Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Soha nem eredmény-követőzök. Annak is meg van az oka. Na de ha ide nem írhatom le akkor hova? Azért van. Aztán maximum aki úgy van vele átpörgeti. Voltak már itt sokkal durvább dolgok is. Akit sért attól elnézést, de vállalom.
Én nem ezt a kultúrát szerettem meg az eaglesnél amit Kelly behozott. Nem tudok azonosulni vele. Nekem hiányoznak a nagypofájú, a pályán a győzelemért megdöglő őrültek mint Jaxon vagy Shady. A jó gyerekekből rakjunk össze rostert dolog az nekem nem jön be. Pláne nem úgy ha szabad ügynök piacról vásárolunk be pénzéhes embereket.

Egyébként ha őszinte akarok lenni én már tavalyi szezon felénél éreztem valami törést, amikor nagyon nem tetszett már ahogy játszik a csapat. Nekem valami elveszett ebből a franchiseból. Az a plusz ami miatt én meg tudok őrülni ezért a csapatért. Azt vette el Kelly. Elismerem, hogy jó edző. Egyetemi szinten. De én itt teljesen más csapatépítési felfogást szeretnék látni, nem a mostanit. Ez egy katyvasz. Lassan a jövő évi 2. körünket is kidobjuk a semmiért, és akkor ez már nem is az első eset lesz, hogy nagy értéket hagyunk elúszni. Ez a pazarlás ez nem NFL színvonalú csapat managelés.
Shawn84
Egyáltalán nem a véleménykülönbséggel van a baj, hanem a stílussal. Most például korrektül leírtad, hogy mi nem tetszik, lehetett volna elsőre is ezt. Az meg, hogy voltak már durvább dolgok... nálam nem indok a színvonaltalan fröcsögésre. Az én szememben nem erre való egy fórumfelület, de bocs, ha tévednék. Lehet, hogy más direkt ezért jár ide, mert élvezi, ki tudja.

A csapatépítés témához:

- Nem értem, hogy mi köze van a nagypofájú ripacskodásnak ahhoz, hogy megdöglik-e a pályán. Vagy a szorgalmas "jó gyerekek" akik korán bejárnak edzeni, meg filmezni, elemezni, és nem mellesleg még tehetségesek is, azok kevésbé akarnak nyerni?
- A szabadügynök piacról hozott emberek közül, ki az, akin azt látod, hogy a "pénzéhessége" miatt nem teszi magát oda a pályán, vagy rossz a mentalitása? Thurmond? Murray? Maxwell? Mathews? Sproles? Jenkins? Ki a hunyó?
- Azt még korántsem lehet tudni, hogy miért dobjuk ki a jövő évi 2. körünket, a szezon egyharmada ment le, Bradford meg javuló tendenciát mutat
- Más csapatépítési felfogást szeretnél látni. Oké, nincs ezzel baj, de milyet egész pontosan? Nálam jóval kompetensebb vagy a témában, szívesen olvasok Tőled egy írást ezzel kapcsolatban, mert már régen volt ilyen. Peace.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
hol marad a Kelly nem ért semmihez ,draftolni sem tud stb duma?
Janek
Kelly egy önelégült hülye buzi! Így megfelel? Szebbet nem tudok 😊 de ez legalább őszinte. Hihetetlenül meggyűlöltem ezt az embert. Rá nézek is okádhatnékom van. Szóval ezért van, hogy nem néztem még idén egy meccsből sem 1 negyednél többet. De lehet még ezt is leredukálom nullára.
Shawn84
Szerintem ha nem írod le, akkor is kitaláltuk volna a "dögölj meg Chip Kelly" meg az "oregoni szarzsák" után. Egy dolog, hogy neked ez jön le, másik meg, hogy valójában milyen ember Kelly. Szerintem senki nincs megelégedve eddig az idei szezonnal, de az ilyet igazán megtarthatná mindenki magának, épp elég az eredménykövetőben olvasni az ámokfutásokat 1-1 rossz drive-nál, vagy passznál. Pláne nem ezt várná az ember a tegnap mutatott játék után, persze nem vagyunk egyformák, de az ilyet mindig szomorú dolog olvasni olyan régi motorosoktól, mint Te. Egyáltalán nem csodálom, ha valakinek elmegy a kedve a fórumozástól. Én biztos, hogy amíg van remény, ki fogok tartani a csapat mellett és nem annak fogok drukkolni, hogy kivágják az edzőt, vagy minél jobb draftpozícióhoz jussunk, mert ennél többet tudunk. Ha meg véletlen balul sülne el a szezonunk...lehet örülni. Mi lenne itt ha a Lions-nak drukkolnánk vagy a Jags-nek?
evergreen
Soha nem eredmény-követőzök. Annak is meg van az oka. Na de ha ide nem írhatom le akkor hova? Azért van. Aztán maximum aki úgy van vele átpörgeti. Voltak már itt sokkal durvább dolgok is. Akit sért attól elnézést, de vállalom.
Én nem ezt a kultúrát szerettem meg az eaglesnél amit Kelly behozott. Nem tudok azonosulni vele. Nekem hiányoznak a nagypofájú, a pályán a győzelemért megdöglő őrültek mint Jaxon vagy Shady. A jó gyerekekből rakjunk össze rostert dolog az nekem nem jön be. Pláne nem úgy ha szabad ügynök piacról vásárolunk be pénzéhes embereket.

