Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Nagy eretnekség lenne tőlem ha azt mondanám, hogy 1/20-ra (ha mindenképpen QB) jobban örülnék Hundley érkezésének? Én látok benne lehetőséget.
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
A Bryce Brownért kapott negyedik kört én tuti ellőném Griffinre.mustaine
félek, az nem lesz ilyen egyszerű. nem hiszem, hogy csoporton belül kiszórnák, ráadásul amikor vertek minket a végén, a kommunikáció szintjén nagy összeborulás volt, nyilván árfelverő céllal.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A Bryce Brownért kapott negyedik kört én tuti ellőném Griffinre.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hulk azért remélem nem üldöztek el 😉

Nézzük csak: Mariota, Winston, Hundley, Petty ha jól sejtem ez az első 4-s QB felhozatal, utána meg nagy űr. Legalábbis számomra. Nagyon nehéz dolog ez.

Foles utolsó éve lesz, anyagi kockázat nélkül maradhat itt. Szerintem következő évéből tanulva a hibáiból léphetne még egy szintet. Akár Flacco szintig eljuthat. Sajnos azt gondolom, bár nem szabadott volna, hogy így legyen, de Lazor távozása is sokat befolyásolhatott rajta, és Mustgravel nem biztos, hogy jól jártunk.

Ugyan akkor nagy kérdés, hogy fenti 4-sből akarunk kell-e vkit hozni a nyakára, illetve tudunk-e nagyobb áldozatok nélkül, ami még megérné. Bár akiről úgy gondoljuk, hogy kell, és akiben Kelly hisz, azért meg kell adni az árat, majdnem kerül amibe kerül.

A GM kérdésben sjanos Cris Polian valóban jön, nem vagyok elájulva tőle, de ha mégis ő lenne, akkor remélem valóban inkább báb lesz vagy megtáltosodik.

Attól tartok ez ügyben a Skins sokkal jobbat húzott.......
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Meglátjátok majd bárkit is hozunk felesleges lesz, mert a következő szezonban berobban Matt Barkley és Hall of famer lesz 😊

/ennek több az esélye, mint annak, hogy Winston vagy Mariota Eagle lesz/

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Azért mert azt mondta, hogy az Eagles-nek drukkol? 😊 Ezerszer inkább Hundley-ra menne rá akkor is, Jameis-nél az Oregon középiskolai végzősként még a kérői között sem voltbaggio
És ez remekül kifizetődött Kelly-nek :p ja bocs, sose voltak bajnokok.Höri
Négy idényből egyszer a a nagydöntőben kaptak ki a Cam Newton vezette "all in" Auburntől Dyer hihetetlen mákos futásának köszönhetően, egyszer meg a Stanford elleni hosszabbításos vereséggel csúsztak le a veretlen szezonról, szóval ezt felhozni arra, hogy nem nyertek semmit, azért egy csöppet túlzás. Ilyen alapon ha nincs a visszahordott TD a legutóbbi döntőben meg a Winston nélküli FSU kikap a Clemsontól ebben a szezonban, teljesen más Jameis megítélése? Sobri szokott így érvelni.baggio
Mert az jo erv hogy ha valaki nem tetszett 17 18 evesen az soha tobbe nem fog?Höri
Akár tetszhet is neki, de pár éve már bebizonyította, hogy nem ilyen irányítót keres.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért mert azt mondta, hogy az Eagles-nek drukkol? 😊 Ezerszer inkább Hundley-ra menne rá akkor is, Jameis-nél az Oregon középiskolai végzősként még a kérői között sem voltbaggio
És ez remekül kifizetődött Kelly-nek :p ja bocs, sose voltak bajnokok.Höri
Négy idényből egyszer a a nagydöntőben kaptak ki a Cam Newton vezette "all in" Auburntől Dyer hihetetlen mákos futásának köszönhetően, egyszer meg a Stanford elleni hosszabbításos vereséggel csúsztak le a veretlen szezonról, szóval ezt felhozni arra, hogy nem nyertek semmit, azért egy csöppet túlzás. Ilyen alapon ha nincs a visszahordott TD a legutóbbi döntőben meg a Winston nélküli FSU kikap a Clemsontól ebben a szezonban, teljesen más Jameis megítélése? Sobri szokott így érvelni.baggio
Mert az jo erv hogy ha valaki nem tetszett 17 18 evesen az soha tobbe nem fog?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Azért mert azt mondta, hogy az Eagles-nek drukkol? 😊 Ezerszer inkább Hundley-ra menne rá akkor is, Jameis-nél az Oregon középiskolai végzősként még a kérői között sem voltbaggio
És ez remekül kifizetődött Kelly-nek :p ja bocs, sose voltak bajnokok.Höri
Négy idényből egyszer a a nagydöntőben kaptak ki a Cam Newton vezette "all in" Auburntől Dyer hihetetlen mákos futásának köszönhetően, egyszer meg a Stanford elleni hosszabbításos vereséggel csúsztak le a veretlen szezonról, szóval ezt felhozni arra, hogy nem nyertek semmit, azért egy csöppet túlzás. Ilyen alapon ha nincs a visszahordott TD a legutóbbi döntőben meg a Winston nélküli FSU kikap a Clemsontól ebben a szezonban, teljesen más Jameis megítélése? Sobri szokott így érvelni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
a nagy Mariotizmus közepette hadd kérdezzek rá, hogy egy feltrade Winstonért milyen reakciót váltana ki?

