Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Tegnap este még itt paráztunk, hogy kuka lesz a következő 5 év mert Kelly lelép Rózsi miatt, most meg azon fanyalgunk, hogy több hatalmat kapott. 😀 Én várnék egy évet az ítélettel, van nyilván rizikó, de ennél jobb megoldást nem hiszem, hogy találhattak volna.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ed Marynowitz lehet Kelly bábja, mint GM
 www.bleedinggreennation.com/2015/1/3/7486265/ed-marynowitz-emerges-as-candidate-in-eagles-general-manager-searchmustaine
Azért az nem egészséges, hogy a beosztott választja ki a főnökét. Persze az az ideális ha jóban vannak, de mégiscsak a főnöke, aki ha gáz van kirúgja az edzőt, a körmére néz stb. Ha Kelly rossz irányba halad, nem lesz aki a jó felé terelje. Hartot felhozzák példának, hogy ha Roseman nincs akkor simán 3. körös lett volna. Itt ki is ütközik egy nem elhanyagolható dolog, amivel Kelly nem rendelkezik. Nincs elég NFL tapasztalata. Kíváncsian várom mi sül ki belőle, de őszintén szólva nem vagyok teljesen elégedett. És reménykedem, hogy egyszer nekem is hagyják, hogy én válasszam meg a főnököm. Már ha a feleséget kivesszük ebből a kérdéskörből 😀

Szerk: Háhá, 2007ben a Dolphinsnál sokat tanulhatott a scoutolásból. Az ritka szar egy Miami draft volt. 😀Shawn84
Szerintem ez alapból rossz felfogás. A HC-nek és a GM-nek nem vezető-beosztott kapcsolatban kell lennie, hanem munkatársakként kell dolgozni. A szervezeti struktúra ennek egy gyakorlati megnyilvánulása, ami jó esetben a csapat érdekét szolgálja. Azt, hogy ez a csapat érdeke-e, azt csak az idő fogja eldönteni.

Innen Magyarországról mi nem fogjuk tudni eldönteni, hogy mi az optimális struktúra, csak majd ha meglátjuk az eredményét. Azért azt mindenképp érdemes megjegyezni, hogy Chip könnyen lehet, hogy távozott volna, ha Roseman kapja meg a teljhatalmat. A legfontosabb pedig az, hogy Chip folytassa az elkezdett munkát, bárhogy is alakult az év vége, összességében eddig nem nagyon találhattunk volna jobb HC-t...

Várjuk ki a véget, és szurkoljunk a csapatnak.

UI.: Lehet nem szeretni ezt a rendszert, illetve a Pats-et, és Seahawksot, az elvitathatatlan, hogy elég sikeresen működik ez a struktúra ennél a 2 csapatnál. Ha hasonló sikereket fut be a csapat, akkorsz szerintem te sem leszel szomorú, Shawn.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ed Marynowitz lehet Kelly bábja, mint GM
 www.bleedinggreennation.com/2015/1/3/7486265/ed-marynowitz-emerges-as-candidate-in-eagles-general-manager-searchmustaine
nagyon nem tetszik neked ez az új felállás úgy érzem 😉 😀dande
Ebben igazad van, le is írom, hogy miért.
Shawn közben már nagyrészt körvonalazta az én álláspontomat is.

Szerintem Kelly 4-5 olyan döntést hozott az elmúlt ~2 évben, ami nagyon fura. A védelem sémaváltása gondolom Azzinaro érkezése miatt volt szükséges, más indokot nem látok. Ok, ez a filozófiája, legyen. A front jól is működik, azonban hátul vannak problémák.
Tavaly sorban a Jackson-balhé, a Huff és Hart draft szintén nem tetszett.
Huff nem harmadik körös játékos volt, nála jobb WR-t is találtunk volna (pl Moncrief | vagy Hurns 😀 | még bent volt, aki szerintem sokkal jobb)
Az, hogy Hartot el akarta hozni harmadik körben, megint szemöldökráncolós történet nálam.
Kíváncsi vagyok, képes-e felnőni az új feladathoz, mert ha jövőre nem jutunk PO-ba, az hatványozottan az ő hibája lehet.