Egyébként ha őszinte akarok lenni én már tavalyi szezon felénél éreztem valami törést, amikor nagyon nem tetszett már ahogy játszik a csapat. Nekem valami elveszett ebből a franchiseból. Az a plusz ami miatt én meg tudok őrülni ezért a csapatért. Azt vette el Kelly. Elismerem, hogy jó edző. Egyetemi szinten. De én itt teljesen más csapatépítési felfogást szeretnék látni, nem a mostanit. Ez egy katyvasz. Lassan a jövő évi 2. körünket is kidobjuk a semmiért, és akkor ez már nem is az első eset lesz, hogy nagy értéket hagyunk elúszni. Ez a pazarlás ez nem NFl színvonalú csapat managelés.
több mint 8 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
hol marad a Kelly nem ért semmihez ,draftolni sem tud stb duma?
Janek
Azért a tegnapi meccs első félideje igen gyatrán sikerült, Mr. balfék Sam ismét hozta a formát az első negyedben meg pláne... Illetve ha az idei szezont nézzük és nem csak a tegnapi meccset, akkor még mindig helytállóbb ez a kijelentés mint az, hogy áttörést hozna... De egyenlőre még nem akarok felette pálcát törni, 2 győzelemtől még nem lesz PO! Pláne nem SB! Minden más eredmény jól mutat, csak keveset ér, ez az én véleményem. Nekem valahogy már nem tart ez a Kelly varázs. A draft részét nem firtatom, nekem semmi gondom nem volt az idei Draftjával.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
hol marad a Kelly nem ért semmihez ,draftolni sem tud stb duma?
Janek
Kelly egy önelégült hülye buzi! Így megfelel? Szebbet nem tudok 😊 de ez legalább őszinte. Hihetetlenül meggyűlöltem ezt az embert. Rá nézek is okádhatnékom van. Szóval ezért van, hogy nem néztem még idén egy meccsből sem 1 negyednél többet. De lehet még ezt is leredukálom nullára.
Shawn84
Szerintem ha nem írod le, akkor is kitaláltuk volna a "dögölj meg Chip Kelly" meg az "oregoni szarzsák" után. Egy dolog, hogy neked ez jön le, másik meg, hogy valójában milyen ember Kelly. Szerintem senki nincs megelégedve eddig az idei szezonnal, de az ilyet igazán megtarthatná mindenki magának, épp elég az eredménykövetőben olvasni az ámokfutásokat 1-1 rossz drive-nál, vagy passznál. Pláne nem ezt várná az ember a tegnap mutatott játék után, persze nem vagyunk egyformák, de az ilyet mindig szomorú dolog olvasni olyan régi motorosoktól, mint Te. Egyáltalán nem csodálom, ha valakinek elmegy a kedve a fórumozástól. Én biztos, hogy amíg van remény, ki fogok tartani a csapat mellett és nem annak fogok drukkolni, hogy kivágják az edzőt, vagy minél jobb draftpozícióhoz jussunk, mert ennél többet tudunk. Ha meg véletlen balul sülne el a szezonunk...lehet örülni. Mi lenne itt ha a Lions-nak drukkolnánk vagy a Jags-nek?