Tegyük fel a Tampa viszi Miriutát, utána a Titans kihagyja Winstont, Oakland, Jacksonville nem faktor, talán a Washington se, szóval az 1/6-os Jets aki elé be kéne menni. Az 15 drafthely, jóval kevesebb mint a tampai biznisz lenne.

Szóval?Höri
Annyira nem estem hanyatt Winstontól...megtette ezt saját maga a Rose Bowlon. 😀 😛
De most nem az van, hogy marad még egy évet az egyetemen?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Winston miért jelent előrelépést Foleshoz képest?mustaine
Talán mert a mozgékonysága nem a Lenin-szoborral vetekszik, ti meg erre vártok 2 éve. Strapabíró, komoly fizikumú, minden dobást meg tud csinálni, nem esik pánikba nyomás alatt. Ezek közül Nick hányat fed le?Höri
Nekem már annyi is elég, ha észreveszi az üres receivereket. Vagy néhány gyengébb meccs után inkább elmegy baseballozni? Az én véleményem az, hogy Winstonért nem áldozna feltradere a front office (Kelly). Hundleyt jobban el tudom képzelni, hogy kivisszük 1/20-on.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért mert azt mondta, hogy az Eagles-nek drukkol? 😊 Ezerszer inkább Hundley-ra menne rá akkor is, Jameis-nél az Oregon középiskolai végzősként még a kérői között sem voltbaggio
És ez remekül kifizetődött Kelly-nek :p ja bocs, sose voltak bajnokok.

Winston miért jelent előrelépést Foleshoz képest?mustaine
Talán mert a mozgékonysága nem a Lenin-szoborral vetekszik, ti meg erre vártok 2 éve. Strapabíró, komoly fizikumú, minden dobást meg tud csinálni, nem esik pánikba nyomás alatt. Ezek közül Nick hányat fed le?

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Winston miért jelent előrelépést Foleshoz képest?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Azért mert azt mondta, hogy az Eagles-nek drukkol? 😊 Ezerszer inkább Hundley-ra menne rá akkor is, Jameis-nél az Oregon középiskolai végzősként még a kérői között sem volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a nagy Mariotizmus közepette hadd kérdezzek rá, hogy egy feltrade Winstonért milyen reakciót váltana ki?

Tegyük fel a Tampa viszi Miriutát, utána a Titans kihagyja Winstont, Oakland, Jacksonville nem faktor, talán a Washington se, szóval az 1/6-os Jets aki elé be kéne menni. Az 15 drafthely, jóval kevesebb mint a tampai biznisz lenne.

Szóval?

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ez a kiemelt kék poszt , de bassza a szemem. Reméltem, hogy megússza a topicunk 😕 (ráadásul egy kib@szott hox lógóval. gyalázat )Greengo
Ez minek amúgy de tényleg?Eazzy
Ez a divat 😛 Még mindig jobb mintha HC keresés miatt lenne, amúgy engem olyan nagyon nem érint 😀dande
Levegyem?
Úgy gondoltam hasznos lehet, főleg azoknak, akik nem annyira követik a híreket, és gyorsan meg akarják nézni van-e új jelölt. Ha gondoljátok, leveszem, de sztem hasznos, főleg ahogy bővül a nevek listája. A Jets topicba én pl. emiatt be szoktam nézni, hogy hogy áll a search.Hulkeinstein
Sztem teljesen felesleges. Mindenki tudja mi a téma. Aki meg nem olvasson vissza.
Ennek a kiemelésnek max. az eredménykövetőben van értelme (a meccshez linkekkel) vagy esetleg fantasy ligában (csapatnevekkel)...itt meg csak zavaró ...persze el tudom tüntetni (de az meg veled szemben nem fair 😉 ).

szerk: THX


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Hulk még rutintalan, majd réjön mi fér bele, mi nem.
Nekünk se volt egyszerű év közben találni valakit, aki bevállalja, hogy ír a csoportról, ő nagyon lelkesen bevállalta, szóval emiatt riszpekt, nyilván nem megy olyan gyorsan a szellemi átlényegülés, amit ez a magasztos munka megkíván de mivel Kristóf pont a szezon előtt vonta ki magát a forgalomból, offszezonban nem kerestünk új embert.

