Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Közben van egy ilyen is:  twitter.com/FieldYates/status/725296384627347456

Depthbe simán elfér, és kezdőként sem szar.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne hülyéskedjetek ha bármit kapunk érte már jó. Roby+5.kör, hol írjam alá. Hm ismét egyesülne a Sancito Brad duó... Na abból hogyan lenne címvédés 😉
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Rapoport szerint felhívott minket a Broncos Bradford ügyben, de egyelőre még csak puhatolózás megy, semmi konkrét ajánlat, ráadásul nem is áll szándékunkban elcserélni Sam-et:
 twitter.com/RapSheet/status/725401899285901312

Matt Lombardo is megerősíti:
Have heard a lot of chatter in #NFL circles last 24 hours about #Eagles and #Broncos having momentum toward Bradford deal. We'll see.

I know @AdamSchefter speculated a pick & player for Bradford. Don't be surprised if it's multiple mid-late rounders, from what I'm gathering

Schefter kezdett még tegnap spekulációkba, miszerint egy játékos + 4. kör kombóért már megérné Roseman-nek a trade, egyből el is kezdtek kombinálni a beat writerek, hogy ez akár lehetne egy Bradley Roby vagy Cody Latimer + 4. kör.

Ti mit szólnátok hozzá? Láttok rá esélyt? Örülnétek egy ilyen trade-nek?
evergreen
Aki ért ehhez a témához, írja már meg, hogy akkor most a fizetés hogy van? A Broncos elvileg csak azt a nyúlfarknyi pénzt fizeti ki, ami a garantálton felül van? És annyi is számít be a capjükbe? Csak mert akkor lehet a drafton is szerezhetünk aránylag jó picket vagy pickeket nem? CSak mert egy Bronco 4. kör már majdnem 5. a SB win miatt.
Attis
Igen, 1.5 millióval esik a Broncos capjébe Sam, ha elcserélik.
4. köre egyébként nincs a Broncosnak, azt anno Gino Gradkowskiért trade-ben küldték Baltimore-ba, viszont pont ez a csere miatt övék az 5/5.
Az 5/5 + Bradley Roby meg szvsz korrekt ár lenne Bradfordért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Rapoport szerint felhívott minket a Broncos Bradford ügyben, de egyelőre még csak puhatolózás megy, semmi konkrét ajánlat, ráadásul nem is áll szándékunkban elcserélni Sam-et:
 twitter.com/RapSheet/status/725401899285901312

Matt Lombardo is megerősíti:
Have heard a lot of chatter in #NFL circles last 24 hours about #Eagles and #Broncos having momentum toward Bradford deal. We'll see.

I know @AdamSchefter speculated a pick & player for Bradford. Don't be surprised if it's multiple mid-late rounders, from what I'm gathering

Schefter kezdett még tegnap spekulációkba, miszerint egy játékos + 4. kör kombóért már megérné Roseman-nek a trade, egyből el is kezdtek kombinálni a beat writerek, hogy ez akár lehetne egy Bradley Roby vagy Cody Latimer + 4. kör.

Ti mit szólnátok hozzá? Láttok rá esélyt? Örülnétek egy ilyen trade-nek?
evergreen
Aki ért ehhez a témához, írja már meg, hogy akkor most a fizetés hogy van? A Broncos elvileg csak azt a nyúlfarknyi pénzt fizeti ki, ami a garantálton felül van? És annyi is számít be a capjükbe? Csak mert akkor lehet a drafton is szerezhetünk aránylag jó picket vagy pickeket nem? CSak mert egy Bronco 4. kör már majdnem 5. a SB win miatt.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Rapoport szerint felhívott minket a Broncos Bradford ügyben, de egyelőre még csak puhatolózás megy, semmi konkrét ajánlat, ráadásul nem is áll szándékunkban elcserélni Sam-et:
 twitter.com/RapSheet/status/725401899285901312

Matt Lombardo is megerősíti:
Have heard a lot of chatter in #NFL circles last 24 hours about #Eagles and #Broncos having momentum toward Bradford deal. We'll see.

I know @AdamSchefter speculated a pick & player for Bradford. Don't be surprised if it's multiple mid-late rounders, from what I'm gathering

Schefter kezdett még tegnap spekulációkba, miszerint egy játékos + 4. kör kombóért már megérné Roseman-nek a trade, egyből el is kezdtek kombinálni a beat writerek, hogy ez akár lehetne egy Bradley Roby vagy Cody Latimer + 4. kör.

Ti mit szólnátok hozzá? Láttok rá esélyt? Örülnétek egy ilyen trade-nek?


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
1. Bradford megsérül, ilyen már volt tudtommal
empty taxi
Na most eddig tök jól érezte magát de ennyi negatív energiától ami őt körülveszi én is lesérülnék. Meg aztán ez a mostani lelki nyomás is, nála sokkal edzettebbeket kergetett sérülésbe. Vagy csak simán üveg mint Robben és társai. Vannak akiknek a teste nem való élsportra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Aztán hoznak egy 1/2es QB-t, aki 100% hogy ha idén nem is, de jövőre pályára kerül, még akkor is, ha Bradford MVP szezont tol kb. Borbinho
mondjuk akkor megnézném hogy kerülne pályára, ha Bradford MVP szezont tolna :d
eaglesmcnabb
1. Bradford megsérül, ilyen már volt tudtommal
2. Elcserélik máshova


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Aztán hoznak egy 1/2es QB-t, aki 100% hogy ha idén nem is, de jövőre pályára kerül, még akkor is, ha Bradford MVP szezont tol kb. Borbinho
mondjuk akkor megnézném hogy kerülne pályára, ha Bradford MVP szezont tolna :d

Egyébként bocs, hogy ezt mondom, de elég szánalmas, hogy mindenki itt köpköd Bradfordra. Az előző szezonban az eredménykövetők fele arról szólt, hogy a banda fele bevédte őt, hogy nem rossz, bele kell jönnie, stb, és a szezon után is csomóan azzal jöttetek, hogy nem vele van a baj, abszolút nem volt gáz, máshol kéne rendet rakni.
Stez
Nem akarok AMadeus lenni, de én má akkor is Szancsót preferáltam!

