Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ja hát ekkora hatalom nyilván nem kellett volna szerintem. De a fal egy másiki probléma, évek óta le van szarva. Mindenki tudta, hogy kifognak öregedni, mégsem lett téve ellene semmi. Max a csoda várása. Mint tavaly kicker poszton. Utolsókig húzták a szart mire Heneryt kibaszták azt hoztak helyette valakit aki épp bevállt. Az is egy csodavárás volt épp bejött. Idén ez a falban eddig nem jött be.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Persze, hogy beleköt mindenbe a szurkolókon kívül az #NFLmaffia összes tagja a médiától a volt edzőkig, hiszen Kelly az állóvízbe nyúlt bele, a legtöbb profi edzőnek az elsődleges feladata a saját LinkedIn profil menedzselése, hogy a huszadik kirúgás után is kapjon minimum egy asszisztensi állást huszonegyedik alkalommal is az NFL-ben, Chip meg maximum visszamegy az NCAA-be, aztán lehet majd örömittas Taco keddeket tartani (bár más esetben meg mintha épp ez lett volna a "nem profiként kezeli a játékosokat" féle nyavajgás tárgya).

Amit tényleg hibának tartok én is, hogy Kelly túl hamar akart Bill Belichick ligájában versenyezni, az arrogancia pedig csak addig tolerálható, amíg az sikerrel párosul, az első megingásnál ezért még nagyobb hévvel jön az ellentámadás (ahogy az Harbaugh-val is történt a Frisco-nál)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ki gondolja azt továbbra is, hogy Gamble és Roseman "eltávolítása" Kelly teljes hatalom átvétele jó döntés volt?
Mert én tartom amit akkor mondtam, hogy szerintem nagyon nagy hiba egy NFL tapasztalatlan ember kezébe ekkora hatalmat adni. Most lehet nem lenne akkora szarban az OL sem, mert lenne minőségi kezdő (Mathis) és még tán rendes csere is.
Shawn84
egy csúcsformában levő Tra Thomas is elférne a keretben, ha pusztán elméleti síkon gondolkodunk, és minden minket zavaró tényezőt kizárunk (Mathis esetében hogy mennyi pénzt is kért, mennyire nem volt meg az iránta való várt érdeklődés, hogyan játszik most, stb.)
baggio
Az hogy hogy játszik most az teljesen mindegy. Másik csapatban van, itt meg volt a helye. Az hogy mennyi pénzt is kért? Mindegy az is. Előbb - utóbb vissza kellett volna térjen. Az biztos, hogy Kelly nagyon másként számolta a dolgokat, és nagyot tévedett. Most meg szembe nézhet azzal, hogy Phillyben Most Wanted Eenemy-ként emlegetik. Egyre kevésbé tűrik el az arroganciáját, a nyilatkozatait. Ebben a városban ezt nem lehet eredmények nélkül. a Taco keddeket követelik vissza, a sciense dolgait szarozzák. Ha a következő 3 meccset nem nyeri meg, mégpedig magabiztos játékkal, akkor neki nem sok maradása lesz.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Ki gondolja azt továbbra is, hogy Gamble és Roseman "eltávolítása" Kelly teljes hatalom átvétele jó döntés volt?
Mert én tartom amit akkor mondtam, hogy szerintem nagyon nagy hiba egy NFL tapasztalatlan ember kezébe ekkora hatalmat adni. Most lehet nem lenne akkora szarban az OL sem, mert lenne minőségi kezdő (Mathis) és még tán rendes csere is.
Shawn84
egy csúcsformában levő Tra Thomas is elférne a keretben, ha pusztán elméleti síkon gondolkodunk, és minden minket zavaró tényezőt kizárunk (Mathis esetében hogy mennyi pénzt is kért, mennyire nem volt meg az iránta való várt érdeklődés, hogyan játszik most, stb.)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ki gondolja azt továbbra is, hogy Gamble és Roseman "eltávolítása" Kelly teljes hatalom átvétele jó döntés volt?
Mert én tartom amit akkor mondtam, hogy szerintem nagyon nagy hiba egy NFL tapasztalatlan ember kezébe ekkora hatalmat adni. Most lehet nem lenne akkora szarban az OL sem, mert lenne minőségi kezdő (Mathis) és még tán rendes csere is.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
az a sec azért nem állt szar nevekből.
ano92
az hagyján de játszani is tudtak 😛 nevekben mindig is jók voltunk 😀


Egyébként Gameday, ma megindulunk felfelé érzem 😀
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
az a sec azért nem állt szar nevekből.

