Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
Hogy alakul a Bradford trade?
Janek
Ha több mint 8 meccsen játszik akkor nem kapunk semmit. ha kevesebb mint 8 meccsen akkor 4. kört.
Shawn84
Tehát a trade 2016-os részeit nézve ti küldtök egy 2. körös picket a Ramsnek és feltételezve h Bradford több mint 8 meccsen játszik hozzátok megy egy 4. kör?
Beki
szövegértelmezés egyes

Az Eagles átküldte már Foles-t, egy 2015-ös negyedik (OT Andrew Donnal lett belőle) és egy 2016-os második körös draftjogot a Rams-nek, cserébe megkapta Bradfordot és egy 2015-ös ötödik körös cetlit (melyet felhasznált a Philly a Rowe-ért való felcserében).

Bradford nem sérült le a szezon előtt, így a 2016-os harmadik kör lehetősége már úszott, és ha valami csoda folytán féltávig nem kerül ki a kezdőből, akkor negyedik kör se lesz belőle, hanem simán csak lehet örülni, hogy itt van és játszik.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Hogy alakul a Bradford trade?
Janek
Ha több mint 8 meccsen játszik akkor nem kapunk semmit. ha kevesebb mint 8 meccsen akkor 4. kört.
Shawn84
Tehát a trade 2016-os részeit nézve ti küldtök egy 2. körös picket a Ramsnek és feltételezve h Bradford több mint 8 meccsen játszik hozzátok megy egy 4. kör?
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Hogy alakul a Bradford trade?
Janek
Ha több mint 8 meccsen játszik akkor nem kapunk semmit. ha kevesebb mint 8 meccsen akkor 4. kört.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
 philly.blog.hu/2015/09/26/tippjatek_967

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Hogy alakul a Bradford trade?

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
evergreen
köszönöm, nagyon jó olvasnivaló volt ez és gondolom nem is 2 perc alatt lett meg (:
karmïgran
Szívesen, örülök neki. Egyébként tényleg nem, de azért annyira vészes sem volt. Egy kis hallás utáni gyakorlat sosem árt. 😊

Időközben biztossá vált, hogy megkapjuk a Cardinalstól a 7. körös picket Barkley-ért. A feltétel az volt, hogy 6 meccs erejéig legyen rosteren. Jelenleg így néznek ki a jövő évi választásaink:

1, 3, 3 (Lions-tól 2015 4. körért), 4, 5, 5 (Steelers-től Boykinért, ebből valószínűleg már nem lesz 4. körös, mert ahhoz a snapek 60%-án pályán kéne lennie), 6, 7, 7 (Cardinals-tól Barkley-ért)


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az ilyesmik miatt nem haragszunk ha háromszor ilyen hosszú is. 😀
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
evergreen
köszönöm, nagyon jó olvasnivaló volt ez és gondolom nem is 2 perc alatt lett meg (:
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ha már úgyis téma volt mostanában Chip Kelly személye:
Jay Glazer, a FOX NFL bennfentese igyekszik eloszlatni a tévhiteket Kelly személyével kapcsolatban

"Félreértik az emberek, ő csak egy átlagos new hampshire-i fickó aki Coronas-t iszik. Halál komolyan mondom. Ő nem az a fölényeskedő, játékosokat elnyomó alak, akinek gondolják legtöbben. Tisztelettel bánik velük. Szerintem érti a dolgát, és illik az NFL-be. Rendszerének alapja a sebesség, ami felülkerekedik a tehetségeden, ha kimerült vagy."

Jordan Hicks a Jim Rome Show-ban

Ha regisztrációt kérne az oldal, vagy esetleg nem értené valaki:

- Jordan, eleinte az volt az elvárás, hogy újoncként a speciális egységre fókuszálj, de két kezdő LB kiesésével központi szereped lett a védelemben. Ennek fényében milyen volt számodra az elmúlt egy hónap? Gondoltad volna, hogy ilyen irányt vesznek az események?

- Valóban, a speciális egység volt az elsődleges, de a futballban bármikor közbejöhetnek sérülések és én így is készültem fel. Gyorsan eltelt ez az egy hónap, jó móka volt, sok mindent tanultam.

- Azt mondják, hogy rendkívül nyugodt ember vagy, aki fel lesz készülve amikor eljön a pillanat, és, hogy egyáltalán nem egy újonc benyomását kelted. Aztán jött a második hét, és hirtelen a mélyvízben találtad magad a Dallas ellen. Hogy élted meg ezt a helyzetet?

- Nem igazán volt időm gondolkozni. Amikor ilyen szituációba kerülsz egyszerűen csak bemész a pályára és teszed a dolgod. Az azt követő Jets elleni meccs miatt sokkal jobban izgultam.

- Azért izgultál jobban, mert eleve kezdőként számítottak rád?


- Igen, abszolút. Ez volt az első igazi bevetésem, és fiatal srácként próbáltam bizonyítani. Ilyenkor azt akarod, hogy a többiek képesek legyenek bízni bízni benned, de ez az izgalom azonnal elszáll amint elkezdődik a meccs.

- Hét szerelést vittél véghez a Dallas meccsen, egy fumble-t is kiharcoltál, és Tony Romo-t is földre vitted egyszer, ami során eltört a kulcscsontja. Nyilván nem akartál sérülést okozni, de ez volt karriered első sack-je. Hogy írnád le a szituációt? Mire emlékszel belőle?

- Igen, sajnálatos, hogy megsérült. Egy hagyományos firezone blitz volt, középen törtem ki, és amint a labda földre került az volt a célom, hogy ne tudja felszedni Romo, aztán Fletch-nek sikerült megszereznie. Nyilván nagy pillanat volt ez nekem, de ahogy már mondtam, sajnálom, hogy megsérült.

- Chip Kelly azt mondta rólad a Jets meccs után, hogy nyugodt vagy és semmi sem túl nagy falat számodra. Kint a pályán is érzed ezt a nyugalmat, és ha igen, honnan jön?

- Nagyon is. Őszintén szólva a meccsekre való felkészülések hektikusabbak már nem is lehetnének, és amikor kifutsz a meccsekre, minden lassabbnak tűnik. Van egy csoportnyi veterán, akik értik a játékot és segítenek nekem felkészülni. Sok összetevőből áll ez.

- DeMeco Ryans az egyik ilyen veterán? Ha igen, milyen vele játszani és tőle tanulni?

- Óriási szerepe van abban, ami velem történik az elmúlt hónapban. Ő az akire támaszkodhatok. Amikor NFL játékos lettem, mindenki azt mondta, hogy szükségem van egy mentorra, egy veteránra, akivel filmezhetek, akitől edzések alatt kérdezhetek, meccs közben apró eligazításokat kaphatok, és ő ez a személy nekem.

- Chip Kelly-t úgy ismerik az emberek mint egyfajta őrült zsenit, egy varázslót. Milyen érzés az ő irányítása alatt játszani? Tényleg annyira különbözik az előző edzőidtől?

- Igen, más itt játszani. Mindennek klappolnia kell, ha meg akarsz felelni. Nem számít ki vagy, egy puzzle-ként tekint a csapatra és illened kell a képbe. Klassz látni, ahogy hozzááll a különböző helyzetekhez, igazán tisztelem őt.

- Cincinnati-ből kikerülve a Texasi Egyetemet választottad, mégpedig elmondásod szerint részben Brown edző meggyőző képessége miatt. Milyen volt számodra a toborzási procedúra? Miért volt olyan meggyőző számodra Mack Brown?

- Utáltam az egész toborzási folyamatot, egyáltalán nem élveztem, de Brown edző pontosan tudja, mit kell mondani, és egyszerűen csak hiszel neki. Nagyszerű edző volt számomra, sokat tanultam tőle, mindig gondoskodott rólunk, rendkívül tisztelem őt is.

- Azt gondolná az ember, hogy egy 17 éves gyerek élvezi a toborzást. Sokat dicsérnek, ezt meg azt kell csinálni. Mégis mi az, amiért te nem szeretted?


- Mert a jó oldalát mutatják meg a dolgoknak, mindent amit látni akarsz, de ezekből nem lesz fogalmad arról, hogy mi vár rád, amikor tényleg ott vagy. Jobb szeretem az őszinteséget, én ilyen vagyok, ilyen a stílusom, ebben hiszek.

- 2013 elején Achilles-ín szakadást szenvedtél, és ez egy olyan sérülés amely könnyen alááshatja az NFL álmokat. Most mégis itt vagy, három lejátszott meccsel, és senkinek fogalma sem lehet, hogy mit is jelent ez számodra.