Hogy csak egyet mondjak, haromt is folyamatosan ekézte a Chargers-t minden meccsen, de sose lett belőle háború, szóval lehet ezt ésszerűen is csinálni, majd rájön.

Mehet tovább a holtszezon-beszéd.Höri
TTT a Chargerst ekézte, ezzel kb egyedül volt a fórumon, továbbá tette mindezt humorral és stílussal. Hovatovább legalább volt valaki aki rendre helyre rakta szaba egoját. Emellett ő is Stromfeld Aurél fan. Teljesen más tészta. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hulk még rutintalan, majd réjön mi fér bele, mi nem.
Nekünk se volt egyszerű év közben találni valakit, aki bevállalja, hogy ír a csoportról, ő nagyon lelkesen bevállalta, szóval emiatt riszpekt, nyilván nem megy olyan gyorsan a szellemi átlényegülés, amit ez a magasztos munka megkíván de mivel Kristóf pont a szezon előtt vonta ki magát a forgalomból, offszezonban nem kerestünk új embert.

Hogy csak egyet mondjak, haromt is folyamatosan ekézte a Chargers-t minden meccsen, de sose lett belőle háború, szóval lehet ezt ésszerűen is csinálni, majd rájön.

Mehet tovább a holtszezon-beszéd.

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
gyeek
A szerkesztői minőségem pedig végképp nincs kapcsolatban a személyes véleményemmel, és a meccs közbeni trash talkkal, egy mezei fórumozó vagyok, aki szívesen besegít a szerkesztői brigádnak az oldaltartalom bővítésének érdekében.
Ha bármelyik szerkesztői minőségemben írt írásommal van baj, szintén nyugodtan írj privátban, mindig igyekszik fejlődni az ember.
😉Hulkeinstein
Azért ez nem egészen így van.
Amikor az Antall kormány agyatlanabbik fele "magánemberként" ott tobzódott Horthy temetésén, vagy amikor Csurka nem mint országgyűlési képviselő, hanem "írói munkásságának részeként" zsidózott, na az ugyanilyen álszent csúsztatás volt.
Tőlem aztán azt írsz, amit csak akarsz, hisz ezügyben nálam nincs ultraliberálisabb fórumozó, csak akkor ne lepődj meg, ha valaki egyébiránt jogosan úgy érzi, hogy ami elnézhető egy elvakult drukkernek egy fórumon, az ugyanezen fórum szerkesztőjének már nem.
A szerkesztői minőséged és a személyes véleményed közti kapcsolat tagadása elég gyér mentegetőzés, egy "elnézést, elbasztam, ha már szerkesztő vagyok jobban figyelek erre" elegánsabb lett volna.Sobri Jóska
Szerintem pedig egy eredménykövetőben az ember hadd lehessen már szurkoló, függetlenül attól, hogy milyen a fórumbeli státusza.Wester
Szurkolóként is viselkedhet, meg prosztó módra is. A kettő között van némi különbség. Az meg legyen a szerkesztői gárda gondja, ha az egyik Cowboys héter skrájbjuk nekiáll "geciszarozni". 😉

Pár régi motoros Eagles drukker még emlékezhet az esetre a Cincinnatti elleni döntetlen után. Jöttem kárörvendeni, nem vették a népek túl jó néven. Vettem a lapot, behúztam fülem-farkam. Hulkeinsteinről süt a gyűlölet és ennek majdnem hétről hétre hangot is ad. Persze, minden oka és joga megvan a Cowboyst utálni, de eredménykövetőben gúnyolódni mi értelme, ha nem a másik drukker hergelése, akinek a csapata keményen dolgozott egész évben, hogy még játékban legyenek. Kifejtettem Cowboys témában, csinálhatja továbbra is, de az ilyen kisstílű viselkedéssel csak nekem fogja feladni a labdát rendre, magát ássa el, meg az Eagles szurkolói közösségre se vet túl jó fényt.

