Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Nekem tetszik, hogy nem a high profile jófiúkat húzkodtuk két körrel feljebb, mint kellett volna, hanem nyomtunk agresszívan egy 1/2-re trade-et, majd olyanokat választottunk akik high upside-al rendelkeznek. Hogy ilyen szép magyar kackariás módon fogalmazzak.
Látszólag nem a majd lesz valahogy listánk volt, hanem komoly céllal történt a draft.

Az meg, hogy a játékosok minősége NFL szinten fogja megmondani, hogy a draft jó vagy nem, hát oltári nagy szakértelmet igényelt. Az összes draft ez alapján dől el. Hogy nálunk Wentz kiemeltebb figyelmet kap mert sokat adtunk érte - megint csak nagy tudálékosság.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 537 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tiszta sor, világos beszéd, egyértelmű helyzet, erről van szó:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ftmfiyn0fyi2kt1umxuy
Doug Pederson: Sam Bradford missing valuable time
Doug Pederson insists Sam Bradford remains the Eagles' starting quarterback, but the coach admitted that the quarterback is missing valuable time learning a new offense.


Ennek a draftunknak a minőségét Wentz szereplése fogja meghatározni. A többi pick, (kicsit úgy érzem a stáb is így volt ezzel), vagy bejön, vagy nem. A csapat nagyjából így is kész. Ami gond lehet, hogy némileg a jövő draftokat nézve is meg van kötve a kezünk, de ha eredményes lesz csapat, szerintem senkit nem zavar.😊
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
6/21 Blake Countess CB

Ő amugy honnan miért?
Janek
Én ugyanezt kérdem Wendell (I hate Philly) Smallwoodra. Alex Collins helyett őt húzták ezt nehéz megbocsátanom.
Shawn84
Pedig a szerelmed húzta.
Eazzy
A szerelem vak, és néha hülye is 😛
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
6/21 Blake Countess CB

Ő amugy honnan miért?
Janek
Én ugyanezt kérdem Wendell (I hate Philly) Smallwoodra. Alex Collins helyett őt húzták ezt nehéz megbocsátanom.
Shawn84
Pedig a szerelmed húzta.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
6/21 Blake Countess CB

Ő amugy honnan miért?
Janek
Én ugyanezt kérdem Wendell (I hate Philly) Smallwoodra. Alex Collins helyett őt húzták ezt nehéz megbocsátanom.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
6/21 Blake Countess CB

Ő amugy honnan miért?

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
nagyképűség és pofátlanság. Nagyon is követnie kellene Bradford életútját. Beszélgetni vele és tanácsot kérni. És nem abban, hogyan legyen kurvajó. Hanem hogy az ő karrierje ne csússzon el esetleges apróságnak tűnő dolgokon mint Bradfordé.

Attól mert Sammy egy nagy kalap szar tud lenni még baromi sokat tanulhat tőle Wentz. És én inkább örülnék, hogy az ő hibájából okulgasson mint majd a sajátját bassza el. Mert attól hogy 1/2 lett még 2 év múlva ordas nagy bustként is emlegethetik. Nem garancia, hogy isten lesz.
ano92
De Wentz nem mondta, hogy nem fog vele beszélgetni és tanácsot kérni:

How will he handle his first time meeting with Bradford?

“Professionally,” he replied. “We’re both professionals now, and it will be what it is. I won’t make it bigger than it needs to be. I’m just going to go in there and focus on what I can control, and learning as much ball as I can as quickly as I can.”


Csak ehhez ugye majd az is kell, hogy őfelsége kegyeskedjen ellátogatni az edzésekre. Egyébként ezzel, hogy azonnal cserét kért, amint szóba jött Wentz, indirekt módon azt is kifejezte Bradford, hogy ő nem hajlandó egyengetni, meg előkészíteni a terepet az új irányítónak, fizessenek neki bármennyit. Ezek után érdekes lesz majd az első találkozó, már ha egyáltalán létre jön. Benne van a pakliban, hogy visszavonulót fúj, és elkezd profi módjára viselkedni, de milyen lesz vajon az öltözői hangulat? Lesz-e elég tekintélye a pályán?
 twitter.com/Jeff_McLane/status/726743075465383936


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
nagyképűség és pofátlanság. Nagyon is követnie kellene Bradford életútját. Beszélgetni vele és tanácsot kérni. És nem abban, hogyan legyen kurvajó. Hanem hogy az ő karrierje ne csússzon el esetleges apróságnak tűnő dolgokon mint Bradfordé.