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Intézhették volna is csendben a holdoutot, de vmiért nem tették.
Solymi
Csendes QB holdoutról még nem hallott a világ. 😊

Akkor mi az istent csináltak a megfigyelők és a stáb az elmúlt hónapokban?
Stez
Trade előtti hétig szerintem az Elliott picken dolgoztak. Aztán valamelyik megfigyelőjük pókolta a stábot az itteni okfejtésemről és rájöttek, hogy előbb-utóbb muszáj egy potenciális franchise QB-t draftolni és ha már van egy 8. pick, akkor lehet azt most is. Bradfordnak meg ha épp nem tradelik el a drafton vagy az után, akkor le fog esni a tantusz, hogy jól nem jön ki abból ha hisztizik. A potenciális érdeklődőket elriaszthatja a magánszáma, az Eagles viszont be van biztosítva.
gyeek
Biztos sokat hüppögnék amúgy Bradford helyében.
„Játszott” az NFL-ben hat szezont (jó, négyet, ha a meccsek számát nézzük) ezalatt zsebre vágott eddig 78 millió 58 ezer dollárt, a szerződéssel, amit kapott, azért az egy év tuti volt eddig, azzal együtt keresne 96 millió dolcsikát, a második évvel együtt meg 113 misit.

A gyerek 29-30 éves korára all time top10-ben lesz, ami a liga történetében legtöbbet kereső játékosok listáján, de szerintem már most is ott van amúgy.

szóval : ezbazdmegbasszamegbaszki

álomügynöke vvan. 8D

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Intézhették volna is csendben a holdoutot, de vmiért nem tették.
Solymi
Csendes QB holdoutról még nem hallott a világ. 😊

Akkor mi az istent csináltak a megfigyelők és a stáb az elmúlt hónapokban?
Stez
Trade előtti hétig szerintem az Elliott picken dolgoztak. Aztán valamelyik megfigyelőjük pókolta a stábot az itteni okfejtésemről és rájöttek, hogy előbb-utóbb muszáj egy franchise QB-t draftolni és ha már van egy 8. pick, akkor lehet azt most is. Bradfordnak meg ha épp nem tradelik el a drafton vagy az után, akkor le fog esni a tantusz, hogy jól nem jön ki abból ha hisztizik. A potenciális érdeklődőket elriaszthatja a magánszáma, az Eagles viszont be van biztosítva.

Egyébként mi itt eltölthetjük a magunk gyönyörére a draft előtti időt, de a front officeok ligaszerte gőzerővel dolgoznak. Az Eagles lehet már korábban kinézte magának Wentzet (kb egy hónapja szivárgott ki), de nem voltak értelemszerűen biztosak benne, hogy megszerezhetik-e. A Rams kiszimatolhatta, hogy a Brownsnak Goff kell, hát eléjük ugrottak. Ettől elment a Browns kedve a 2. picktől, az Eagles hát ráhajtott a tutira és most tartunk itt. Ha esetleg nem teleportál a Rams az 1/1re, az Eagles várhatott volna a draftig, hogy olcsóbban cseréljen.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bradfordnak a k*rva anyját! Ekkora parasztot, hogy nem akarja letolni ezt az átmeneti évet philiben, majd akármit csinál jövőre tuti kivágják. Olyan lojális vele az eagles, nem nézik hülyének egy kicsit sem! Szemét egy alak ez a bradford, na!
peach
Tett-e bármit egész karrierje során azért, hogy ne írják le? 11 milliós signing bonusszal meg ha szerinted hülyének nézték, akkor kérem a sluszkulcsod a USS Enterprisehoz.
gyeek
Azért a számok mögött ott az ember is. Ezzel a húzással ennél a csapatnál nincs jövője. Neki ugye még giga szerződése volt 1/1ként, nem hiszem, hogy a 11 milla különösebben érdekli, a karrierje sokkal inkább. Az meg itt nem lesz neki akármilyen jól is játszana...
peach
De nem játszik jól.....(amióta NFL-ben van). Most legalább a helyére kerül...talán fejben is. Összeteheti a két kezét, hogy ennyi ideig láttak benne lehetőséget és tömték a zsebét dollár milliókkal. Volt ideje bizonyítani(nem is kevés)... mikor fog berobbanni?( kérdezem naivan ).
Greengo
Ez nem teljesen igaz. Bradford újonc évében korrekt volt, illetve azon kívül 2012-ben elkapók nélkül tisztességes idényt hozott azért, 2013-ban pedig a súlyos sérüléséig nem tisztességes, hanem egyenesen jó teljesítményt nyújtott. Az volt az, amikor egyre inkább látni lehetett rajta, hogy kezdi visszanyerni a magabiztosságát, bevállalósan játszik, és jöttek is a szép megmozdulások, jó meccsek. Annak lett vége például az egyik súlyos sérülés, ami szemmel láthatóan megtörte a gyereket fejben (nem véletlen, hogy bevallotta tavaly, hogy hetekig úgy volt vele, hagyja a fenébe az egészet és visszavonul).

Abban igazad van, hogy voltak szar évei, a sérülései mellett pedig olyan brutális pénzt keresett, aminek a felét, harmadát sem érdemelte.