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Mikor nyertünk utoljára a Saints ellen ? ( közben megnéztem...nem mostanában volt : / )
Azért vannak szép emlékek, ha nem is sok :
 i.imgur.com/CHqBIuq.gif
Greengo
ááááh, a sheldon-lito duó... : O

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 bleacherreport.com/articles/2573889-5-nfl-rookies-already-failing-high-expectations?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

"The Eagles eventually lost the contest to the New Orleans Saints, but the rookie didn't hang his head."

Ha nyer a Saints , akkor lehet elkezdtek hinni az összeesküvés elméletekben. A szabadkőművesek úgy néz ki már lezsírozták a meccset.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Végülis egy kissé fontos "nem" szó maradt csak le, de oké


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ha volt már akkor elnézést..
"Természetesen beindult a spekuláció Chip Kelly visszatéréséről az egyetemi bajnokságba, miután a USC szezonja nem úgy alakul az idén, ahogy azt remélték. A Los Angeles-i egyetemi csapat már Steve Sarkisian kinevezése előtt is szerette volna megszerezni Kellyt, kár, hogy pont a napokban jelentette az Eagles-edző, hogy vissza akar térni az egyetemi bajnokságba." - 120 yard -

Szerkesztette: Coolearie

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mikor nyertünk utoljára a Saints ellen ? ( közben megnéztem...nem mostanában volt : / )
Azért vannak szép emlékek, ha nem is sok :
 i.imgur.com/CHqBIuq.gif
Greengo
 www.footballdb.com/games/boxscore.html?gid=2007122308 Ez részletesen is megmondja
több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Mikor nyertünk utoljára a Saints ellen ? ( közben megnéztem...nem mostanában volt : / )
Greengo
Holnap éjfél előtt válaszolnék a kérdésedre...
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Mikor nyertünk utoljára a Saints ellen ? ( közben megnéztem...nem mostanában volt : / )
Azért vannak szép emlékek, ha nem is sok :
 i.imgur.com/CHqBIuq.gif

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
 philly.blog.hu/2015/09/26/tippjatek_967
Nincs kedve valakinek írogatni philly blogra? Ahogy nézem teljesen behalt az oldal, a tippjátékon kívül semmi tartalom... Kicsit szégyellem megmondom őszintén, de sajna hétköznap kb. semmi időm nincs, a hétvégét meg inkább mással töltöm.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
NFL Films Connor Barwin ! Láttátok? Nekem tetszett !
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Pozitív előjelek vasárnapra:

- a Saints 123.3 futott yardot enged meccsenként
- az ellenfél irányítóinak ratingje átlagban 116.3 a Saints D# ellen, amivel utolsók az NFL-ben
- az Eagles-nél ez a szám csak 84.4
- holtversenyben 4. helyen vagyunk a szerzett labdákat illetően (9)
 twitter.com/EaglesFanTalk/status/651883594231615488
 twitter.com/EaglesFanTalk/status/652220201707044864