Attól mert Sammy egy nagy kalap szar tud lenni még baromi sokat tanulhat tőle Wentz. És én inkább örülnék, hogy az ő hibájából okulgasson mint majd a sajátját bassza el. Mert attól hogy 1/2 lett még 2 év múlva ordas nagy bustként is emlegethetik. Nem garancia, hogy isten lesz.
ano92
Értem h mit mondasz, de azért ebben a szituban amit most Bradford kavart, kicsit tulzó lett volna a tőle való tanulást hangoztatni...
Nem mellesleg ezzel a nyilatkozattal szerintem több ember szimpátiáját nyerte el Philiben is..ami meg az ő karrierje szempontjából nem mindegy

Egyébként Samet már én se nagyon akarom Eagles meccsen látni....

Szerkesztette: zsojti
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nagyképűség és pofátlanság. Nagyon is követnie kellene Bradford életútját. Beszélgetni vele és tanácsot kérni. És nem abban, hogyan legyen kurvajó. Hanem hogy az ő karrierje ne csússzon el esetleges apróságnak tűnő dolgokon mint Bradfordé.

Attól mert Sammy egy nagy kalap szar tud lenni még baromi sokat tanulhat tőle Wentz. És én inkább örülnék, hogy az ő hibájából okulgasson mint majd a sajátját bassza el. Mert attól hogy 1/2 lett még 2 év múlva ordas nagy bustként is emlegethetik. Nem garancia, hogy isten lesz.

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Wentz Bradfordról:

"Obviously I know he was a top pick and everything. Obviously I know he was with the Rams and everything. But I haven’t watched a ton of film on him. I watch film on guys like Brady and Manning and Rodgers and those types of things."

Kisebbfajta oltás 😊
evergreen
Ez nem "kisebb oltas". Ez egy eleg nyilvanvalo haduzenet. Szimpatikus, hogy nem a sablont nyilatkozta.
undisputedly
Szerintem mindegy minek nevezzük, lényegében ennyit mondott vele, hogy "ismerem Bradfordot, de inkább nézek olyan irányítókat, akiktől tudok is tanulni", és a jelenleg Philadelphiában uralkodó hangulat még élesebbé teszi ezt a megnyilatkozást. Egyrészt kifejezi vele, amit Te is írtál, hogy ő aztán nem fél felvenni a kesztyűt vele, másrészt, tenkintve Bradford hozzáállását, üzenetnek is tekinthető, hogy még egy rookie irányító szemében sincs akkora király, hogy másik csapatért, vagy előre garantált, évekre bebetonozott helyért rinyáljon.

El tudom képzelni, hogy ezzel a mostani balhézással esett annyit Bradford tekintélye, hogy Wentz még inkább meg mert húzni egy ilyen tökös nyilatkozatot. Normál esetben már nem vagyok biztos benne, hogy meglépi.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wentz Bradfordról:

"Obviously I know he was a top pick and everything. Obviously I know he was with the Rams and everything. But I haven’t watched a ton of film on him. I watch film on guys like Brady and Manning and Rodgers and those types of things."

Kisebbfajta oltás 😊
evergreen
Ez nem "kisebb oltas". Ez egy eleg nyilvanvalo haduzenet. Szimpatikus, hogy nem a sablont nyilatkozta.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na akkor a 2016-os draftunk :

1/2 Carson Wentz QB
3/16 Isaac Seumalo OG
5/14 Wendell Smallwood RB
5/27 Halapoulivaati Vaitai OT
6/21 Blake Countess CB
7/12 Jalen Mills FS
7/19 Alex McCalister DE
7/30 Joe Walker ILB

+ pár név ami már biztosnak tűnik UDFA-k közül:

LB Quentin Gause, Rutgers
WR Hunter Sharp, Utah State
DE Connor Wujciak, Boston College
CB C.J. Smith, North Dakota State
DL Aziz Shittu, Stanford
DT Destiny Vaeao, Washington State
RB/WR Byron Marshall, Oregon
RB Cedric O'Neal, Valdosta State
LB Myke Tavarres, Incarnate Word
LS John DePalma, West Virginia
C Bruce Johnson, Maine
TE Dillon Gordon, LSU

Kíváncsi leszek, hogy az első 2 pick utáni nevek közül ki lehet a csiszolatlan gyémánt. : )
Greengo
Mills + McCallister