Egyébként azt konteózom, hogy Mariota miatt történik ez az óvodásdi. Gamble, aki Kelly embere volt, tradelni akart volna. Roseman nem, inkább kirúgatta Gamblet. Erre Kelly generált egy médiahypeot, hogy lelép, és emiatt Lurietól kibővítette a szerepkörét, hogy maradjon, gyakorlatilag ő lett a GM. | -> meg lesz próbálva az 1/1 trade szerintem, de túl sokat fognak kérni, így marad az 1/20 |

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Azért, mert a tradicionális szervezeti felosztásban a GM a HC főnöke az NFL csapatoknál, ne csináljunk már úgy, mintha más megoldás nem működne... Pláne hogy a Seattle-nél is Pete Carroll választotta ki akkor ezek szerint főnökét, ami nyilvánvalóan hasonlóan nem jött be, mint a futkározós qb-k. Részben ehhez kapcsolódik új kedvenc focis viccem:

NFL war room:
"He's just a system QB, he had wide-open WRs everywhere."
"OK, what if we just ran that system?"
"Get out."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ed Marynowitz lehet Kelly bábja, mint GM
 www.bleedinggreennation.com/2015/1/3/7486265/ed-marynowitz-emerges-as-candidate-in-eagles-general-manager-searchmustaine
Azért az nem egészséges, hogy a beosztott választja ki a főnökét. Persze az az ideális ha jóban vannak, de mégiscsak a főnöke, aki ha gáz van kirúgja az edzőt, a körmére néz stb. Ha Kelly rossz irányba halad, nem lesz aki a jó felé terelje. Hartot felhozzák példának, hogy ha Roseman nincs akkor simán 3. körös lett volna. Itt ki is ütközik egy nem elhanyagolható dolog, amivel Kelly nem rendelkezik. Nincs elég NFL tapasztalata. Kíváncsian várom mi sül ki belőle, de őszintén szólva nem vagyok teljesen elégedett. És reménykedem, hogy egyszer nekem is hagyják, hogy én válasszam meg a főnököm. Már ha a feleséget kivesszük ebből a kérdéskörből 😀

Szerk: Háhá, 2007ben a Dolphinsnál sokat tanulhatott a scoutolásból. Az ritka szar egy Miami draft volt. 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ed Marynowitz lehet Kelly bábja, mint GM
 www.bleedinggreennation.com/2015/1/3/7486265/ed-marynowitz-emerges-as-candidate-in-eagles-general-manager-searchmustaine
nagyon nem tetszik neked ez az új felállás úgy érzem 😉 😀
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ed Marynowitz lehet Kelly bábja, mint GM
 www.bleedinggreennation.com/2015/1/3/7486265/ed-marynowitz-emerges-as-candidate-in-eagles-general-manager-search

több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Mégis mit gondoltak! Engedték, hogy közös edzéseink legyenek a Patriótákkal ...
Bill Belichick csak odamondta Kellynek... 😊 Aztán most a pozícióban egymás mellé álltak!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
A játékosok reakciói egyébként pozitívak, főleg ugye Kelce védte nagyon Chipet. CWé-t mondjuk nem ismerjük de nem is érdekel 😛
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azért olyan nagy katasztrófa nem történt, mint amit más csapatok szurkolói írnak.

Mi a legrosszabb eset?
Az, hogy Kelly szarul draftol, rossz FA-k jönnek, és szar lesz a csapat. Na mármost ez azt jelenti, hogy Chip mégsem ért annyira a csapatépítéshez, tehát soha a büdös életben nem nyertünk volna semmit vele.

Viszont ha beválik (Oregonban elég jól ment neki a csapatépítés), akkor meg kánaán lesz, mert egy nagy koponya fog dönteni a kérdésekben.

Ha rosszul fog menni a csapatnak, legalább tudjuk ki a felelős, és ezt Lurie is tudni fogja. Ha pedig jól, akkor hiába suttog Roseman a tulajunk fülébe, semmit nem fog érni. Roseman pedig nem lesz egy nagy veszteség, ha Chipnek feküdni fog az új szerepkör.

Összefoglalva azt mondhatjuk, hogy elindultunk egy úton 2 éve, és a tegnapi döntéssel folytatjuk ezt ahelyett, hogy kidobnánk a kukába. Ez elég jól hangzik 20-14 után, és bármilyen más döntés rosszabb lett volna a fennálló helyzetben. Szóval várjuk ki mi lesz, remélem a károgóknak be lesz bizonyítva, hogy Chip mekkora szakember, és felnő Pete és BB mellé 😊

FLY EAGLES!Hulkeinstein
oké, ez szép és jó... de ha kelly szar csapatot csinál, és roseman elmegy akkor mi marad Kelly után? 3 vagy több év kuka, és minusz roseman aki meg ért is a dolgokhoz, csak éppen most azt nem csinálhatja ami a szakterülete...
a "károgást" meg félreérted, legalábbis az én részemről. Én szeretem a philly-t épp ezért foglalkozok ezzel az üggyel. DE nekem Roseman jobb szakember mint Kelly a saját területén. a bb chip összehasonlítás meg eléggé durva azért. Majdnem olyan mintha most egy közepesnél kicsit jobb lb-t ray lewis-hoz hasonlítgatnánk. Azért maradjunk meg a földön...
Kelly még semmi olyat nem csinált az NFL-ben ami miatt ennyire el kellene ájulni tőle szerintem...sevarafa
Roseman szerződését 2020-ig meghosszabbították, a beatwriterek szerint nem fog menni sehova a közeljövőben. Max akkor ha Kelly rendszere működik. Ha nem válik be akkor Roseman jithat hatalomra megint.
És nem hasonlítottam Chipet BB-hez, pont azt szeretném ha felnőne hozzá, mert BB zseniális, Chip pedig remélem az lesz 😊Hulkeinstein
Remélem nem lesz olyan, mint BB mert akkor elhagyom ezt a csapatot. De kezdhetné mondjuk a zsenivé válást azzal, hogy rendes DB edzőket hoz.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
A Colts sajnos valahol érthetően, de mondjuk számomra kevésbé vállalható módon leeresztett (ha mi tettük volna akkor is zavar), így a Boys elleni vereség után már mindegy volt....... inkább a Cards és a 49rs elleni vereség zavar még mindig kicsit, de most már nem számít.

Tényleg most már Kelly kezében a kulcs, ennek örülök, és hamar ki fog derülni, jól tudja-e kezelni a helyzetet, s esetleg még Marcus Smith is beválik 😛dande
Na engem akkor ütött volna meg az idegbaj, ha nyerünk a Skins ellen és úgy kell végignéznem azt a dicséretes produkciót. Tény, hogy csak magunkat okolhatjuk, de az sem mindennapi, hogy 11-5 nem elég még WC-ra sem.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Egyébként utólag visszagondolva teljesen mindegy lett volna, hogy nyerünk-e Washingtonban, mert 11-5-tel sem lettünk volna bent PO-ban a tie-breakerek miatt. A Cowboyst kellett volna megverni otthon.Highlander
Igen, vagy a Seahawkst, akkor a bye is meglett volna, de mostmár mind1.Hulkeinstein
A Seahawkst azért nem írtam, mert arra jóval kevesebb esély mutatkozott szerintem. De ilyen secondaryvel lehet nem is baj, hogy nem égettük magunkat. Azért egy Megatron vs Fletcher "párharc" büntetett volna... 😊Highlander
Szerintem a Packersön kívül bárkivel felvettük volna a versenyt (értsd nem vernek agyon), de nem érdemeltünk playoffot. A Fletcher vs Megatron tényleg vicces lett volna 😀

Mindenesetre mostmár 100%-ig Chip csapatát láthatjuk jövőre, nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon FA-ról, vagy draftról akar-e majd inkább erősíteni.Hulkeinstein
Én annak örülnék a legjobban, ha a kettőt egyensúlyba hozná, mert szerintem draftról nem lehet mindent megoldani, pláne, ha megyünk Mariotáért. A secondary-be olyan játékost hoznék, aki nem lutri, hanem azonnali javulást garantál. Kíváncsian várom, hogy kik lesznek kirakva, de el tudom képzelni Nate Allen-t mint nagy túlélőt. Fletcher sztem 100, hogy menni fog, CW barátomat a sötétség urát meg nem éri meg itt tartani. Viszont az egész secet úgyse dobják kukába szerintem. Nagyon érdekes lesz ez az offseason és már most elkezdődtek az izgalmak ezzel a hatalmi átstrukturálással.Highlander
Igaz.
Van egy titkos safety prospectem, már régóta. Figyeljétek majd Eric Dargan-t, Oregon S, 2 hónapja még top1000-ben sem volt, mostmár valahol 3. körösre taksálják. Idén neki lett a legtöbb INT-je a Pac12-ben, a rose bowl-on Int+FF Ifo nélkül is, a labdaérzék mellett pedig nagyot üt, és ritkán hibáz szerelést, megbízható. Plisz ugye Oregon-bound 😀
Titkos esélyesem Jenkins mellé 😉
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Colts sajnos valahol érthetően, de mondjuk számomra kevésbé vállalható módon leeresztett (ha mi tettük volna akkor is zavar), így a Boys elleni vereség után már mindegy volt....... inkább a Cards és a 49rs elleni vereség zavar még mindig kicsit, de most már nem számít.

Tényleg most már Kelly kezében a kulcs, ennek örülök, és hamar ki fog derülni, jól tudja-e kezelni a helyzetet, s esetleg még Marcus Smith is beválik 😛
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Egyébként utólag visszagondolva teljesen mindegy lett volna, hogy nyerünk-e Washingtonban, mert 11-5-tel sem lettünk volna bent PO-ban a tie-breakerek miatt. A Cowboyst kellett volna megverni otthon.Highlander
Igen, vagy a Seahawkst, akkor a bye is meglett volna, de mostmár mind1.Hulkeinstein
A Seahawkst azért nem írtam, mert arra jóval kevesebb esély mutatkozott szerintem. De ilyen secondaryvel lehet nem is baj, hogy nem égettük magunkat. Azért egy Megatron vs Fletcher "párharc" büntetett volna... 😊Highlander
Szerintem a Packersön kívül bárkivel felvettük volna a versenyt (értsd nem vernek agyon), de nem érdemeltünk playoffot. A Fletcher vs Megatron tényleg vicces lett volna 😀

Mindenesetre mostmár 100%-ig Chip csapatát láthatjuk jövőre, nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon FA-ról, vagy draftról akar-e majd inkább erősíteni.Hulkeinstein
Én annak örülnék a legjobban, ha a kettőt egyensúlyba hozná, mert szerintem draftról nem lehet mindent megoldani, pláne, ha megyünk Mariotáért. A secondary-be olyan játékost hoznék, aki nem lutri, hanem azonnali javulást garantál. Kíváncsian várom, hogy kik lesznek kirakva, de el tudom képzelni Nate Allen-t mint nagy túlélőt. Fletcher sztem 100, hogy menni fog, CW barátomat a sötétség urát meg nem éri meg itt tartani. Viszont az egész secet úgyse dobják kukába szerintem. Nagyon érdekes lesz ez az offseason és már most elkezdődtek az izgalmak ezzel a hatalmi átstrukturálással.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Na akkor minden rendeződött. Kezdődhet az offseason. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Egyébként utólag visszagondolva teljesen mindegy lett volna, hogy nyerünk-e Washingtonban, mert 11-5-tel sem lettünk volna bent PO-ban a tie-breakerek miatt. A Cowboyst kellett volna megverni otthon.Highlander
Igen, vagy a Seahawkst, akkor a bye is meglett volna, de mostmár mind1.Hulkeinstein
A Seahawkst azért nem írtam, mert arra jóval kevesebb esély mutatkozott szerintem. De ilyen secondaryvel lehet nem is baj, hogy nem égettük magunkat. Azért egy Megatron vs Fletcher "párharc" büntetett volna... 😊Highlander
Szerintem a Packersön kívül bárkivel felvettük volna a versenyt (értsd nem vernek agyon), de nem érdemeltünk playoffot. A Fletcher vs Megatron tényleg vicces lett volna 😀

Mindenesetre mostmár 100%-ig Chip csapatát láthatjuk jövőre, nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon FA-ról, vagy draftról akar-e majd inkább erősíteni.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Egyébként utólag visszagondolva teljesen mindegy lett volna, hogy nyerünk-e Washingtonban, mert 11-5-tel sem lettünk volna bent PO-ban a tie-breakerek miatt. A Cowboyst kellett volna megverni otthon.Highlander
Igen, vagy a Seahawkst, akkor a bye is meglett volna, de mostmár mind1.Hulkeinstein
A Seahawkst azért nem írtam, mert arra jóval kevesebb esély mutatkozott szerintem. De ilyen secondaryvel lehet nem is baj, hogy nem égettük magunkat. Azért egy Megatron vs Fletcher "párharc" büntetett volna... 😊

