Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Nem akarok senkit megsérteni, de ennél a Lions-nál ostobább csapatot nem láttam még... Néztem a meccset, és nem hittem el, hogy ilyen létezik... A döntő 4. negyedben kulcsfontosságú szituációkbn minden lehetséges legamatőrebb piti hibát elkövettek, amit csak lehet annak érdekében, hogy elbukják a meccset. O és D oldalon egyaránt... Én nem vagyok annak híve, hogy kiesésünk után a legnagyobb riválisnak kell szurkolni, hogy ne fájjon annyira a kiesés. NEM! Most az hogy nézne ki??? A legnagyobb riválisnak szurkolni??? Kizárt! Ha szimpatikus, ha nem, én akkor is azt szerettem volna látni, ahogy a Dallas elvérzik a WC körben. Úgy látszik, a Lions nem így gondolta.Ezt a meccset még szándékosan sem lehetett volna csúnyábban odaadni a boysnak. Ha most mi vagyunk a helyükben, és így estünk volna ki, akkor tuti idegbajt kaptam volna a tv előtt az este.... Nem szívesen lennék most Lions fan... 😊 Mondjuk íg is szétb* szott az ideg... Remélem a GB elleni meccs után végre kárörvendhetek egy kicsit. Már csak ennyi kicsi örömöm hadd maradjon erre a szezonra, ha több nem adódott... 😊MrMiksa
Mi ugyanígy estünk ki. Cary kulcsszituációkban odaadott büntijei, Fletcher (hagyjuk), Sancho turnoverek, szóval olyan nagyon nem kell fikázni a Lionst, főleg, hogy az 3&1 szituban eldobott, majd felvett sárga zászló is elég sokat segített a 'Boysnak.Attis
Egyéni hibák voltak.Abból is a legamatőrebbek.CJ középen egy 10yardos passzt nem tudott megfogni,holott 100-bol 99x egy kézzel behúzza. Előtte csinált egy false startot 2. És 1 nél. 4. & 1 nél puntolnak egy 10 yardosat. Utána 1 drive-on belül csináltak 3 holdingot amikkel a dallas ott volt 10 yardon.Csak a büntikkel. Ez az én véleményem szerint elfogadhatatlan, és FIKA!!!! Nem erre a fajta kiesésre gondoltam, hanem egy ilyen Lions féle PO kiesésre. A mi kiesésünket és az alapszakaszt hagyjuk.Arról.szerintem nincs már mit beszélni. ahogy ők megverették magukat a Boys-al, azt nem lehet könnyű feldolgozni szurkolóként.MrMiksa
Egy szó: momentum

Amint ez átkerült a dallashoz, főleg hazai pályán, felrobbnt a stadion, és eksztázisban játszottak, a detroit meg nyilván megzavarofott ettől, aztán amikor visszajöttek volna, a bírók még mélyebbre lökték őket.Hulkeinstein
Igen, viszont egy. 10 yardra elhelyezett punt szerintem minimális elvárás lett volna a saját 45 ről. Az már szerintem sokkal nehezebben megoldható mezőny szituáció lett volna a Dallas számára.Talán nem tudtak volna végigmenni ennyire simán TD ig 23:20-nál volt azt hiszem.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nem akarok senkit megsérteni, de ennél a Lions-nál ostobább csapatot nem láttam még... Néztem a meccset, és nem hittem el, hogy ilyen létezik... A döntő 4. negyedben kulcsfontosságú szituációkbn minden lehetséges legamatőrebb piti hibát elkövettek, amit csak lehet annak érdekében, hogy elbukják a meccset. O és D oldalon egyaránt... Én nem vagyok annak híve, hogy kiesésünk után a legnagyobb riválisnak kell szurkolni, hogy ne fájjon annyira a kiesés. NEM! Most az hogy nézne ki??? A legnagyobb riválisnak szurkolni??? Kizárt! Ha szimpatikus, ha nem, én akkor is azt szerettem volna látni, ahogy a Dallas elvérzik a WC körben. Úgy látszik, a Lions nem így gondolta.Ezt a meccset még szándékosan sem lehetett volna csúnyábban odaadni a boysnak. Ha most mi vagyunk a helyükben, és így estünk volna ki, akkor tuti idegbajt kaptam volna a tv előtt az este.... Nem szívesen lennék most Lions fan... 😊 Mondjuk íg is szétb* szott az ideg... Remélem a GB elleni meccs után végre kárörvendhetek egy kicsit. Már csak ennyi kicsi örömöm hadd maradjon erre a szezonra, ha több nem adódott... 😊MrMiksa
Mi ugyanígy estünk ki. Cary kulcsszituációkban odaadott büntijei, Fletcher (hagyjuk), Sancho turnoverek, szóval olyan nagyon nem kell fikázni a Lionst, főleg, hogy az 3&1 szituban eldobott, majd felvett sárga zászló is elég sokat segített a 'Boysnak.Attis
Egyéni hibák voltak.Abból is a legamatőrebbek.CJ középen egy 10yardos passzt nem tudott megfogni,holott 100-bol 99x egy kézzel behúzza. Előtte csinált egy false startot 2. És 1 nél. 4. & 1 nél puntolnak egy 10 yardosat. Utána 1 drive-on belül csináltak 3 holdingot amikkel a dallas ott volt 10 yardon.Csak a büntikkel. Ez az én véleményem szerint elfogadhatatlan, és FIKA!!!! Nem erre a fajta kiesésre gondoltam, hanem egy ilyen Lions féle PO kiesésre. A mi kiesésünket és az alapszakaszt hagyjuk.Arról.szerintem nincs már mit beszélni. ahogy ők megverették magukat a Boys-al, azt nem lehet könnyű feldolgozni szurkolóként.MrMiksa
Egy szó: momentum

