Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Gamble mit is csinált?Janek
Válogatta az embereket a draftra...és jól csinálta ? 😊Greengo
Tehát ő el lett küldve kérdés ő kinek az embere rózsié vagy Kellyé?
Mert ha inkább kelly felé hajlott akkor esélyes hogy van benne valami.
Ha Rosie embere akkor meg Chip van nyeregben
ha egyedül döntött draftban akkor hátha lesz jobb bár szerintem nem draftoltunk olyan rosszul az elmult 4 évben...Janek
Gamble Kelly embere.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Gamble mit is csinált?Janek
Válogatta az embereket a draftra...és jól csinálta ? 😊Greengo
Tehát ő el lett küldve kérdés ő kinek az embere rózsié vagy Kellyé?
Mert ha inkább kelly felé hajlott akkor esélyes hogy van benne valami.
Ha Rosie embere akkor meg Chip van nyeregben
ha egyedül döntött draftban akkor hátha lesz jobb bár szerintem nem draftoltunk olyan rosszul az elmult 4 évben...Janek
Ezen már túl vagyunk 😀 Kelly embere volt, Rózsit favorizálja Lurie.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Gamble mit is csinált?Janek
Válogatta az embereket a draftra...és jól csinálta ? 😊Greengo
Tehát ő el lett küldve kérdés ő kinek az embere rózsié vagy Kellyé?
Mert ha inkább kelly felé hajlott akkor esélyes hogy van benne valami.
Ha Rosie embere akkor meg Chip van nyeregben
ha egyedül döntött draftban akkor hátha lesz jobb bár szerintem nem draftoltunk olyan rosszul az elmult 4 évben...

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
WTF van itt? Mi a fasz az, hogy hatalmi harc? Hát nem beszélték meg a terveket/célokat amikor idejött? Akkor mi változott? Ez a fasz Roseman elkurja az elmúlt 2 évet, és a jövőnkből egy jó párat. Seggfej.Eazzy
Szerintem most a média cibálja az odadobott koncot. Az , hogy Rózsi és Gamble nem jöttek ki jól és voltak nézetbeli különbségek az nehogy már ilyen lavinát indítson el....totál logikátlan lenne.Greengo
Nem tudok többet a szituról, mint amit a média ír, de:

Ha HC-ként a tudtod nélkül kikísérik az épületből a legfőbb emberedet, akkor lehet én is ezt csinálnám, nem hogy az a Chip, aki feltámasztotta 1 év alatt ezt a romhalmaz franchiset...
Sztem ez elég logikus, itt konkrétan Roseman/Lurie ezzel a lépéssel közölte finoman Chip-pel, hogy innentől kussoljon, mert az van amit Rózsi mond.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Gamble mit is csinált?Janek
Válogatta az embereket a draftra...és jól csinálta ? 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Azért valljuk meg, Kelly nélkül ez egy 8-8-as csapat lenne... Kíváncsian várom a fejleményeket.

DeSean elküldése is mekkora húzás volt, te jó ég!mustaine
Nem tudom, hogy az kinek az ötlete volt, de megkockáztatom, hogy most bye week-en várnánk a divisional roundot PO-ban ha az nincs. 😀😀 Persze ha csak a szakmai részét nézzük, nem tudom, hogy az öltözőben mekkora volt a gebasz. Egyébként ha elküldik Kelly-t az rohadtul vissza fogja vetni szerintem a játékosokat is, érte küzdöttek egész szezonban.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Gamble mit is csinált?

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
WTF van itt? Mi a fasz az, hogy hatalmi harc? Hát nem beszélték meg a terveket/célokat amikor idejött? Akkor mi változott? Ez a fasz Roseman elkurja az elmúlt 2 évet, és a jövőnkből egy jó párat. Seggfej.Eazzy
Szerintem most a média cibálja az odadobott koncot. Az , hogy Rózsi és Gamble nem jöttek ki jól és voltak nézetbeli különbségek az nehogy már ilyen lavinát indítson el....totál logikátlan lenne.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Uramatyám...mondom ránézek már a fórumra van-e valami erre minnyá kibasszák Kelly-t 😀😀 Sírok mindjárt kínomban. Ennyit nem érhet Rózsaember Lurie-nek.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
WTF van itt? Mi a fasz az, hogy hatalmi harc? Hát nem beszélték meg a terveket/célokat amikor idejött? Akkor mi változott? Ez a fasz Roseman elkurja az elmúlt 2 évet, és a jövőnkből egy jó párat. Seggfej.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Azt olvastam, hogy simán lehet, hogy Kelly el lesz tradelve. még sok van a szerződéséből, több csapatnál is simán lehetne helye, de látszik, hogy itt Roseman-nal nem nagyon fog hosszútávon ez működni. Ha meg már most látszik, hogy ez nem ok, akkor miért várjon lurie egy évet? Az lenne kidobott év, és kidobott idő. Szerintem ha ilyen fos a kapcsolat kettejük közt, márpedig ugynézki, hogy eléggé ramaty, akkor minek egy évet elverni kettejükre együtt?
Ha nem reális, hogy hosszútávon faszán egymás mellett tudnak dolgozni, akkor minek legyenek idén együtt? Felesleges szerintem.

