Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Jol lattam hogy C is jatszott neha?
Janek
Jeremiah magszekértette: "He has the ability to play both outside and inside, but his best position might be center.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Várható volt, hogy esetleg OL lesz, nem tudok mást mondani, reméljük beválik.

Az meg egyre inkább úgy tűnik Sam vagy beleáll a geladatba vagy lehúzhatja a vécén a karrierjét. De legalább megfizetik érte....
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Jol lattam hogy C is jatszott neha?

több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
 twitter.com/Eagles/status/726237867832430592

Tetszik. Nem engedhettük meg, hogy úgy járjunk, mint tavaly, hogy mire újra sorra kerülünk ne legyen értelmes falember. Középen mindent tud játszani, volt OT is (NFL-ben nem lesz), zone blockingba jól illik, nálunk guard lesz. Kint persze sokan rínak, mert csak a skill player a jó player. De aki jobban akarja érezni magát, az nézze meg, hogy pofozta le tavaly a pályáról a nagy physical specimen Bucknert:
 www.mediafire.com/convkey/991d/xxt3860yb00ga076g.jpg
BleedingGreen
Részemről Westermannak jobban örültem volna, őt jobb játékosnak tartom.
Shawn84
Szerintem őt kicsit túlértékelték szinte mindenhol, főleg a 2. körös grade-ekkel. Aztán a 3. napon még mindig bent van, másnak se nagyon kellett elöl. Sokkal többet tudott nyomni fekve, de kb. ennyi amiben jobb Seumalonál. Közben meg a nagy erőből szerintem igen kevés látszik a pályán. Seu viszont eléggé a radar alatt repült egy nem túl jó falban játszva.


több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2016/4/29/11542744/nfl-draft-2016-isaac-seumalo-guard-pass-blocking-oregon-state-reactions-offensive-line

itt elég szép dolgokat mondanak róla
a PFF "A" értéket ad a pick-nek
Elöször nem tetszett annyira, de lassan kezdek megbarátkozni vele
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
 twitter.com/Eagles/status/726237867832430592

Tetszik. Nem engedhettük meg, hogy úgy járjunk, mint tavaly, hogy mire újra sorra kerülünk ne legyen értelmes falember. Középen mindent tud játszani, volt OT is (NFL-ben nem lesz), zone blockingba jól illik, nálunk guard lesz. Kint persze sokan rínak, mert csak a skill player a jó player. De aki jobban akarja érezni magát, az nézze meg, hogy pofozta le tavaly a pályáról a nagy physical specimen Bucknert:
 www.mediafire.com/convkey/991d/xxt3860yb00ga076g.jpg
BleedingGreen
Részemről Westermannak jobban örültem volna, őt jobb játékosnak tartom.
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
 twitter.com/Eagles/status/726237867832430592

Tetszik. Nem engedhettük meg, hogy úgy járjunk, mint tavaly, hogy mire újra sorra kerülünk ne legyen értelmes falember. Középen mindent tud játszani, volt OT is (NFL-ben nem lesz), zone blockingba jól illik, nálunk guard lesz. Kint persze sokan rínak, mert csak a skill player a jó player. De aki jobban akarja érezni magát, az nézze meg, hogy pofozta le tavaly a pályáról a nagy physical specimen Bucknert:


Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
G lett
Jo pick

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
Csak hogy a lényeg se maradjon le:  youtu.be/hdYQsKFzupg?t=1m33s
balintbaba
Trade után rákerestem a múlt héten. A rikácsolása után sírt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Tipp mára?
Oline kene szvsz

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Az
De majd kiderul ma v holnap.
Kb ugy van hogy ha nincs ellenertek akkor Samu IR es jovore cut

2./3. Kört tuti akar erte havi
Janek
nevetséges.
Amadeus91
Kb ugy van hogy ha nincs ellenertek akkor Samu IR es jovore cut

2./3. Kört tuti akar erte havi
Janek
nevetséges.
Amadeus91
Kb ugy van hogy ha nincs ellenertek akkor Samu IR es jovore cut

2./3. Kört tuti akar erte havi
Janek
nevetséges.
Amadeus91
Kb ugy van hogy ha nincs ellenertek akkor Samu IR es jovore cut

2./3. Kört tuti akar erte havi
Janek
nevetséges.
Amadeus91
Az
De ha nem akkor marad a pinceben.

