Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/Jeff_McLane/status/726077771869487104
 twitter.com/Jeff_McLane/status/726030918209646593

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 341 — Invisible man

Greengo
 bowl.one/forum/alairasok/kirakat/1479896
Matthew99
Jóféle, be is raktam. Köszönet! 😀
evergreen
Jól tetted. Nincsmit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania

Greengo
 bowl.one/forum/alairasok/kirakat/1479896
Matthew99
Jóféle, be is raktam. Köszönet! 😀


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 341 — Invisible man

Greengo
 bowl.one/forum/alairasok/kirakat/1479896


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Lynch Denverben, Pedersonék várják vissza Bradfordot. A helyi habonyárpi már biztos gyúrja Samut. Majd az ügynökére fogja az egészet. Mindegy, az idei offseasont is megnyertük, januárig csak kihúzzuk valahogy.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 018 — Me for President!
Hihetetlen ez a cirkusz, ennek semmi értelme. Ezek után, ha sikerülne is meggyőzni őket, hogy térjenek észhez, biztosan elnéző lesz az egyébként is híresen "visszafogott" Lincoln közönsége. De legalább majd jöhet az ügynök az "én megmondtam, hogy nagy lesz a szurkolói nyomás Bradfordon" című szöveggel.
evergreen
nem szoktam ilyet mondani, mert azért mégis... de ezt az embert jól p.fán kellene csapni. egy Lada vezérműlánccal.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Az első Carson Wentz interjú magyarul!
A fordítás Deny érdeme!

 philly.blog.hu/2016/04/29/carson_wentz_az_elso_interju_sasfiokakent#more8672072
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Kiváncsi vagyok az elkövetkező két napban történik e valami Sam ügyben. Mondjuk ő is megnyugszik megembereli magát s neki áll dolgozni.
dande
Így hogy a Denver felment Lynchért, kb. a legkomolyabb érdeklődő esett ki, sanszos h nincs piaca, innentől fogva már saját magán és az ügynökén múlik h mikor fogják föl h a legjobb lépés az h Sam beáll a sorba.
empty taxi
Ennek ellenére nem úgy tűnik, hogy meghúznák magukat, sőt, tovább feszítik a húrt:
 twitter.com/evansilva/status/725740558581272577
 twitter.com/975TheFanatic/status/725748618070732801

Hihetetlen ez a cirkusz, ennek semmi értelme. Ezek után, ha sikerülne is meggyőzni őket, hogy térjenek észhez, biztosan elnéző lesz az egyébként is híresen "visszafogott" Lincoln közönsége. De legalább majd jöhet az ügynök az "én megmondtam, hogy nagy lesz a szurkolói nyomás Bradfordon" című szöveggel.

Egyébként minél tovább agyalok ezen a QB húzáson, annál inkább érzem úgy, hogy ezt már nem lehetett tovább halogatni, és értelmetlen lett volna bármi mást húzni első körben, nem mellesleg úgy néz ki, hogy a Dallas is kinézte magának Wentz-et, és előlük vittük ki. Nagyon szurkolok neki, ráférne már a franchise-ra egy épkézláb irányító, főleg a Bradford hiszti fényében. Azt sem bánnám már, ha Wentz kezdene az első játéknaptól.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor a cikk a helyén maradhat!
Szép meló mar csak ezert is legyen fr qb CW!

több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Még be akartam írni a cikkbe, csak kifelejtettem: Wentzig 4 Qb-t draftoltak az FCS-ből (előtte Div. I-AA) az első körben: Doug Williams (Grambling State, 1978, 1/17), Phil Simms (Morehead State, 1979, 1/7), Steve McNair (Alcorn State, 1995, 1/3), Joe Flacco (Delaware, 2008, 1/18). Így Wentz lett a legmagasabban kiválasztott nem-FBS irányító az NFL eddigi történetében. Azért nem a legmagasabban választott nem-FBS játékos, mert 1974-ben a Cowboys 1/1-el vitte el Ed "Too Tall" Jonest a Tennessee State-től.
Mind a 4 korábbi irányító volt Super Bowlban, 3-an nyertek is (Simms 2-szer), és mindhárom SB MVP is lett. Egyedül McNair-nek nem sikerült, de neki is szó szerint csak centiken múlott:

Ebbe a sorba beállhatna Wentz is, lehetőleg a SB győztesek közé. Nem várom tőle, hogy Peyton Manning, vagy akár McNabb legyen, attól, hogy 1/2-re jött. Annak már tudnék örülni, ha egy megbízható Qb lenne, akire lehet építeni és amikor nagyon kell, akkor tudja oda tenni a legjobbját. Ha ennél több lesz, akkor az csak bónusz.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 722 — Scream and scout
Tudja mi a lényeg 😊 A továbbiakra nézve nem tudom mi a terv, nagyon sokára jövünk, s nem igazán látom ki jöhetne.

Ezért rossz kicsit, hogy ennyire frQB kényszerben voltunk, mert értékes, hasznos játékosokat kellett elengednünk.

Kiváncsi vagyok az elkövetkező két napban történik e valami Sam ügyben. Mondjuk ő is megnyugszik megembereli magát s neki áll dolgozni.
dande
Így hogy a Denver felment Lynchért, kb. a legkomolyabb érdeklődő esett ki, sanszos h nincs piaca, innentől fogva már saját magán és az ügynökén múlik h mikor fogják föl h a legjobb lépés az h Sam beáll a sorba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 588 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudja mi a lényeg 😊 A továbbiakra nézve nem tudom mi a terv, nagyon sokára jövünk, s nem igazán látom ki jöhetne.