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Peters és Maxwell ismét edzett, mindketten azt nyilatkozták, hogy játszani fognak hétvégén.
Zsinórban második nap végzett teljes edzésmunkát Thornton és Hart, így nagy eséllyel ismét pályára léphetnek majd. Az Alonso, Kendricks, Bair trió viszont nem edzett, minden bizonnyal őket nem látjuk pályán vasárnap. Kiko azt nyilatkozta a sérüléséről, hogy nem esett baja az elülső keresztszalagnak a térdében, csak egy kis "tisztogatáson" kellett részt vennie, de nincs kitűzött időpont a visszatérésére, reméli minél hamarabb.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Két kontárról is szeretném lerántani a lepedőt: Brian Billick, Jimmy Kempski
...
gyeek
Most az adott esetről alkottál véleményt, vagy általában? Én kedvelem Kempski stílusát, szerintem kell egy ilyen újságíró - aki inkább szurkoló, mint hiteles forrás. Kimond dolgokat, amit mástól nem igazán hallani, ráadásul a saját csapatával sem bánik kesztyűs kézzel. Néha egyébként bele is találnak az idétlen statisztikai eszmefuttatásai, meg a zsurnaliszta-megérzései. Az meg, hogy főleg a Boys gyalázással szerez nevet magának egyszerűen nem igaz - mindig a csoporton belüli legnagyobb ellenfelet oltja... (:
Egy szó, mint száz: megosztó személyiség, akit utálni könnyebb. Nekem meg nem tisztem védeni.
Az, hogy Billick mire fel mond(ott) ilyeneket, valóban vitatható, de azért néhány apróságot érdemes megjegyezni. Kelly Sanchize-ból csinált franchise completion rekordert, jött egy Murray, valamennyire (már látjuk mennyire) sikerült a secondaryt megerősíteni. Ráadásul a csoportellenfelek sem erősödtek az egekig. Bevallom, számomra is több sikerrel kecsegtetett a szezon, mint amit most látok - tehát lehet, hogy én is hasonlóan láttam volna, mint Billick. Most meg már máshogy látja. Én is.
skizofita
Ha nem hiteles forrás, akkor az illető nem újságíró, hanem kontár. Ez lenne az ötlet, sajnos manapság ennek a betartatása másodlagos tényező. Donald Trump is rohadt menő bizonyos körökben most, mert kimond olyan dolgokat amiket mások nem, de ha vége a viccnek akkor az ember láthatja, hogy csak egy bohóc. Ahogy Kempski is látványosan esne pofára ha valaha is lenne bármi aktuális köze az Eagles dolgaihoz. Ha értene hozzá csinálná, mivel nem érti csak löki a rizsát. BGN-t Cowboys forrásokon kívül viszonylag gyakran olvasok, mert az megbízhatóbb mint bármi hasonló homer firkászok agymenése, pedig ők ezt szurkolóként hobbiből teszik (lehet pont ezért jobb).

Azon meg hogy nektek milyen elvárásaitok voltak, nem csodálkozok: egy szurkoló szereti rózsaszín szűrőn keresztül nézni a dolgokat. Ez a szűrő most Kelly zsenialitása volt, amit nem tudom ki talált ki, de nem Chip volt... Emögött a tények azok voltak, hogy 3. évében fejszével faragott egy új rostert, mert elégedetlen volt a 10-6os eredmény mögött rejlő emberanyag mentalitásával és képességeivel. Azon ment a vita ha jól emlékszem, hogy az edzők általában a játékos állomány köré próbálják építeni a rendszerűket, ellenben Kelly a rendszerbe akarja beilleszteni a játékosokat. Ez viszont a profi liga, míg egy fejlődésben lévő egyetemi játékos azt csinál és úgy ahogy az edzp diktálja, addig itt a játékosok már kifejlődött versenylovak, kész termékek és az edző zsenialitása a képességeinek a hasznosítása lenne, nem fordítva. Kicsit csodálkoztam, hogy alig említettétek itt meg ezeket a dolgokat, persze megértem, hogy az ember nem szívesen temeti a szezont amikor még el se kezdődött. A fentebbi tényeket (roster) és a hozzájuk kapcsolható következtetéseket Billick is simán láthatta volna, de inkább felült a BW-re... akkor. Most meg mindenféle pardon nélkül osztja az észt, hogy mi a gond Philadelphiában. Bradfordot az év visszatérőjének kiáltotta ki egy bő hónapja, most vasárnap már olyat tvítelt, hogy úgy néz ki a pályán mint egy punter. Mi ez már...?