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Kb ugy van hogy ha nincs ellenertek akkor Samu IR es jovore cut

2./3. Kört tuti akar erte havi
Janek
nevetséges.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Kb ugy van hogy ha nincs ellenertek akkor Samu IR es jovore cut

2./3. Kört tuti akar erte havi

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Csak hogy a lényeg se maradjon le:  youtu.be/hdYQsKFzupg?t=1m33s

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/Jeff_McLane/status/726077771869487104
 twitter.com/Jeff_McLane/status/726030918209646593

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man

Greengo
 bowl.one/forum/alairasok/kirakat/1479896
Matthew99
Jóféle, be is raktam. Köszönet! 😀
evergreen
Jól tetted. Nincsmit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania

Greengo
 bowl.one/forum/alairasok/kirakat/1479896
Matthew99
Jóféle, be is raktam. Köszönet! 😀


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man

Greengo
 bowl.one/forum/alairasok/kirakat/1479896


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Lynch Denverben, Pedersonék várják vissza Bradfordot. A helyi habonyárpi már biztos gyúrja Samut. Majd az ügynökére fogja az egészet. Mindegy, az idei offseasont is megnyertük, januárig csak kihúzzuk valahogy.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Hihetetlen ez a cirkusz, ennek semmi értelme. Ezek után, ha sikerülne is meggyőzni őket, hogy térjenek észhez, biztosan elnéző lesz az egyébként is híresen "visszafogott" Lincoln közönsége. De legalább majd jöhet az ügynök az "én megmondtam, hogy nagy lesz a szurkolói nyomás Bradfordon" című szöveggel.
evergreen
nem szoktam ilyet mondani, mert azért mégis... de ezt az embert jól p.fán kellene csapni. egy Lada vezérműlánccal.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az első Carson Wentz interjú magyarul!
A fordítás Deny érdeme!

 philly.blog.hu/2016/04/29/carson_wentz_az_elso_interju_sasfiokakent#more8672072
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Kiváncsi vagyok az elkövetkező két napban történik e valami Sam ügyben. Mondjuk ő is megnyugszik megembereli magát s neki áll dolgozni.
dande
Így hogy a Denver felment Lynchért, kb. a legkomolyabb érdeklődő esett ki, sanszos h nincs piaca, innentől fogva már saját magán és az ügynökén múlik h mikor fogják föl h a legjobb lépés az h Sam beáll a sorba.
empty taxi
Ennek ellenére nem úgy tűnik, hogy meghúznák magukat, sőt, tovább feszítik a húrt:
 twitter.com/evansilva/status/725740558581272577
 twitter.com/975TheFanatic/status/725748618070732801

Hihetetlen ez a cirkusz, ennek semmi értelme. Ezek után, ha sikerülne is meggyőzni őket, hogy térjenek észhez, biztosan elnéző lesz az egyébként is híresen "visszafogott" Lincoln közönsége. De legalább majd jöhet az ügynök az "én megmondtam, hogy nagy lesz a szurkolói nyomás Bradfordon" című szöveggel.

Egyébként minél tovább agyalok ezen a QB húzáson, annál inkább érzem úgy, hogy ezt már nem lehetett tovább halogatni, és értelmetlen lett volna bármi mást húzni első körben, nem mellesleg úgy néz ki, hogy a Dallas is kinézte magának Wentz-et, és előlük vittük ki. Nagyon szurkolok neki, ráférne már a franchise-ra egy épkézláb irányító, főleg a Bradford hiszti fényében. Azt sem bánnám már, ha Wentz kezdene az első játéknaptól.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor a cikk a helyén maradhat!
Szép meló mar csak ezert is legyen fr qb CW!

több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Még be akartam írni a cikkbe, csak kifelejtettem: Wentzig 4 Qb-t draftoltak az FCS-ből (előtte Div. I-AA) az első körben: Doug Williams (Grambling State, 1978, 1/17), Phil Simms (Morehead State, 1979, 1/7), Steve McNair (Alcorn State, 1995, 1/3), Joe Flacco (Delaware, 2008, 1/18). Így Wentz lett a legmagasabban kiválasztott nem-FBS irányító az NFL eddigi történetében. Azért nem a legmagasabban választott nem-FBS játékos, mert 1974-ben a Cowboys 1/1-el vitte el Ed "Too Tall" Jonest a Tennessee State-től.
Mind a 4 korábbi irányító volt Super Bowlban, 3-an nyertek is (Simms 2-szer), és mindhárom SB MVP is lett. Egyedül McNair-nek nem sikerült, de neki is szó szerint csak centiken múlott:

Ebbe a sorba beállhatna Wentz is, lehetőleg a SB győztesek közé. Nem várom tőle, hogy Peyton Manning, vagy akár McNabb legyen, attól, hogy 1/2-re jött. Annak már tudnék örülni, ha egy megbízható Qb lenne, akire lehet építeni és amikor nagyon kell, akkor tudja oda tenni a legjobbját. Ha ennél több lesz, akkor az csak bónusz.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tudja mi a lényeg 😊 A továbbiakra nézve nem tudom mi a terv, nagyon sokára jövünk, s nem igazán látom ki jöhetne.

Ezért rossz kicsit, hogy ennyire frQB kényszerben voltunk, mert értékes, hasznos játékosokat kellett elengednünk.

Kiváncsi vagyok az elkövetkező két napban történik e valami Sam ügyben. Mondjuk ő is megnyugszik megembereli magát s neki áll dolgozni.
dande
Így hogy a Denver felment Lynchért, kb. a legkomolyabb érdeklődő esett ki, sanszos h nincs piaca, innentől fogva már saját magán és az ügynökén múlik h mikor fogják föl h a legjobb lépés az h Sam beáll a sorba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...