Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Nem értem mi ez a negatív hangulat... 😊 Még 3x kikaphatunk és akkor még mindig nem vagyunk rosszabbak, mint a tavalyi vagy a tavaly előtti mérleg... Kérdés, hogy valóban a jó draft pozícióra hajtunk, és az egész világ csúnyán át van verve (nagy hülyeségnek tűnik, de én most már ezt is el tudom képzelni ezek után), vagy tényleg ennyire gyenge a csapat. Rúgókon már nem egy meccsünk, a play off vagy éppen az egész szezon ment el... Mindig TD kell és akkor nincs is szükségünk kickerre, max kick offnál 😊
Szerintem a csoportunkban amúgy mindenki negatív mérleggel fog állni az alapszakasz végén és szégyen szemre egy 7:9-es csapat fog bejutni a wc körbe, persze csak azért, hogy meglegyen a létszám a nfc-ből... Azért remélem mi leszünk azok, és addigra bomba formában lesz a csapat és akár sokra is vihetjük idén... Azért vagyok szomorú, mert ha esetleg decemberben véget ér számunkra a szezon, akkor ismét csalódottan kell újabb 9 hónapot várnunk a köv.szezonra. Nem szeretném, ha ez a 9 hónap 11 lenne, és már októberben elmenne a szezon :/
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
sajnálom a csapatot. Remélem Janek nem miattam hanyagolod eredménykövetőt. Bár én mondjuk nem szoktam szidni Kellyt meg a stábot, max a bírókat meg a nagyon "tehetségtelen" játékosokat.

Sajnálom ezt a szezont. 1-3. Innen nehéz lesz akármit is elérni. Főleg, hogy egy verhető Redskins volt ez ma. Mint mondták a fanok is, sérült secondary player. Stb.

Ja és Heneryt vissza.

több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Ennyi erővel csinálhatnánk történelmet, ... legyen nálunk az első női kicker!
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Utoljára néztem eredménykövetőt Eagles meccsen,szánalmas,hogy hová le tud ereszkedni jó pár ember.

A csapat fórumát is szerintem hanyagolhatom,egyre kevésbé okoz örömöt és főleg infot az amit itt tudok olvasni....

Kikaptunk az tény ,1-3 ami szintén tény.

Van rengeteg érthetetlen dolog a csapat játékában,de ez nekem nem indokolja azt,hogy percenként olvassam ,hogy Kelly és az egész stáb hülye és fogalmatlan,sem draftolni,sem tradelni nem tud,ugye edzeni meg pláne nem tud...
Janek
Mindenki csak mondja a saját baromságát .. Csodálkozom ,hogy ilyen mély rálátással ,hogyhogy az a "jó pár ember" nem az Nfl-ben edzősködik , elvileg elég jól fizetnek ott.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
De lehet szerintem, csak be kell jelenteni egyértelműen, hogy ők nem kapnak el.

több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.

Nem feltétlen értek vele egyet, de azért elgondolkodtató, hogy évről évre, meccsről meccsre rosszabbak vagyunk. Emlékszik még valaki a legelső meccsre, 2013-ban a Redskins ellen? Három támadófalemberes felállás, uptempo, quarterback friendly rendszer? Mi maradt ebből?
mustaine
Már nem is lehet úgy felállni elvileg.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan

Nem feltétlen értek vele egyet, de azért elgondolkodtató, hogy évről évre, meccsről meccsre rosszabbak vagyunk. Emlékszik még valaki a legelső meccsre, 2013-ban a Redskins ellen? Három támadófalemberes felállás, uptempo, quarterback friendly rendszer? Mi maradt ebből?

több mint 8 éve
dawe092 Philadelphia Eagles 140 — Vikings GM
Azért arra kíváncsi lennék, hogy mi alapján igazoltuk le Sturgist, mert ha a stat alapján akkor gratulálok mindenkinek. Egy épkézláb rugónak meg se kottyan egy 40-45 yardos FG nem hogy egy 33 yardos. Az extrapontról meg no comment. Remélem eddig tartott a philly-s karrierje. Ennek innen valszeg lőttek, bár én még reménykedek vmi fordulatban de jó lenne, ha az O legalább 25-30 percen át elfogadhatóan játsszon ne pedig 10 percig(érdekes, szereztünk az alatt 3 TD-t.)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Utoljára néztem eredménykövetőt Eagles meccsen,szánalmas,hogy hová le tud ereszkedni jó pár ember.

