Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Soccer ebben a topicban?Szentségtörés! 😊 :mad:

Top 10 Most Disappointing Players of the Andy Reid Era: http://network.yardbarker.com/nfl/article_external/philadelphia_eagles_top_10_most_disappointing_players_of_the_andy_reid_era/4996771


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
a draft topicban reklámozott műsorban nem kis szerepet kapott Vick, talán érdekel pár Eagles fant
http://www.youtube.com/watch?v=tRxJEGQ8Gws


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az se volt rossz, de szerintem ezzel még az sem versenyezhet. A legvégső pillanatig úgy tűnik megvan a győztes, már letelt a rendes játékidő, majd jön ez. Egyik barátom mondta, hogy elment náluk az adás az utolsó percekre, aztán amikor hallgatta a rádiót, először azt hitte, hogy rosszul mondja a riporter, hogy Lennart Johansson megy átadni a BL-trófeát a Manchester Unitednek. Nem mondom, hogy nem volt nagy meccs, még ha ezúttal a szopóágon volt is a csapatom, de szerintem 1999>>>2005Wyatt
Ez volt az igazi felvétel:

http://www.youtube.com/watch?v=M2za2KbKKcM

"És ez már nem helyzet... de igen..."

Barcelonaban volt a döntő és Lennart Johanssonnak szóltak a 89. percben, hogy induljon lefelé mert át kell adni a trófeát. Beszállt a liftbe, mire leért, mondták, hogy mehet vissza, mert egyenlített a MU, mire visszaért a lifttel, szóltak, hogy nyert a MU, úgyhogy mégis menjen lefelé😀😀😀

Amúgy ha már soccer, Dzsudzsák Balázs új csapattársai Robi Carlos és Tardelli dalolnak, Robi Carlos pedig kísértetiesen hasonlít közben DeSean Jacksonra, még a hülyülése is😀

http://www.youtube.com/watch?v=7F6gtCzGUjo&feature=player_embedded#at=63somebody08
Zseniális volt, még most is beleborzong az ember, szabályosan sajnáltam akkor is, és most is a Bayern játékosait, elképesztően szar lehetett nekik. Ettől persze kurvára örültem, hogy Beckham bácsiék a csúcsra értek 😊
Nekem a kedvencem a meccsről: „És lehozzák a győztes gól szerzőjét, Mario Baslert”
Na de többet nem offolok, Roby meg tényleg hasonlít D-Jaxre, de akkor is tessék Maclint és Chaneyt erőltetni jövőre még jobban 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Év meccse egyértelműen a Dallas elleni győzelem. Nem elég hogy végre megcsaptuk őket a tavalyi ínséges idők után, de még Herremans is csinált egy TD-t 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Az se volt rossz, de szerintem ezzel még az sem versenyezhet. A legvégső pillanatig úgy tűnik megvan a győztes, már letelt a rendes játékidő, majd jön ez. Egyik barátom mondta, hogy elment náluk az adás az utolsó percekre, aztán amikor hallgatta a rádiót, először azt hitte, hogy rosszul mondja a riporter, hogy Lennart Johansson megy átadni a BL-trófeát a Manchester Unitednek. Nem mondom, hogy nem volt nagy meccs, még ha ezúttal a szopóágon volt is a csapatom, de szerintem 1999>>>2005Wyatt
Ez volt az igazi felvétel:

http://www.youtube.com/watch?v=M2za2KbKKcM

"És ez már nem helyzet... de igen..."

Barcelonaban volt a döntő és Lennart Johanssonnak szóltak a 89. percben, hogy induljon lefelé mert át kell adni a trófeát. Beszállt a liftbe, mire leért, mondták, hogy mehet vissza, mert egyenlített a MU, mire visszaért a lifttel, szóltak, hogy nyert a MU, úgyhogy mégis menjen lefelé😀😀😀

Amúgy ha már soccer, Dzsudzsák Balázs új csapattársai Robi Carlos és Tardelli dalolnak, Robi Carlos pedig kísértetiesen hasonlít közben DeSean Jacksonra, még a hülyülése is😀

http://www.youtube.com/watch?v=7F6gtCzGUjo&feature=player_embedded#at=63
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
3 Eagle - Shady, Celek, N. Allen - került be 1 szakíró All-Underrated csapatába:
http://sports.espn.go.com/nfl/columns/story?columnist=clayton_john&id=6648025
Shady-val 1etértek.
Celek azért volt idén underrated mivel idén nem igazán ment neki a játék. Szal Őt nem tettem volna be.
N. Allen meg sztem akkora overrated a külföldi Eagles fórumokon, hogy átragadt pár szakíróra is.
Első két hónapban tényleg remekül játszott. Labdát alig dobtak felé. Utána meg visszaesett egy teljesen átlagos szintre.
Engem még nem győzött meg arról, hogy a köv. 7-8 évben kiszoríthatatlan lesz.Bébé
Allennek még bőven van mit bizonyítania a csapatnál. A következő 1-2 évben erre remélhetőleg lehetősége is lesz. Celektől meg sokkal többet várok a következőkben, bár az is igaz hogy nem csak rajta múlott a tavalyi rossz játéka. Shady meg a legnagyobb király és kész! 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
3 Eagle - Shady, Celek, N. Allen - került be 1 szakíró All-Underrated csapatába:
http://sports.espn.go.com/nfl/columns/story?columnist=clayton_john&id=6648025
Shady-val 1etértek.
Celek azért volt idén underrated mivel idén nem igazán ment neki a játék. Szal Őt nem tettem volna be.
N. Allen meg sztem akkora overrated a külföldi Eagles fórumokon, hogy átragadt pár szakíróra is.
Első két hónapban tényleg remekül játszott. Labdát alig dobtak felé. Utána meg visszaesett egy teljesen átlagos szintre.
Engem még nem győzött meg arról, hogy a köv. 7-8 évben kiszoríthatatlan lesz.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az se volt rossz, de szerintem ezzel még az sem versenyezhet. A legvégső pillanatig úgy tűnik megvan a győztes, már letelt a rendes játékidő, majd jön ez. Egyik barátom mondta, hogy elment náluk az adás az utolsó percekre, aztán amikor hallgatta a rádiót, először azt hitte, hogy rosszul mondja a riporter, hogy Lennart Johansson megy átadni a BL-trófeát a Manchester Unitednek. Nem mondom, hogy nem volt nagy meccs, még ha ezúttal a szopóágon volt is a csapatom, de szerintem 1999>>>2005

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Van egy elég nagy fogadásom rá, hogy az 1999-es BL-döntő vinné el Európában a pálmát az elmúlt mondjuk 20 év meccseiből 😊Wyatt
http://www.youtube.com/watch?v=Pfpdt74MDJw
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van egy elég nagy fogadásom rá, hogy az 1999-es BL-döntő vinné el Európában a pálmát az elmúlt mondjuk 20 év meccseiből 😊

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Tipikus amcsik. Szinte csak Eagles meccset láttam az egész szezonban, de sztem közel sem volt ennyire nagy meccs.
Utsó 7,5 perc persze felejthetetlen, 1xűn überbrutál és már vagy 10x megnéztem, de előtte nem volt vmi nagy színvonal és ez azért volt mert nem tudtunk felnőni az Óriásokhoz.
Pl. a Colts meccs nekem 1 szinten van a Giants meccsel ehhez képest még a Top20-ba se került be, ha jóltom.
Kár, hogy nincsen verseny a szezon legrosszabb meccseiből. Biztos vagyok benne, hogy azt is megnyernénk (utsó héten a Dallas ellen) 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, nem is azt akartam lényegnek kiemelni, hogy D-Jax azisten, hanem, hogy abban a pillanatban, hogy átjutott a védelmen, eldőlt, hogy ez a meccs lesz az év meccse 😊

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ez kb akkor dőlt el, amikor nagy nehezen megfogta végre a labdát, és gyakorlatilag egyből el is ment mindenki mellett 😀Wyatt
Mondjuk ehhez kellett egy nagyszerű ST munka is(volt ott egy hatalmas blokk Avanttól).Inkább az utolsó 8,5 perc döntött.Az addig történteket én is untam. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez kb akkor dőlt el, amikor nagy nehezen megfogta végre a labdát, és gyakorlatilag egyből el is ment mindenki mellett 😀