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
hol marad a Kelly nem ért semmihez ,draftolni sem tud stb duma?
Janek
Kelly egy önelégült hülye buzi! Így megfelel? Szebbet nem tudok 😊 de ez legalább őszinte. Hihetetlenül meggyűlöltem ezt az embert. Rá nézek is okádhatnékom van. Szóval ezért van, hogy nem néztem még idén egy meccsből sem 1 negyednél többet. De lehet még ezt is leredukálom nullára.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
xDDDD ja hát most egy asisst, jövőre már lesz saját tacklje 😀 Aztán 2-3 év múlva ha minden jól megy egy sackbe is be aszisztál 😀

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
MS lehet egyszer nfl kesz lesz?

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Érdekességek a tegnapi meccsről:

- a 28. helyről a 21.-re ugrott a csapat meccsenkénti szerzett yardok tekintetében (294->339)
- Ryan Mathews 5-ös átlaga a 7. legjobb ligában a legalább 40-szer futó RB-k között
- franchise rekordot állított be a csapat a tegnap elért 34 first down-nal, ami legutóbb 1981-ben sikerült a Colts ellen
- Bradford meccseinek száma minimum 333 passzolt yard-dal: 3 a Rams-ben 49 meccs alatt, itt viszont már 5 meccsből 2 ilyen volt
- a Saints D# 84 snapet volt a pályán
- tegnap gyakrabban álltunk fel 12 personnel-ben, a mérkőzés több mint 25%-án együtt volt fenn Ertz és Celek
- Mathews: 8 futásból 73 yard és TD, míg Murray 20 futás, 80 yard és TD
- 17 alkalommal indítottuk a játékot a center alól, mindegyik futás volt
- Marcus Smith 22 snapet volt fent a 69-ből, volt egy előkészített szerelése ÉS 2 ALKALOMMAL MEGÜTÖTTE BREES-T, EBBŐL AZ EGYIK HOZZÁSEGÍTETTE THURMONDOT AZ INT-HEZ!!!
- 7.48 yardot átlagoltunk 1st downoknál, míg az első 4 meccsen csak 4.89-et (23. az NFL-ben). Samu 15/19 volt első kísérleteknél.
- Jenkins az első szerelése után odakiáltott Brees-nek, hogy ne dobja a labdát az oldalára
- Többnyire dime és nickel formációkban állt fel tegnap az Eagles D#, 43 snapet volt fenn maragos és 29-et E.J. Biggers
- Snap counts

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
hol marad a Kelly nem ért semmihez ,draftolni sem tud stb duma?

több mint 8 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Azért ez egy szép, magabiztos győzelem volt biztató jelekkel.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Jordan Hicks through ~3.5 games this year: 27 tackles, a sack, a FF, an INT, 3 FR, 2 PBUs

Sam Bradford this year: 1st half: 54-for-96, 524 yds, 3 TDs, 4 INTs, 64.8 rating 2nd half: 58-for-84, 681 yds, 6 TDs, 3 INTs, 104. 7 rating

Fletcher Cox vs Saints: 6 tackles, 3 sacks for a loss of 25 yards, 3 QB hurries, 2 forced fumbles, 1 fumble recovery

Eagles rushing:
Under center, 20 carries for 73 yards (3.7 avg.), TD.
Shotgun: 13 carries for 112 yards (8.6 avg.), TD.

