JMD viccnek is rossz.
Amadeus
Leírták már pár tweetben: Azt az edzőt keresik, aki képes Carson Wentz játékát ismét jó irányba terelni, és a 2017-es formáját előhozni. Innen nézve JMD nem hülye ötlet, viszont maga az elképzelés szerintem picit összetettebb ennél. Remélem..
Shawn84
Végülis Bradyből jó irányítót csinált. 😀

A többi? Hát a többi már kevésbé jött össze, Lecserélte Jay Cutlert Kyle Ortonra, majd ledraftolta Tebow-t, és a Cutlerrel NFL ötödik broncos offense-ből másfél év alatt faragott egy nfl bottom öt offense-t. Aztán átruccant egy évre a Ramsbe, hogy összehozzon egy 2-14-et, NFL 32. (legrosszabb) offense-el. Végül visszament Bradyhez, hiszen ráfért még egy kis fejlesztés / nevelés. 😊 Idén pedig Newtont gardírozva bebizonyította, hogy nem csak Tebow-al tud 100 yard alatt passzoltatni egy meccsen, megy az más irányítóval is. Nem is csak egyszer, akár többször is.

Tudom, ne szóljak, mert elfogult vagyok - tényleg az vagyok, nem titok -, de szerintem ezt a kísérletet jobb, ha kihagyjátok. 😊
peterk2005
Szerintünk is jobb. Kár, hogy Philadelphiában egy ember nem ért ezzel egyet - a tulaj, aki meghozza a döntést. 3 év alatt sikerült vicc franchise-zá válni úgy, hogy minden rangsor top5-be tette még tavaly is a Lurie-Roseman duót. Ennyit ezekről a listákról is, arra nem készülnek fel, hogy 128 millió dollár elsüllyedt költség után az owner meghülyül.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha JMDt idehozzuk akkor egy darab meccset meg nem nézek az biztos. Ez még gondolatnak is szörnyű......
dande
Ha JMD-t idehozzuk miután 10-15 emberrel volt személyes interjú és kirúgtuk Pedersont, akkor azért hozzuk ide, mert valami nagyot villantott az interjún.

De nem fogadnék rá, szerintem továbbra is csak információt gyűjtünk.
Hulkeinstein
Teljesen mindegy ha 3 SBt nyerünk vele akkor se érdekel, ha valakit nagyon nem bírok az ő. Nemcsak a Colts eset miatt...
dande
továbbra is azt tudom írni, amit 1 hete is írtam ide: nem értem, hogy mit csinál a Phily. JMD viccnek is rossz.
Amadeus
Leírták már pár tweetben: Azt az edzőt keresik, aki képes Carson Wentz játékát ismét jó irányba terelni, és a 2017-es formáját előhozni. Innen nézve JMD nem hülye ötlet, viszont maga az elképzelés szerintem picit összetettebb ennél. Remélem..
Shawn84
Végülis Bradyből jó irányítót csinált. 😀

A többi? Hát a többi már kevésbé jött össze, Lecserélte Jay Cutlert Kyle Ortonra, majd ledraftolta Tebow-t, és a Cutlerrel NFL ötödik broncos offense-ből másfél év alatt faragott egy nfl bottom öt offense-t. Aztán átruccant egy évre a Ramsbe, hogy összehozzon egy 2-14-et, NFL 32. (legrosszabb) offense-el. Végül visszament Bradyhez, hiszen ráfért még egy kis fejlesztés / nevelés. 😊 Idén pedig Newtont gardírozva bebizonyította, hogy nem csak Tebow-al tud 100 yard alatt passzoltatni egy meccsen, megy az más irányítóval is. Nem is csak egyszer, akár többször is.

Tudom, ne szóljak, mert elfogult vagyok - tényleg az vagyok, nem titok -, de szerintem ezt a kísérletet jobb, ha kihagyjátok. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Azt kellene csinálni, hogy felajánljuk McDanielsnek az állást, elfogadja aztán amikor jön aláírni megmondjuk: ja bocs mégsem, meggondoltuk magunkat.
😀 😀

És akkor megbosszuljuk Reichet es azt, h McDaniels miatt nem nyertük meg az SB LIII-t. Amúgy az LII-t meg majdnem miatta vesztettük el, mert bitangul ment ott a támadójáték.

Mindenesetre ne kapkodjunk én azt mondom, ha kell akkor várjunk SB utánig es egy győztes vagy SB résztvevő csapatból igazoljunk.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem csodálom....

 pbs.twimg.com/media/EsCZWnMXIAE6yig?format=png&name=900x900
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Se Dabollal se Bieniemyvel nem lesz egyelőre interjú, lassan könnyes búcsút veszek a jövő évi Eagles meccsnézésektől..............
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
JMD interjúja több mint 8 órás volt. Utoljára Chip Kellyé volt ilyen hosszú, és másnap aláírtak vele. Csak mondom...
Shawn84
Francba..... Közel a vég szàmomra???
dande
Bármikor lemondhatja az állást...
gyeek
Az még a jobbik eset. Worst case: nem mondja le.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
JMD interjúja több mint 8 órás volt. Utoljára Chip Kellyé volt ilyen hosszú, és másnap aláírtak vele. Csak mondom...
Shawn84
Francba..... Közel a vég szàmomra???
dande
Bármikor lemondhatja az állást...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Vajh Daboll neve miert csak elvetve merul fel nalunk? Allen egesz pofas qb lett
Janek
Én úgy gondolom, hogy ő a példája annak, hogy nem vonzó az állásunk. Inkább marad egy évet OC Allen mellett és vár egy jobb lehetőségre jövőre, mint a mi katyvaszunk, így hogy a Chargersnél nem ő lett a befutó.
Hulkeinstein
Akkor ez neki már zsinórban a 2. ilyen év, mert tavaly is volt lehetősége menni.
Shawn84
Tavaly azért annyira nem volt hot candidate. Ez egy normál curve-nek tűnik nekem, főleg az ő múltjával, hogy tavaly felmerül, idén már sokan róla beszélnek, jövőre pedig ő lesz az első számú befutó. Makes sense.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Vajh Daboll neve miert csak elvetve merul fel nalunk? Allen egesz pofas qb lett
Janek
Én úgy gondolom, hogy ő a példája annak, hogy nem vonzó az állásunk. Inkább marad egy évet OC Allen mellett és vár egy jobb lehetőségre jövőre, mint a mi katyvaszunk, így hogy a Chargersnél nem ő lett a befutó.
Hulkeinstein
Akkor ez neki már zsinórban a 2. ilyen év, mert tavaly is volt lehetősége menni.