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nem is kérdés.Az ÉV MECCSE 2010-ben az NFL.com szerint: Miracle at New Meadowlands http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8204057f/article/no-1-doesnt-get-better-than-miracle-at-new-meadowlands?module=HP_cp2


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
lol 😀
Drew Rosenhaus, player rep for DeSean Jackson, acknowledged that he's learned to handle the Eagles differently since the Terrell Owens flap in 2005.
Rosenhaus came to realize that "strong-arming" the front office and allowing disputes to "go public" won't work with the Eagles. There had speculation that DeSean Jackson will hold out into training camp this summer, but Rosenhaus says he will keep in mind the lessons he's learned when he sits down for contract talks with the Eagles.Bébé
S ez most mit jelent számunkra?dande
Rosenhaus DeSean ügynöke tanult a 2005-ös T.O. esetből (Owensnek is ő volt az ügynöke akkor). Az Eagles front office-szal szemben nem működik a keménykedés (holdout, médiában való habverés), mert Bannerék kivágják az embert mint macskát szarni, még akkor is ha fontos játékosról van szó, aki nem pótolható azonnal. Inkább érdemes a tárgyalóasztalnál megpróbálni eredményt elérni.

Azért Jackson helyzete annyiban más, hogy ő még a rookie szerződése alatt van idén, és a fizetése tényleg nevetségesen kevés a teljesítményéhez képest. Ennek ellenére az elmúlt 1-2 évben viszonyleg keveset sírt új szerződésért, néha emlegette, de semmi komoly. Persze, mielőtt gyűjtést rendeznénk neki: egyéb bevételeiből (szponzori szerz, reklám stb.) remekül megél. 😊
Míg Jacksonnak már kijár az új szerződés szvsz, addig T.O.-ék követelései nem voltak reálisak. 2004-ben írt alá egy 7 éves 49 milliós szerződést, aminek csak a 2. évében járt. Ő ezt akara megemelni és átstruktúráltatni, hogy ne a végén kapja az igazán nagy lóvét, hanem az elején. Bannernél ez no chance.

2008-ban Lito Sheppard-nak se hozott szerencsét Rosenhaus. Lito akart új szerződést, tett egy-két kritikus nyilatkozatot, nem jelent meg az önkéntes workout-on, egy évvel később már nem volt a csapatnál. Bár az ő esetében a jelentős forma-visszaesés is közrejátszott abban, hogy a Jets-hez cseréltük.BleedingGreen
Köszönöm! Azért D-Jack helyzete annyiban is más, hogy nemcsak mi köszönhetünk neki sokat hanem ő is nekünk ezért remélem másképp is áll a dolgokhoz és mi sem szívózunk vele, s közben a teljesítménye sem esik vissza mondjuk némileg szándékosan 😛 Érjen már véget a lockout 😐 😐 😐
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
lol 😀
Drew Rosenhaus, player rep for DeSean Jackson, acknowledged that he's learned to handle the Eagles differently since the Terrell Owens flap in 2005.
Rosenhaus came to realize that "strong-arming" the front office and allowing disputes to "go public" won't work with the Eagles. There had speculation that DeSean Jackson will hold out into training camp this summer, but Rosenhaus says he will keep in mind the lessons he's learned when he sits down for contract talks with the Eagles.Bébé
S ez most mit jelent számunkra?dande
Rosenhaus DeSean ügynöke tanult a 2005-ös T.O. esetből (Owensnek is ő volt az ügynöke akkor). Az Eagles front office-szal szemben nem működik a keménykedés (holdout, médiában való habverés), mert Bannerék kivágják az embert mint macskát szarni, még akkor is ha fontos játékosról van szó, aki nem pótolható azonnal. Inkább érdemes a tárgyalóasztalnál megpróbálni eredményt elérni.