Sturgis' range -- he hit two 54-yarders in pregame, so that was the "cusp" that Chip Kelly was considering for him.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
XD
 twitter.com/Tim_McManus/status/653320149701906432
Ha ez kell a győzelemhez, ám legyen, csak képeket ne töltsenek fel róla. 😀
evergreen

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
XD
 twitter.com/Tim_McManus/status/653320149701906432
Ha ez kell a győzelemhez, ám legyen, csak képeket ne töltsenek fel róla. 😀


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sikerült a likeom számát feltornászni 12-re innentől a minimum 12-4-s mérleg a cél 😀

Szép volt nem reméltem, hogy ez jön ki belőle.

Bradfornak ma úri dolga volt mégis sikerült két csúnya INT-t dobni.

A D megmentette az O seggét megint. Nem tudom lehet-e ezt még további meccseken így bírni, meg jönnek azért erősebb csapatok még....

Bradfordnak még sokat kell dolgoznia, hogy meggyőzzön.....

Murray-l viszont semmi baj nincs, szerintem nagyon jó a hozzáállása a játékhoz is. Ha el tudja Chip fogadtatni, hogy ez a fut trió ki hány játékot kap és nem lesz balhé belőle, és így működik tovább nagy fegyver lesz.

Flye Eagles!!!!!
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
és mit szóltok a Cary Williams és Bradley Fletcher csodaduó sorsához? 😊
baggio
Fletchert vágom, Williams-szel mi a helyzet? Nem láttam még idén Hawks meccset.
evergreen
nézz be a Seattle topicba 😊
baggio
Mondjuk lennék én így elkenődve zsinórban két lejátszott SB után 😊 de ezek szerint akkor mégsem voltunk annyira marhák, amikor lepasszoltuk őket. Maxwell az utóbbi két meccsen amúgy nem olyan gyalázat, tény elit elkapók ellen homály volt/lesz/lehet, de nem véletlen hívjuk őket ELIT elkapóknak 😊 Ezzel együtt én értem bizonyos szinten @mustaine kritikáját is de azért korántsem olyan borús a helyzet és lehet ez a CW>Maxi dolog sem olyan egyértelmű már. 😀 Legalábbis remélhetőleg ezt fogja bizonyítani a hátralévő meccseken.
evergreen
Pedig a legutóbbi HOX meccs után pont Gruden grinderelt CW-ről, hogy mennyivel jobban mozog az új csapatában. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
ma kifejezetten pozitív volt Maxwell, Williamst nem láttam.

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
és mit szóltok a Cary Williams és Bradley Fletcher csodaduó sorsához? 😊
baggio
Fletchert vágom, Williams-szel mi a helyzet? Nem láttam még idén Hawks meccset.
evergreen
nézz be a Seattle topicba 😊
baggio
Mondjuk lennék én így elkenődve zsinórban két lejátszott SB után 😊 de ezek szerint akkor mégsem voltunk annyira marhák, amikor lepasszoltuk őket. Maxwell az utóbbi két meccsen amúgy nem olyan gyalázat, tény elit elkapók ellen homály volt/lesz/lehet, de nem véletlen hívjuk őket ELIT elkapóknak 😊 Ezzel együtt én értem bizonyos szinten @mustaine kritikáját is de azért korántsem olyan borús a helyzet és lehet ez a CW>Maxi dolog sem olyan egyértelmű már. 😀 Legalábbis remélhetőleg ezt fogja bizonyítani a hátralévő meccseken.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
és mit szóltok a Cary Williams és Bradley Fletcher csodaduó sorsához? 😊
baggio
Fletchert vágom, Williams-szel mi a helyzet? Nem láttam még idén Hawks meccset.
evergreen
nézz be a Seattle topicba 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
és mit szóltok a Cary Williams és Bradley Fletcher csodaduó sorsához? 😊
baggio
Fletchert vágom, Williams-szel mi a helyzet? Nem láttam még idén Hawks meccset.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Okkkééééééééééé, akkor lássuk mi is volt ma terítéken 😀

Le kell szögezni, hogy ez a Saints nem egy acélos csapat, DE a Skins sem volt az múlt héten, a játékunk képe viszont összehasonlíthatatlan azzal a förmedvénnyel.