- Ez óriási dolog. Ami még durvább, hogy előtte lévő évben szintén volt egy szezon végét jelentő sérülésem a harmadik meccsen az Ole Miss ellen, szóval egymás után 2 évet hagytam ki. Ezek azok az idők, amikor rájössz, mennyire törékenyek a dolgok, milyen könnyen eleshetsz tőlük. Őszintén szólva ez az egész felkészített engem az NFL nyújtotta mozgalmas életstílushoz. Megadta azt a fajta gondolkodásmódot, mely elengedhetetlen a hányattatások átvészeléséhez. Visszagondolva ez egyrészt egy lejtmenet volt nekem, de ugyanakkor fel is épített.

| Bocs, ha esetleg túl hosszú lett. |


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
E:60 Connor Barwin
 www.youtube.com/watch?v=P5077JA6_yc&feature=youtu.be


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/Eagles/status/655101323902394368
Nagyon remélem, hogy Mathews-nál ez semmi komoly. Szükségünk lenne a lendületére meg az agresszivitására hétfőn, pláne ha vesszük azt, hogy a fal teljesítménye finoman szólva sem kiegyensúlyozott. Agholor meg így esélyes, hogy nem játszik. Nem örülök, de ha választanom kéne, inkább ő essen ki, mint RM.

Jött is közben a megerősítés:
 twitter.com/howardeskin/status/655107102558527488

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/EaglesFanTalk/status/655052299895635968
 twitter.com/Anthony_DiBona/status/654650488864903168
Olvasnivalók: #1 #2

Bennie Logan-t és Nolan Carroll-t is érdemes még megemlíteni, szerintem ők ketten jelenleg a legalulértékeltebb játékosaink, Cox viszont most végre megkaphatja a megérdemelt figyelmet.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon kéne hogy az ST is újra villantson. Eddig nagyon korrekt de ha a tavalyi extrát tudnák hozni (amit nagyon nehéz évről évre) az sokat segítene még. Mondjuk az isha normális kickert tunánk már végre alkalmazni... Naná hogy tavaly találunk valakit s az is idénre megsérül...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Nincs sima liba idén eddig ez sem az lesz

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nincs más választása a csapatnak, ha akarnak még idén valami komolyabb eredményt felmutatni. Megkockáztatom, hogy a hétfői meccsen eldől, merre tovább a szezonban. Vereség esetén 2-4, csoporton belül meg 0-3. Innen azért rengeteg tőlünk független dolognak össze kellene jönni, hogy meglegyen a PO. Viszont ha nyerünk, lélektanilag óriási plusz, ráadásul átvesszük az irányítást és könnyedén előfordulhat, hogy zsinórban behúzunk 6 meccset, ha nem lesznek komolyabb sérülések. Igazság szerint én ezt is várnám el jelen állás és az erőviszonyok szerint. A Giants tele van sérültekkel kulcsposztokon, a Dallas ellen meg lesz időnk készülni bőven: NYG, @CAR, BYE, @DAL, MIA, TB, @DET

Egyedül a Panthers lehet kakukktojás, őket nem láttam még idén játszani, a mérleg (4-0) alapján veszélyesek lehetnek, de a győzelmeket a JAX, HOU, NO, TB négyes ellen szerezték, szóval csalóka lehet, de majd most kiderül, hogy a Seahawks ellen mit tudnak kezdeni, bár ők sem valami acélosak idén.

Amennyiben szállítjuk hétfőn a W-t, az azt jelenti, hogy nem csak fellángolás volt a Saints elleni produkció, ellenben vereség esetén nagyon csalódott leszek, mert az könnyedén egy sikertelenebb évet vetíthet előre. Kár, hogy nem fogom tudni élőben követni a meccset.

AZ ERŐ LEGALÁBB VELÜNK LESZ! 😀
evergreen
Bár még a teljes csapattal is komoly kihívás nekünk az Eagles mostanában azért
bosszantó (legalábbis nekünk ) hogy ennyien kidőltek tőlünk egy ilyen fontos meccsre
ahol tényleg eléggé padlóra lehetne küldeni az Eaglest (és Kellyt) !Így ennek jelentősen csökkent az esélye!
Úgy néz ki azért legalább pass rush oldalon lesz komolyabb visszatérőnk Ayers személyében ami
nagyon kell mert ha Bradfordot nem tudjuk hibára kényszeríteni és nyomás alatt tartani , akkor ez a meccs sima liba nektek...
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/12145337_1090279107679116_1741377509_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=ynbhypkS8JQQ7kNvgG6RbXS&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBCuPqri7RG9k0z1LhaD2igW4TD5Cp-31ex2S5LH0Cc9g&oe=664FEDCF
NFL on Instagram: "Happy Birthday to @philadelphiaeagles LB Connor Barwin!"
62K likes, 485 comments - nfl on October 15, 2015: "Happy Birthday to @philadelphiaeagles LB Connor Barwin!".