Ellenben jelenleg nem csak Bradford a köcsög. Mindkét oldal konstansan elkövette a gyökérségeit: az Eagles vezetősége igenis segghülye volt, amikor a sietség miatt odanyomott egy olyan szerződést Bradford orra alá, mint amilyet. Mert ez a sietség jele volt megítélésem szerint, annyira nem akartak véletlenül sem irányító nélkül maradni, hogy nem kockáztattak, túlfizették.

Ezek után jött a másik oldal, amikor az új edző kardoskodott a kiskedvencért, akihez hasonló backup pénzt szvsz a liga nem látott még. Majd erre jött egy ilyen csere. Magával a cserével nekem nincs bajom (bár szerintem Wentz nem lesz jó, de ez más lapra tartozik), úgy az egész lánc az, ami után azt kérdezem magamtól, hogy mit gondolt az egésznél Hávi?

És ja, itt jön a másik fél, egy szánalmas Bradford, akinek szegénynek szerintem totál telebeszélik a fejét a jóakaró ügynökök, ő meg nyilván issza a szavakat. Úgy viselkedik, mint valami hatéves óvodás, akinek elvették a játékát. Azt hiszi, ő szarta a spanyol viaszt, mert kapott egy ilyen szerződést, ami alapján ő konstatálta, hogy egy király. Köze nincsen ehhez, de az már mellékes, a helyében ráadásul mélyen kussolnék, ha évi 18 milliót vághatnék zsebre, főleg úgy, hogy neki semmi hátránya nem lehet, ha egy évig játszik itt. Kezdeni fog, ez nem kérdés, tehát ő bizonyíthatja elsőként a liga 10 QB-needes csapatának, hogy jövőre megéri érte adni picket vagy megéri megfizetni FA-n. És mindezt úgy, hogy a nagy bizonyítás közepette zsebre rakhat majdnem 20 millió dolcsit, azért, na…

Persze megsértődött, igazából mindenkinek szarul esik, ha a főnök közli vele, hogy „bocs, nem dolgozol elég jól, XY jobban csinálja, ezért maradhatsz, most még tiéd az állás, de hamarosan mehetsz”. Igenis Hávinak GM-ként ezt igenis meg kellett volna tudnia előzni már azzal, hogy leül Bradforddal beszélgetni. Itt nem arról volt szó, hogy lehet nem lesz csere. Az, hogy az Eagles már napok óta tudta, hogy fel akar menni valakiért, az mutatja, hogy azzal tisztában voltak (valószínűleg nem 1-2 napja), hogy Bradford nem a jövő.

Lehet amúgy Bradfordra kenni a szart, de szerintem abszolút nem hülyébb, mint Rosemanék, ahogy kezelték a szitut. Mindkét oldaltól elkövetik a butaságokat, csak ugye ennek pont az lesz az eredménye, hogy egy nagy szargombóccá áll össze.

Egyébként bocs, hogy ezt mondom, de elég szánalmas, hogy mindenki itt köpköd Bradfordra. Az előző szezonban az eredménykövetők fele arról szólt, hogy a banda fele bevédte őt, hogy nem rossz, bele kell jönnie, stb, és a szezon után is csomóan azzal jöttetek, hogy nem vele van a baj, abszolút nem volt gáz, máshol kéne rendet rakni.

Majd most hirtelen milyen fos meg szar lett. Elég hamar felejtetek.
Stez
Bradford idetradelése pillanatában már csalódott voltam...és onnantól, hogy idekerült már nem is voltak nagy elvárásaim a szezonnal kapcsolatosan. Igazam is lett (igaz nem csak rajta múlt...sőt!) Viszont agymosó ügynökök ide vagy oda......., hogy ha egy csapat(Rams) már rommá veretve megszabadult tőle és egy évnyi új csapatban eltöltött játék után a legtöbb amit kap(ott) az egy 2 éves szerződés, akkor illene átértékelnie a helyzetét. Ez pont azt az üzenetet hordozza, hogy Samu te "már" nem vagy jó , de 1 éved van (amit meg is fizetnek), hogy olyan teljesítményt nyújts amivel még pár évet ellavírozhatsz az NFL-ben (talán még kezdőként is). Ezt az ügynökének ugyanígy kéne értékelnie..Ezért sztem a csapat a maximálisat nyújtotta Bradfordnak(amivel élnie is kéne és nem hisztizni). Hávi nem cseszett ki vele...mert ennek a szerződésnek üzenete az is, hogy ok , de mi keressük a nekünk megfelelő QB-t. Ezért is jöhetett ide Pederson kedvence is Daniel hátha befut alapon.( igazad van sok pénzért...kíváncsi is leszek, hogy neki mi lesz a sorsa hosszabb távon) Az meg, hogy most megtalálták ( sztem a nagy hypenak is köszönhetően) azt a játékost akiért felmentek 1/2-re az egy mellékes kérdés.

Sztem innentől a forgatókönyv a következő. Szépen megvárja most mindenki, hogy lemenjen a draft majd utána jöhet szóba egy Bradford trade . Ez a leendő csapatának is érdeke mivel nekik is könnyebb egy jövőbeli picket adni érte és átstrukturálni a szerződését...illetve az Eaglesnek is jó ha visszakapnak vmit abból amit erre a projectre (felmenni 1/2-re) költöttek. B verzió: , hogy itt marad és amíg tanul az újonc addig viszi a csapatot és megpróbálja a maximumot nyújtani, hogy folytathassa a későbbiekben. C verzió: , hogy cut ( ha nem akar pályára lépni itt). Ez nekünk fájna a legjobban(na nem a hiánya inkább a dead money : D ). D verzió : Hávi bosszúja . Szezon előtt IR-re rakni és akkor egy év alatt eltűnik a süllyesztőben .Sztem mindenki úgy járna a legjobban ha az első verzió jönne be....aztán kíváncsian várom az érdeklődő csapatokat. : D : P

Az utolsó kiemelésre még: Azért voltak olyan pillanatok amikor mindenki Száncsót követelte a kezdőbe. Ami azért valljuk be így utólag elég szánalmas. : D Maradjunk annyiban, hogy mivel ő volt a kezdő ezért mindenki szurkolt neki , hogy jól menjen...és komolyan mondom voltak/lesznek is szép pillanatai, de összességében ő "már" nem kezdő szint. Vmi elment nála(megtört benne vmi ahogy te is írtad) és ezért is látni, hogy sokszor bizonytalan vagy egyszerűen beszari vagy konkrétan a védő kezébe passzol . : D

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/kracze/status/725406766238863360

több mint 8 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Ez így van, de ne feledd, én nem Eagles-fanként nézem a dolgot, míg ti azért kissé elfogultan látjátok néha.