Ami tetszett:

- Működött a fal, jött a futójáték, Bradfordot is sikerült megvédeni, bár ehhez asszisztált a Saints nem létező passrush-a is, de azért ne vegyük el az érdemet a srácoktól
- Nekem személy szerint jobban tetszik Mathews játéka mint Murray-é, több lehetőséget látok benne, ennek ellenére Murray is végre korrekt meccset hozott
- Végre használtuk a TE-eket
- Huff is előrelépett
- A D# megint elképesztő meccset hozott le, parádé eddig amit művelnek, a szezon fénypontja nálam. Cox ma űrfocit mutatott be.

Negatívumként ki lehet emelni Samu 2 End Zone Interception-jét (erősebb csapatok ezeket kegyetlenül megbüntetnék), meg Sturgis újfent kihagyott extra pontját, de ezen kívül közel hibátlan meccset hozott le a csapat. Bradfordot lehet kritizálni, messze nem tökéletes az emberünk, de be kell látni, hogy az elmúlt két meccsen egyértelmű fejlődésen ment keresztül és azért ma is elég korrekt számokat tudott összehozni a két csúnyán eladott labdája ellenére is (333 yds, 32/45, 2TD-2INT). Szóval egyelőre esélytelennek gondolnám a lecserélését, pláne ilyen védelem mellett, inkább örüljünk, hogy javul. Sturgis meg legalább a field goal-okat berúgta, őt sem hiszem, hogy kiraknánk, nincs normális alternatíva helyette.

A meccs ember pedig azt hiszem még ennyi kimagasló egyéni mutatvány mellett is egyértelmű:
6 Tackles, 3 Sacks, 2 Forced Fumbles, egészen zseniális

És azért még egy fontos dolog a margóra: Kellynek jár a mai után egy nagy pirospont, a sok (nagy részben jogos) kritika mellé. Sikerült összekapni a csapatot a mai meccsre, de úgy igazából a következő két héten fog kiderülni, hogy mennyit is érünk jelenleg, sikerült-e ténylegesen előrelépést produkálnunk, vagy csak ideiglenes a feltámadás. A Giants és a Panthers ellen meglátjuk.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
és mit szóltok a Cary Williams és Bradley Fletcher csodaduó sorsához? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Cox vs Andrus Peat párharc nem volt valami kiegyensúlyozott.

több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
MARCUS SMITH 1 ASSIST , OMFG!!!

több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A D# megint megmentette a seggüket az első félidőben. Ők majdnem kifogástalan meccset játszottak, a csúnyán elnézett TD-t nem számítva. Cox átvette a meccset, Hicks meg mindenhol ott volt megint. Az offense is tudta mozgatni a labdát az egész meccsen, de az első félidőben Bradford úgy döntött átveszi a vezetést a ligában redzone int-ekben (ettől függetlenül mindkettő szép játék volt a védőktől). Azért a Saints védelem segített ahol tudott, a támadófal majdnem egész meccsen teljesen tisztán tudta tartani Bradfordot, az ellenfél secondaryjának meg sokszor ismeretlen fogalom volt a coverage, és sokszor a szerelés is (és nagyvonalú büntetésekkel is gyakran kisegítettek 😀 ). Remélem arra jó lesz ez a meccs, hogy lábra kapjon az offense.


több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Peters
M Smith
Thorton
Hart aktív mára