Bocs, hogy beleszólok, csak az elmúlt pár órában ezzel foglalkoztam olvasgattam, gondoltam megosztom, hogy én erre tippelek, mint kívülálló!sevarafa
Jól beszélsz, az immár nyilvánvaló, hogy a HC vagy a GM közül valakinek mennie kell, a tulajdonos dolga eldönteni, számára ki és mi a fontosabb... a 49ers-nél is láthattuk, hogy kár erőltetni a dolgot, ha a kispad és a front office nem képes egy húron pendülnibaggio
Igen, szerintem is. Ha valaki elmegy, mert köpködnek egymásra, akkor miért várjanak a válásra 1 évet? Felesleges. Csak még több köpködés lenne, és egy offseason és draft el lesz jól cseszve a hatalmi harc miatt... nincs értelmesevarafa
Azért kívülállóként könnyű ilyeneket írni.
Az Eagles jelenlegi legértékesebb tulajdonáról van szó, nem pedig egy játékosról mondjuk. Minden játékos pótolható, de ez komplett rendszerekről, és főleg egy kultúráról már nem mondható el.
A roster fele azért van itt, mert Chip szerint illik a rendszerbe. Ha Chip elmegy, a kultúra is elszállt. Ha vége a kultúrának, és annak a rendszernek amit egyedül Chip futtat az NFL-ben, akkor ezek a játékosok sem értékes tagjai a franchisenak többé. Mi sajnos nem nagyonn rendelkezünk olyan játékosokkal akikre franchiset lehetne építeni. Nincs elit QB-nk, az elit falunk 2 év múlva teljesen máshogy fog kinézni. Jelenleg van egy 26 éves Shady, aki főleg a falnak köszönheti a hatalmas számait, meg egy Cox, rajtuk kívül nincs olyan játékos, aki hosszútávon all-pro szintet tudna, és építeni lehetne rá.
Félreértés ne essen, sok remek játékosunk van, de ők is ebben a rendszerben ficánkoltak leginkább.
Ahogy mustaine is mondta, ez egy 8-8-as csapat a következő 5 évben Kelly nélkül.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Kelly megy e miatt, legközelebb akkor szóljatok a SBt nyertünk, addig hanyagolni fogom a csapatot, és ez a legirodalmibb megfogalmazás amit ennek kapcsán gondolok............................
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Most ilyen jött .
McManus: My understanding is that there is a move forthcoming, but it doesn't involve the departure of either Kelly or Roseman.

A meccseinken nem izgultam így a szezonban.........


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Azért valljuk meg, Kelly nélkül ez egy 8-8-as csapat lenne... Kíváncsian várom a fejleményeket.

DeSean elküldése is mekkora húzás volt, te jó ég!

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Azt olvastam, hogy simán lehet, hogy Kelly el lesz tradelve. még sok van a szerződéséből, több csapatnál is simán lehetne helye, de látszik, hogy itt Roseman-nal nem nagyon fog hosszútávon ez működni. Ha meg már most látszik, hogy ez nem ok, akkor miért várjon lurie egy évet? Az lenne kidobott év, és kidobott idő. Szerintem ha ilyen fos a kapcsolat kettejük közt, márpedig ugynézki, hogy eléggé ramaty, akkor minek egy évet elverni kettejükre együtt?
Ha nem reális, hogy hosszútávon faszán egymás mellett tudnak dolgozni, akkor minek legyenek idén együtt? Felesleges szerintem.

Bocs, hogy beleszólok, csak az elmúlt pár órában ezzel foglalkoztam olvasgattam, gondoltam megosztom, hogy én erre tippelek, mint kívülálló!sevarafa
Jól beszélsz, az immár nyilvánvaló, hogy a HC vagy a GM közül valakinek mennie kell, a tulajdonos dolga eldönteni, számára ki és mi a fontosabb... a 49ers-nél is láthattuk, hogy kár erőltetni a dolgot, ha a kispad és a front office nem képes egy húron pendülnibaggio
Igen, szerintem is. Ha valaki elmegy, mert köpködnek egymásra, akkor miért várjanak a válásra 1 évet? Felesleges. Csak még több köpködés lenne, és egy offseason és draft el lesz jól cseszve a hatalmi harc miatt... nincs értelme
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Azt olvastam, hogy simán lehet, hogy Kelly el lesz tradelve. még sok van a szerződéséből, több csapatnál is simán lehetne helye, de látszik, hogy itt Roseman-nal nem nagyon fog hosszútávon ez működni. Ha meg már most látszik, hogy ez nem ok, akkor miért várjon lurie egy évet? Az lenne kidobott év, és kidobott idő. Szerintem ha ilyen fos a kapcsolat kettejük közt, márpedig ugynézki, hogy eléggé ramaty, akkor minek egy évet elverni kettejükre együtt?
Ha nem reális, hogy hosszútávon faszán egymás mellett tudnak dolgozni, akkor minek legyenek idén együtt? Felesleges szerintem.