De nem akarom senkinek bemagyarázni a fejébe mi jó, mi nem. Csak megmutattam ezt és mindenki levonja a maga következtetését.
gyeek
Kempski hozta le 2 éve először a DeSean Jackson elküldéséről szóló híreket. De jóval a nagy csatornák előtt. Elég bennfentes ember, már többször bizonyította. Én azt mondom az egyik legjobb eagles beatwrigter. Pénzt kap érte ezt csinálja éjjel nappal, nem hülye ember. Nézz utána jobban pár évre visszamenőleg is. De amúgy ha valamivel nem értesz egyet amit ír, vagy épp mások írnak az nem jelenti hogy ő hülye. max más állásponton van és kész. Nem igazán értem miért kell valakit kontárnak kijelenteni ha olyat ír amivel nem értünk egyet. nem kell olvasni és ennyi. BGN-ék meg ja hobbiként indultak, most meg Brandon Lee Gowton épp főállású eagles újságíró, a többiek meg a The Fanatic rádióban nyomják heti 2 órában pénzért a rizsát vasárnaponként. Én is akarok ilyen hobbit.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Peters nem edzett. Egyelőre így néz ki a vasárnapi fa(e)lállás:

Left tackle: Lane Johnson
Left guard: Allen Barbre
Center: Jason Kelce
Right guard: Matt Tobin
Right tackle: Dennis Kelly
Greengo
Atyaég,csak Tobint ne!
GReaZE
Akkor kit?
Kelly RT az a nehezebb

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Peters nem edzett. Egyelőre így néz ki a vasárnapi fa(e)lállás:

Left tackle: Lane Johnson
Left guard: Allen Barbre
Center: Jason Kelce
Right guard: Matt Tobin
Right tackle: Dennis Kelly
Greengo
Atyaég,csak Tobint ne!

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Két kontárról is szeretném lerántani a lepedőt: Brian Billick, Jimmy Kempski
...
gyeek
Most az adott esetről alkottál véleményt, vagy általában? Én kedvelem Kempski stílusát, szerintem kell egy ilyen újságíró - aki inkább szurkoló, mint hiteles forrás. Kimond dolgokat, amit mástól nem igazán hallani, ráadásul a saját csapatával sem bánik kesztyűs kézzel. Néha egyébként bele is találnak az idétlen statisztikai eszmefuttatásai, meg a zsurnaliszta-megérzései. Az meg, hogy főleg a Boys gyalázással szerez nevet magának egyszerűen nem igaz - mindig a csoporton belüli legnagyobb ellenfelet oltja... (:
Egy szó, mint száz: megosztó személyiség, akit utálni könnyebb. Nekem meg nem tisztem védeni.
Az, hogy Billick mire fel mond(ott) ilyeneket, valóban vitatható, de azért néhány apróságot érdemes megjegyezni. Kelly Sanchize-ból csinált franchise completion rekordert, jött egy Murray, valamennyire (már látjuk mennyire) sikerült a secondaryt megerősíteni. Ráadásul a csoportellenfelek sem erősödtek az egekig. Bevallom, számomra is több sikerrel kecsegtetett a szezon, mint amit most látok - tehát lehet, hogy én is hasonlóan láttam volna, mint Billick. Most meg már máshogy látja. Én is.
skizofita
Ha nem hiteles forrás, akkor az illető nem újságíró, hanem kontár. Ez lenne az ötlet, sajnos manapság ennek a betartatása másodlagos tényező. Donald Trump is rohadt menő bizonyos körökben most, mert kimond olyan dolgokat amiket mások nem, de ha vége a viccnek akkor az ember láthatja, hogy csak egy bohóc. Ahogy Kempski is látványosan esne pofára ha valaha is lenne bármi aktuális köze az Eagles dolgaihoz. Ha értene hozzá csinálná, mivel nem érti csak löki a rizsát. BGN-t Cowboys forrásokon kívül viszonylag gyakran olvasok, mert az megbízhatóbb mint bármi hasonló homer firkászok agymenése, pedig ők ezt szurkolóként hobbiből teszik (lehet pont ezért jobb).

