Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Igen.
Ha visszaszamolnánk a tegnapi eredmenykovetőt ott is ment a murray szar vagy 10x...
Ez mar csak egy ilyen közeg,nem a jót keresi hanem ami rossznak látszik.

Van már hír Ryansrol?

Szerkesztette: Janek

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem értem az Eagles szurkolók lelkét
tûzoltó
Nem vagy egyedül. Egyébként olyan ember még nem született a világra aki érti 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Nem értem az Eagles szurkolók lelkét Sam Bradford vonatkozásában!
Nem olyan irányítót akartatok, aki jobb statisztikával rendelkezik, mint
Peyton Manning!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles jobb opcio volt?
Janek
Ennél azért jobb volt, igen!
Shawn84
Nem én írtam 😉
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Sanchez -t látni olyan mint,hogy Casselre vár a dallas szurkoló.
Ő egy nagyon jó fal mögött hozott egy biztonsági játékot.
9 meccsen 88-as passer rating 11 INT (ez jobb mint Samu) és 14 TD egy olyan támadóegységben amiben még ott volt Maclin is....

Tény ,hogy egy erős csapat jobban megbüntette volna a TO-kat de én azt éreztem,hogy szinte senki nem koncentrál mert kb a félidőben eldőlt a meccs,érezni lehetett,hogy a Ginatsnek semmi sem sikerül.

Nem jellemző ez az NFL-re lásd pecc aki ilyenkor felrak 50 pontokat mi meg elszarakodtunk mindent...

Lényeg a W ,a D egyre jobb sajna ILB az olyan mint a sör (csak fogy fogy),remélem visszatérnek a sérültek.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Foles jobb opcio volt?
Janek
Ennél azért jobb volt, igen! De szerintem nem is hozzá kell hasonlítani hanem Sanchezhez. Na ő pl. sokkal jobb volt tavaly, és még most is a keretben van.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Foles jobb opcio volt?

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Az hagyján, hogy szr de legalább érzékelhető lenne hogy másképp csinálná tanulni akar belőle stb..... De nem ezt vélem felfedezni rajta. Bocs ha túl szigorú vagyok..... 😀
dande
Mit gondolsz, ez tényleg így megy? Hogy nem AKAR tanulni belőle? Biztos szánt szándékkal dobja az INT-eket. Biztos leül a gametape-hez, és azt mondja: "basszus ez de jó passz volt, legközelebb ezt szarabbul fogom csinálni, mert alulfizetett csere QB poszt az álmom"
Ugyan már.
Eazzy
Mondom lehet én vagyok szigorú de nincs jobb példa annak érzékeltetésére mire gondolok, mintha Murrayre mutatok. Egész egyszerűen süt a hozzáállásbeli különbség a két ember között. Pedig Murray sokszor.inkább ki van szolgáltatva a helyzetnek.

De jó legyen HoF QB tehetség szunnyabb benne (vhol nagyon mélyen) nem ő tehet róla hogy nem tudják kihozni belőle.....
dande
Írtam az eredménykövetőben, hogy Bradfordtól óriási formajavulást várni olyan, mint azt hinni, hogy Peyton Manning hirtelen elkezd újra lézerpasszokat dobni. Ez a hajó már elment... ugyanazok a hibák, mint St. Louis-ban, gondolom shurmurék (ezentúl így emlegetem az edzői stábot) abban reménykedtek, hogy majd ha erősségét, a gyors döntéshozatalt kihasználják a speciális stratégiájukkal, akkor a játék többi területén is fejlődni fog, de ez nem történik meg. Addig megy, mikor handoffnál egyetlen kulcsot olvasva a packaged play-nél el kell dönteni, hogy leadja-e a labdát a futónak vagy megtartja, viszont az elkapóit (lásd a Sproles-féle belly/wheel, vagy a Cooper-féle curl/post route-ok),és azzal együtt a coverage sémákat már képtelen olvasni, a helyzeten pedig csak ront az eszméletlenül gyenge karja, mert sokszor ha akarja se tudja megdobni a passzt.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az hagyján, hogy szr de legalább érzékelhető lenne hogy másképp csinálná tanulni akar belőle stb..... De nem ezt vélem felfedezni rajta. Bocs ha túl szigorú vagyok..... 😀
dande
Mit gondolsz, ez tényleg így megy? Hogy nem AKAR tanulni belőle? Biztos szánt szándékkal dobja az INT-eket. Biztos leül a gametape-hez, és azt mondja: "basszus ez de jó passz volt, legközelebb ezt szarabbul fogom csinálni, mert alulfizetett csere QB poszt az álmom"
Ugyan már.
Eazzy
Mondom lehet én vagyok szigorú de nincs jobb példa annak érzékeltetésére mire gondolok, mintha Murrayre mutatok. Egész egyszerűen süt a hozzáállásbeli különbség a két ember között. Pedig Murray sokszor.inkább ki van szolgáltatva a helyzetnek.

De jó legyen HoF QB tehetség szunnyabb benne (vhol nagyon mélyen) nem ő tehet róla hogy nem tudják kihozni belőle.....
több mint 8 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Komolyan azon imádkoztam, csak el ne adja, és abban a pillanatban már dobta is a hosszút…

Abban reménykedem (csodavárás), hogy egyszer mi is a rájátszásra kerülünk csúcsformába főleg a támadó oldal (persze feltéve, ha eljutunk odáig), csak addig tartson ki a D.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Kicsit olyan volt ez a meccs mint a cripple fight a south parkban. Bradford kurvagyenge. Remélem, eszébe sem jut a FOnak a szerződéshosszabbítás. Kérdés, ki lesz akkor jövőre a QB-nk.
Én Sanchezt már most beraknám, legalább kapnánk vissza egy 4.kört a Szent Lajostól, a tudásbeli különbségről nem is beszélve.

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 486 — No one likes us, cause no one like us
Az hagyján, hogy szr de legalább érzékelhető lenne hogy másképp csinálná tanulni akar belőle stb..... De nem ezt vélem felfedezni rajta. Bocs ha túl szigorú vagyok..... 😀
dande
Mit gondolsz, ez tényleg így megy? Hogy nem AKAR tanulni belőle? Biztos szánt szándékkal dobja az INT-eket. Biztos leül a gametape-hez, és azt mondja: "basszus ez de jó passz volt, legközelebb ezt szarabbul fogom csinálni, mert alulfizetett csere QB poszt az álmom"
Ugyan már.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
én sem szerettem bele ma hajnalban samuba, de ezt a meccset a csapat nyerte meg, és ennek a csapatnak ő i része. és ha nem is ő húzta a szekeret, nem érezném jobban magam, ha összetörten nyilatkozna egy sima W után. persze, szerdán ne álló cerkával üljön le videózni, hanem picit megtörten, nagyon a hibákra koncentrálva. de kell az önbizalom, asszem én vagyok itt most az egyetlen, aki elhiszi, hogy van még upgrade benne 😊

imádom hickst.
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 486 — No one likes us, cause no one like us
Valaki helyre rakhatná ezt az embert a csapatból ha Chip nem teszi......

A Panth tuti megbünteti ezeket a dolgokat Kuechlyvel s Cammel az élen s nem is lenne baj ha azzal Bradford elsülllyedne....
dande
Nézd, Bradford szar de nyertünk. Ez összességében jó. legalább jövőre nem kell őt nézni. De azért mégis csak jobb, hogy nem adtuk oda Coxiékat Mariotáért nem?
Shawn84
Ezt már akkor is értetlenül néztem, hogy valaki komolyan a végre összeálló front7-t szedné szét Mariotáért, aki nagy tehetség, de semmit nem bizonyított még, míg a front7 elég sokat. Hicks-el még meg is erősítettük (plusz Kiko Alonso már csak az egykezes intje miatt is megérte).

Egyébként szerintem ez a védelem a legideálisabb, és számomra leglátványosabb is. Erős front7 és ballhawk secondary. Ha van konstans nyomás, akkor elszüttyög egy tehetségtelenebb sec is, csak szerezzenek néhány labdát.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki helyre rakhatná ezt az embert a csapatból ha Chip nem teszi......

A Panth tuti megbünteti ezeket a dolgokat Kuechlyvel s Cammel az élen s nem is lenne baj ha azzal Bradford elsülllyedne....
dande
Nézd, Bradford szar de nyertünk. Ez összességében jó. legalább jövőre nem kell őt nézni. De azért mégis csak jobb, hogy nem adtuk oda Coxiékat Mariotáért nem?
Shawn84
Az hagyján, hogy szr de legalább érzékelhető lenne hogy másképp csinálná tanulni akar belőle stb..... De nem ezt vélem felfedezni rajta. Bocs ha túl szigorú vagyok..... 😀

Coxékat nyilván nem kellett volna odaadni de ez bennem fel sem merült...
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Valaki helyre rakhatná ezt az embert a csapatból ha Chip nem teszi......

A Panth tuti megbünteti ezeket a dolgokat Kuechlyvel s Cammel az élen s nem is lenne baj ha azzal Bradford elsülllyedne....
dande
Nézd, Bradford szar de nyertünk. Ez összességében jó. legalább jövőre nem kell őt nézni. De azért mégis csak jobb, hogy nem adtuk oda Coxiékat Mariotáért nem?
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Angliában Wembleynél van nfl shop ? Nem tudja valaki véletlenül?

Azt vágom , hogy ilyenkor a csapatok maguk hoznak be megszabott mennyiségű reklámanyagot , de azonkívül van ott létesített bolt ?
Petikievak01
En tavaly voltam,oxford street kozepen van egy nike bolt,szerintem ott a legnagyobb a valasztek,wembley kornyeke ahogy elmondtak tele van,raadasul egy orat alltam sorba miutan kozoltek,hogy minden cowboysos cucc elfogyott 😛
Ja es van egy nike bolt kozvetlen a wembley mellett is ilyen bevasarlokozpont jellegu epuletben!
Tehenész
Igen erről a boltról beszéltem. Csak 1-1 féle mez volt az épp játszó két csapatéból.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki helyre rakhatná ezt az embert a csapatból ha Chip nem teszi......

A Panth tuti megbünteti ezeket a dolgokat Kuechlyvel s Cammel az élen s nem is lenne baj ha azzal Bradford elsülllyedne....
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Angliában Wembleynél van nfl shop ? Nem tudja valaki véletlenül?

Azt vágom , hogy ilyenkor a csapatok maguk hoznak be megszabott mennyiségű reklámanyagot , de azonkívül van ott létesített bolt ?
Petikievak01
En tavaly voltam,oxford street kozepen van egy nike bolt,szerintem ott a legnagyobb a valasztek,wembley kornyeke ahogy elmondtak tele van,raadasul egy orat alltam sorba miutan kozoltek,hogy minden cowboysos cucc elfogyott 😛
Ja es van egy nike bolt kozvetlen a wembley mellett is ilyen bevasarlokozpont jellegu epuletben!
Tehenész
az Oxford Circus Station megállónál van
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 www.nfl.com/gamecenter/2015101900/2015/REG6/giants@eagles#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000561573&tab=analyze&analyze=boxscore

Bradford büszke nyilatkozata talán még jobban felhúzott, mint a teljesítménye.. komolyan ahogy dumált.. mint ha több TD-t adott volna, mint INT-et
annyira szar ezt leírni, de kezdjen már Sanchez
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Angliában Wembleynél van nfl shop ? Nem tudja valaki véletlenül?

Azt vágom , hogy ilyenkor a csapatok maguk hoznak be megszabott mennyiségű reklámanyagot , de azonkívül van ott létesített bolt ?
Petikievak01
En tavaly voltam,oxford street kozepen van egy nike bolt,szerintem ott a legnagyobb a valasztek,wembley kornyeke ahogy elmondtak tele van,raadasul egy orat alltam sorba miutan kozoltek,hogy minden cowboysos cucc elfogyott 😛
Ja es van egy nike bolt kozvetlen a wembley mellett is ilyen bevasarlokozpont jellegu epuletben!
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Angliában Wembleynél van nfl shop ? Nem tudja valaki véletlenül?

Azt vágom , hogy ilyenkor a csapatok maguk hoznak be megszabott mennyiségű reklámanyagot , de azonkívül van ott létesített bolt ?
Petikievak01
Csak egy nagy sátort tesznek ki, de Miami meccsen pl bezárták meccs előtt 2 órával már és csak utána nyitották ki újra. Választék az nem nagy. Minden csapatból csak 1 féle. ' sapi, 1 pulcsi, 1 mez stb. Amúgy meg van a stadionban is kb 30 méterenként, csak kb 50 méteres sor van mindenhol. Én nem is tudtam venni semmit pl. vagy meccset néztem vagy sorba álltam. Utóbbival lehet jobban jártam volna 😛

Nike boltban amúgy csak az épp játszó 2 csapat 1-1 meze volt kapható. Az is csak a közeli Nike boltban, sehol máshol. Magasról szarnak ott az NFL-re a sport boltok.

Ha akarsz árat is tudok mondani.
Shawn84
Érdekelne , köszönöm , magyar forintba átszámítva mondjuk mennyiért veszek ott 1 sapkát vagy 1 mezt ?
Petikievak01
434 forintos árfolyammal számolok.

Sapi: 15 font = 6510Ft
Mez: 75 font = 32550Ft
Poló: 20 font = 8680Ft

Pulcsit nem tudom hirtelen, de az olyan 50 körül lehetett.
Shawn84
Holy Shit. Az a mez eléggé meredek , ha Bradford mez lesz lehet csak sapkával jövök haza. Köszönöm a választ! Amúgy ilyenkor Wembleynél is szokott lenni tailgating vagy ez csak olyan Amerikai dolog ? Bár gondolom olyan fejetlenség lesz ,hogy ilyesmiben gondolkodnom is felesleges.
Petikievak01
Murray mez volt csak.

Tailgate nincs. Kaja árusok vannak bőven, és olyan 7-8 fonttól már lehet is venni egy hot - dogot.
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Angliában Wembleynél van nfl shop ? Nem tudja valaki véletlenül?

Azt vágom , hogy ilyenkor a csapatok maguk hoznak be megszabott mennyiségű reklámanyagot , de azonkívül van ott létesített bolt ?
Petikievak01
Csak egy nagy sátort tesznek ki, de Miami meccsen pl bezárták meccs előtt 2 órával már és csak utána nyitották ki újra. Választék az nem nagy. Minden csapatból csak 1 féle. ' sapi, 1 pulcsi, 1 mez stb. Amúgy meg van a stadionban is kb 30 méterenként, csak kb 50 méteres sor van mindenhol. Én nem is tudtam venni semmit pl. vagy meccset néztem vagy sorba álltam. Utóbbival lehet jobban jártam volna 😛

Nike boltban amúgy csak az épp játszó 2 csapat 1-1 meze volt kapható. Az is csak a közeli Nike boltban, sehol máshol. Magasról szarnak ott az NFL-re a sport boltok.

Ha akarsz árat is tudok mondani.
Shawn84
Érdekelne , köszönöm , magyar forintba átszámítva mondjuk mennyiért veszek ott 1 sapkát vagy 1 mezt ?
Petikievak01
434 forintos árfolyammal számolok.

Sapi: 15 font = 6510Ft
Mez: 75 font = 32550Ft
Poló: 20 font = 8680Ft

Pulcsit nem tudom hirtelen, de az olyan 50 körül lehetett.
Shawn84
Holy Shit. Az a mez eléggé meredek , ha Bradford mez lesz lehet csak sapkával jövök haza. Köszönöm a választ! Amúgy ilyenkor Wembleynél is szokott lenni tailgating vagy ez csak olyan Amerikai dolog ? Bár gondolom olyan fejetlenség lesz ,hogy ilyesmiben gondolkodnom is felesleges.

Szerk.: Félre értelmeztem. Lemaradt az épp játszó 2 csapat dolog a fejemben.

Szerkesztette: Petikievak01

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Angliában Wembleynél van nfl shop ? Nem tudja valaki véletlenül?

Azt vágom , hogy ilyenkor a csapatok maguk hoznak be megszabott mennyiségű reklámanyagot , de azonkívül van ott létesített bolt ?
Petikievak01
Csak egy nagy sátort tesznek ki, de Miami meccsen pl bezárták meccs előtt 2 órával már és csak utána nyitották ki újra. Választék az nem nagy. Minden csapatból csak 1 féle. ' sapi, 1 pulcsi, 1 mez stb. Amúgy meg van a stadionban is kb 30 méterenként, csak kb 50 méteres sor van mindenhol. Én nem is tudtam venni semmit pl. vagy meccset néztem vagy sorba álltam. Utóbbival lehet jobban jártam volna 😛

Nike boltban amúgy csak az épp játszó 2 csapat 1-1 meze volt kapható. Az is csak a közeli Nike boltban, sehol máshol. Magasról szarnak ott az NFL-re a sport boltok.

Ha akarsz árat is tudok mondani.
Shawn84
Érdekelne , köszönöm , magyar forintba átszámítva mondjuk mennyiért veszek ott 1 sapkát vagy 1 mezt ?
Petikievak01
434 forintos árfolyammal számolok.

Sapi: 15 font = 6510Ft
Mez: 75 font = 32550Ft
Poló: 20 font = 8680Ft

Pulcsit nem tudom hirtelen, de az olyan 50 körül lehetett.
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Angliában Wembleynél van nfl shop ? Nem tudja valaki véletlenül?

Azt vágom , hogy ilyenkor a csapatok maguk hoznak be megszabott mennyiségű reklámanyagot , de azonkívül van ott létesített bolt ?
Petikievak01
Csak egy nagy sátort tesznek ki, de Miami meccsen pl bezárták meccs előtt 2 órával már és csak utána nyitották ki újra. Választék az nem nagy. Minden csapatból csak 1 féle. ' sapi, 1 pulcsi, 1 mez stb. Amúgy meg van a stadionban is kb 30 méterenként, csak kb 50 méteres sor van mindenhol. Én nem is tudtam venni semmit pl. vagy meccset néztem vagy sorba álltam. Utóbbival lehet jobban jártam volna 😛

Nike boltban amúgy csak az épp játszó 2 csapat 1-1 meze volt kapható. Az is csak a közeli Nike boltban, sehol máshol. Magasról szarnak ott az NFL-re a sport boltok.

Ha akarsz árat is tudok mondani.
Shawn84
Érdekelne , köszönöm , magyar forintba átszámítva mondjuk mennyiért veszek ott 1 sapkát vagy 1 mezt ?

Szerkesztette: Petikievak01