mustaine , ezt minden tisztelttel kérdezem most tőled ... Mi franc az a logo a neved alatt ? Biztos csak viccelsz 😀Petikievak01
Nem, halál komoly, vasárnap együtt fogunk tombolni eredménykövetőben a 'Boys sikeréért. Azaz én nem mert melóban leszek, de mustaine azért remélem belead apait-anyait. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
mustaine , ezt minden tisztelttel kérdezem most tőled ... Mi franc az a logo a neved alatt ? Biztos csak viccelsz 😀

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jordan Matthews ask.fmezik, a BGN készített is róla egy cikket, kiválogatták a legérdekesebb kérdéseket.

 philly.blog.hu/2015/01/07/jordan_matthews_kerdezz-felelek

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
gyeek
A szerkesztői minőségem pedig végképp nincs kapcsolatban a személyes véleményemmel, és a meccs közbeni trash talkkal, egy mezei fórumozó vagyok, aki szívesen besegít a szerkesztői brigádnak az oldaltartalom bővítésének érdekében.
Ha bármelyik szerkesztői minőségemben írt írásommal van baj, szintén nyugodtan írj privátban, mindig igyekszik fejlődni az ember.
😉Hulkeinstein
Azért ez nem egészen így van.
Amikor az Antall kormány agyatlanabbik fele "magánemberként" ott tobzódott Horthy temetésén, vagy amikor Csurka nem mint országgyűlési képviselő, hanem "írói munkásságának részeként" zsidózott, na az ugyanilyen álszent csúsztatás volt.
Tőlem aztán azt írsz, amit csak akarsz, hisz ezügyben nálam nincs ultraliberálisabb fórumozó, csak akkor ne lepődj meg, ha valaki egyébiránt jogosan úgy érzi, hogy ami elnézhető egy elvakult drukkernek egy fórumon, az ugyanezen fórum szerkesztőjének már nem.
A szerkesztői minőséged és a személyes véleményed közti kapcsolat tagadása elég gyér mentegetőzés, egy "elnézést, elbasztam, ha már szerkesztő vagyok jobban figyelek erre" elegánsabb lett volna.Sobri Jóska
Szerintem pedig egy eredménykövetőben az ember hadd lehessen már szurkoló, függetlenül attól, hogy milyen a fórumbeli státusza.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új jelöltek GM posztra Schefter infói szerint.
Eagles requested GM interviews with Miami's Chris Grier, Jacksonville's Chris Polian and Houston's Brian Gaine, per sources.
Vigyétek csak nyugodtan Lil' Poliant!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most beszélgessünk a | hüvelygombáról | 😛:

 www.bleedinggreennation.com/2015/1/5/7497259/marcus-smith-was-howie-rosemans-doing-and-heres-how-i-figured-it-out
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
gyeek
A szerkesztői minőségem pedig végképp nincs kapcsolatban a személyes véleményemmel, és a meccs közbeni trash talkkal, egy mezei fórumozó vagyok, aki szívesen besegít a szerkesztői brigádnak az oldaltartalom bővítésének érdekében.
Ha bármelyik szerkesztői minőségemben írt írásommal van baj, szintén nyugodtan írj privátban, mindig igyekszik fejlődni az ember.
😉Hulkeinstein
Azért ez nem egészen így van.
Amikor az Antall kormány agyatlanabbik fele "magánemberként" ott tobzódott Horthy temetésén, vagy amikor Csurka nem mint országgyűlési képviselő, hanem "írói munkásságának részeként" zsidózott, na az ugyanilyen álszent csúsztatás volt.
Tőlem aztán azt írsz, amit csak akarsz, hisz ezügyben nálam nincs ultraliberálisabb fórumozó, csak akkor ne lepődj meg, ha valaki egyébiránt jogosan úgy érzi, hogy ami elnézhető egy elvakult drukkernek egy fórumon, az ugyanezen fórum szerkesztőjének már nem.
A szerkesztői minőséged és a személyes véleményed közti kapcsolat tagadása elég gyér mentegetőzés, egy "elnézést, elbasztam, ha már szerkesztő vagyok jobban figyelek erre" elegánsabb lett volna.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mint mondtam nekem teljesen mindegy, ahogy gondolod, a szándék természetesen érthető. Engem kicsit "báb" kifejezés zavar (de ez egyéni szoc problem 😀, azért szerintem ez nem így működik, és Chipet nem gondolom ilyen embernek, aki így állna hozzá a másik emberhez, munkatársához.

Ballard valószínű meg Chicagoba. Eliot Wolf pedig nem rossz környezetből érkezik, talán jókat tanult GB-ben, ezért is jó lehet, bár nyilván nem ismerem eddigi munkásságát. Meglássuk.