Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Kb így állunk jelenleg:
 twitter.com/RapSheet/status/724663627664363520
 twitter.com/MikeKlis/status/724663755540320256
 twitter.com/MikeKlis/status/724664109254344704

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Penzugyileg sok megoldas lehet ...
Nyilvan nem segíti hogy Fitz is FA még...
Nem tudom mennyi a fizuja idénre

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
lófaszt nem.
Egy átlag qb volt, nem is szar nem is jó. Csomó péze itt marad nálunk sapiban 😀 Konkrétabban akkor adtunk érte 2. kört meg Nikandert Fostalicskát amikor má nem játszott 2 éve vagy mennyi ideje.

több mint 8 éve
LnB Philadelphia Eagles 79
Nagyon boldog vagyok, hogy megy Bradford! Vick jön egy évre szotyiért backupnak a helyére. Valamelyik csapat (akik nem normálisok) adnak samuért egy 2.kört. Aztán kész. 😀

Tudom, tudom, senki nem fog érte adni annyit. Sajna :/

https://www.youtube.com/watch?v=VDTKfhGYwrU
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt csak úgy itt hagyom:

😀
mustaine
mintha ano gyártotta volna

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ezt csak úgy itt hagyom:

😀

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Bradford egy pöcs. De az is, aki idehoz 2 QB-t nem kevés pénzért, majd kitalálja, hogy felmegy a drafton egy harmadikért. Gyanítom nem azt ígértük neki, hogy legyen akármilyen a szezonod, utána mehetsz a picsába. Mert most ez a helyzet. Akkor is, ha 8600 yardot passzol. Verseny, vagy széllel szemben hugyozni. Nem ugyanaz.
határbíró
nem akarom védeni rózsit, de azzal azért nem lehetett számolni, hogy az 1/2 tuti összejön
nyilván készültünk rá, de ha a browns irreális árat kért volna és már Bradford se lett volna FA, akkor két szék között a pad alatt vagyunk
Más: Bradford + Daniel + Wentz (?) kicsit sok lenne erre a szezonra, és ebből a hátsó kettő helye biztos, mondom ezt úgy is, hogy közel sem derít fel az a tudat, hogy Daniel lesz a kezdő, de mégis ez lenne a logikus és ésszerű lépés, mégha kicsit drága mulatság is lesz ez nekünk
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bradford mehet a ...csába. : ) Nálam ő max backup. Nem is értem amúgy miért lázad. 😊 (örülhetne inkább, hogy volt olyan balek aki kitömte a zsebeit pár millával.)
A Goff vs Wentz kérdésben meg inkább utóbbira tenném a voksom még akkor is ha nem játszott nagyobb csapatok ellen. Vhogy sokkal érettebbnek (NFL készebbnek) tűnik egy kezdő posztra mint Goff. Amit sajnálok, hogy idén túl nagy lett a hype a 2 QB kapcsán(sztem indokolatlanul)....jó lett vna hátrébb kihúzni valamelyiküket.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Bradford egy pöcs. De az is, aki idehoz 2 QB-t nem kevés pénzért, majd kitalálja, hogy felmegy a drafton egy harmadikért. Gyanítom nem azt ígértük neki, hogy legyen akármilyen a szezonod, utána mehetsz a picsába. Mert most ez a helyzet. Akkor is, ha 8600 yardot passzol. Verseny, vagy széllel szemben hugyozni. Nem ugyanaz.
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Bradford tényleg egy pöcs, felmarkol 11 milliót aztán itt hagy minket, úgy hogy financiálisan ez kb. semmit nem jelent a csapatnak (1,5 milliót spórolunk vele 2016-ra)
Nagyon remélem, hogy Daniel vagy a rookie nem hagy minket szarban, nincs kedvem jövőre azt nézni, hogy kit húz a Browns 1/5ön vagy alatta a mi pickünkből...

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ha tényleg ez a helyzet, de nem nézném ki belőle.
evergreen
Én úgy értelmezem, hogy ez már nem ilyen útszéli kacsa, amit elhiszünk vagy sem. It's a fact.

Amúgy egy beszari pöcs. Sajnos a pályán is ilyen volt, pedig nem bántam volna, ha itt bizonyítja az 1/1-et
jorge
Mint látod, bizonyítja is. Bizonyítja, hogyha top picked van és Sam ott van a csapatban, akkor ne legyél hülye, vigyé kúbét. 8)

több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
ha tényleg ez a helyzet, de nem nézném ki belőle.
evergreen
Én úgy értelmezem, hogy ez már nem ilyen útszéli kacsa, amit elhiszünk vagy sem. It's a fact.

Amúgy egy beszari pöcs. Sajnos a pályán is ilyen volt, pedig nem bántam volna, ha itt bizonyítja az 1/1-et
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Eagles have been informed Sam Bradford wants to be traded and he will not be showing up for their off-season program any longer, per source.

Kezdődik.
Beki
Majd ha eltradeltük elhiszem, de egyszerűen nem lehet ekkora gyökér az emberünk. Természetesen mehet Isten hírével, ha tényleg ez a helyzet, de nem nézném ki belőle.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A soha viszont nem látásra Samu!

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Eagles have been informed Sam Bradford wants to be traded and he will not be showing up for their off-season program any longer, per source.

Kezdődik.
Beki
S lehet nálatok folytatódik 😉 Mondjuk nem nagyon látom hogy a korán kívül mivel lenne jobb opció mint Fitz s sokkal kevesebbe sem kerülne.

Az lenne még baleset ha Sanchez megkapná ismét a nyakába bár az kevésbé valószínű 😊
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És miért lényeg, mit tud Wentz vagy Goff, amikor Elliottot viszi az Eagles 1/2-re? (8

több mint 8 éve
LnB Philadelphia Eagles 79
Bár mindegyiktől csak 1-2 meccset láttam meg persze sok egyéb highlight videót, de engem Wentz játéka sokkal jobban meggyőzött. Nem tudom, hogy mennyire tudatalatti elfogultság miatt (mivel várhatóan Wentzet húzzuk).
Kevésbé kész és tényleg gyengébb ligában edződött, de ezen kívül szerintem minden mellette szól.
Jobban érzi a zsebet, jobban mozog/kimozog, higgadt. Lábmunkája jobb, a dobásait öröm nézni, a labda gyakorlatilag a hossztengelye körül forog. Az end zone-ba is szép passzokat osztogat, a biztonsági passz számára nem azt jelenti, hogy túldobja. Mondanom sem kell, hogy atletikus, mobilis. Viszont fumblizásra hajlamos.
Benyomásom, hogy játék közben jobban szabad kezet kapott Goffal ellentétben és képes önállóan, gyorsan döntéseket hozni. Szerintem süt a srácból az intelligencia.

Minél többet nézem annál nagyobb rajongója leszek.
picksix
Még annyi, hogy Wentz állítólag okosan átlátja a playeket, és szabad kezet kapott, hogy átívja őket. Amolyan P. Manning stílusban (de persze korlátozottabban). Szerintem ez is előnyös.

https://www.youtube.com/watch?v=VDTKfhGYwrU
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Eagles have been informed Sam Bradford wants to be traded and he will not be showing up for their off-season program any longer, per source.

Kezdődik.
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Szerintem Goff lesz az 1/1, nem választ a Rams a helyi srác helyett egy észak-dakotai "parasztot". 😀 Amit sajnálok is, Goffot jobban bírom, nekem szimpibb. Játékukról nem tudok nyilatkozni, nem vagyok scout.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Bár mindegyiktől csak 1-2 meccset láttam meg persze sok egyéb highlight videót, de engem Wentz játéka sokkal jobban meggyőzött. Nem tudom, hogy mennyire tudatalatti elfogultság miatt (mivel várhatóan Wentzet húzzuk).
Kevésbé kész és tényleg gyengébb ligában edződött, de ezen kívül szerintem minden mellette szól.
Jobban érzi a zsebet, jobban mozog/kimozog, higgadt. Lábmunkája jobb, a dobásait öröm nézni, a labda gyakorlatilag a hossztengelye körül forog. Az end zone-ba is szép passzokat osztogat, a biztonsági passz számára nem azt jelenti, hogy túldobja. Mondanom sem kell, hogy atletikus, mobilis. Viszont fumblizásra hajlamos.
Benyomásom, hogy játék közben jobban szabad kezet kapott Goffal ellentétben és képes önállóan, gyorsan döntéseket hozni. Szerintem süt a srácból az intelligencia.

Minél többet nézem annál nagyobb rajongója leszek.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Én annak örülnék,ha Bradfordot el tudnánk passzolni 😊
Viccet félretéve, ha hosszú távú projekt lesz, akkor taláb Wentz, de ez csak olvasott cikkeken alpul, nála azt mondják magasabban van a "plafon"
+talan ő valamivel mobilisabb QB, amit meg én szeretek
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Janek
én Goffnak jobban örülnék, mert erősebb ellenfelek ellen is játszott college alatt
bár Mayock szerint Wentz is nagyon ügyes, de nem néztem combine videókat
engem is érdekelne a többiek véleménye 😊
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Szerintetek ki lesz az 1/2?
Goff v Wentz?
Kinek és miért örülnél?
Kinek miért nem?
Janek
1/2! 5 Donovan McNabb!!!!!!!!! kb mint anno.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintetek ki lesz az 1/2?
Goff v Wentz?
Kinek és miért örülnél?
Kinek miért nem?

több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Ez a Bradford-os csere dolog ez nem kamu? Percek óta röhögök rajta. 😀
LnB
 sports.yahoo.com/news/sources--sam-bradford-won-t-ask-for-deal-to-get-out-of-philly-032837999.html

Most talán ez a legfrissebb, ezek szerint nincs hiszti.