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Egyébként utólag visszagondolva teljesen mindegy lett volna, hogy nyerünk-e Washingtonban, mert 11-5-tel sem lettünk volna bent PO-ban a tie-breakerek miatt. A Cowboyst kellett volna megverni otthon.Highlander
Igen, vagy a Seahawkst, akkor a bye is meglett volna, de mostmár mind1.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
LOL, most olvasom Pat Kirwan-től a Ne csak a labdát nézd könyvet (köszönjük a fordítást Höri 😛), és a könyv pont hogy azt írja, hogy adjunk a vezetőedző kezébe minden futballal kapcsolatos döntést 😊Hulkeinstein
Jaja, fel is hozza példának az Eagles-t, hogy egyike vagyunk azon kevés csapatnak amelyik hajlik erre az edző birtokolta teljes kontrollra. Ezért sem bánom, hogy így alakultak a dolgok. Nyilván benne van a kockázat, de én továbbra is bízok Chip-ben.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Egyébként utólag visszagondolva teljesen mindegy lett volna, hogy nyerünk-e Washingtonban, mert 11-5-tel sem lettünk volna bent PO-ban a tie-breakerek miatt. A Cowboyst kellett volna megverni otthon.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
LOL, most olvasom Pat Kirwan-től a Ne csak a labdát nézd könyvet (köszönjük a fordítást Höri 😛), és a könyv pont hogy azt írja, hogy adjunk a vezetőedző kezébe minden futballal kapcsolatos döntést 😊
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Azért olyan nagy katasztrófa nem történt, mint amit más csapatok szurkolói írnak.

Mi a legrosszabb eset?
Az, hogy Kelly szarul draftol, rossz FA-k jönnek, és szar lesz a csapat. Na mármost ez azt jelenti, hogy Chip mégsem ért annyira a csapatépítéshez, tehát soha a büdös életben nem nyertünk volna semmit vele.

Viszont ha beválik (Oregonban elég jól ment neki a csapatépítés), akkor meg kánaán lesz, mert egy nagy koponya fog dönteni a kérdésekben.

Ha rosszul fog menni a csapatnak, legalább tudjuk ki a felelős, és ezt Lurie is tudni fogja. Ha pedig jól, akkor hiába suttog Roseman a tulajunk fülébe, semmit nem fog érni. Roseman pedig nem lesz egy nagy veszteség, ha Chipnek feküdni fog az új szerepkör.

Összefoglalva azt mondhatjuk, hogy elindultunk egy úton 2 éve, és a tegnapi döntéssel folytatjuk ezt ahelyett, hogy kidobnánk a kukába. Ez elég jól hangzik 20-14 után, és bármilyen más döntés rosszabb lett volna a fennálló helyzetben. Szóval várjuk ki mi lesz, remélem a károgóknak be lesz bizonyítva, hogy Chip mekkora szakember, és felnő Pete és BB mellé 😊

FLY EAGLES!Hulkeinstein
oké, ez szép és jó... de ha kelly szar csapatot csinál, és roseman elmegy akkor mi marad Kelly után? 3 vagy több év kuka, és minusz roseman aki meg ért is a dolgokhoz, csak éppen most azt nem csinálhatja ami a szakterülete...
a "károgást" meg félreérted, legalábbis az én részemről. Én szeretem a philly-t épp ezért foglalkozok ezzel az üggyel. DE nekem Roseman jobb szakember mint Kelly a saját területén. a bb chip összehasonlítás meg eléggé durva azért. Majdnem olyan mintha most egy közepesnél kicsit jobb lb-t ray lewis-hoz hasonlítgatnánk. Azért maradjunk meg a földön...
Kelly még semmi olyat nem csinált az NFL-ben ami miatt ennyire el kellene ájulni tőle szerintem...sevarafa
Roseman szerződését 2020-ig meghosszabbították, a beatwriterek szerint nem fog menni sehova a közeljövőben. Max akkor ha Kelly rendszere működik. Ha nem válik be akkor Roseman jithat hatalomra megint.
És nem hasonlítottam Chipet BB-hez, pont azt szeretném ha felnőne hozzá, mert BB zseniális, Chip pedig remélem az lesz 😊Hulkeinstein
Az jó lenne 😊 Minél több a jó edző, annál színesebb az egész 😊
én azért remélem h kelly jó lesz, mert hátha akkor olyan csapatot rak össze, amilyen még nem volt. :
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Azért olyan nagy katasztrófa nem történt, mint amit más csapatok szurkolói írnak.

Mi a legrosszabb eset?
Az, hogy Kelly szarul draftol, rossz FA-k jönnek, és szar lesz a csapat. Na mármost ez azt jelenti, hogy Chip mégsem ért annyira a csapatépítéshez, tehát soha a büdös életben nem nyertünk volna semmit vele.

Viszont ha beválik (Oregonban elég jól ment neki a csapatépítés), akkor meg kánaán lesz, mert egy nagy koponya fog dönteni a kérdésekben.