Amint ez átkerült a dallashoz, főleg hazai pályán, felrobbnt a stadion, és eksztázisban játszottak, a detroit meg nyilván megzavarofott ettől, aztán amikor visszajöttek volna, a bírók még mélyebbre lökték őket.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Remélem a dallas évekre elhasznált minden puskaport...Hulkeinstein
Azért a GB offense kicsit más tészta lesz.Highlander
de a defense is...
több mint 9 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Nem akarok senkit megsérteni, de ennél a Lions-nál ostobább csapatot nem láttam még... Néztem a meccset, és nem hittem el, hogy ilyen létezik... A döntő 4. negyedben kulcsfontosságú szituációkbn minden lehetséges legamatőrebb piti hibát elkövettek, amit csak lehet annak érdekében, hogy elbukják a meccset. O és D oldalon egyaránt... Én nem vagyok annak híve, hogy kiesésünk után a legnagyobb riválisnak kell szurkolni, hogy ne fájjon annyira a kiesés. NEM! Most az hogy nézne ki??? A legnagyobb riválisnak szurkolni??? Kizárt! Ha szimpatikus, ha nem, én akkor is azt szerettem volna látni, ahogy a Dallas elvérzik a WC körben. Úgy látszik, a Lions nem így gondolta.Ezt a meccset még szándékosan sem lehetett volna csúnyábban odaadni a boysnak. Ha most mi vagyunk a helyükben, és így estünk volna ki, akkor tuti idegbajt kaptam volna a tv előtt az este.... Nem szívesen lennék most Lions fan... 😊 Mondjuk íg is szétb* szott az ideg... Remélem a GB elleni meccs után végre kárörvendhetek egy kicsit. Már csak ennyi kicsi örömöm hadd maradjon erre a szezonra, ha több nem adódott... 😊MrMiksa
Mi ugyanígy estünk ki. Cary kulcsszituációkban odaadott büntijei, Fletcher (hagyjuk), Sancho turnoverek, szóval olyan nagyon nem kell fikázni a Lionst, főleg, hogy az 3&1 szituban eldobott, majd felvett sárga zászló is elég sokat segített a 'Boysnak.Attis
Egyéni hibák voltak.Abból is a legamatőrebbek.CJ középen egy 10yardos passzt nem tudott megfogni,holott 100-bol 99x egy kézzel behúzza. Előtte csinált egy false startot 2. És 1 nél. 4. & 1 nél puntolnak egy 10 yardosat. Utána 1 drive-on belül csináltak 3 holdingot amikkel a dallas ott volt 10 yardon.Csak a büntikkel. Ez az én véleményem szerint elfogadhatatlan, és FIKA!!!! Nem erre a fajta kiesésre gondoltam, hanem egy ilyen Lions féle PO kiesésre. A mi kiesésünket és az alapszakaszt hagyjuk.Arról.szerintem nincs már mit beszélni. ahogy ők megverették magukat a Boys-al, azt nem lehet könnyű feldolgozni szurkolóként.
több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Nem akarok senkit megsérteni, de ennél a Lions-nál ostobább csapatot nem láttam még... Néztem a meccset, és nem hittem el, hogy ilyen létezik... A döntő 4. negyedben kulcsfontosságú szituációkbn minden lehetséges legamatőrebb piti hibát elkövettek, amit csak lehet annak érdekében, hogy elbukják a meccset. O és D oldalon egyaránt... Én nem vagyok annak híve, hogy kiesésünk után a legnagyobb riválisnak kell szurkolni, hogy ne fájjon annyira a kiesés. NEM! Most az hogy nézne ki??? A legnagyobb riválisnak szurkolni??? Kizárt! Ha szimpatikus, ha nem, én akkor is azt szerettem volna látni, ahogy a Dallas elvérzik a WC körben. Úgy látszik, a Lions nem így gondolta.Ezt a meccset még szándékosan sem lehetett volna csúnyábban odaadni a boysnak. Ha most mi vagyunk a helyükben, és így estünk volna ki, akkor tuti idegbajt kaptam volna a tv előtt az este.... Nem szívesen lennék most Lions fan... 😊 Mondjuk íg is szétb* szott az ideg... Remélem a GB elleni meccs után végre kárörvendhetek egy kicsit. Már csak ennyi kicsi örömöm hadd maradjon erre a szezonra, ha több nem adódott... 😊MrMiksa
Mi ugyanígy estünk ki. Cary kulcsszituációkban odaadott büntijei, Fletcher (hagyjuk), Sancho turnoverek, szóval olyan nagyon nem kell fikázni a Lionst, főleg, hogy az 3&1 szituban eldobott, majd felvett sárga zászló is elég sokat segített a 'Boysnak.
több mint 9 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Nem akarok senkit megsérteni, de ennél a Lions-nál ostobább csapatot nem láttam még... Néztem a meccset, és nem hittem el, hogy ilyen létezik... A döntő 4. negyedben kulcsfontosságú szituációkbn minden lehetséges legamatőrebb piti hibát elkövettek, amit csak lehet annak érdekében, hogy elbukják a meccset. O és D oldalon egyaránt... Én nem vagyok annak híve, hogy kiesésünk után a legnagyobb riválisnak kell szurkolni, hogy ne fájjon annyira a kiesés. NEM! Most az hogy nézne ki??? A legnagyobb riválisnak szurkolni??? Kizárt! Ha szimpatikus, ha nem, én akkor is azt szerettem volna látni, ahogy a Dallas elvérzik a WC körben. Úgy látszik, a Lions nem így gondolta.Ezt a meccset még szándékosan sem lehetett volna csúnyábban odaadni a boysnak. Ha most mi vagyunk a helyükben, és így estünk volna ki, akkor tuti idegbajt kaptam volna a tv előtt az este.... Nem szívesen lennék most Lions fan... 😊 Mondjuk íg is szétb* szott az ideg... Remélem a GB elleni meccs után végre kárörvendhetek egy kicsit. Már csak ennyi kicsi örömöm hadd maradjon erre a szezonra, ha több nem adódott... 😊
több mint 9 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia


Megeshet, hogy ősszel lehetőségem lesz kijutni Philadelphiába. Kutattam a holnapot 2015-ös jegyek után, de egyelőre nem lehet jegyeket vásárolni. Körülbelül mennyibe kerülne 1 felnőtt jegy a Linc-en 1 meccsre és hogyan / mennyivel a meccs előtt tudok hozzájutni? Gondolom, attól is függ, hogy mikor lesz meg a pontos schedule. Esetleg 3 felnőtt, egymás melletti székre szóló jegy? Élőben még nem voltam, szóval nem tudom, hogyan működik. Nagyon köszönném a válasz(oka)t!

PM-ben is szívesen fogadom a választ, nem akarom a szarommal elterelni a szót! 😊

karmigran
Kakasülőre baromi olcsó jegyek vannak, főleg év végén ha már nem tud a csapat továbbjutni XD Tehát ilyen 10-20 dollár környéke. Nyilván ez a délután egyes, nem-rangadó jellegű meccsekre vonatkozik.

Stubhubon tudsz venni Amerikában igen könnyen, ha már kint vagy, akár ki is nyomtathatod magadnak otthon egyes esetekben.

ESPN scheduleről van direkt link.
Foci már nincs, de a 76ers esetében ugyanolyan a felület:
 espn.go.com/nba/team/schedule/_/name/Phi/philadelphia-76ers
 www.stubhub.com/philadelphia-76ers-philadelphia-wells-fargo-center-philadelphia-1-7-2015-9107826?gcid=C12289x471&keyword=NBA+Team+Schedule+Philadelphia+76ers+20150107Höri
Köszönöm a választ Höri!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor


Megeshet, hogy ősszel lehetőségem lesz kijutni Philadelphiába. Kutattam a holnapot 2015-ös jegyek után, de egyelőre nem lehet jegyeket vásárolni. Körülbelül mennyibe kerülne 1 felnőtt jegy a Linc-en 1 meccsre és hogyan / mennyivel a meccs előtt tudok hozzájutni? Gondolom, attól is függ, hogy mikor lesz meg a pontos schedule. Esetleg 3 felnőtt, egymás melletti székre szóló jegy? Élőben még nem voltam, szóval nem tudom, hogyan működik. Nagyon köszönném a válasz(oka)t!

PM-ben is szívesen fogadom a választ, nem akarom a szarommal elterelni a szót! 😊

karmigran
Kakasülőre baromi olcsó jegyek vannak, főleg év végén ha már nem tud a csapat továbbjutni XD Tehát ilyen 10-20 dollár környéke. Nyilván ez a délután egyes, nem-rangadó jellegű meccsekre vonatkozik.

Stubhubon tudsz venni Amerikában igen könnyen, ha már kint vagy, akár ki is nyomtathatod magadnak otthon egyes esetekben.

ESPN scheduleről van direkt link.
Foci már nincs, de a 76ers esetében ugyanolyan a felület:
 espn.go.com/nba/team/schedule/_/name/Phi/philadelphia-76ers
 www.stubhub.com/philadelphia-76ers-philadelphia-wells-fargo-center-philadelphia-1-7-2015-9107826?gcid=C12289x471&keyword=NBA+Team+Schedule+Philadelphia+76ers+20150107

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem nem a dallas PO szereplésével kell foglalkozni.

(jó meccs volt )

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nagyon kíváncsi vagyok a GB elleni meccsükre, annak fényében, hogy minket milyen simán elintézett a Packers.
Legendás, 41-45-ös végeredményt szimatolok.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Remélem a dallas évekre elhasznált minden puskaport...Hulkeinstein
Azért a GB offense kicsit más tészta lesz.Highlander
Igaz 😛

Jövőre pedig oda-vissza!!!!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Remélem a dallas évekre elhasznált minden puskaport...Hulkeinstein
Azért a GB offense kicsit más tészta lesz.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Remélem a dallas évekre elhasznált minden puskaport...
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Chip cut DeSean, he gets $16 mil guaranteed. He gets Howie out, Howie gets 200K raise. Chip gets people paid. 😀 Nem csupán remek szakember, hanem még jótékony lélek is!Highlander
ja kb egy 12-13 százalékos kisebb emelést kapott most roseman
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Chip cut DeSean, he gets $16 mil guaranteed. He gets Howie out, Howie gets 200K raise. Chip gets people paid. 😀 Nem csupán remek szakember, hanem még jótékony lélek is!

