Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Report: Teams calling Eagles to gauge possible Wentz trade
 www.thescore.com/nfl/news/2106674
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Halleluja...........😊 😕

Lehet, hogy Höri hiába örült, és nem ússza meg a Colts Wentzet 😛 😉

 twitter.com/BrandonGowton/status/1356984785810382848
dande
Adná az ég, hogy valaki levegye a vállunkról ezt a rakás szarkupac Wencet. Indianapolisban jó kis erdők vannak, így kedvére gyilkolhatja az állatokat. Ha már focizni nem tud ez a szerencsétlen....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Halleluja...........😊 😕

Lehet, hogy Höri hiába örült, és nem ússza meg a Colts Wentzet 😛 😉

 twitter.com/BrandonGowton/status/1356984785810382848
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Wentz + 1. kör = Kaepernick + 17 pár térdvédő
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Miért nem cseréljük el Wencet egy normális KúBé-ra? Karr, Vatszon, Ficpatrik, Kapernik, stb. Mind elhozható lenne.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen Mills az Eagles 2 "kiváló QB-járól" (by Nick Siriani). Egyébként miért a kocsija hátsó ülésén nyilatkozik? Ennyire fél Wentz esetleges haragjától? 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Örökérvényű szabály, hogy a puhapöcsű, puhány edzők (Antoni Lin, Tod Bólsz, Mett Nagy, stb) soha nem fognak szuper bólt nyerni. Egy kivétel van eddig, még pedig Májk Mekkarti. De az a szerencsétlen (ilyen homály hülyét én még ilyen magas pozícióban életemben nem láttam) csak egy báb volt, mert Rodzsersz vitte a csapatot, szóval én is lehettem volna edző, akkor is szuper ból a vége. Szóval csak is a karakán, szigorú edzőkkel van sansz.
Amennyiben kitart Wenc mellett, akkor már le is húzhatja a rolót......egy motiválatlan, tehetségtelen, csigalassú irányító nem az NFL-be való. Azonnal el kell cserélni a kanadai ligába....

Szerkesztette: Riverske
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Doug első sajtótájékoztatója olyan rossz volt, hogy az ember majdnem letépte az arcát tőle. 😀 Chip meg úgy osztotta az újságírókat, hogy öröm volt hallgatni, nemigen tudták sarokba szorítani. Szinte minden nyilatkozatában volt valami aranyköpés. Aztán melyikük lett nekünk jobb edző.

Ha igaz, hogy Doug azt adta elő Rosemannek és Lurie-nek, hogy szerinte még most is win-now módban vagyunk + a többszörösen bukott emberek előléptetésének szándéka, így nem tudok igazán haragudni most Lurie-re, hogy ez már sok volt.
BleedingGreen
Abban én sem haragszok Lurie-ra. Mindenkinek megvannak a saját felelősségi körei - a HC-nak legyen joga kiválasztani a stábját, az owner ne szóljon bele. Akkor lettem volna pipa ha marad Doug, de Lurie rakja össze a stábot. Ez így korrekt volt, mert a HC személyéért nálunk Lurie felel, szóval ha nem elégedett az iránnyal, akkor rúgja ki a HC-t és ne az asszisztenseken keresztül akarjon érvényesülni.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Doug első sajtótájékoztatója olyan rossz volt, hogy az ember majdnem letépte az arcát tőle. 😀 Chip meg úgy osztotta az újságírókat, hogy öröm volt hallgatni, nemigen tudták sarokba szorítani. Szinte minden nyilatkozatában volt valami aranyköpés. Aztán melyikük lett nekünk jobb edző.

Ha igaz, hogy Doug azt adta elő Rosemannek és Lurie-nek, hogy szerinte még most is win-now módban vagyunk + a többszörösen bukott emberek előléptetésének szándéka, így nem tudok igazán haragudni most Lurie-re, hogy ez már sok volt.


több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Roseman csak Lurie jobb keze. Durva, hogy ennyire elterjedt, hogy Roseman itt a keresztapa, közben ő csak a végrehajtó. Ha valakit szidni akartok, akkor ideje átváltani Lurie-ra.

