Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A csapat nagyjairól se feledkezzünk meg!
Isten éltesse a valaha volt egyik legnagyobb sast! Brian Dawkins ma 42 éves!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
ergo nem az FO akarta elengdni,hanem ő tesztelte mennyit ér...

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Akkor mi is volt Mathis esetében a pénz?
Volt egy ervenyes szerződése aminél többet akart , majd lett a harmada az eredetinek a broncosnal.
Nekem ez dereng
Janek
Jelentések szerint 2014-ben még szezon elején kapott volna évi 1 millás emelést 2014-16-ig de ő 3 milla pluszt akart 2015-ben állítólag, amivel a legjobban fizetett G lett volna a ligában, de aztán ezt tagadta Mathis.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
mert Rosenhaus elhitette vele, hogy a liga egyik legjobban kereső guardja is lehet, majd a piac beárazta, hogy mennyit is ér


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor mi is volt Mathis esetében a pénz?
Volt egy ervenyes szerződése aminél többet akart , majd lett a harmada az eredetinek a broncosnal.
Nekem ez dereng

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shady részben ahogy Mathis a pénz miatt lett elcserélve s volt lehetőség egy potencálisan jó tehettséggel rendelkező védő megszerzésére akit ha kikúrálnak jó lesz. Bele fog lendülni Murray, a Saints ellen már egész elfogaható volt, s látszik rajta az elszánás. Igen, ellentétben Sammel akin.. inkább nem írom le időnként mi látszik 😀
több mint 8 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!

Nekem a D nagyon tetszik, egyedül ami kicsit csalódás az Graham, tőle többet vártam/várnék... és M. Smith-ről ne is beszéljünk. A draftról nagyon jó embereket hoztunk a védelembe idén, Hicks nagyon jó játékos lesz, szerintem nagyon tehetséges, erős, agresszívan szerel és mellette nagyon jó esze van a játékhoz is, ez így összesen nagyon ritka... Én nagyon szeretem Beau Allen játékát is, örülök, hogy bevált Logan mögött. Cox egy isten, meghatározó személy, nagyon domináns játékos.

A támadósorról: Én jobb szerettem a gyors play hívásokat, most meg sokszor látom, hogy az óra már majdnem lepörög... De nyilván Sam nem alkalmas még rá, vagy kell neki több idő, hogy belerázódjon. Nem tudom. Én ezt hiányolom, de ez csak szimpátia kérdése. Illetve nekem Sam személye nagyon nem szimpatikus, egyszerűen nem látok benne semmit, olyan érzésem van, hogy ahogy odaáll olyan tutyimutyi és nekem olyan benyomást kelt mintha csak vérszemet kapna tőle az ellenfél védelme. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért de ezt érzem... Hiába javulnak a statjai, én most még nem vagyok nyugodt ha a pályán van. De cáfoljon rám, szedje össze magát, hátha a szezon 2. felére jobb lesz a kiállása is.

Amit még nem értek, hogy McCoy-t miért küldtük el, simán maradhatott volna, Shady+Sproles+Matthews teljesen jó lett volna, én most Murray-el nem vagyok kibékülve, tőle többet várnék. Tisztában vagyok vele, hogy erős minőségbeli romlás tapasztalható a falban is, és jó blokkok nélkül ritkán van eredményes futás... De Shady valahogy mindig kitáncolta magát +2-3yardért, Murray nem, tudom, hogy ő nem ez a fajta futó játékos. Nekem személy szerint jobban tetszett a táncolós shady... De lehet, hogy azért mert azt szoktam meg, fene tudja, ha hozzuk a Saints elleni futásokat akkor hozzászokom ehhez is.


A problémám Nekem az, hogy nem érzem azt a lendületet és dinamikát, illetve változatos cseles play hívásokat a támadósornál amit megszoktunk, a read opcion is hiányzik.

Illetve még Nelson Agholor-tól várnék most már egy komoly meccset, ahol villant valami nagyot, nem csak átlagosan teljesít, nem is tudom van már TD-je? (javítsatok ki, de úgy rémlik, hogy nincsen)
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha az OL tartaná a formát amit most hozott, vagy még javulna (mert ugye erősebb DL-k is jönnek még szembe, ezt lássuk be) és Sam elkezdené a baromságait elhagyni, akkor van esély a javulásra.