Azért Jackson helyzete annyiban más, hogy ő még a rookie szerződése alatt van idén, és a fizetése tényleg nevetségesen kevés a teljesítményéhez képest. Ennek ellenére az elmúlt 1-2 évben viszonyleg keveset sírt új szerződésért, néha emlegette, de semmi komoly. Persze, mielőtt gyűjtést rendeznénk neki: egyéb bevételeiből (szponzori szerz, reklám stb.) remekül megél. 😊
Míg Jacksonnak már kijár az új szerződés szvsz, addig T.O.-ék követelései nem voltak reálisak. 2004-ben írt alá egy 7 éves 49 milliós szerződést, aminek csak a 2. évében járt. Ő ezt akara megemelni és átstruktúráltatni, hogy ne a végén kapja az igazán nagy lóvét, hanem az elején. Bannernél ez no chance.

2008-ban Lito Sheppard-nak se hozott szerencsét Rosenhaus. Lito akart új szerződést, tett egy-két kritikus nyilatkozatot, nem jelent meg az önkéntes workout-on, egy évvel később már nem volt a csapatnál. Bár az ő esetében a jelentős forma-visszaesés is közrejátszott abban, hogy a Jets-hez cseréltük.


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
lol 😀
Drew Rosenhaus, player rep for DeSean Jackson, acknowledged that he's learned to handle the Eagles differently since the Terrell Owens flap in 2005.
Rosenhaus came to realize that "strong-arming" the front office and allowing disputes to "go public" won't work with the Eagles. There had speculation that DeSean Jackson will hold out into training camp this summer, but Rosenhaus says he will keep in mind the lessons he's learned when he sits down for contract talks with the Eagles.Bébé
S ez most mit jelent számunkra?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
lol 😀
Drew Rosenhaus, player rep for DeSean Jackson, acknowledged that he's learned to handle the Eagles differently since the Terrell Owens flap in 2005.
Rosenhaus came to realize that "strong-arming" the front office and allowing disputes to "go public" won't work with the Eagles. There had speculation that DeSean Jackson will hold out into training camp this summer, but Rosenhaus says he will keep in mind the lessons he's learned when he sits down for contract talks with the Eagles.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
DeSean tavalyi dropjai, videókkal. Van benne 1-2 csúnya, meg 1-2, ami inkább bravúr lett volna, ha elkapja.
http://www.bleedinggreennation.com/2011/6/4/2206253/game-film-reviewing-all-of-desean-jacksons-dropsBleedingGreen
Sajnos neki is voltak tavaly gyengébb meccsei,ahogy Avantnak és Maclinnek is.Gondolom ezt azóta kielemezték és dolgoznak majd a hibák kijavításán.(csak mehetne már az a munka...)Greengo
Jackson még csak behozza valamennyire a big playekkel a hibákat, de Avant-nál nem férnek bele a dropok, mert neki ez a "mestersége", hogy mindent elkap. Bár a Giants ellen a DeSean punt ret Td-nél kiosztott blokkja után én megbocsátottam neki. 😊
Maclin most a legmegbízhatóbb elkapónk szvsz. Hosszútávon lehet, hogy hasznosabb lesz mint DeSean.


több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
DeSean tavalyi dropjai, videókkal. Van benne 1-2 csúnya, meg 1-2, ami inkább bravúr lett volna, ha elkapja.
http://www.bleedinggreennation.com/2011/6/4/2206253/game-film-reviewing-all-of-desean-jacksons-dropsBleedingGreen
Sajnos neki is voltak tavaly gyengébb meccsei,ahogy Avantnak és Maclinnek is.Gondolom ezt azóta kielemezték és dolgoznak majd a hibák kijavításán.(csak mehetne már az a munka...)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
DeSean tavalyi dropjai, videókkal. Van benne 1-2 csúnya, meg 1-2, ami inkább bravúr lett volna, ha elkapja.
http://www.bleedinggreennation.com/2011/6/4/2206253/game-film-reviewing-all-of-desean-jacksons-drops


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ez olyan dolog hogy ha ott van nem tudod igazán mit csinál, de ha elmenne rohadtul meglátszana az tuti.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ez olyan dolog hogy ha ott van nem tudod igazán mit csinál, de ha elmenne ohadtul meglátszana az tuti.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából ez mutatja milyen nagy mágus Reid nem csinál semmit amit igen azt is bénán mégis itt van 12 éve :cool: Szerintem sok csapat szurkolója kiegyezne ezzel.