Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ez a kiemelt kék poszt , de bassza a szemem. Reméltem, hogy megússza a topicunk 😕 (ráadásul egy kib@szott hox lógóval. gyalázat )Greengo
Ez minek amúgy de tényleg?Eazzy
Ez a divat 😛 Még mindig jobb mintha HC keresés miatt lenne, amúgy engem olyan nagyon nem érint 😀dande
Levegyem?
Úgy gondoltam hasznos lehet, főleg azoknak, akik nem annyira követik a híreket, és gyorsan meg akarják nézni van-e új jelölt. Ha gondoljátok, leveszem, de sztem hasznos, főleg ahogy bővül a nevek listája. A Jets topicba én pl. emiatt be szoktam nézni, hogy hogy áll a search.
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Rózsit azért sajnálom kicsit. Érdekes kép a FB oldalon . Kevés GM ilyen lelkes.
Greengo
Celek becsúszott a vonal előtt, Rózsi meg már mutatta volna a TD-t 😊 Az mekkora volt már Celektől?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a kiemelt kék poszt , de bassza a szemem. Reméltem, hogy megússza a topicunk 😕 (ráadásul egy kib@szott hox lógóval. gyalázat )Greengo
Ez minek amúgy de tényleg?Eazzy
Ez a divat 😛 Még mindig jobb mintha HC keresés miatt lenne, amúgy engem olyan nagyon nem érint 😀
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Ez a kiemelt kék poszt , de bassza a szemem. Reméltem, hogy megússza a topicunk 😕 (ráadásul egy kib@szott hox lógóval. gyalázat )Greengo
Ez minek amúgy de tényleg?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Lane a második legjobb RT a ligában a PFF szerint.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Rózsit azért sajnálom kicsit. Érdekes kép a FB oldalon . Kevés GM ilyen lelkes.


Ez a kiemelt kék poszt , de bassza a szemem. Reméltem, hogy megússza a topicunk 😕 (ráadásul egy kib@szott hox lógóval. gyalázat )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
 www.bleedinggreennation.com/2015/1/6/7501145/lane-johnson-jason-peters-2014-pff-all-pro-team-eagles

Peters öregszik, de rosszabb nem lett 😊. Idén nem sok szó volt róla, illetve ha igen, akkor is inkább csalódásként, de úgy gondolom, hogy csak azért nem tűnt annyira dominánsnak, mint eddig, mert a mellette lévők rosszabbul játszottak, ő maga nem sokat változott. 1168 offensive snap alatt 4 sack, 4 hit, 17 QB hurry-t engedett. Futásblokkban a PFF-nél 1., passzblokkban a 2. lett 😊. Nem rossz egy veterán LT-től, aki mellett folyamatosan változott a fal, mögötte pedig nem a legjobban menekülő irányítók voltak 😊

Lane pedig szintén remek szezont tolt, voltak hibái, de ezek a 2. évben szerintem még beleférnek, nem kell aggódnunk az LT posztért Peters visszavonulása után sem, hogy valami pozitívumról beszéljünk végre. 😊
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Találtam pár igen jó képet:
 blurppy.com/2014/09/02/exclusive-poster-posse-artist-robert-bruno-asks-are-you-ready-for-some-football/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Sok egyéb mellett meg kell jegyeznem, hogy Bryant félelmetes. Kérdés, mert nem vagyok képben: a szerződése hogy áll? mire számítotok?picksix
már tavaly offseasonban meg kellett volna hosszabbítani, de akkor a két nagy cut (Ware, Austin) miatt nem nagyon volt rá zseton. most meg minimum két-három milió per évvel többet ér.

a hosszabbítás még sehogy sem áll, mert azt mondta, hogy vagy szezon előtt, vagy utána hajlandó ezzel foglalkozni, de arra a fél vagyonomat fel merném tenni, hogy marad, még ha ez fájdalmas is lesz a pénzügyi helyzetre nézve.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Aki akart voksolni, már úgyis megtette, így összesítettem a szavazatokat.

 philly.blog.hu/2015/01/06/az_ev_legjobbjai_szavazas_eredmenye

több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Másik pozícióba került, kiszúrták a szemét egy fizetésemeléssel.mustaine
ok, köszi. mostantól figyelek.

ezt amúgy velem is megcsinálhatná a főnököm.
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Kb 30 perc volt Ctrl+F és egyéb leleményesség segítségével. Sokkal könnyebb mint hinnéd. Közben a meccset hallgattam. Megérte. Nem küldtem PM-et, elvégre amik lentebb vannak, azok mindenki gyönyörére írattak, maradjon csak nyilvános és igen, személyes mert kicsinyesnek éreztem meccs alatt a kommentjeidet és így összeollózva kifejezetten viccesnek tartom a dinamikáját. Az egy dolog mit írsz Cowboys témába sportszerűséget tettetve és egy másik hogy írsz a meccs hevében, elvileg a Lionsnek drukkolva. Ha szerkesztői ténykedéseddel kapcsolatos észrevételem lesz, azt természetesen civilizáltan a tudtodra fogom adni. Ha lesz kedvem elolvasni a cikket.gyeek
Jólvan ne szívjátok mellre, amikor meg hasít a csapatotok szerintem hülyeség ilyenekkel foglalkozni. Hulk nem a Cowboysnak szurkol, ennyi. Az oldalra kikerülő cikkei szerintem abszolút elfogulatlanok voltak, nem lehet benne kifogás, sok más enefellel foglalkozó oldalon silányabb, elfogultabb írások jelennek meg tömegével.
Szépen összejött ez a győzelem, kellett hozzá sokminden (nagyon sokminden), de ezt a nagyon sokmindent a csapatotok nyújtotta vagy a csapatotok volt a haszonélvezője. Ez bosszantja nagyon a vesztesnek szurkoló tömegeket. Gondolom számotokra is nyilvánvaló, hogy ilyen látványos offense-zel, ilyen nagy playekkel való operálás sosem vezet el a végcélig, túl sok eagles meccset néztem az elmúlt kerek 10 évben, hogy ezt tudjam. 😊 Sok egyéb mellett meg kell jegyeznem, hogy Bryant félelmetes. Kérdés, mert nem vagyok képben: a szerződése hogy áll? mire számítotok?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
GM search á la ki lesz Kelly bábja? 😀