Szerintem sem volt jó a sajttáj, de kb. semmit nem jelentx nem a public speakingért kapja a fizuját, hanem hogy meccseket nyerjen. Pedersoné még rosszabb volt, aztán 2 év múlva SB-t nyert, a többi, meggyőző sorstársa meg az utcán volt. Szerintem se Sirianni lesz itt a megoldás, de nem emiatt.
Hulkeinstein
Akkor tehát Luriet kell szidni.

Amúgy ha Siriani sikeres lesz, senki se fog erre a C mínusz-os sajtótájékoztatóra. És az első benyomás lehet csalóka is. Hogy mást ne mondjak, én (és Maka is!) azt gondoltuk, hogy jó kezekben lesz a Jaguars Gus Bradley bemutatkozó sajtótájékoztatója után, mert Gus annyira meggyőző volt aznap. Aztán az NFL történetének Top 3 legrosszabb mérleggel rendelkező HC-je lett.
iktriad
Pontosan. Lurie az egyik legjobb owner a ligában, de mostanában túlságosan is lement operatív szintre, minden döntésbe beleszól. Voltak hírek, hogy JJAW-t pl. konkrétan ő draftolta, a Wentz sztoriról nem is beszélve (Wentz Lurie kedvenc játékosa, főleg emberileg szereti nagyon. Közvetlen vonaluk van és az elmúlt hónap történései megerősítik, hogy Lurie még nem hajlandó temetni Wentzet). Ettől függetlenül én nem cserélném le továbbra sem, mert a nyerni akarás hajtja. Remélhetőleg a következő 2 évben rájön arra, hogy ez szar és újra nagyobb teret hagy majd a GM-HC duónak.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Roseman csak Lurie jobb keze. Durva, hogy ennyire elterjedt, hogy Roseman itt a keresztapa, közben ő csak a végrehajtó. Ha valakit szidni akartok, akkor ideje átváltani Lurie-ra.

Szerintem sem volt jó a sajttáj, de kb. semmit nem jelentx nem a public speakingért kapja a fizuját, hanem hogy meccseket nyerjen. Pedersoné még rosszabb volt, aztán 2 év múlva SB-t nyert, a többi, meggyőző sorstársa meg az utcán volt. Szerintem se Sirianni lesz itt a megoldás, de nem emiatt.
Hulkeinstein
Akkor tehát Luriet kell szidni.

Amúgy ha Siriani sikeres lesz, senki se fog erre a C mínusz-os sajtótájékoztatóra. És az első benyomás lehet csalóka is. Hogy mást ne mondjak, én (és Maka is!) azt gondoltuk, hogy jó kezekben lesz a Jaguars Gus Bradley bemutatkozó sajtótájékoztatója után, mert Gus annyira meggyőző volt aznap. Aztán az NFL történetének Top 3 legrosszabb mérleggel rendelkező HC-je lett.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Teljesen meggyőző 😛 😀
dande
Milyen lehetett a többi jelölt ha ő volt aki a legmeggyőzőbb volt?
Bazzani
Lehet ő volt a legalkalmasabb arra, hogy Howie Rosemannek tejhatalma legyen a csapat felett.
iktriad
Roseman csak Lurie jobb keze. Durva, hogy ennyire elterjedt, hogy Roseman itt a keresztapa, közben ő csak a végrehajtó. Ha valakit szidni akartok, akkor ideje átváltani Lurie-ra.

Szerintem sem volt jó a sajttáj, de kb. semmit nem jelentx nem a public speakingért kapja a fizuját, hanem hogy meccseket nyerjen. Pedersoné még rosszabb volt, aztán 2 év múlva SB-t nyert, a többi, meggyőző sorstársa meg az utcán volt. Szerintem se Sirianni lesz itt a megoldás, de nem emiatt.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teljesen meggyőző 😛 😀
dande
Milyen lehetett a többi jelölt ha ő volt aki a legmeggyőzőbb volt?
Bazzani
Lehet ő volt a legalkalmasabb arra, hogy Howie Rosemannek tejhatalma legyen a csapat felett.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Teljesen meggyőző 😛 😀
dande
Milyen lehetett a többi jelölt ha ő volt aki a legmeggyőzőbb volt?