Azon meg hogy nektek milyen elvárásaitok voltak, nem csodálkozok: egy szurkoló szereti rózsaszín szűrőn keresztül nézni a dolgokat. Ez a szűrő most Kelly zsenialitása volt, amit nem tudom ki talált ki, de nem Chip volt... Emögött a tények azok voltak, hogy 3. évében fejszével faragott egy új rostert, mert elégedetlen volt a 10-6os eredmény mögött rejlő emberanyag mentalitásával és képességeivel. Azon ment a vita ha jól emlékszem, hogy az edzők általában a játékos állomány köré próbálják építeni a rendszerűket, ellenben Kelly a rendszerbe akarja beilleszteni a játékosokat. Ez viszont a profi liga, míg egy fejlődésben lévő egyetemi játékos azt csinál és úgy ahogy az edzp diktálja, addig itt a játékosok már kifejlődött versenylovak, kész termékek és az edző zsenialitása a képességeinek a hasznosítása lenne, nem fordítva. Kicsit csodálkoztam, hogy alig említettétek itt meg ezeket a dolgokat, persze megértem, hogy az ember nem szívesen temeti a szezont amikor még el se kezdődött. A fentebbi tényeket (roster) és a hozzájuk kapcsolható következtetéseket Billick is simán láthatta volna, de inkább felült a BW-re... akkor. Most meg mindenféle pardon nélkül osztja az észt, hogy mi a gond Philadelphiában. Bradfordot az év visszatérőjének kiáltotta ki egy bő hónapja, most vasárnap már olyat tvítelt, hogy úgy néz ki a pályán mint egy punter. Mi ez már...?

De nem akarom senkinek bemagyarázni a fejébe mi jó, mi nem. Csak megmutattam ezt és mindenki levonja a maga következtetését.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Két kontárról is szeretném lerántani a lepedőt: Brian Billick, Jimmy Kempski
...
gyeek
Most az adott esetről alkottál véleményt, vagy általában? Én kedvelem Kempski stílusát, szerintem kell egy ilyen újságíró - aki inkább szurkoló, mint hiteles forrás. Kimond dolgokat, amit mástól nem igazán hallani, ráadásul a saját csapatával sem bánik kesztyűs kézzel. Néha egyébként bele is találnak az idétlen statisztikai eszmefuttatásai, meg a zsurnaliszta-megérzései. Az meg, hogy főleg a Boys gyalázással szerez nevet magának egyszerűen nem igaz - mindig a csoporton belüli legnagyobb ellenfelet oltja... (:
Egy szó, mint száz: megosztó személyiség, akit utálni könnyebb. Nekem meg nem tisztem védeni.
Az, hogy Billick mire fel mond(ott) ilyeneket, valóban vitatható, de azért néhány apróságot érdemes megjegyezni. Kelly Sanchize-ból csinált franchise completion rekordert, jött egy Murray, valamennyire (már látjuk mennyire) sikerült a secondaryt megerősíteni. Ráadásul a csoportellenfelek sem erősödtek az egekig. Bevallom, számomra is több sikerrel kecsegtetett a szezon, mint amit most látok - tehát lehet, hogy én is hasonlóan láttam volna, mint Billick. Most meg már máshogy látja. Én is.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
A cikkel kapcsolatban amikor láttam, hogy Billick írta, mondtam magamban jobb ha nem is értem fordító nélkül......... volt már szerencsém a hülyeségeihez.....
dande
Kempski írta, ő viszont Daniel Jeremiah podcastjéból vette a Billicktől való idézeteket és használta fel saját, ködös céljaira.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem baj Lanenek úgy is bele kell lassan tanulni a LT posztba, Peters utódjának is hoztuk kimondva-kimondatlanul.

A cikkel kapcsolatban amikor láttam, hogy Billick írta, mondtam magamban jobb ha nem is értem fordító nélkül......... volt már szerencsém a hülyeségeihez.....