Eddigi jelöltek:

Ed Marynowitz - Eagles - asst. DPP
Sheldon White - Lions - VP of PPoP
Chris Ballard - KC - DPPHulkeinstein
kezdem elveszíteni a fonalat. hivatalos, hogy roseman repül?jorge
Másik pozícióba került, kiszúrták a szemét egy fizetésemeléssel.

több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
GM search á la ki lesz Kelly bábja? 😀

Eddigi jelöltek:

Ed Marynowitz - Eagles - asst. DPP
Sheldon White - Lions - VP of PPoP
Chris Ballard - KC - DPPHulkeinstein
kezdem elveszíteni a fonalat. hivatalos, hogy roseman repül?
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
gyeek
Uramatyám, ezt mennyi idő volt megírni? 😀
Egész jól lekövethető hogy a Lionsnak drukkoltam, innentől kezdve az, hogy mit írok, az a személyes véleményem, amiről mindenki el tudja dönteni, hogy egyetért-e vele vagy nem.
Ha személyesen velem van problémád, akkor nyugodtan írd meg PM-ben, szívesen válaszolok, de személyes ellentéteket ne itt beszéljünk meg pls, mert ez másnak nem releváns.
Egyébként is, miért nem élvezed inkább a csapatod remek hetét? 😊
Az alapszakasz végén már leírtam a Boys topikba, hogy mit gondolok rólatok és mennyire érdemlitek meg a helyeteket a PO-ban (hint:nagyon).
A szerkesztői minőségem pedig végképp nincs kapcsolatban a személyes véleményemmel, és a meccs közbeni trash talkkal, egy mezei fórumozó vagyok, aki szívesen besegít a szerkesztői brigádnak az oldaltartalom bővítésének érdekében.
Ha bármelyik szerkesztői minőségemben írt írásommal van baj, szintén nyugodtan írj privátban, mindig igyekszik fejlődni az ember.
😉
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
GM search á la ki lesz Kelly bábja? 😀

Eddigi jelöltek:

Ed Marynowitz - Eagles - asst. DPP
Sheldon White - Lions - VP of PPoP
Chris Ballard - KC - DPP
Eliot Wolf - GB - DPP
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Amúgy meg ha nyernek a Lambeau-n meg a CLinken is (bocs Panthers fanok) akkor tök megérdemelten lesznek a SB-ban. Én is a Packersnek fogok drukkolni, de ha a Lions jutott volna tovább, akkor is a sajtokért szorítanék.

Mondjuk akkor nem a GB az ellenfél, de az NFC-ből amúgy is Rodgersékkel szimpatizálok 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajna valóban ez nem elég 😉. Látod nekem is mennyire jött be, hogy anti Chiefs meg Eagles fan 😀 Sőt minél inkább drukkolunk a Boys sikere ellen annál inkább összejön nekik, úgyhogy kérem tessék mindenkinek lenyugodni a pcsába ez van ezt kell nem szeretni osztán majd jövőre :p

| egyébként meg azt gondolom max játéknak meg feszültség levezetésnek jó az ilyesmi de néha ez is kell 😀 |
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Mustaine már ne haragudj de az a csillag ott a neved alatt nem erős egy kicsit 😉? Azért minden már.....

| ha csak nem azért, hogy hátha így kiesnek 😀 | dande
Olvasd el az aláírásomat 😊 Go Cowboys!mustaine
De ez így azért nem működik, mert a másik két csapatnak szívből szurkoltál, és most is a Packersnek fogsz 😀😀 A Jinxek istenét nem vered át.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mustaine már ne haragudj de az a csillag ott a neved alatt nem erős egy kicsit 😉? Azért minden már.....

| ha csak nem azért, hogy hátha így kiesnek 😀 | dande
Olvasd el az aláírásomat 😊 Go Cowboys!

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mustaine már ne haragudj de az a csillag ott a neved alatt nem erős egy kicsit 😉? Azért minden már.....

| ha csak nem azért, hogy hátha így kiesnek 😀 |
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Aki szeretne szavazni az év legjobbjaira, hétvégéig megteheti a blogon!

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
According to NFL media's Ian Rapoport, a new name has emerged in the Eagles general manager search. Detroit Lions vice president of pro personnel Sheldon White is expected to interview for the opening in Philadelphia.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Kárörvendés nem szép dolog.
Én is a Lionsnak drukkoltam főleg CJ miatt.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
the risks of Chip Kelly (or any coach) also being in charge of personnel
 igglesblitz.com/2015/01/the-downside/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal