Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Angliában Wembleynél van nfl shop ? Nem tudja valaki véletlenül?

Azt vágom , hogy ilyenkor a csapatok maguk hoznak be megszabott mennyiségű reklámanyagot , de azonkívül van ott létesített bolt ?
Petikievak01
Csak egy nagy sátort tesznek ki, de Miami meccsen pl bezárták meccs előtt 2 órával már és csak utána nyitották ki újra. Választék az nem nagy. Minden csapatból csak 1 féle. ' sapi, 1 pulcsi, 1 mez stb. Amúgy meg van a stadionban is kb 30 méterenként, csak kb 50 méteres sor van mindenhol. Én nem is tudtam venni semmit pl. vagy meccset néztem vagy sorba álltam. Utóbbival lehet jobban jártam volna 😛

Nike boltban amúgy csak az épp játszó 2 csapat 1-1 meze volt kapható. Az is csak a közeli Nike boltban, sehol máshol. Magasról szarnak ott az NFL-re a sport boltok.

Ha akarsz árat is tudok mondani.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
The Answer#3 Philadelphia Eagles 68
Két pozitívum van a mai meccs után 1. a D, 2. a W.Az amit Bradford csinál az kritikán aluli! A Panthers ellen ez kevés lesz amit az O csinált!Ha ott kikapunk és Bradford harmat gyenge lesz én leültetném a bye week után!De lehet hogy már vasárnap Sanchezt kéne kezdetni!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem ez is a taktika része így tartjuk élesben a Dt mert tudják hogy az a..... elszúrja.
Mást nem tudok elképzelni miért van még pályán 😀
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ezután a meccs után olyan érzésem van mintha Bradford ellőtt volna egy patront a számba... Mégis boldog vagyok.

több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Megint lehozta a védelem, 1 drive kivételével dominálták az ellenfelet. Megjött a passrush, idén is a Giants ellen, ahogy tavaly. A támadó részleg már úgy látszik működne, ha az irányítónk nem rendszeresen az ellenfélhez dobná a labdát. Kérdés meddig tudja ezeket kompenzálni a védelem. Mondjuk azt sem értem, hogy miért kell 24-7-es vezetésnél 50/50 labdát dobni az endzone-ba. Főleg, hogy tűrhetően ment a futás is, Murraynek jó meccse volt.


több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Mindenki tudja ki a leggyengébb pontja a csapatnak. ( Baggio ki is emelte a lényeget : D )

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért se hagyom hogy ez az idióta Bradford elrontsa az örömünk. A D miatt sem amiről még mindig csak remélni merem hogy tényleg olyan jó mint amilyennek kinéz.

Szép hetet!!! 😀
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Bradford takarodj


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Angliában Wembleynél van nfl shop ? Nem tudja valaki véletlenül?

Azt vágom , hogy ilyenkor a csapatok maguk hoznak be megszabott mennyiségű reklámanyagot , de azonkívül van ott létesített bolt ?
Petikievak01
Szokott lenni. Legalábbis pár éve volt. Amúgy a nagyobb Nike üzletekben is érdemes körülnézni. Ilyenkor duplán rákészülnek.
Greengo
köszönöm a választ!

több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Angliában Wembleynél van nfl shop ? Nem tudja valaki véletlenül?

Azt vágom , hogy ilyenkor a csapatok maguk hoznak be megszabott mennyiségű reklámanyagot , de azonkívül van ott létesített bolt ?
Petikievak01
Szokott lenni. Legalábbis pár éve volt. Amúgy a nagyobb Nike üzletekben is érdemes körülnézni. Ilyenkor duplán rákészülnek.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Angliában Wembleynél van nfl shop ? Nem tudja valaki véletlenül?

Azt vágom , hogy ilyenkor a csapatok maguk hoznak be megszabott mennyiségű reklámanyagot , de azonkívül van ott létesített bolt ?

Szerkesztette: Petikievak01

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ryan Mathews (groin) is active. #Eagles inactives: N. Agholor, M. Kendricks, K. Alonso, B. Bair, D. Rice, T. Hawkinson, T. Lewis.

Ryan Mathews is ACTIVE for the Eagles. So is Kenjon Barner. Eagles dressing 4 RBs tonight.

Odell Beckham Jr. is active for the Giants tonight. Trumaine McBride is inactive. Giants down two of their top 3 CBs


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/Jeff_McLane/status/656236452410322944


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ezeket el kell felejteni, ha nyerni akarunk ma:
 twitter.com/pdomo/status/656224465232203776
 twitter.com/pdomo/status/656223627201925120


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 www.profootballfocus.com/wp-content/uploads/2015/10/Screen-Shot-2015-10-19-at-1.40.22-PM.png

Az új DB edző asszem jó munkát végez.

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/GregSKennedy/status/656194319368527872


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
jól megy a stadiont bérlő helyi egyetemnek (is?) 😊



az október 31-i, Notre Dame elleni hazaira már minden jegy elkelt, két "sold out"-ra (a Penn State ellen is telt ház volt) egy idényben 1976 óta nem volt példa, tehát nyilván a Lincolnon még sose


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
40-0 ra nyerünk . Papírforma.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Én nagyon tartok ettől a meccstől is fontos lenne a jó játék és a w...
Ha nem akkor egész jól ellép a Giants plusz 0-3 la csoportban...

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/ESPNNFL/status/656134478000226305/photo/1


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gameday!!!!!!!!

Nyerni kell nincs mese legyen minden Eagles fannak egy jó hete!!!!! 😉
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
 philly.blog.hu/2015/09/26/tippjatek_967
Rataxes
Sorry!De Agholor elvileg OUT, Nem?Mondjuk én arra tippeltem hogy nem szerez TD-t 😊
Invincible
Ezt a kérdést már nem lehet kihagyni 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 philly.blog.hu/2015/09/26/tippjatek_967
Rataxes
Sorry!De Agholor elvileg OUT, Nem?Mondjuk én arra tippeltem hogy nem szerez TD-t 😊
Invincible
pszt! potya plusz pont (:
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
 philly.blog.hu/2015/09/26/tippjatek_967
Rataxes
Sorry!De Agholor elvileg OUT, Nem?Mondjuk én arra tippeltem hogy nem szerez TD-t 😊

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
A lions cetli lehet top 70 is