Ezért rossz kicsit, hogy ennyire frQB kényszerben voltunk, mert értékes, hasznos játékosokat kellett elengednünk.

Kiváncsi vagyok az elkövetkező két napban történik e valami Sam ügyben. Mondjuk ő is megnyugszik megembereli magát s neki áll dolgozni.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Egy kis idézet Peter Kingről Wentzcel kapcsolatban.
Steve Serby of the New York Post asked new Eagles quarterback Carson Wentz for his three dinner guests, of any people in history. He chose:
• Jesus Christ
• Brett Favre
• Walter Payton
iktriad
mekkora troll lett volna, ha Bradfordot mondott volna mondjuk Favre helyett
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 213 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis idézet Peter Kingről Wentzcel kapcsolatban.
Steve Serby of the New York Post asked new Eagles quarterback Carson Wentz for his three dinner guests, of any people in history. He chose:
• Jesus Christ
• Brett Favre
• Walter Payton
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 588 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor hát üdv az új Sasfiókának a városban, aki reméljük igazi Sassá és Sas vezérré növi ki magát!

Sok sikert Carlsonnak (meg így vele az egész csapatnak 😊)!
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
egy csoda facebukrol : D 😀 :
BREAKING NEWS, Sam Bradford expected to miss 8-10 weeks. The injured quarterback suffered an injury to his knee after, Carson Wentz was selected in the first round of the 2016 NFL draft. His remote hit his knee after he threw his it at the tevelesion. We will have more on the injury after the draft.

több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 213 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van Bradford végzete 😀
 philly.blog.hu/2016/04/28/2016_nfl_draft_ismerkedjunk_a_jovo_iranyitojaval#more8670022

Ha Sam Bradford vagy, akkor a megtekintést csak qb edző és szárazdajka felügyelete mellett ajánlom. Rendkívül félelmetes. | gyengébbek kedvéért: irónia |
BleedingGreen
Iszonyú jó cikk lett, gratula!
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Az lenne a cifra, ha a Rams sem Goffot sem Wentzet nem húzza ki, hanem valaki egészen mást? Akkor mit csinálunk? Gondolom mindjárt lenne jelentkező esetleg a mi pickünkért stb... Bár nem hiszem igazán, hogy ilyen történne, de ha mégis, az kavarna rendesen a helyzeten.
dande
Nem hinném , hogy sokat...........Megvan az elképzelésünk, hogy kit akarunk....nem fogunk szarakodni vele.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 588 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az lenne a cifra, ha a Rams sem Goffot sem Wentzet nem húzza ki, hanem valaki egészen mást? Akkor mit csinálunk? Gondolom mindjárt lenne jelentkező esetleg a mi pickünkért stb... Bár nem hiszem igazán, hogy ilyen történne, de ha mégis, az kavarna rendesen a helyzeten.
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Itt van Bradford végzete 😀
 philly.blog.hu/2016/04/28/2016_nfl_draft_ismerkedjunk_a_jovo_iranyitojaval#more8670022

Ha Sam Bradford vagy, akkor a megtekintést csak qb edző és szárazdajka felügyelete mellett ajánlom. Rendkívül félelmetes. | gyengébbek kedvéért: irónia |
BleedingGreen
Ezt mennyi idő alatt raktad össze? Szerintem a leghosszabb cikk a FlyEagles történetében. Hatalmas Respect!!
Shawn84
Azután kezdtem el írni, hogy felcserélünk, persze nem egyfolytában írtam mostanáig 😉 de főleg hétvégén. A megírásban, meccs nézegetésben biztos volt tizenvalahány óra. A felrakás annál idegtépőbb volt a blog.hu-n, de ezt te is tudod. Ráadásul ez már munkaidőben ment, hogy időben kint lehessen. Szóval csinálhattam volna helyette olyat ami fizet is. Sebaj majd elkérem az óradíjat Wentztől ha szar lesz, ha meg jó lesz, akkor megérte. (Gondoltam rá, hogy odaadom a titkárnőnek, hogy rakja fel, nézett volna egyet az biztos 😵 )

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 588 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még ennyit így mellékesen, most már azt mondom, sajnos, nem lesz a dologból semmi, bár ennek a Broncos fanok örvendhetnek:

 www.phillyvoice.com/report-broncos-are-not-trading-sam-bradford/
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Nemtom pontosan hogy van, de sztem ha bradfordot ir-re teszitek úgy, hogy valójában kutya baja sincsen akkor szabad a rablás. Nálunk aso került ilyen helyzetbe, más kérdés, hogy meglepetésemre senkinek sem kellett...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem egyébként meggyőzött. Tudom a sportban nincs, ha, de úgy tűnik, képességei, tehetsége alapján, Wentz kérdés nélküli 1/1 vagy 1/2 lenne, ha nem ott játszik ahol. A hiányosságai, sztem bőven javíthatóak.

Csak aztán nehogy Goff kerüljön ide és írhatsz egy másikat 😉
dande
Ha nem ott játszik, ahol.
Csak éppenséggel kemény védelmek ellen valószínűleg nem is hozott volna olyan számokat, mint amiket. Szóval ez szerintem butaság ilyen téren.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 588 — Így remélem megfelelek nektek.....
Engem egyébként meggyőzött. Tudom a sportban nincs, ha, de úgy tűnik, képességei, tehetsége alapján, Wentz kérdés nélküli 1/1 vagy 1/2 lenne, ha nem ott játszik ahol. A hiányosságai, sztem bőven javíthatóak.

Csak aztán nehogy Goff kerüljön ide és írhatsz egy másikat 😉

Szerkesztette: dande2