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
szerintem nyerünk hétfőn (:
karmïgran
Nincs más választása a csapatnak, ha akarnak még idén valami komolyabb eredményt felmutatni. Megkockáztatom, hogy a hétfői meccsen eldől, merre tovább a szezonban. Vereség esetén 2-4, csoporton belül meg 0-3. Innen azért rengeteg tőlünk független dolognak össze kellene jönni, hogy meglegyen a PO. Viszont ha nyerünk, lélektanilag óriási plusz, ráadásul átvesszük az irányítást és könnyedén előfordulhat, hogy zsinórban behúzunk 6 meccset, ha nem lesznek komolyabb sérülések. Igazság szerint én ezt is várnám el jelen állás és az erőviszonyok szerint. A Giants tele van sérültekkel kulcsposztokon, a Dallas ellen meg lesz időnk készülni bőven: NYG, @CAR, BYE, @DAL, MIA, TB, @DET

Egyedül a Panthers lehet kakukktojás, őket nem láttam még idén játszani, a mérleg (4-0) alapján veszélyesek lehetnek, de a győzelmeket a JAX, HOU, NO, TB négyes ellen szerezték, szóval csalóka lehet, de majd most kiderül, hogy a Seahawks ellen mit tudnak kezdeni, bár ők sem valami acélosak idén.

Amennyiben szállítjuk hétfőn a W-t, az azt jelenti, hogy nem csak fellángolás volt a Saints elleni produkció, ellenben vereség esetén nagyon csalódott leszek, mert az könnyedén egy sikertelenebb évet vetíthet előre. Kár, hogy nem fogom tudni élőben követni a meccset.

AZ ERŐ LEGALÁBB VELÜNK LESZ! 😀

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
[Eli] Manning hasn't thrown a single touchdown pass in Philadelphia since 2012

ez elég érdekes volt számomra.. szerintem nyerünk hétfőn (:
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Davis elmagyarázza mi volt a baj eddig Maxival
Kibővített szerepkört szánt Maxwellnek alapjáraton, de látva, hogy ez nem működik kapásból, limitálta a feladatait, hogy megszokhassa a védelmet. Időbe telik, míg az edző kiismeri a játékost, és a játékos a rendszert. Maxwell azt mondja, hogy nem ismeri még a védelmet ahogy kellene, nem ismeri még mindenki pozícióját és olyan ez neki, mintha safety játékot kérnének tőle, az se menne első nekifutásra. Davis hozzáteszi még, hogy jelenleg is tanulják Maxwell játékát és próbálják a lehető legmegfelelőbb szerepkört rászabni, ami úgy néz ki jól megy, mivel hétről hétre jobban teljesít.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Unga max erős, szegeny Beason meg talan nem is jatszik de ez nem 100%

több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Vajon kikre gondolt Shurmurr mint erős es jo lb a giants-nél?
Janek
UNGAA UNGAA UNGAA! Ja meg Beason.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Vajon kikre gondolt Shurmurr mint erős es jo lb a giants-nél?

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/LesBowen/status/654355514969747457


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Davis:

- A 3rd down védekezésünk szörnyű volt az utolsó két meccsen, ezért edzésen kiemelt szerepe lesz az ilyen szituknak a héten
- Arra számít, hogy minden WR bevethető lesz a Giants-nél
- Eli-t nehéz sackelni, ha a közelébe kerülnek, eldobja a labdát. Csak 4-szer vitték idén földre.
- A séma nagyban segíti Thurmond playmaker képességeit
- Kendricks nem fog ma edzeni
- Logan ugyanolyan domináns meccset hozott mint Cox, csak sack-ek nélkül
- Maxwell egyre jobban érzi magát a rendszerben, fokozatosan javul a játéka

Shurmur:

- Tanner Hawkinson némi rugalmasságot fog nyújtani tackle és guard pozícióban. Bevetik majd és próbálják fejleszteni.
- Nincs hír Agholorról
- Bradford a legjobb meccsét hozta eddig, és noha nem sokat játszott az elmúlt két évben, hétről hétre jobban teljesít
- Murray-nak mindegy, hogy center alól vagy shotgunból fut, "vannak zsákolók akik 3 pontosban is jók"
- A Giants jól állítja meg a futást, erős linebackereik vannak

Mivel hétfőn meccselünk, ezért ma csak könnyű edzés volt:

Nem edzett: Agholor, Kendricks, Alonso, Bair
A Giants-nél OBJ játéka kérdéses, míg Cruz valószínű, hogy nem játszik hétfőn.
 twitter.com/EaglesFanTalk/status/654339372418904064

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
fasza, én meg úgy ülök le meccset nézni, hogy "FUSSÁMÁ BAZDMEG". Nem nézem azt hogy 2 yardal hátrábbról jobban lát-e a futó : D