Bocs, hogy beleszólok, csak az elmúlt pár órában ezzel foglalkoztam olvasgattam, gondoltam megosztom, hogy én erre tippelek, mint kívülálló!sevarafa
Jól beszélsz, az immár nyilvánvaló, hogy a HC vagy a GM közül valakinek mennie kell, a tulajdonos dolga eldönteni, számára ki és mi a fontosabb... a 49ers-nél is láthattuk, hogy kár erőltetni a dolgot, ha a kispad és a front office nem képes egy húron pendülni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Reuben Frank: "I've heard ugly stuff."
"I'd say he's gone"
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Azt olvastam, hogy simán lehet, hogy Kelly el lesz tradelve. még sok van a szerződéséből, több csapatnál is simán lehetne helye, de látszik, hogy itt Roseman-nal nem nagyon fog hosszútávon ez működni. Ha meg már most látszik, hogy ez nem ok, akkor miért várjon lurie egy évet? Az lenne kidobott év, és kidobott idő. Szerintem ha ilyen fos a kapcsolat kettejük közt, márpedig ugynézki, hogy eléggé ramaty, akkor minek egy évet elverni kettejükre együtt?
Ha nem reális, hogy hosszútávon faszán egymás mellett tudnak dolgozni, akkor minek legyenek idén együtt? Felesleges szerintem.

Bocs, hogy beleszólok, csak az elmúlt pár órában ezzel foglalkoztam olvasgattam, gondoltam megosztom, hogy én erre tippelek, mint kívülálló!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
My understanding is that there is a move forthcoming, but it doesn't involve the departure of either Kelly or Roseman.
Tim McManus

Adná az isten, nem kérek semmi mást idén, csak maradjon Chip és ne kelljen egy reménytelen csapat szurkolójának lenni.Hulkeinstein
Viszont milyen move lehet ez akkor? :/Beki
Vagy egy új assistant GM Gamble helyett, vagy talán Billy Davis? Más nem nagyon jut eszembe.Hulkeinstein
Kelly már korábban bejelentette, hogy Davis marad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
My understanding is that there is a move forthcoming, but it doesn't involve the departure of either Kelly or Roseman.
Tim McManus

Adná az isten, nem kérek semmi mást idén, csak maradjon Chip és ne kelljen egy reménytelen csapat szurkolójának lenni.Hulkeinstein
Viszont milyen move lehet ez akkor? :/Beki
Vagy egy új assistant GM Gamble helyett, vagy talán Billy Davis? Más nem nagyon jut eszembe.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Remélem csak a média próbálja felfújni ezt a témát és nincs mögötte komolyabb gond. Teljesen értelmetlen lenne az egész...ahogy eaglesmcnabb írta kidobott évek lennének.
Gamble cseréje nem hiszem, hogy ekkora lavinát tudna elindítani...és frisco ide vagy oda akkora nagy munkát sem végzett, hogy nagyon sajnáljuk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
My understanding is that there is a move forthcoming, but it doesn't involve the departure of either Kelly or Roseman.
Tim McManus

Adná az isten, nem kérek semmi mást idén, csak maradjon Chip és ne kelljen egy reménytelen csapat szurkolójának lenni.Hulkeinstein
Viszont milyen move lehet ez akkor? :/
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
My understanding is that there is a move forthcoming, but it doesn't involve the departure of either Kelly or Roseman.
Tim McManus

Adná az isten, nem kérek semmi mást idén, csak maradjon Chip és ne kelljen egy reménytelen csapat szurkolójának lenni.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ha tényleg távozik Kelly, akkor egy yes-man fog érkezni Roseman alá, az biztos.Hulkeinstein
kínomban írtam csak, ha tényleg meccs akkor kidobtuk az elmúlt 2 évet, meg mondjuk a kövi 3-at...eaglesmcnabb
Tudom, a smiley segített elsőre is 😊
A második részhez meg +1.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ha tényleg távozik Kelly, akkor egy yes-man fog érkezni Roseman alá, az biztos.Hulkeinstein
kínomban írtam csak, ha tényleg megy akkor kidobtuk az elmúlt 2 évet, meg mondjuk a kövi 3-at...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!