Illetve meg, hát én nem fogok most azon számolgatni, melyik fél mennyire volt hülye. Mindkettő hülye volt, ennyi. Mindkettő máskor hibázott (Bradford most, Roseman a szerződésajánlattal és ott, hogy aztán nem ült le Bradforddal megtárgyalni, hogy mivel számoljon. Ha ezt megteszi, akkor megelőzhette volna a szarházi ügynököket, akik így most jól meghülyítették az amúgy is satnya Sam Winchester megítélését).

Nekem az a lényeg, hogy mindkét felet lehet hibáztatni, mindkettő sáros, ennyi.

Az meg más dolog, hogy óriási amatőrségre vall, hogy frankón március elején az Eagles még nem látta, hogy Wentz mekkora zseni (mint ahogy most nyálaznak rá)? Mert ugye Sammyt ekkor szerződtették újra. Akkor mi az istent csináltak a megfigyelők és a stáb az elmúlt hónapokban?

Azért ez nem hiszem, hogy így volt, hogy a semmiből jött, hogy „menjünk fel akkor, mert olcsó”. Mert nem volt olcsó azért, ez eléggé túlzás.

De mindegy, ezeket a részleteket sosem fogjuk megtudni szerintem, csak a tippelgetés marad, meg a hanta, amit kommunikálnak a külvilág felé, de azért általában ezek a sztorik több sebből szoktak vérezni. 8)

Egy szó mint száz, én is csak röhögök Bradfordon, és egy fasz, de láncreakció, Roseman kezdte el megkavarni a kakit, Sammy folytatja.
Stez
Valami hasonlót akartam én is válaszolni evergreennek illetve kiegészíteni pár dologgal.
Bradford egy hátsó körös QB-re számított, nem egy elsőkörösre.
A csapat szempontjából meg lehet, hogy olcsóbb volt és kalkulálhatóbb idén feltradelni mint mondjuk jövőre.
Illetve nem biztos, hogy véletlen Bradford és ügynöke részéről a szándékos felhajtás, hiszen van pár QB needes csapat és lehettek megkeresések korábban is. Intézhették volna is csendben a holdoutot, de vmiért nem tették.
És a csapat se engedi a cserét jó okból kifolyólag, mert akkor szerezniük kellene egy QB-t a biztonság kedvéért.

Én még mindig amellett vagyok, hogy ez még bőven a draft után fog lezárulni és lesz még meglepi.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez így van, de ne feledd, én nem Eagles-fanként nézem a dolgot, míg ti azért kissé elfogultan látjátok néha.

Illetve meg, hát én nem fogok most azon számolgatni, melyik fél mennyire volt hülye. Mindkettő hülye volt, ennyi. Mindkettő máskor hibázott (Bradford most, Roseman a szerződésajánlattal és ott, hogy aztán nem ült le Bradforddal megtárgyalni, hogy mivel számoljon. Ha ezt megteszi, akkor megelőzhette volna a szarházi ügynököket, akik így most jól meghülyítették az amúgy is satnya Sam Winchester megítélését).

Nekem az a lényeg, hogy mindkét felet lehet hibáztatni, mindkettő sáros, ennyi.

Az meg más dolog, hogy óriási amatőrségre vall, hogy frankón március elején az Eagles még nem látta, hogy Wentz mekkora zseni (mint ahogy most nyálaznak rá)? Mert ugye Sammyt ekkor szerződtették újra. Akkor mi az istent csináltak a megfigyelők és a stáb az elmúlt hónapokban?

Azért ez nem hiszem, hogy így volt, hogy a semmiből jött, hogy „menjünk fel akkor, mert olcsó”. Mert nem volt olcsó azért, ez eléggé túlzás.

De mindegy, ezeket a részleteket sosem fogjuk megtudni szerintem, csak a tippelgetés marad, meg a hanta, amit kommunikálnak a külvilág felé, de azért általában ezek a sztorik több sebből szoktak vérezni. 8)

Egy szó mint száz, én is csak röhögök Bradfordon, és egy fasz, de láncreakció, Roseman kezdte el megkavarni a kakit, Sammy folytatja.

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
De mondjuk inkább úgy akkor, hogy míg Roseman (teoretikusan) meggondolatlan/hanyag/gyökér volt, addig Bradford gyáva/töketlen/profi NFL irányítóhoz méltatlan. Mindkettőt lehet hibáztatni, de jelen esetben a szurkolók többsége számára utóbbi tulajdonságok valószínűleg nagyobb súllyal bírnak ebben a sportágban, főleg ha figyelembe vesszük az érintett játékos posztját, aki még ki is lett rendesen fizetve. Ráadásul közel sem arról van szó, hogy Roseman lehetetlen helyzetbe hozta, pedig én aztán nem vagyok egy Rózsaember fan.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Nem, félreértettél. Én értem, miért akadtatok ki, engem az zavar, hogy Bradford egyoldalúan a mocsok meglátásotok szerint, holott az én megítélésem szerint Roseman pontosan ugyanakkora gyökér volt, és emberünk most pontosan abból a tál szarból kénytelen kikanalazni a levest, amit ő maga kevert. Nem más, ő.