A csapat fórumát is szerintem hanyagolhatom,egyre kevésbé okoz örömöt és főleg infot az amit itt tudok olvasni....

Kikaptunk az tény ,1-3 ami szintén tény.

Van rengeteg érthetetlen dolog a csapat játékában,de ez nekem nem indokolja azt,hogy percenként olvassam ,hogy Kelly és az egész stáb hülye és fogalmatlan,sem draftolni,sem tradelni nem tud,ugye edzeni meg pláne nem tud...

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 571 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezután az L után a Bowl.hu is összeomlott (legalábbis nálam egy időre) de az legalább helyreállt vajon mi.......
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
óriási csalódás az a mai nap
sajnos sproles elbaszott elkapása ma ezt eredményezte... (na meg persze matthews újabb dropja)
nálam a vereség okai: O fal (mindenki látta hétről hétre), pass rush totális hiánya(két ember tolja le az egész meccset, de persze ezt sem lehet látni....) , kicker választás (henery 2.0; grat aki idehozta), minimális futójáték (matthews és sproles is jól átlagolt) + maxwell sérülése

5-ből 4 edzői felelősség nálam...

Szerkesztette: zsojti
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Méltó helyünket elfoglaltuk a csoportban. Egy borzasztó Redskinstől kaptunk ki, ez jól mutatja hol tart a csapat jelenleg. A támadó sor olyan amilyen, azt már tudjuk, egy jobb védelem ma is lenullázta volna őket. A védelem is kifulladt ma, Cousinsból minden évben Peyton Manninget csinálunk. Sturgis kiváló választás volt, ezt a féllábú Parkey is tudta volna hozni, vagy Kip Smith .. Ráadásul hullanak a játékosok, mint a legyek.


több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Korán akarunk húzni a drafton. Számomra ez már egyértelmű. : (
Amúgy az, hogy back2back sacket kapunk 4 emberes pass-rushnál a végén az PRICELESS !


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Szánalmas a csapat.
több mint 8 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
a mai Jets meccs után bennem eléggé felértékelődött a múlt heti W
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Kiko Alonso - Injury

Cedric Thornton - Injury

Taylor Hart - Injury

Chris Maragos - Injury.

Marcus Smith - Depth OLB.

Julian Vandervelde - Depth OL.

Thad Lewis - Depth QB.

inaktívok mára
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Nincs Desean, nyerünk. Bónuszként jól alakul a csoport több meccse. Ustvnow ma is opció.

Szerkesztette: határbíró
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Én már várom a ChipKelly Medzsiket...

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 571 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gameday! Gameday? 😀
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/Eagles/status/650304319711916033
Egyébként a legutóbbi 9 meccsünkön 21 labdát szereztünk.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
sokat gondolok a csapatra, néjha sírni is szoktam mikor iszok. Szeretnék már végre vidám részeg lenni 😀

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Már megint sokat ittál 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
tök8 ki kezd. Ha Bradford felveszi a fonalat akkor jobb QB.

Amúgy leszarom, ha szarul játszunk a kövi 3-4 meccsen, valahogy nyerünk azt jólvan. És utána összeállna az offense rendesen. Alázhatnának. Tökéletes forgatókönyv lenne decemberre ultimate formába lendülni és megalázni mindenkit.

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Azon csodákozom,hogy nem követeljük kánonban Száncsót a kezdőbe. Bár az az érzésem ez sincs messze.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 571 — Így remélem megfelelek nektek.....
1 nappal meccs előtt nincs 150 üzenet? Ez az eagles topic? 😀
ano92
Majd utána, főleg ha kikapunk 😛