Reméljük a Giants ellen is így lesz, akik nagyon nem rosszak idén.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ahogyan tavaly (pont ma egy éve), idén is teljes feketében lép pályára a csapat a Giants ellen (jövő hét). Emlékeztető a tavalyi összecsapásról:  kickoff.blog.hu/2014/10/15/meszarlas_philadelphiaban
mustaine
#BackInBlack 😉


több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/Anthony_DiBona/status/653662800691208192
 twitter.com/Anthony_DiBona/status/653663181336920064
evergreen
A YAC-ról nem is beszélve.
mustaine
És ehhez még annyi, hogy JM-nek van a harmadik legrosszabb drop aránya jelenleg az egész NFL-ben: 11.76%.

Ami viszont jó hír még Hicks-szel kapcsolatban, hogy csak 3 missed tackle-t jegyez az eddigi meccsei során.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ahogyan tavaly (pont ma egy éve), idén is teljes feketében lép pályára a csapat a Giants ellen (jövő hét). Emlékeztető a tavalyi összecsapásról:  kickoff.blog.hu/2014/10/15/meszarlas_philadelphiaban

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Lehet bárkinek véleménye csak nem értem miért kell ilyen szélsőségesnek lenni.
Janek
sajnos a játékunk is szélsőséges... akár negyedenként változik, elég megnézni mondjuk az atlanta meccset
És sajnos ha a csapat szélsőségesen szar játékot produkál, akkor muszáj rá reagálnom. Legtöbben biztos nem ilyen végletekben látják a dolgokat, de én ezt el is fogadom. Nem értem miért baj ha más meg kiakad azon hogy egy félidő alatt nem tudunk pontot szerezni, vagy a rúgónk kihagyja 30 yardokról és azon megy el a meccs.
Én pl. kurvára nem értek egyet Shawn-al, amiért nem néz meccseket, de nem török pálcát fölötte mert valamilyen szinten azért meg tudom érteni, ugyanúgy mint a "Kelly híveket", akik maradéktalanul hisznek benne a teljesen kilátástalan meccsek után is.

Egy szó mint száz, arra akartam kilyukadni hogy szerintem nem bűn szélsőségesen látni a jelent és a jövőt, ahogyan az sem ha valaki talán túlzottan is optimista, hány ember annyi vélemény, szerintem el kéne fogadni. Még ha minket sasokat többségében a pesszimizmus jellemez is (az FA-Draft szakasz kivételével persze : DD) Amíg nem megy el személyeskedésbe addig szerintem semmi gond nincs vele, az meg nem nagyon volt jellemző a sasokra.
Az eredménykövető meg amióta eszemet tudom ilyen, pláne az eagles topicban, szóval ez nem érhetett váratlanul téged, Nem egy éve nézel NFL-t te sem.

Személy szerint azért is vagyok szomorú mert az agyonajnározott Offense Kellyvel az élen szinte semmit nem mutatott abból amit tud, szemben a szezon előtt lesajnált Defense-el, akik minden meccsen megadják a lehetőséget, hogy akár egy középszer támadójátékkal hozható legyen a meccs. Persze ha feljavul az Offense én leszek az első aki megköveti magát, de amíg ez nem történik meg nem leszek túlzottan optimista. Ez a védelem sokkal többet érdemel, annál amit kap a támadóktól.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25066031/2015-nfl-strength-of-schedule-steelers-at-no-1-falcons-at-no-32

pl.

Nem is ez a lényege a dolognak,hanem,hogy itt már a dallas elleni meccsen kimondták sokan a végítéletet.
Lehet bárkinek véleménye csak nem értem miért kell ilyen szélsőségesnek lenni.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/Anthony_DiBona/status/653662800691208192
 twitter.com/Anthony_DiBona/status/653663181336920064
evergreen
A YAC-ról nem is beszélve.

több mint 8 éve
dawe092 Philadelphia Eagles 140 — Vikings GM
Bármennyire is az O nem azt a szintet hozza amit elvártunk és amit láttunk az utóbbi két évben, két dolog miatt nem aggódok a szezon miatt.
1. Szerencsére nincs a csoportunkban egy Packers kaliberű csapat aki kibérelné az első helyet, 2-3 meccs alatt itt utolsókból elsők lehetnek és fordítva. Remélhetőleg a végén mi leszünk elől.
2. Látva az eddigi O teljesítményt, még ilyen rossz játékkal is meccsben voltunk hála a D-nek. Már csak át kéne szakadnia a gátnak az O-nál és ilyen D mellett szerintem, lehet elvakult vagyok, vállalom, simán meg lenne a csoport.
Aztán ha a 10. héten is ezt a szintet hozzák a támadók akkor elkezdek aggódni. 😀
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/Anthony_DiBona/status/653662800691208192
 twitter.com/Anthony_DiBona/status/653663181336920064


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Félreértitek ezt szerintem.