Ettől függetlenül én is kiröhögném Bradfordot a sírása miatt és nem értek vele egyet, de be kell látni, megsértették. A a fő bibi ott van, hogy Sammy boy azt hiszi, ő valaki, és besértődhet, mert hát a nagyok megtehetik. Csak arra még nem jött rá, hogy ő nincs abban a csoportban, aki egyébként valóban megtehetné.
Stez
Szerintem nem egyoldalúan mocsok, de a két gyökér közül szvsz Bradford a nagyobb. Simán el tudom képzelni, hogy alapjáraton nem volt betervezve egy korai QB húzás, hanem egy későbbi, talán 3. körös irányító. Itt még Sam egója is nyugodt volt, aztán Roseman rájött, hogy idén talán nem is kerülne olyan sokba feltradelni, és mivel semmi garancia nincs rá, hogy az elkövetkező években fogunk tudni ilyen korán húzni (meg nyilván nem is akarnánk), bevállalta, hogy na vigyünk el akkor egy irányítót, hátha gyémántra lelünk, és akkor a későbbiekben nem kell Bradfordhoz hozzávágni a zsáknyi lóvét és még hosszútávú megoldás is lesz. Nem gondolom, hogy ezért Bradfordnak rinyálnia kellene, ez szimpla üzlet, és a franchise jövőjének az egyengetése. Nagy bűnt ezzel nem követett el Roseman, már ha tényleg erről van szó.

Nem hiszem, hogy Bradford most azonnal akart hosszútávút, csak egy tisztességes szerződést ami alatt bizonyíthat.
Erre jött az Eagles húzása. A többi az stimmel, plusz még amit Stez írt, hogy mindkét oldal elég balfaszul kezelte a helyzetet, habár videót nem találtam arról, hogy Bradford nyilatkozik, csak annyit, hogy az ügynöke elmondta, ők cserét kérnek, mert szerintük nem fair a megváltozott helyzet.
Azért a média is elég rendesen felfújja az esetet, bár kell is így a draft előtt, mert nagyobb lesz a nézettsége.
A csapat meg Bradford úgyis megtárgyalja mi legyen, a draft után többet tudunk, addig kár ezen rágódni.
Solymi
Meg is kapta a tisztességes szerződését, és ott lett volna a kövi szezon, hogy bizonyítson...

2 éves szeződés, ami könnyen lehet az Eagles szempontjából akár 1 év...ezt kötötte Bradford..azt hiszem ebből azért lehet olvasni
zsojti
Itt a lényeg, csak efelett valahogy mindenki átsiklik.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
2 éves szeződés, ami könnyen lehet az Eagles szempontjából akár 1 év...ezt kötötte Bradford..azt hiszem ebből azért lehet olvasni
Azt meg azért necces az FO nyakába varni, hogy elérhető áron fel lehetett menni 1/2re
A hisztitől függetlenül mondom azt, h 3 ilyen QB nem lehet rosteren, szóval Samtől amúgy is szabadulni kellett volna

Szerkesztette: zsojti
több mint 8 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
A lehető legrosszabbat csinálta Bradford. Nem azt mondta hogy ő harcolni fog a pozíciójáért és még ha az új Bradyt hozzák is akkor is ő kezd egész idényben, hanem megsértődik mert megkapta ugyan a fele királyságot de mellé lovat meg királylányt is ígértek. Hát ember jobban jártál volna ha Colin példáját követve behúzod a lét aztán nézelődsz ebben a szép közegben amíg lehet mert a lehetőség adott volt csak hát nem sikerült teljesen kiaknázni. És ez a sztori is mutatja milyen jól döntött a vezetőség vele kapcsolatban.
Matthew99
De az is lehet, hogy Bradfordnak volt/lehetett más opciója is, lényegtelen, hogy ez most valós-e vagy sem, mégis ide írt alá, mert megbeszéltek valamit, most meg kicsesztek vele és ez neki (jogosan) nem tetszik. Az más kérdés, hogy akár fel is vehette volna a kesztyűt, de valszeg tudja, hogyha egyszer padra kerül akkor ott is marad.

Solymi
Ha lett volna olyan ahol azt mondják neki, hogy veled számolunk hosszú távon kezdőként, nem 2 éves szerződést ír alá. Akkor az volt Bradford szemszögéből a logikus, hogy OK itt átmenetileg én vagyok a kezdő és olyan nagyon a konkurenciától sem kell félni (akkor még szó se volt arról h az Eagles lesz az 1/2), így ha jól sikerült a 2016-os szezon utána lehet tárgyalni egy hosszútávúról.
Azóta más szelek fújnak Phillyben Daniel és Wentz/Goff érkezésével, Bradford meg egy olyan csapatba szeretné cseréltetni magát, ahol az eredeti Eagles-ös szituáció fogadja nincs konkurencia, ha jól teljesítek 2016-ban, megkapom a hosszútávú szerződést. Bradford szerencséje h az új csapata capjét csak 1,5 millió dolcsival terhelné 2016-ban, így a Jets/Broncos is szóba jöhet, ahol nincs sok lóvé a sapka alatt. Persze az Eagles meg tisztességesen tökön szúrná magát ha benyelné a 11 millió dead moneyt.
Ha jósolnom kellene azt mondom Bradford marad Phillyben, az már csak rajta múlik h elkezdi-e a holdoutot azt akkor Daniel lesz a kezdő és az újonc QB pedig mögötte vár bevetésre és ezek után cserélik el 2017-ben vagy pedig letolja az edzőtábort, megharcol a kezdőért, azt a szezon után újra cserét kér, ebben az esetben az Eaglesben is nagyobb lesz a hajlandóság a trade-re, elvégre 17 millió $ szabadulna fel a sapka alatt 5,5 millió dead money mellett.
empty taxi
Nem hiszem, hogy Bradford most azonnal akart hosszútávút, csak egy tisztességes szerződést ami alatt bizonyíthat.
Erre jött az Eagles húzása. A többi az stimmel, plusz még amit Stez írt, hogy mindkét oldal elég balfaszul kezelte a helyzetet, habár videót nem találtam arról, hogy Bradford nyilatkozik, csak annyit, hogy az ügynöke elmondta, ők cserét kérnek, mert szerintük nem fair a megváltozott helyzet.
Azért a média is elég rendesen felfújja az esetet, bár kell is így a draft előtt, mert nagyobb lesz a nézettsége.
A csapat meg Bradford úgyis megtárgyalja mi legyen, a draft után többet tudunk, addig kár ezen rágódni.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem, félreértettél. Én értem, miért akadtatok ki, engem az zavar, hogy Bradford egyoldalúan a mocsok meglátásotok szerint, holott az én megítélésem szerint Roseman pontosan ugyanakkora gyökér volt, és emberünk most pontosan abból a tál szarból kénytelen kikanalazni a levest, amit ő maga kevert. Nem más, ő.

