Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ha az Eagles tényleg akarja Mariotát, az mibe kerülne, belekalkulálva, hogy ha akarják, akkor nagyon akarják? És ezt oersze a Tampa is tudja.Sobri Jóska
3 első kör + Foles 😛sevarafa
secondaryt is vihetik mellé, bár akkor szerintem még ki kell pótolni pár pickkel 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ha az Eagles tényleg akarja Mariotát, az mibe kerülne, belekalkulálva, hogy ha akarják, akkor nagyon akarják? És ezt oersze a Tampa is tudja.Sobri Jóska
3 első kör + Foles 😛
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Ha az Eagles tényleg akarja Mariotát, az mibe kerülne, belekalkulálva, hogy ha akarják, akkor nagyon akarják? És ezt oersze a Tampa is tudja.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Kelly nyert 😊baggio
Az lehet, de az Eagles továbbra is szarban van szvsz.
Nem nagyon lehet úgy Super Bowl győztes csapatot építeni, ha a háttérben hatalmi játszmák zajlanak.tenorx
pontosan. Így látom én is. Ez nem több, mint a probléma elodázása...sevarafa
Azon kívül amit a média mutatott neked az egészből, miért gondoljuk, hogy baj van közöttük amúgy? Én egyik szájából sem hallottam egy rossz szót sem a másikról, inkább jót. Az, hogy ebből ki mit spekulált le....kutyát nem érdekli.Eazzy
Nyilván van köztük feszkó, de mától minden igazolás és a draft egyértelműen Kelly felelőssége. Reméljük az egész probléma onnan indult, hogy Chip a fél házat készül Mariotáért feláldozni, míg Howie levegőért kapkod, mint Reid "McNabb a kezdő irányítónk" esetében xDbaggio
Pont ez jutott nekem is eszembe amikor ez a sztori napvilágot látott. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Szóval akkor go for Mariota és jövőre SB győzelem! Fuck yeah! 😀😀 ( | mint minden évben XD | )

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na végre akkor most már tessék mindenkinek arra koncentrálni ami a dolga, kérdés Roseman belenyugszik-e ebbe vagy inkább lép, iletve a háttérben ügyeskedik. Örülök ha Lurie bízik Chipben és reméljük az idő őt igazolja.

Pettyre rá kéne hajtani ha már itt tartunk, bár, hogy Wiston elment inkább asszonyt verni (baseball 😉) nehezebb ügy lesz. Ha valóban akarunk egyáltalán vkit Foles helyére. Ezt Chip látja.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Woooohoo, el sem hiszem, ez a legjobb, ami történhetett 😊
Chip nyert, ezzel megkapta amit akart, és szerintem jobb ez, hogy övé a scouting. Ennél jobban mi szurkolók nem jöhettünk volna ki, és Lurie is megmutatta, hogy fontos neki Chip, ez sokat jelent.

Nyilván nem jó, hogy vannak hatalmi játszmák, és ez előrébb nem visz, de ha Chip tényleg akkora futball koponya, mint amennyire bízunk benne, akkor ez csak jó lehet nekünk. Belichick-nél is elég jól működik 😊

Ha meg nem jön be, akkor sehogy nem jött volna össze.

Most örüljünk, mert szurkolói szempontból a legjobb döntés született.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Kelly nyert 😊baggio
Az lehet, de az Eagles továbbra is szarban van szvsz.
Nem nagyon lehet úgy Super Bowl győztes csapatot építeni, ha a háttérben hatalmi játszmák zajlanak.tenorx
pontosan. Így látom én is. Ez nem több, mint a probléma elodázása...sevarafa
Azon kívül amit a média mutatott neked az egészből, miért gondoljuk, hogy baj van közöttük amúgy? Én egyik szájából sem hallottam egy rossz szót sem a másikról, inkább jót. Az, hogy ebből ki mit spekulált le....kutyát nem érdekli.Eazzy
Nyilván van köztük feszkó, de mától minden igazolás és a draft egyértelműen Kelly felelőssége. Reméljük az egész probléma onnan indult, hogy Chip a fél házat készül Mariotáért feláldozni, míg Howie levegőért kapkod, mint Reid "McNabb a kezdő irányítónk" esetében xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Kelly nyert 😊baggio
Az lehet, de az Eagles továbbra is szarban van szvsz.
Nem nagyon lehet úgy Super Bowl győztes csapatot építeni, ha a háttérben hatalmi játszmák zajlanak.tenorx
pontosan. Így látom én is. Ez nem több, mint a probléma elodázása...sevarafa
Azon kívül amit a média mutatott neked az egészből, miért gondoljuk, hogy baj van közöttük amúgy? Én egyik szájából sem hallottam egy rossz szót sem a másikról, inkább jót. Az, hogy ebből ki mit spekulált le....kutyát nem érdekli.Eazzy
Így van . Inkább arról van szó, hogy most leosztották a szerepeket és mehet a munka tovább. (de azért bele van fogalmazva, hogy Kellly maga mellé vesz majd segítséget ehhez a poszthoz )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Nekem ebből a döntésből az jön le, hogy semmiféle hatalmi harc nincs Kelly meg Roseman közt. De javítsatok ki, ha tévedek. Mindenki megkapta a maga játékszerét, happy end.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Kelly nyert 😊baggio
Az lehet, de az Eagles továbbra is szarban van szvsz.
Nem nagyon lehet úgy Super Bowl győztes csapatot építeni, ha a háttérben hatalmi játszmák zajlanak.tenorx
pontosan. Így látom én is. Ez nem több, mint a probléma elodázása...sevarafa
Azon kívül amit a média mutatott neked az egészből, miért gondoljuk, hogy baj van közöttük amúgy? Én egyik szájából sem hallottam egy rossz szót sem a másikról, inkább jót. Az, hogy ebből ki mit spekulált le....kutyát nem érdekli.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Kelly nyert 😊baggio
Az lehet, de az Eagles továbbra is szarban van szvsz.
Nem nagyon lehet úgy Super Bowl győztes csapatot építeni, ha a háttérben hatalmi játszmák zajlanak.tenorx
A helyzet az, hogy míg Lurie a Roseman vs Reid kérdésben előbbire tett, most egyértelműen Kelly-ben bízik. Minden futballal kapcsolatos ügy Chip kezében, Roseman megkapta a pénzügyeket, keresztbe tenni így nem is tudnak egymásnak.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Kelly nyert 😊baggio
Az lehet, de az Eagles továbbra is szarban van szvsz.
Nem nagyon lehet úgy Super Bowl győztes csapatot építeni, ha a háttérben hatalmi játszmák zajlanak.tenorx
pontosan. Így látom én is. Ez nem több, mint a probléma elodázása...
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kelly nyert 😊baggio
Az lehet, de az Eagles továbbra is szarban van szvsz.
Nem nagyon lehet úgy Super Bowl győztes csapatot építeni, ha a háttérben hatalmi játszmák zajlanak.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Kelly nyert 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
mindenki nyugodjon le a picsába:
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Lurie-Announces-Structural-Change/11b587d7-132f-4f9b-9984-9c361f687675
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Andy is executive VP volt anno nem? Lehet Chip is az lesz akkor.Eazzy
eddig nem igazán figyeltem a Philly belügyeit, de most kissé visszamentem az időben, és érdekes azért ilyen cikkebe ütközni...

