Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Kicsit droppol a srác: 😀
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/05/23/drop-percentage/
Sajnos idén Avant nem fért fel a listára. :S
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hát majd megy Vick futkorászni, meg tolhatjátok a trükkös játékok sorát 😛Wyatt
Lassan trükkös játékra épül az egész O#. Mivel vannak jó futóink, idén (vagy jövőre) remélem több futójáték is lesz. A fal szerintem sokat erősödött, LeSean meg Dion és persze Harrison is képes lehet nagy játékokra futásból is. Vicknek meg hagyni kell időt és minden faszányos lesz.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát majd megy Vick futkorászni, meg tolhatjátok a trükkös játékok sorát 😛

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Irányítónk van, de a bengák közül (nevükre már nem emlékszem) pár elférne.

Eaglesmcnabb: Még nem a záró, de a 2. rész:

Top 25 Eagles pillanat 2010-ben, 2. helyen az év comebackje http://philly.blog.hu/2011/05/23/top_25_pillanat_2_csoda_az_uj_meadowlands_ben
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Háhá ez jó 😀 Hozzátok el Paul Crewe-t is 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Rövid távon jó lehet de ha mondjuk Cooper elől veszi el a játéklehetőséget akkor nem éri meg. Jó játékos de a fiataloktól nem szabad most elvenni a lehetőséget.Shawn84
Kiváló RZ fegyver lenne. Ami valljuk be jól jönne.

Deny záró részeit meg már kíváncsian várom 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Rövid távon jó lehet de ha mondjuk Cooper elől veszi el a játéklehetőséget akkor nem éri meg. Jó játékos de a fiataloktól nem szabad most elvenni a lehetőséget.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ma és tegnap neki álltak Plaxico Burress nevével dobálózni, mint akit lehet majd akarunk. Sőt, állítólag a ligából az egyik legjobban mi szeretnénk majd (emíltik még Steelers, Chargers, Falcons és Ravens nevét is). Nálunk ugye azért említik sokan, mert Vick is bejött, és látszik, hogy Luire-Reid-Roseman nem fél ilyet bevállalni
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Top 25 Eagles pillanat 2010-ben, 3. helyen az edzői változások http://philly.blog.hu/2011/05/22/top_25_pillanat_4_valtozas_az_edzoknel

Hétfőn és kedden jönnek a záró részek
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Tippeltem 😊Janek
Az csak az egyik lesz a háromból azért 😀
Bár szét is szedhető lenne 😀Deny
Igen erre gondoltam 😊

Djax visszahordása lenne az első

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tippeltem 😊Janek
Az csak az egyik lesz a háromból azért 😀
Bár szét is szedhető lenne 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Tippeltem 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mára az utolsó, lehet tippelni első három helyre 😀
Top 25 Eagles pillanat 2010-ben, 4. helyen a PO búcsú http://philly.blog.hu/2011/05/21/top_25_pillanat_4_vereseg_a_wild_card_korben_ujra
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
milyen rövid offszezon? 18 hónap és még felénél se vagyunk 😛Höri
De ebből mennyit készület NFL edzői stábbal? 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
milyen rövid offszezon? 18 hónap és még felénél se vagyunk 😛

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ja, most már két franchise QBm van 3 illetve 4 évre.

De hogy ne nagyon offoljak, kell a francnak Aso/DRC (aki mellesleg borzasztó volt idén), hajrá Curtis Marsh!
Casey meg jobb lesz, mint a bátyja! (És őket se adom oda 😛)tenorx
Marsh jó lesz, de azonnal kezdőnek várni, butaság. Főleg, ilyen rövid offseason-nal. Lindley is jó lehetett volna, de szerintem neki is kellene még év. Amúgy az a baj mindegyikkel, hogy Asante miatt kapásból ezerre rájuk dobálnak, nem csak a rutintalanság, hanem a túloldal miatt is.
Casey elszánt gyerek, de bátyját lenyomni, hát hajrá! Én benne speciel nem nagyon bízok, túl sok ember lett jó játékos abból a családból már...