Ha rosszul fog menni a csapatnak, legalább tudjuk ki a felelős, és ezt Lurie is tudni fogja. Ha pedig jól, akkor hiába suttog Roseman a tulajunk fülébe, semmit nem fog érni. Roseman pedig nem lesz egy nagy veszteség, ha Chipnek feküdni fog az új szerepkör.

Összefoglalva azt mondhatjuk, hogy elindultunk egy úton 2 éve, és a tegnapi döntéssel folytatjuk ezt ahelyett, hogy kidobnánk a kukába. Ez elég jól hangzik 20-14 után, és bármilyen más döntés rosszabb lett volna a fennálló helyzetben. Szóval várjuk ki mi lesz, remélem a károgóknak be lesz bizonyítva, hogy Chip mekkora szakember, és felnő Pete és BB mellé 😊

FLY EAGLES!Hulkeinstein
oké, ez szép és jó... de ha kelly szar csapatot csinál, és roseman elmegy akkor mi marad Kelly után? 3 vagy több év kuka, és minusz roseman aki meg ért is a dolgokhoz, csak éppen most azt nem csinálhatja ami a szakterülete...
a "károgást" meg félreérted, legalábbis az én részemről. Én szeretem a philly-t épp ezért foglalkozok ezzel az üggyel. DE nekem Roseman jobb szakember mint Kelly a saját területén. a bb chip összehasonlítás meg eléggé durva azért. Majdnem olyan mintha most egy közepesnél kicsit jobb lb-t ray lewis-hoz hasonlítgatnánk. Azért maradjunk meg a földön...
Kelly még semmi olyat nem csinált az NFL-ben ami miatt ennyire el kellene ájulni tőle szerintem...sevarafa
Roseman szerződését 2020-ig meghosszabbították, a beatwriterek szerint nem fog menni sehova a közeljövőben. Max akkor ha Kelly rendszere működik. Ha nem válik be akkor Roseman jithat hatalomra megint.
És nem hasonlítottam Chipet BB-hez, pont azt szeretném ha felnőne hozzá, mert BB zseniális, Chip pedig remélem az lesz 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
4-12 -s csapatból kétszer 10-6-st, hajrá, utána 😉 JH-nak ment csak ennél jobban, de ő nem is kapta meg SF-ban amit itt Chip, ment is vissza egyetemre, az idő megmondja melyik FR járt jobban 😀
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Azért olyan nagy katasztrófa nem történt, mint amit más csapatok szurkolói írnak.

Mi a legrosszabb eset?
Az, hogy Kelly szarul draftol, rossz FA-k jönnek, és szar lesz a csapat. Na mármost ez azt jelenti, hogy Chip mégsem ért annyira a csapatépítéshez, tehát soha a büdös életben nem nyertünk volna semmit vele.

Viszont ha beválik (Oregonban elég jól ment neki a csapatépítés), akkor meg kánaán lesz, mert egy nagy koponya fog dönteni a kérdésekben.

Ha rosszul fog menni a csapatnak, legalább tudjuk ki a felelős, és ezt Lurie is tudni fogja. Ha pedig jól, akkor hiába suttog Roseman a tulajunk fülébe, semmit nem fog érni. Roseman pedig nem lesz egy nagy veszteség, ha Chipnek feküdni fog az új szerepkör.

Összefoglalva azt mondhatjuk, hogy elindultunk egy úton 2 éve, és a tegnapi döntéssel folytatjuk ezt ahelyett, hogy kidobnánk a kukába. Ez elég jól hangzik 20-14 után, és bármilyen más döntés rosszabb lett volna a fennálló helyzetben. Szóval várjuk ki mi lesz, remélem a károgóknak be lesz bizonyítva, hogy Chip mekkora szakember, és felnő Pete és BB mellé 😊

FLY EAGLES!Hulkeinstein
oké, ez szép és jó... de ha kelly szar csapatot csinál, és roseman elmegy akkor mi marad Kelly után? 3 vagy több év kuka, és minusz roseman aki meg ért is a dolgokhoz, csak éppen most azt nem csinálhatja ami a szakterülete...
a "károgást" meg félreérted, legalábbis az én részemről. Én szeretem a philly-t épp ezért foglalkozok ezzel az üggyel. DE nekem Roseman jobb szakember mint Kelly a saját területén. a bb chip összehasonlítás meg eléggé durva azért. Majdnem olyan mintha most egy közepesnél kicsit jobb lb-t ray lewis-hoz hasonlítgatnánk. Azért maradjunk meg a földön...
Kelly még semmi olyat nem csinált az NFL-ben ami miatt ennyire el kellene ájulni tőle szerintem...