Ettől függetlenül én is kiröhögném Bradfordot a sírása miatt és nem értek vele egyet, de be kell látni, megsértették. A a fő bibi ott van, hogy Sammy boy azt hiszi, ő valaki, és besértődhet, mert hát a nagyok megtehetik. Csak arra még nem jött rá, hogy ő nincs abban a csoportban, aki egyébként valóban megtehetné.

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Egyébként bocs, hogy ezt mondom, de elég szánalmas, hogy mindenki itt köpköd Bradfordra. Az előző szezonban az eredménykövetők fele arról szólt, hogy a banda fele bevédte őt, hogy nem rossz, bele kell jönnie, stb, és a szezon után is csomóan azzal jöttetek, hogy nem vele van a baj, abszolút nem volt gáz, máshol kéne rendet rakni.

Majd most hirtelen milyen fos meg szar lett. Elég hamar felejtetek.
Stez
Kb pár ember volt, aki bevédte Bradfordot, és folyamat szajkózta, hogy közel sem olyan szar, mint amilyennek be van állítva, mindenki más lemondott róla. Talán én kardoskodtam mellette a legtöbbet, szerettem is volna látni tőle egy olyan szezont, amire normálisan tud készülni, sérülés nélkül, de ezzel a hisztivel ennek az esélye eléggé lecsökkent. Amúgy meg nem értem mi a baj, az 5. bekezdésben pontosan leírtad, hogy miért vagyunk rá kiakadva:
És ja, itt jön a másik fél, egy szánalmas Bradford, akinek szegénynek szerintem totál telebeszélik a fejét a jóakaró ügynökök, ő meg nyilván issza a szavakat. Úgy viselkedik, mint valami hatéves óvodás, akinek elvették a játékát. Azt hiszi, ő szarta a spanyol viaszt, mert kapott egy ilyen szerződést, ami alapján ő konstatálta, hogy egy király. Köze nincsen ehhez, de az már mellékes, a helyében ráadásul mélyen kussolnék, ha évi 18 milliót vághatnék zsebre, főleg úgy, hogy neki semmi hátránya nem lehet, ha egy évig játszik itt. Kezdeni fog, ez nem kérdés, tehát ő bizonyíthatja elsőként a liga 10 QB-needes csapatának, hogy jövőre megéri érte adni picket vagy megéri megfizetni FA-n. És mindezt úgy, hogy a nagy bizonyítás közepette zsebre rakhat majdnem 20 millió dolcsit, azért, na…
Stez
Szóval ezt az utolsó szakaszt igazán kihagyhattad volna. Mintha nem értenéd, hogy mi a bajunk, miközben szóról szóra leírtad. 😀 Senki nem felejtett el semmit, és pont ez a problémánk, mert ennyit simán megért volna, hogy esetleg lendületbe jöjjön egy jó szezon után, de ezt meg senki nem nézte ki belőle, hogy majd pont ő, a szerény stílusával meg egy teljesen korrekt szerződéssel még hőbörögni fog, hogy neki mégsem jó ez a jelenlegi szitu, mert befosott egy még ki sem választott újonctól meg egy soha nem bizonyított, örökös backup irányítótól. Vicckategória.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bradfordnak a k*rva anyját! Ekkora parasztot, hogy nem akarja letolni ezt az átmeneti évet philiben, majd akármit csinál jövőre tuti kivágják. Olyan lojális vele az eagles, nem nézik hülyének egy kicsit sem! Szemét egy alak ez a bradford, na!
peach
Tett-e bármit egész karrierje során azért, hogy ne írják le? 11 milliós signing bonusszal meg ha szerinted hülyének nézték, akkor kérem a sluszkulcsod a USS Enterprisehoz.
gyeek
Azért a számok mögött ott az ember is. Ezzel a húzással ennél a csapatnál nincs jövője. Neki ugye még giga szerződése volt 1/1ként, nem hiszem, hogy a 11 milla különösebben érdekli, a karrierje sokkal inkább. Az meg itt nem lesz neki akármilyen jól is játszana...
peach
De nem játszik jól.....(amióta NFL-ben van). Most legalább a helyére kerül...talán fejben is. Összeteheti a két kezét, hogy ennyi ideig láttak benne lehetőséget és tömték a zsebét dollár milliókkal. Volt ideje bizonyítani(nem is kevés)... mikor fog berobbanni?( kérdezem naivan ).
Greengo
Ez nem teljesen igaz. Bradford újonc évében korrekt volt, illetve azon kívül 2012-ben elkapók nélkül tisztességes idényt hozott azért, 2013-ban pedig a súlyos sérüléséig nem tisztességes, hanem egyenesen jó teljesítményt nyújtott. Az volt az, amikor egyre inkább látni lehetett rajta, hogy kezdi visszanyerni a magabiztosságát, bevállalósan játszik, és jöttek is a szép megmozdulások, jó meccsek. Annak lett vége például az egyik súlyos sérülés, ami szemmel láthatóan megtörte a gyereket fejben (nem véletlen, hogy bevallotta tavaly, hogy hetekig úgy volt vele, hagyja a fenébe az egészet és visszavonul).