Off: egyik sem kell, nem arra gyúrok, hogy Eagles embereit összeszedjem Dallasba 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
minden csapatnak van QB-ja a draft óta.

kivétel a Redskins, ahol John Beck a kezdő, de ők úgy se üzletelnek veletek soha többé McNabb miatt.Höri
Hát QB persze, hogy van, de mondjuk Arizona-ban, Miami-ban ki lesz a kezdő? Meg a sok újonc se fog mindenhol beválni.Deny
mindkettő vihetett volna új QB-t, ha akar.

Orton, Palmer, Vince Young is eladó, nem csak a ti fiatok. Minél irreálisabb árat kértek érte, annál nagyobb eséllyle fog a nyakaton maradni. Én ezt tippelem egyébként 😀Höri
Szerintem is mellesleg marad, de nem az irreális ár miatt. Az, hogy most egyes szakírók lehozzák, hogy xy csapat első kört meg embert ígér érte, meg őt akarják, igazából semmit nem jelent. Reid elég optimista volt draft előtt, utána kicsit óvatosabb lett, szerintem, ha volt kérő tényleg Kolbra, akkor az húzott új QB-t magának (Vikesra gyanakszom).
Az megint más tészta, hogy Orton, Palmer, VY, Kolb négyesből melyik csapatnál ki mennyit érne meg, ki a legjobb, stb.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ja, most már két franchise QBm van 3 illetve 4 évre.

De hogy ne nagyon offoljak, kell a francnak Aso/DRC (aki mellesleg borzasztó volt idén), hajrá Curtis Marsh!
Casey meg jobb lesz, mint a bátyja! (És őket se adom oda 😛)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mert nekem van Freeman-em 😊Deny
minden csapatnak van QB-ja a draft óta.

kivétel a Redskins, ahol John Beck a kezdő, de ők úgy se üzletelnek veletek soha többé McNabb miatt.Höri
Hát QB persze, hogy van, de mondjuk Arizona-ban, Miami-ban ki lesz a kezdő? Meg a sok újonc se fog mindenhol beválni.Deny
mindkettő vihetett volna új QB-t, ha akar.

Orton, Palmer, Vince Young is eladó, nem csak a ti fiatok. Minél irreálisabb árat kértek érte, annál nagyobb eséllyle fog a nyakatokon maradni. Én ezt tippelem egyébként 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kolb future hall of famer.tenorx
Freeman is 😀Deny
Jó de én még ajánlottam mellé legalább 1+3at 😀tenorx
De Kolb szerződése le is járt idén, vagy nem? Te hosszabbítottál vele, ha jól rémlik?
Freeman meg nem mozdítható. 😛
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mert nekem van Freeman-em 😊Deny
Kolb future hall of famer.tenorx
Freeman is 😀Deny
Jó de én még ajánlottam mellé legalább 1+3at 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ne álszenteskedj, te se vitted el tőlem 😀tenorx
Mert nekem van Freeman-em 😊Deny
Kolb future hall of famer.tenorx
Freeman is 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ne álszenteskedj, te se vitted el tőlem 😀tenorx
Mert nekem van Freeman-em 😊Deny
minden csapatnak van QB-ja a draft óta.

kivétel a Redskins, ahol John Beck a kezdő, de ők úgy se üzletelnek veletek soha többé McNabb miatt.Höri
Hát QB persze, hogy van, de mondjuk Arizona-ban, Miami-ban ki lesz a kezdő? Meg a sok újonc se fog mindenhol beválni.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ne álszenteskedj, te se vitted el tőlem 😀tenorx
Mert nekem van Freeman-em 😊Deny
minden csapatnak van QB-ja a draft óta.

kivétel a Redskins, ahol John Beck a kezdő, de ők úgy se üzletelnek veletek soha többé McNabb miatt.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ne álszenteskedj, te se vitted el tőlem 😀tenorx
Mert nekem van Freeman-em 😊Deny
Kolb future hall of famer.