Millsről, hogy értsétek miért tartom sokra (Gm játékban 3.kör elején húztam):  www.bleedinggreennation.com/2016/5/1/11548664/eagles-draft-picks-mel-kiper-jalen-mills-second-round-talent-espn-lsu-safety-cornerback?utm_campaign=bleedinggreennation&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Na akkor a 2016-os draftunk :

1/2 Carson Wentz QB
3/16 Isaac Seumalo OG
5/14 Wendell Smallwood RB
5/27 Halapoulivaati Vaitai OT
6/21 Blake Countess CB
7/12 Jalen Mills FS
7/19 Alex McCalister DE
7/30 Joe Walker ILB

+ pár név ami már biztosnak tűnik UDFA-k közül:

LB Quentin Gause, Rutgers
WR Hunter Sharp, Utah State
DE Connor Wujciak, Boston College
CB C.J. Smith, North Dakota State
DL Aziz Shittu, Stanford
DT Destiny Vaeao, Washington State
RB/WR Byron Marshall, Oregon
RB Cedric O'Neal, Valdosta State
LB Myke Tavarres, Incarnate Word
LS John DePalma, West Virginia
C Bruce Johnson, Maine
TE Dillon Gordon, LSU

Kíváncsi leszek, hogy az első 2 pick utáni nevek közül ki lehet a csiszolatlan gyémánt. : )

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/JoshPaunil/status/726529611803193345
 twitter.com/LesBowen/status/726530101228240896
Ezen kívül elmondta, hogy egész életében nagy Eagles szurkoló volt.
Roseman sem aggódik miatta

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az új feature backünk 😀:

mustaine
Ezen a picken kiakadtam. Alex Collins ott van erre ezt a középszerűbbnél is középszerűbb gyereket húztuk, aki ahogy látom még egy suttyó paraszt is. remek.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Az új feature backünk 😀:
mustaine
Az Eli Apple pick-re emlékeztet. 😀


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Az új feature backünk 😀:

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Wentz Bradfordról:

"Obviously I know he was a top pick and everything. Obviously I know he was with the Rams and everything. But I haven’t watched a ton of film on him. I watch film on guys like Brady and Manning and Rodgers and those types of things."

Kisebbfajta oltás 😊


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Kelce cut ? 😊
Janek
Közel sem. Viszont Wisniewski, Barrett Jones, Seumalo, Gardner, Tobin mind több poszton bevethető játékosok, akik közel hasonló teljesítményre képesek legalább 2 poszton is. Kell a falba ez az univerzitás, nehogy úgy járjunk mint tavaly. Nekem tetszik hogy így rakjuk bele az elemeket az OL-be.

Egy kérdés hozzáértőbbekhez. Le'Raven Clark nem lehetett volna jobb húzás? Peters várható visszavonulása után is kelleni fog majd OT, és Clark azért nem egy rossz alapanyag, főleg ha passz protectionről van szó.
Shawn84
OT-nek nyilván jobb lehetett volna mint hosszútávú project. Van benne potenciál, de a kockázat is nagy, elég idegen rendszerben volt az egyetemen. A fal belsejét most fontosabbnak gondolhatták. Wisniewski csak 1 évre van, és amúgy sem tartom olyan egyértelműnek az ő kezdő helyét. Mögötte meg nincs hosszú távú ember sem. Plusz Kelce-nek sem árt egy kis verseny, tavaly nagyon elengedte magát.


több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Egy wisniewski vs seumalo párharc a kezdő LG posztért a TC alatt jól hangzik
a " vesztes" meg első számú csere lesz G és C poszton
alakulgatunk

Szerkesztette: zsojti
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kelce cut ? 😊
Janek
Közel sem. Viszont Wisniewski, Barrett Jones, Seumalo, Gardner, Tobin mind több poszton bevethető játékosok, akik közel hasonló teljesítményre képesek legalább 2 poszton is. Kell a falba ez az univerzitás, nehogy úgy járjunk mint tavaly. Nekem tetszik hogy így rakjuk bele az elemeket az OL-be.

Egy kérdés hozzáértőbbekhez. Le'Raven Clark nem lehetett volna jobb húzás? Peters várható visszavonulása után is kelleni fog majd OT, és Clark azért nem egy rossz alapanyag, főleg ha passz protectionről van szó.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 537 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kelce cut ? 😊
Janek
Ne szórakozz 😉
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Kelce cut ? 😊

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Jol lattam hogy C is jatszott neha?
Janek
sztem Ő C lesz és annak igen jó

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!