Abban igazad van, hogy voltak szar évei, a sérülései mellett pedig olyan brutális pénzt keresett, aminek a felét, harmadát sem érdemelte.

Ellenben jelenleg nem csak Bradford a köcsög. Mindkét oldal konstansan elkövette a gyökérségeit: az Eagles vezetősége igenis segghülye volt, amikor a sietség miatt odanyomott egy olyan szerződést Bradford orra alá, mint amilyet. Mert ez a sietség jele volt megítélésem szerint, annyira nem akartak véletlenül sem irányító nélkül maradni, hogy nem kockáztattak, túlfizették.

Ezek után jött a másik oldal, amikor az új edző kardoskodott a kiskedvencért, akihez hasonló backup pénzt szvsz a liga nem látott még. Majd erre jött egy ilyen csere. Magával a cserével nekem nincs bajom (bár szerintem Wentz nem lesz jó, de ez más lapra tartozik), úgy az egész lánc az, ami után azt kérdezem magamtól, hogy mit gondolt az egésznél Hávi?

És ja, itt jön a másik fél, egy szánalmas Bradford, akinek szegénynek szerintem totál telebeszélik a fejét a jóakaró ügynökök, ő meg nyilván issza a szavakat. Úgy viselkedik, mint valami hatéves óvodás, akinek elvették a játékát. Azt hiszi, ő szarta a spanyol viaszt, mert kapott egy ilyen szerződést, ami alapján ő konstatálta, hogy egy király. Köze nincsen ehhez, de az már mellékes, a helyében ráadásul mélyen kussolnék, ha évi 18 milliót vághatnék zsebre, főleg úgy, hogy neki semmi hátránya nem lehet, ha egy évig játszik itt. Kezdeni fog, ez nem kérdés, tehát ő bizonyíthatja elsőként a liga 10 QB-needes csapatának, hogy jövőre megéri érte adni picket vagy megéri megfizetni FA-n. És mindezt úgy, hogy a nagy bizonyítás közepette zsebre rakhat majdnem 20 millió dolcsit, azért, na…

Persze megsértődött, igazából mindenkinek szarul esik, ha a főnök közli vele, hogy „bocs, nem dolgozol elég jól, XY jobban csinálja, ezért maradhatsz, most még tiéd az állás, de hamarosan mehetsz”. Igenis Hávinak GM-ként ezt igenis meg kellett volna tudnia előzni már azzal, hogy leül Bradforddal beszélgetni. Itt nem arról volt szó, hogy lehet nem lesz csere. Az, hogy az Eagles már napok óta tudta, hogy fel akar menni valakiért, az mutatja, hogy azzal tisztában voltak (valószínűleg nem 1-2 napja), hogy Bradford nem a jövő.

Lehet amúgy Bradfordra kenni a szart, de szerintem abszolút nem hülyébb, mint Rosemanék, ahogy kezelték a szitut. Mindkét oldaltól elkövetik a butaságokat, csak ugye ennek pont az lesz az eredménye, hogy egy nagy szargombóccá áll össze.

Egyébként bocs, hogy ezt mondom, de elég szánalmas, hogy mindenki itt köpköd Bradfordra. Az előző szezonban az eredménykövetők fele arról szólt, hogy a banda fele bevédte őt, hogy nem rossz, bele kell jönnie, stb, és a szezon után is csomóan azzal jöttetek, hogy nem vele van a baj, abszolút nem volt gáz, máshol kéne rendet rakni.

Majd most hirtelen milyen fos meg szar lett. Elég hamar felejtetek.

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
De nem játszik jól.....(amióta NFL-ben van). Most legalább a helyére kerül...talán fejben is. Összeteheti a két kezét, hogy ennyi ideig láttak benne lehetőséget és tömték a zsebét dollár milliókkal. Volt ideje bizonyítani(nem is kevés)... mikor fog berobbanni?( kérdezem naivan ).
Greengo
Azért tegyük hozzá, hogy nagy segítséget nem kapott eddig Phillyben. Futójáték a szezon feléig nem is volt kb., összes elkapónk homály (Miles Austin LOL). Annyira nem volt szar, de nem is fog hiányozni.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bradfordnak a k*rva anyját! Ekkora parasztot, hogy nem akarja letolni ezt az átmeneti évet philiben, majd akármit csinál jövőre tuti kivágják. Olyan lojális vele az eagles, nem nézik hülyének egy kicsit sem! Szemét egy alak ez a bradford, na!
peach
Tett-e bármit egész karrierje során azért, hogy ne írják le? 11 milliós signing bonusszal meg ha szerinted hülyének nézték, akkor kérem a sluszkulcsod a USS Enterprisehoz.
gyeek
Azért a számok mögött ott az ember is. Ezzel a húzással ennél a csapatnál nincs jövője. Neki ugye még giga szerződése volt 1/1ként, nem hiszem, hogy a 11 milla különösebben érdekli, a karrierje sokkal inkább. Az meg itt nem lesz neki akármilyen jól is játszana...
peach
De nem játszik jól.....(amióta NFL-ben van). Most legalább a helyére kerül...talán fejben is. Összeteheti a két kezét, hogy ennyi ideig láttak benne lehetőséget és tömték a zsebét dollár milliókkal. Volt ideje bizonyítani(nem is kevés)... mikor fog berobbanni?( kérdezem naivan ).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A lehető legrosszabbat csinálta Bradford. Nem azt mondta hogy ő harcolni fog a pozíciójáért és még ha az új Bradyt hozzák is akkor is ő kezd egész idényben, hanem megsértődik mert megkapta ugyan a fele királyságot de mellé lovat meg királylányt is ígértek. Hát ember jobban jártál volna ha Colin példáját követve behúzod a lét aztán nézelődsz ebben a szép közegben amíg lehet mert a lehetőség adott volt csak hát nem sikerült teljesen kiaknázni. És ez a sztori is mutatja milyen jól döntött a vezetőség vele kapcsolatban.
Matthew99
De az is lehet, hogy Bradfordnak volt/lehetett más opciója is, lényegtelen, hogy ez most valós-e vagy sem, mégis ide írt alá, mert megbeszéltek valamit, most meg kicsesztek vele és ez neki (jogosan) nem tetszik. Az más kérdés, hogy akár fel is vehette volna a kesztyűt, de valszeg tudja, hogyha egyszer padra kerül akkor ott is marad.