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
aztapicsa


shawnka
Legalább nem kívánt boldog hálaadást 🤣😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben a lényeg mellett se menjünk el szó nélkül 😛

 www.nj.com/eagles/2021/01/eagles-hire-former-chip-kelly-assistant-as-special-teams-coordinator.html?outputType=amp&__twitter_impression=true
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ertz is távozik jó van.... az utolsó kapcsolja le a lámpát..... Rohadtul utálom, hogy csak azokat nem tudtuk, tudjuk megbecsülni akiket igazán kellett volna....

Ne jöjjön senki azzal, hogy szr éve volt meg öreg, meg pénz stb.... Kinek nem volt tavaly szr éve s 31 még nagyon nem öreg... Goederttel simán lehettek volna a liga legjobb TEduója...
Mindegy hagyjuk...

Egyébként Sirianni annyit mondott (mi más mondott volna) még nem tudja ki lesz a kezdő QB...
dande
Kb tavaly óta tudjuk, hogy ez volt az utolsó éve nálunk. Szerintem ez kihatással volt a játékára is, valószínüleg ez is közrejátszott a szar évében. Innentől kezdve az érzelmeket félre kell tenni, és a jótékonysági szerződéseket el kell felejteni. Nagyon más szempontok alapján fog zajlani a következő pár év sajnos.
MrMiksa
Én azért igen morcos leszek, ha 3. kör alatt elmegy (ami ezen a ponton igen valószínű). Nála sokkal szarabb játékosokért adtak az elmúlt években 2.-3. körös pickeket és a szerződése is teljesen oké. Ha mondjuk max. 6. kört kapnánk érte, akkor én inkább megtartanám az utolsó évre, komp pickben jobban járunk 2023-ban.
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Ertz is távozik jó van.... az utolsó kapcsolja le a lámpát..... Rohadtul utálom, hogy csak azokat nem tudtuk, tudjuk megbecsülni akiket igazán kellett volna....

Ne jöjjön senki azzal, hogy szr éve volt meg öreg, meg pénz stb.... Kinek nem volt tavaly szr éve s 31 még nagyon nem öreg... Goederttel simán lehettek volna a liga legjobb TEduója...
Mindegy hagyjuk...

Egyébként Sirianni annyit mondott (mi más mondott volna) még nem tudja ki lesz a kezdő QB...
dande
Kb tavaly óta tudjuk, hogy ez volt az utolsó éve nálunk. Szerintem ez kihatással volt a játékára is, valószínüleg ez is közrejátszott a szar évében. Innentől kezdve az érzelmeket félre kell tenni, és a jótékonysági szerződéseket el kell felejteni. Nagyon más szempontok alapján fog zajlani a következő pár év sajnos.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Teljesen meggyőző 😛 😀
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
aztapicsa

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz is távozik jó van.... az utolsó kapcsolja le a lámpát..... Rohadtul utálom, hogy csak azokat nem tudtuk, tudjuk megbecsülni akiket igazán kellett volna....

Ne jöjjön senki azzal, hogy szr éve volt meg öreg, meg pénz stb.... Kinek nem volt tavaly szr éve s 31 még nagyon nem öreg... Goederttel simán lehettek volna a liga legjobb TEduója...
Mindegy hagyjuk...

Egyébként Sirianni annyit mondott (mi más mondott volna) még nem tudja ki lesz a kezdő QB...

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sirianni ma fog először a sajtó elé állni. Ha errōl tud majd vki valami összefoglalást, benyomást írni azt nagyon megköszönném 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Duce búcsúzik 😕 😕 😕

 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/duce-staley-eagles-lions-goodbye-letter-philadelphia

JJ óta az egyik legfájdalmasabb veszteség.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
MirrMurr
Nincs ilyen. A DM az DM. Nem lehet átvállalni. Ki kell fizetni kötelezően, minden esetben! Ha visszavonul, akkor is.
Shawn84
Igazából volt már ilyenre példa.
 texanscap.com/2017/03/10/brock-osweiler-traded/
ano92
Nem volt. Az Osweiler trade-ben garantált, jövőben kifizetendő pénzt vállalt át a Browns, nem DM-et.

Egész szimpatikus fiatal stáb lett ebből. Siriani-t nagyon bírom, remélem nem arról van szó, hogy azért lett ő, mert fiatal és az owner és Roseman azt gondolják, hogy őt kézből tudják majd etetni. Picit azért tartok ettől. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)