Könnyű sorsolás?
Szezon előtt is ezt gondoltad?
Talán ez is Kelly hibája,hogy a Saints olyan amilyen?
Janek
1.:mondjál már legalább 2 csapatot akinek könnyebb a sorsolása mint nekünk. több nem kell
2, ha nyerünk örülök, ha kikapunk lélektelen és ötlettelen játékkal akkor meg nem. de ha valami fekete nem mondom rá hogy fehér. én soha nem szidtam senkit ha jól játszottunk. Ha két-három meccs után totál nullla az offense akkor 2-3 meccs után elégedetlenkedek, nem februárba fogok azon kiakadni, hogy októberben kurvára jogos lett volna, de akkor nem tehettem meg, Marcus smithsre sem szabadott azt mondani hogy bust, amikor meccseken keresztül még aktív pozícióba se került, mert hát mi egyszerű parasztok kurvára nem értünk hozzá... Látom hogy nem bust. kurvára látom. megint csak a fekete és fehér esete.
egyébként a védelemre idén még nem mondtam rosszat, tavaly s csak fletcherre, de ez az idei védelem ez bőven op5 ligaszinten, ezért is gáz hogy 2-3-al állunk.

az offensetől meg összességében sokkal többet vártam, és bradfordtól is, nem kritizálom, mert jobbnak tartom mint folest, de ahhoz képest amennyibe került nekem semmivel nem tűnik jobbnak mint tavaly sancho.
Szerintem nem túl profi döntés idehozni 3 kezdőszintű futót, amikor a fal kétharmada, de minimum a fele csere kaliber. És igen szidtam kellyt, mert naivan tényleg azt vártam tőle mint azon a bizonyos redskns elleni nyitómeccsen ezelőtt 2 évvel.
azt meg ki ne találjuk már hogy kelly jól draftol, mert menten pöcsön öltöm magam, amiér telvertük ezt a szétesett saintst, attól még ragyogóan kiszoptunk egy talán még gyengébb redskinstől, meg egy fél meccset weedennel játszó cowboystól. reálisan minimum 4-1-el kéne állnunk, és ezt ti is tudjátok.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
nem azért de a D# fejlődése statisztikák nélkül is elég látványos 😀 😀 Hicks meg egy vadállat.
ano92
Persze, de olvasva is jól néz ki. 😀


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nem azért de a D# fejlődése statisztikák nélkül is elég látványos 😀 😀 Hicks meg egy vadállat.

több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Érdekességek a tegnapi meccsről:

- a 28. helyről a 21.-re ugrott a csapat meccsenkénti szerzett yardok tekintetében (294->339)
- Ryan Mathews 5-ös átlaga a 7. legjobb ligában a legalább 40-szer futó RB-k között
- franchise rekordot állított be a csapat a tegnap elért 34 first down-nal, ami legutóbb 1981-ben sikerült a Colts ellen
- Bradford meccseinek száma minimum 333 passzolt yard-dal: 3 a Rams-ben 49 meccs alatt, itt viszont már 5 meccsből 2 ilyen volt
- a Saints D# 84 snapet volt a pályán
- tegnap gyakrabban álltunk fel 12 personnel-ben, a mérkőzés több mint 25%-án együtt volt fenn Ertz és Celek
- Mathews: 8 futásból 73 yard és TD, míg Murray 20 futás, 80 yard és TD
- 17 alkalommal indítottuk a játékot a center alól, mindegyik futás volt
- Marcus Smith 22 snapet volt fent a 69-ből, volt egy előkészített szerelése ÉS 2 ALKALOMMAL MEGÜTÖTTE BREES-T, EBBŐL AZ EGYIK HOZZÁSEGÍTETTE THURMONDOT AZ INT-HEZ!!!
- 7.48 yardot átlagoltunk 1st downoknál, míg az első 4 meccsen csak 4.89-et (23. az NFL-ben). Samu 15/19 volt első kísérleteknél.
- Jenkins az első szerelése után odakiáltott Brees-nek, hogy ne dobja a labdát az oldalára
- Többnyire dime és nickel formációkban állt fel tegnap az Eagles D#, 43 snapet volt fenn maragos és 29-et E.J. Biggers
- Snap counts
evergreen
Kelly 15 yardos büntijét meg sem említed? Ez az első NFL-es büntetése, az edzőnek!
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Egyébként meg vannak itt bőven reményre okot adó dolgok:

- A Védelem 20.6 pontot enged átlagban úgy, hogy a támadóegységnek eddig jócskán döcögött a szekér, és alig voltak fenn a pályán
- Thurmond 3 interception-nel áll 5 meccs után, ráadásul parádésan játszik, tőle igazán nem ezt vártuk szerintem
- Nolan Carroll-ról eddig szinte egy szó sem esett, pedig kimagaslóan játszik ő is
- Bradford az utolsó 3 meccsen: 721 yard, 6TD, 2 INT. Nem azt mondom, hogy űrjátékot hoz, de vegyük már észre, hogy fokozatosan javul, és szerintem nyilvánvaló, hogy nála nem képességbeli problémák vannak, hanem ő nem az a típus aki közel 2 évnyi kihagyás után full önbizalommal nyomja teljesen új társakkal 😀 (van ilyen QB egyáltalán?). Ráadásként tegnap 71%-os pontosság is járult a 333 yard mellé, karrierje során nem volt még ilyen pontos 320 dobott yard felett.
- A PFF szerint Jordan Hicks jelenleg a 3. legjobb ILB az EGÉSZ LIGÁBAN! 3. körös újoncként... ha ez nem reach akkor semmi
- a védelem 13 labdát szerzett eddig, ami a második legtöbb az NFL-ben
- 96.8 futott yardot engedünk átlagban (10. legjobb) és 3.5-öt futásonként, ez holtversenyben a legjobb
- Jenkins és Thurmond pedig a 4. és 5. legjobb safety a ligában a PFF szerint

Ezek alapján hatalmasat lépett elő a D# és szerintem egyértelmű, hogy csak egyszer kell elkapnia a fonalat az O#-nek (reméljük a tegnapi volt az első lépés) és kegyetlen erős lehet ez a gárda. Természetesen előfordulhat, hogy nem jön idén össze semmi, és borul az egész, de én inkább a pozitív oldalát fognám meg a dolgoknak.

- A szabadügynök piacról hozott emberek közül, ki az, akin azt látod, hogy a "pénzéhessége" miatt nem teszi magát oda a pályán, vagy rossz a mentalitása? Thurmond? Murray? Maxwell? Mathews? Sproles? Jenkins? Ki a hunyó?
evergreen
Murray-n annyira látszik, hogy fosik a kontakttól/sérüléstől, hogy az nevetséges. Felad futásokat amikben van 3-4 yard csak nehogy keményen kelljen ütközni.

Maxwellről hamar kiderült, hogy meztelen a király. Bár a mozgása elárulja, hogy bizonyos tackle neki már-már méltóságán aluli mégsem a teljesítményével van a legnagyobb bajom, hanem azzal, hogy mennyit kap ezért.

De amúgy egyetértek veled, mint úgy szinte mindig 😊
picksix
Ez amúgy tök jogos, jobban is tetszik eddig Mathews játéka (írtam is meccs után), és Maxwell sem éri meg azt a pénzt amit kapott, de láttuk a Skins ellen, hogy mennyit gyengül a sec Maxi játéka nélkül, viszont ezek a dolgok szerintem nem hozhatóak kapcsolatba a zsoldos élet hátrányaival. Főleg utóbbinál nem. Küzd ő amennyire tud, de egyszerűen ennyi van benne egyelőre, persze a fejlődés lehetőségét még fenntartom, hozott is most egy egész jó meccset.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
- A szabadügynök piacról hozott emberek közül, ki az, akin azt látod, hogy a "pénzéhessége" miatt nem teszi magát oda a pályán, vagy rossz a mentalitása? Thurmond? Murray? Maxwell? Mathews? Sproles? Jenkins? Ki a hunyó?
evergreen
Murray-n annyira látszik, hogy fosik a kontakttól/sérüléstől, hogy az nevetséges. Felad futásokat amikben van 3-4 yard csak nehogy keményen kelljen ütközni.

Maxwellről hamar kiderült, hogy meztelen a király. Bár a mozgása elárulja, hogy bizonyos tackle neki már-már méltóságán aluli mégsem a teljesítményével van a legnagyobb bajom, hanem azzal, hogy mennyit kap ezért.

De amúgy egyetértek veled, mint úgy szinte mindig 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
hol marad a Kelly nem ért semmihez ,draftolni sem tud stb duma?
Janek
remélem már kész vagy a kelly szoborral.

hadd ne essek hasra hogy a lehető legkönnyebb sorsolás tán 2-3-al állunk...
persze örülök hoy nyertünk, és én lennék a legboldogabb ha POba jutnánk!
eaglesmcnabb
Szerintem senki nem írta, hogy szobrot kell neki állítani. Hasra sem kell esni, mert tényleg ez a minimum, hogy a gyengébb csapatokat verjük. @Janek szerintem arra gondolt, hogy itt már 4 meccs után jött mindenki az apokalipszis hangulattal, meg hogy ott kint nem értenek hozzá, miközben tudjuk, hogy milyen átalakításon ment keresztül a csapat. Bradforddal kapcsolatban is gondolom azt várta a többség, hogy majd Madden módba kapcsol azok után, hogy 1 éve és 10 hónapja nem lépett pályára alapszakasz meccsen. Bár így működne. Én továbbra is a türelem és a bizalom híve vagyok, és úgy gondolom ráérek majd levonni a következtetéseket, amikor már matematikailag is elérhetetlen a rájátszás, de addig próbálok örülni minden pozitív felvillanásnak, ami a játékosoktól jön, mert ezekből azért lehetett látni jó párat az eddig lejátszott 5 meccs alatt. Megértem azokat is, akiknek csak a győzelem számít, én is néznék már egy domináns Eagles-t, ami szétdarálja a mezőnyt, de lássuk be, hogy jelen körülmények között azért ez eléggé pipe dream kategória.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2015/10/12/9509697/eagles-richard-gordon-tight-end-free-agent-work-out-visit-philadelphia

Àllítólag jól blokkol.. vajh james casey szerepkörre keresünk embert, kvázi FB-nek?!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Félreértitek ezt szerintem.

Én azt írtam,ilyen vagy olyan formában,hogy itt mi ,hogyan tehetünk olyan kijelentéseket 2-3 meccs után,hogy hülye,szemét ostoba?
Leírták többen,hogy milyen rossz a csapat,talán elfelejtették a Reid féle 4-12-t?
Amikor mindenkit pokolra kívánt a fórum,most meg már nosztalgiával emlegetik őket?
A stílusa kinek milyen az engem nem zavar ha van mögötte tartalom,és észérvek,logikusan tud véleményt formálni.

Nincs szobra nem is lesz még ha 5 SB-t nyer zsínórban akkor sem,csak tudom magamról,hogy Kelly sokszor többet tud a fociról mint itt bárki,ő lát bele ki milyen az edzésen és azok után.

Puffogtatni lehet itt a maszlagot,hogy mindenki zsoldos stb.,de nekem Ryans egy igazi hajtós ember,Cox egy szörny aki bármeddig képes harcolni a csapatért,stb.

Az Oline,lett a mostani játék alapja ennek az egységnek össze kell hangolódni és erre kevés volt a TC és az utána lévő idő.
Van ilyen,hogy másképp alakul,az ügyes ember ilyenkor sem esik kétségbe hanem új tervet készít,próbálkozik....

Nevek nélkül az a legrosszabb mikor az edzők mindenféle terv nélkül bámulják a szenvedő csapatot...


Könnyű sorsolás?
Szezon előtt is ezt gondoltad?
Talán ez is Kelly hibája,hogy a Saints olyan amilyen?
Atl is gyenge volt meg a Dallas is....ugyan már.

Ne nézz meccset ha nem akarsz,csak úgy nehéz megítélni egy edző munkáját....



szvsz