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Lemaradtam,hogy itt már tény Rózsi menesztése?
Miért kell máris tejhatalmat és bukást látni?Janek
Dehogy. Gamble helyére keresünk és nem a GM helyére.
Amúgy a legesélyesebb jelölt most Ed Maryonwitz aki Sabannal dolgozott együtt a Bamánál . Elég jó csapatot raktak össze pár éve így örülnék az ő érkezésének . Elég komoly szakmai segítséget nyújthatna Kellynek a játékosok kiválasztásában.Greengo
Már itt van 2 éve csak a beosztását kell átnevezni 😊Shawn84
Az akkor még menőbb. 😉 (javítva)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Lemaradtam,hogy itt már tény Rózsi menesztése?
Miért kell máris tejhatalmat és bukást látni?Janek
Dehogy. Gamble helyére keresünk és nem a GM helyére.
Amúgy a legesélyesebb jelölt most Ed Maryonwitz aki Sabannal dolgozott együtt a Bamánál . Elég jó csapatot raktak össze pár éve így örülnék az ő érkezésének . Elég komoly szakmai segítséget nyújthatna Kellynek a játékosok kiválasztásában.Greengo
Már itt van 2 éve csak a beosztását kell átnevezni 😊
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Lemaradtam,hogy itt már tény Rózsi menesztése?
Miért kell máris tejhatalmat és bukást látni?Janek
Dehogy. Gamble helyére keresünk és nem a GM helyére.
Amúgy a legesélyesebb jelölt most Ed Maryonwitz aki Sabannal dolgozott együtt a Bamánál . Elég jó csapatot raktak össze pár éve így örülnék az ő kinevezésének . Elég komoly szakmai segítséget nyújthatna Kellynek a játékosok kiválasztásában.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
 www.bleedinggreennation.com/2015/1/4/7489891/chip-kelly-draft-jordan-matthews-nfl-draft-2014mustaine
Ez amúgy nem egy katasztrofális
dolog szerintem. Ha egy olyan játékosért reachelünk aki remekül fog játszani nálunk, az egyáltalán nem baj, sőt nem is nevezném reach-nek. A seahawks is hasonlóan draftol, szóval nincs ezzel baj. Draftoljunk jó játékosokat, és akkor én már elégedett leszek. Ez a reach dolog amúgy is baromság, pl John Brown is elvileg nagy reach volt, aztán hogy bevált 😊
Szóval a reach elég szubjektív dolog.Hulkeinstein
plusz ha a hírek szerint minden Kelly által igényelt játékos 1-2 körös reach, akkor logikusan Mariota is elérhető lesz a második napon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
 www.bleedinggreennation.com/2015/1/4/7489891/chip-kelly-draft-jordan-matthews-nfl-draft-2014mustaine
Ez amúgy nem egy katasztrofális
dolog szerintem. Ha egy olyan játékosért reachelünk aki remekül fog játszani nálunk, az egyáltalán nem baj, sőt nem is nevezném reach-nek. A seahawks is hasonlóan draftol, szóval nincs ezzel baj. Draftoljunk jó játékosokat, és akkor én már elégedett leszek. Ez a reach dolog amúgy is baromság, pl John Brown is elvileg nagy reach volt, aztán hogy bevált 😊
Szóval a reach elég szubjektív dolog.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 www.bleedinggreennation.com/2015/1/4/7489891/chip-kelly-draft-jordan-matthews-nfl-draft-2014

több mint 9 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia


Megeshet, hogy ősszel lehetőségem lesz kijutni Philadelphiába. Kutattam a holnapot 2015-ös jegyek után, de egyelőre nem lehet jegyeket vásárolni. Körülbelül mennyibe kerülne 1 felnőtt jegy a Linc-en 1 meccsre és hogyan / mennyivel a meccs előtt tudok hozzájutni? Gondolom, attól is függ, hogy mikor lesz meg a pontos schedule. Esetleg 3 felnőtt, egymás melletti székre szóló jegy? Élőben még nem voltam, szóval nem tudom, hogyan működik. Nagyon köszönném a válasz(oka)t!

PM-ben is szívesen fogadom a választ, nem akarom a szarommal elterelni a szót! 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Nem csodálom hogy ez nem tetszett Rosemannek. 😀
"Sources with knowledge of the situation have said that last May, Roseman's scouting staff was really ticked when the coaches were allowed to change a draft board that the scouts had set - part of the ongoing conflict that led to yesterday's restructuring."Bébé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Attól, hogy most Kelly dönt, miért ne szólhatna bele Roseman is? Kelly húzna valakit pl, Roseman szól, hogy szerinte ksőbb is elég. Éz érveket hoz. Kelly elfogadja mer nem hülye. Nem kell ehhez egyiknek a másik felett lenni, csak együtt dolgozni hatékonyan.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nem csodálom hogy ez nem tetszett Rosemannek. 😀
"Sources with knowledge of the situation have said that last May, Roseman's scouting staff was really ticked when the coaches were allowed to change a draft board that the scouts had set - part of the ongoing conflict that led to yesterday's restructuring."