Solymi
Ha lett volna olyan ahol azt mondják neki, hogy veled számolunk hosszú távon kezdőként, nem 2 éves szerződést ír alá. Akkor az volt Bradford szemszögéből a logikus, hogy OK itt átmenetileg én vagyok a kezdő és olyan nagyon a konkurenciától sem kell félni (akkor még szó se volt arról h az Eagles lesz az 1/2), így ha jól sikerült a 2016-os szezon utána lehet tárgyalni egy hosszútávúról.
Azóta más szelek fújnak Phillyben Daniel és Wentz/Goff érkezésével, Bradford meg egy olyan csapatba szeretné cseréltetni magát, ahol az eredeti Eagles-ös szituáció fogadja nincs konkurencia, ha jól teljesítek 2016-ban, megkapom a hosszútávú szerződést. Bradford szerencséje h az új csapata capjét csak 1,5 millió dolcsival terhelné 2016-ban, így a Jets/Broncos is szóba jöhet, ahol nincs sok lóvé a sapka alatt. Persze az Eagles meg tisztességesen tökön szúrná magát ha benyelné a 11 millió dead moneyt.
Ha jósolnom kellene azt mondom Bradford marad Phillyben, az már csak rajta múlik h elkezdi-e a holdoutot azt akkor Daniel lesz a kezdő és az újonc QB pedig mögötte vár bevetésre és ezek után cserélik el 2017-ben vagy pedig letolja az edzőtábort, megharcol a kezdőért, azt a szezon után újra cserét kér, ebben az esetben az Eaglesben is nagyobb lesz a hajlandóság a trade-re, elvégre 17 millió $ szabadulna fel a sapka alatt 5,5 millió dead money mellett.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Én nem értem ezt a Bradford féle balhét...

Aláírt 2 évet, kapott egy zsák pénzt. Vszeg máshol se kapott volna jobb feltételeket, hiszen akkor kilépett volna az FA piacra.
Most azért picsog, mert hoznak egy rookie irányítót 1\2-n? Komolyan?
Ha nem tud egy újonc irányítót TC-ben maga mögött tartani akkor év közben sem tudna olyan teljesítményt hozni, amivel megéri a szerződésének 2. évét és jó eséllyel örökre back up lesz...
Ha maga mögött tudja tartani akkor pedig:
1. jól játszik és a, marad 2017ben is kezdő QB itt
b, másik csapatnál lesz kezdő QB, de mindkét esetben megkapja azt a pénzt aminek pár hónapja nagyon örült gondolom...
2. rosszul játszik és sehol sem lesz kezdő...

Egy ilyen picsogás ekkora szerződéssel meg gondolom minden csapattársnál a szimpátiát váltja ki...
Rolni
1, nincs ilyen opció. Egy csapat amelyik feltradel egy irányítóért tehát kvázi direkt őt akarja elhozni, nem fogja 2 évig padoztatni és ezzel bevállalni, hogy baromságot csináltak és a csávó egy bust. Amint egy kicsit rosszabb meccse lenne Samunak beraknák az új irányítót, majd a következőn már ő kezdene, ergo Samu abban a pillanatban veszítené el a kezdő pozicíót és csak azon múlna, hogy visszakapja e, hogy az újonc, hogyan teljesít (ami pedig Bradfordon kívül álló dolog). Persze, ha lehoz egy 16-0 szezont akkor ez nem történne meg, ez azonban eléggé irreális elvárás lenne...
1b, tol egy jó szezont itt, majd elcserélik máshova, ahol szintén bizonyítania kell. Viszont ha most cserélik el máshova és ott jól teljesít, akkor rögtön megkínálnák egy nagyobb szerződéssel. (Fitzmagic az élő példa Samu helyzetére. Kurva jó szezont tolt le tavaly a Jetsben, Jets marasztalná is, de más csapat azért annyira nem kapkod érte)
ervinator
1a. Miért ne lenne? A legjobb a csapat minden vezetőjének HC-tól, tulajig, ha nyer a csapat. Ha ezt egy remeklő Bradford adja meg nekik tuti nem fogják lecserélni egy bizonytalan, edzéseken rosszabbul teljesítő 2.éves QB-ra függetlenül a draft pozíciójától.

1b. Ha most cserélnék el akkor is lenne 2 éves szerződése, amit legvalószínűbb esetben se növelne, hosszabbítana senki...ha egy jó szezon után, amiben ismét egészséges volt cserélik el akkor a hátralévő 1 éves szerződését szinte biztosan rögtön meghosszabbítják majd neki. Az meg, hogy bizonyítani kell az teljesen természetes minden csapat, minden játékosánál folyamatosan.

De befejeztem mert ez már fölösleges vita itt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!