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/01/lurie-hints-at-past-personnel-disagreements-between-roseman-reid/
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/eagles/2012/12/31/jeffrey-lurie-andy-reid-coaching-change/1801277/

ugye 2010-ig Heckert volt a GM, a Browns-hoz való távozása után lett kinevezve Howie... alapból Roseman is Reidnek jelentett volna, de 2010 márciusában már McNabb kapcsán előbbi "győzött", onnan jött a lejtmenet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerencsére nem kell veretlen szezon a playoffhoz, sőt, a csoportunkban nem túlzás az sem, hogy 10 győzelem garantáltam elég lesz a hőn áhított PO-hoz. Még az is lehet hogy kevesebb.Hulkeinstein
Ha már így pörög a topic, most találtam ezt a mentett hsz-t 😀 (egyébként azért mentettem le, mert tetszett 😊 )

Bocs 😀
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Andy is executive VP volt anno nem? Lehet Chip is az lesz akkor.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
 www.phillymag.com/birds247/2015/01/02/chiphowie-speculation/
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Szerintem kurvára egyszerű az egész: Kelly-t teszik felelőssé, hogy Cary Williams fáradt volt egész szezonban, és ezért nem tudott a feladatára koncentrálni ami miatt nem jutottunk PO-ba. Tiszta sor.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Miért tény,hogy Kelly szeretné a draftot intézni?
Nem úgy szokott lenni,hogy kb leírja milyen posztok a needek,persze súlyozva aztán egy nagyobb stábbal összedugják a fejüket ki hol érhető el,trade stb.?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Itt most hatáskörökről van szó, nem személyekről. Nyilván nem fog Chip utazgatni 😀Hulkeinstein
 pats.hu/a-front-office-felepitese-es-tevekenysege


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy Chip mehkapja Gamble poziját, meg hatáskörét, kivéve 1-2 dolgot, amik átkerülnek Rosemanhez, így a kecske is jóllakik, és a káposzta is megmarad.Hulkeinstein
az érdekes lenne, mivel Gamble fő feladata az egyetemi játékosok és az esetleges FA-k figyelése, a 49ers elleni meccsre való elutazás helyett helyett is épp a Notre Dame-Syracuse-t választotta 😊baggio
Nyilván Chip is ledelegálná, a lényeg hogy egyetlen ember legyen aki beleszólhat Roseman munkájába.Hulkeinstein
Meglepne ha Kelly a csapat felkészítése mellett még az egyetemi meccseket is figyelné , illetve el is utazna a helyszínekre. 😊Greengo
Itt most hatáskörökről van szó, nem személyekről. Nyilván nem fog Chip utazgatni 😀
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy Chip mehkapja Gamble poziját, meg hatáskörét, kivéve 1-2 dolgot, amik átkerülnek Rosemanhez, így a kecske is jóllakik, és a káposzta is megmarad.Hulkeinstein
az érdekes lenne, mivel Gamble fő feladata az egyetemi játékosok és az esetleges FA-k figyelése, a 49ers elleni meccsre való elutazás helyett helyett is épp a Notre Dame-Syracuse-t választotta 😊baggio
Nyilván Chip is ledelegálná, a lényeg hogy egyetlen ember legyen aki beleszólhat Roseman munkájába.Hulkeinstein
Meglepne ha Kelly a csapat felkészítése mellett még az egyetemi meccseket is figyelné , illetve el is utazna a helyszínekre. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !