Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Haden szárkapocscsontja eltört 😕
Jöhet az újonc Sutton...vagy Allen
Klaci79
4-6 het?
vagy tobb?
rajatszasra?
xtaki
Egyelőre meghatározatlan időre...nyilván kellenek még vizsgálatok. Ha van egy kis szerencse, csak repedés lesz
Klaci79
depoton azt irjak, hogy szerencses esetben 3 het, de inkabb 4.
Viszont igy nem lehet IR-re rakni, ami jo is, meg nem is.
Ha szerencsenk van, akkor a 'mindent eldonto' Pats-re visszajon.
xtaki
Nem tudom mennyire kellene erőltetni a Pecc ellen, mert talán pont az egy olyan meccs, ahol nem a szélső corneren múlik. Ott a futás, a slot és a TE játék amibe a bicskánk beletorik. Ne és persze, hogy nem tud az O haladni, de ez se rajta múlna.
Jöjjön csak vissza 100%-os állapotban a PO-ra.
Klaci79
tegyuk fel, hogy fej-fej mellett haladunk a peccel, akkor az a meccs igencsak sorsfordito lesz majd first seed-hez. Jelen pillanatban pedig rosszabbat nem tudok elkepzelni, mint megint ujangliaba latogatni.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Haden szárkapocscsontja eltört 😕
Jöhet az újonc Sutton...vagy Allen
Klaci79
4-6 het?
vagy tobb?
rajatszasra?
xtaki
Egyelőre meghatározatlan időre...nyilván kellenek még vizsgálatok. Ha van egy kis szerencse, csak repedés lesz
Klaci79
depoton azt irjak, hogy szerencses esetben 3 het, de inkabb 4.
Viszont igy nem lehet IR-re rakni, ami jo is, meg nem is.
Ha szerencsenk van, akkor a 'mindent eldonto' Pats-re visszajon.
xtaki
Nem tudom mennyire kellene erőltetni a Pecc ellen, mert talán pont az egy olyan meccs, ahol nem a szélső corneren múlik. Ott a futás, a slot és a TE játék amibe a bicskánk beletorik. Ne és persze, hogy nem tud az O haladni, de ez se rajta múlna.
Jöjjön csak vissza 100%-os állapotban a PO-ra.
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Haden szárkapocscsontja eltört 😕
Jöhet az újonc Sutton...vagy Allen
Klaci79
4-6 het?
vagy tobb?
rajatszasra?
xtaki
Egyelőre meghatározatlan időre...nyilván kellenek még vizsgálatok. Ha van egy kis szerencse, csak repedés lesz
Klaci79
depoton azt irjak, hogy szerencses esetben 3 het, de inkabb 4.
Viszont igy nem lehet IR-re rakni, ami jo is, meg nem is.
Ha szerencsenk van, akkor a 'mindent eldonto' Pats-re visszajon.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tipikus steelers meccs idegenben, gyengebbnek tuno csapat ellen. Aki majdnem dominalt minket 3 negyeden at egy 2. szamu qb val es az elejen tobbnyire futassal, majd meg passzokkal is kb. Az off tipikusan killer modban volt, csak sajat magunk ellen. Aztan a def is siman kapott uresen hagyott emberrol tdt. Es meg csomot hibazott. Majd az elso turnover utan azt hittem vegre lesz valami. De akkor meg nem volt semmi, mert elvettek tolunk.

Aztan a def osszeszedte magat. Majd lassan az off is. De megint "ha" nincs a spec teamnel JJ es a punter ott ketto pont es saci akkor.... A kickerunk is eloszor ugy tunt a legrosszabkor hibazott. De aztan feltette a pontot az i re. De megint, ha a def nem segit az off nak azzal a rovid palyas tamadasi lehetoseggel sima L.

Tipikus szerintem elgondolkodtato jatek. Mert ahelyett hogy kb picit mi dominaltunk volna, leszamitva a veget, vegig futottunk az eredmeny utan egy 3-7 es csapat ellen. Es tudom, valaki ugy latja, hogy tokeletes, a korabban elvesztett meccset visszahozni. Es tenyleg az lenne, ha egy eros veretlen csapat lenne. De el sem kellett volna majdnem veszteni korabban es akkor nem kell visszahozni. 😊 Mindegy ez az en velemenyem.

Az viszont tetszett, ahogy a def egyszerre osszeallva unnepelt es meg ugy is hogy ket fontos lancszem kiesett. Ott lehetett azt erezni, amit soldi ir, hogy megint ott osszeallt a csapat. Haiden, Mitchell nagyon fontos tagja a csapatnak. Mitchell nem a legjobb, de a cserejet lattuk mar korabban kezdeni es abbol nem sok jo sult ki. Ezert is kezdett helyette davis utana abban a szezonban az elkovetkezo osszes meccsen. Remelem, ha mar haiden kiesett hosszu idore, akkor o visszajohet korabban... De mint mondtam korabban nincsen lefutott meccs egy csapat ellen. Es sajna majdnem be is bizonyitottuk ezt. De hala istennek vegul csapatkent jatszva megfordult a kocka. Es tenyleg a momentum nalunk volt. De ez siman lehetett volna megint teljesen mashogy, ha nincs shazier klasszis jateka.

Mert ez igy keves sok mas csapat ellen, kezdo qb kkal. De hat ez van. Majd otthon kialudva magunkat megint masik csapat arcat mutatjuk. Azt amit a 4. negyedben mutattunk. 😊
gabistar
Boswellt meg kell védjem....lehetett látni, hogy balról jön az ember és mellette akarta elrúgni...nem akart blokkolt FB-t újfent.
Klemó
Ja nem is ugy ertettem, hogy o volt csak a hibas, csak ugy hogy a legjobbkor jott az a kihagyott fg is. De koszi hogy szoltal, mert nem lattam ezt.

Es igen az fg stb altalaban az egesz egysegen mulik, mint ahogy valaki elottem mondta, hogy mi mintha nem vennenk eszre melyik oldalt toltik tul es nem reagaljuk le. Es a spec team furcsasaga ezen a meccsen meg tobb mas esetben is megmutatkozott...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Tipikus steelers meccs idegenben, gyengebbnek tuno csapat ellen. Aki majdnem dominalt minket 3 negyeden at egy 2. szamu qb val es az elejen tobbnyire futassal, majd meg passzokkal is kb. Az off tipikusan killer modban volt, csak sajat magunk ellen. Aztan a def is siman kapott uresen hagyott emberrol tdt. Es meg csomot hibazott. Majd az elso turnover utan azt hittem vegre lesz valami. De akkor meg nem volt semmi, mert elvettek tolunk.

Aztan a def osszeszedte magat. Majd lassan az off is. De megint "ha" nincs a spec teamnel JJ es a punter ott ketto pont es saci akkor.... A kickerunk is eloszor ugy tunt a legrosszabkor hibazott. De aztan feltette a pontot az i re. De megint, ha a def nem segit az off nak azzal a rovid palyas tamadasi lehetoseggel sima L.

Tipikus szerintem elgondolkodtato jatek. Mert ahelyett hogy kb picit mi dominaltunk volna, leszamitva a veget, vegig futottunk az eredmeny utan egy 3-7 es csapat ellen. Es tudom, valaki ugy latja, hogy tokeletes, a korabban elvesztett meccset visszahozni. Es tenyleg az lenne, ha egy eros veretlen csapat lenne. De el sem kellett volna majdnem veszteni korabban es akkor nem kell visszahozni. 😊 Mindegy ez az en velemenyem.

Az viszont tetszett, ahogy a def egyszerre osszeallva unnepelt es meg ugy is hogy ket fontos lancszem kiesett. Ott lehetett azt erezni, amit soldi ir, hogy megint ott osszeallt a csapat. Haiden, Mitchell nagyon fontos tagja a csapatnak. Mitchell nem a legjobb, de a cserejet lattuk mar korabban kezdeni es abbol nem sok jo sult ki. Ezert is kezdett helyette davis utana abban a szezonban az elkovetkezo osszes meccsen. Remelem, ha mar haiden kiesett hosszu idore, akkor o visszajohet korabban... De mint mondtam korabban nincsen lefutott meccs egy csapat ellen. Es sajna majdnem be is bizonyitottuk ezt. De hala istennek vegul csapatkent jatszva megfordult a kocka. Es tenyleg a momentum nalunk volt. De ez siman lehetett volna megint teljesen mashogy, ha nincs shazier klasszis jateka.

Mert ez igy keves sok mas csapat ellen, kezdo qb kkal. De hat ez van. Majd otthon kialudva magunkat megint masik csapat arcat mutatjuk. Azt amit a 4. negyedben mutattunk. 😊
gabistar
Boswellt meg kell védjem....lehetett látni, hogy balról jön az ember és mellette akarta elrúgni...nem akart blokkolt FB-t újfent.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Csak annak örülök, hogy így látom/látjuk idén Suttont. Persze kétségtelen, hogy ezt kihagytam volna ilyen áron...
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tipikus steelers meccs idegenben, gyengebbnek tuno csapat ellen. Aki majdnem dominalt minket 3 negyeden at egy 2. szamu qb val es az elejen tobbnyire futassal, majd meg passzokkal is kb. Az off tipikusan killer modban volt, csak sajat magunk ellen. Aztan a def is siman kapott uresen hagyott emberrol tdt. Es meg csomot hibazott. Majd az elso turnover utan azt hittem vegre lesz valami. De akkor meg nem volt semmi, mert elvettek tolunk.

Aztan a def osszeszedte magat. Majd lassan az off is. De megint "ha" nincs a spec teamnel JJ es a punter ott ketto pont es saci akkor.... A kickerunk is eloszor ugy tunt a legrosszabkor hibazott. De aztan feltette a pontot az i re. De megint, ha a def nem segit az off nak azzal a rovid palyas tamadasi lehetoseggel sima L.

Tipikus szerintem elgondolkodtato jatek. Mert ahelyett hogy kb picit mi dominaltunk volna, leszamitva a veget, vegig futottunk az eredmeny utan egy 3-7 es csapat ellen. Es tudom, valaki ugy latja, hogy tokeletes, a korabban elvesztett meccset visszahozni. Es tenyleg az lenne, ha egy eros veretlen csapat lenne. De el sem kellett volna majdnem veszteni korabban es akkor nem kell visszahozni. 😊 Mindegy ez az en velemenyem.

Ennek alatamasztasara ajanlom azt, amikor az egyenlitesert mentunk. Mennyit szerencsetlenkedtunk. Es milyen tanacstalansag volt a fejekben (mert tudtak mennyire fontos hogy meglegyen az a 2 pont es a meccs mulhat rajta). Ha annyira magabiztosak lettunk volna, mar ott nem igy alakult volna a time out keres. Majd pedig egy delay of game. Aztan meg haley shot a fuck up beszolasa valakinek. Es a teljes fejetlenseg. Nem tudom kinek mondta, mert akkor kert idot ben. Azonban kivancsi lennek kinek mondja. Es ez ket pont volt, nem egy td es meg volt idonk, szoval, ha annyira magabiztosak lettunk volna, lazabban altak volna hozza, meg 2 pont az egy jo tamado csapatnal siman behozhato kellene ha legyen, meg ha ki is hagyjak a 17-15 Egy fg vel siman w lehetne, ha igaz volna a magabiztossag, vagy hogy elhisszuk hogy kepesek vagyunk meg egy drive ot vezetni a gyozelemert es fg al a vegen megnyerni a meccset. Persze ehhez felteteleznunk kellett volna azt is hogy a def megallitja oket pont nelkul. Ezt azonban a ket serules miatt jogosan nem vehettuk kozel sem alapnak. De tudtak ok ott nagyon is jol, hogy ez donti el a meccset, ha nincs meg akar siman kikapunk... A spec team is kicsit gyenge volt... De...

Az viszont tetszett, ahogy a def egyszerre osszeallva unnepelt es meg ugy is hogy ket fontos lancszem kiesett. Ott lehetett azt erezni, amit soldi ir, hogy megint ott osszeallt a csapat. Haiden, Mitchell nagyon fontos tagja a csapatnak. Mitchell nem a legjobb, de a cserejet lattuk mar korabban kezdeni es abbol nem sok jo sult ki. Ezert is kezdett helyette davis utana abban a szezonban az elkovetkezo osszes meccsen. Remelem, ha mar haiden kiesett hosszu idore, akkor o visszajohet korabban... De mint mondtam korabban nincsen lefutott meccs egy csapat ellen. Es sajna majdnem be is bizonyitottuk ezt. De hala istennek vegul csapatkent jatszva megfordult a kocka. Es tenyleg a momentum nalunk volt. De ez siman lehetett volna megint teljesen mashogy, ha nincs shazier klasszis jateka.

Mert ez igy keves sok mas csapat ellen, kezdo qb kkal. De hat ez van. Majd otthon kialudva magunkat megint masik csapat arcat mutatjuk. Azt amit a 4. negyedben mutattunk. 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A jó csapatok egyik ismérve, hogy szarul játszva is tudnak nyerni. Mi eddig nem tudtunk, de most végre sikerült. Idegenben 14 pontos hátrányból fordítottunk a 2. félidőben és nyertünk. Ez mindenképpen önmagában teljesítmény. Persze azt hozzátéve, hogy ettől még szarul játszottunk és ez nagyon kevés lenne jobb csapatok ellen.

Tipikusan az a meccs volt, amit mindig nyomunk a lenézett ellenfelekkel, teljes dekoncentráltság, és az ebből fakadó fegyelmezetlenségek, felesleges zászlók, dropok, kihagyott FG, blokkolt XP, időkérés utáni játékkésleltetés, elhibázott szerelések, ezáltal mínusz yardos játékokból lesznek 1st downok. Természetesen ilyenkor van, hogy még a bírók is épp ellenünk tévednek, ami egy turnovert vett el tőlünk, de ezen is túlléptünk. Amikor ezt a magas lovon ülő arcunkat mutattuk, akkor mindig kikaptunk, kivétel nélkül. Na ez a jég tört most meg. És ha mást nem is, de ezt lehet dicsérni, mert most ebben legalább felülmúltuk korábbi önmagunkat, ez egyfajta javulás.

A második félidőben is megvoltak a kapitális hibák, de ott már jól játszottunk, így rendre helyre tudtuk hozni, pedig többször nagyon rossz helyzetbe sodortuk magunkat. Ami viszont nagyon tetszett, hogy az utolsó 2 drive-ban, amikor meg kellett nyerni a meccset, akkor a régi Bent láttam. Jó döntések, jó passzok voltak, akár nyomás alatt is. (Persze előtte ő is rettenetesen gyenge volt).

A sérültek közül McDonald és DHB vissza tudott jönni, Mitchell nem, így nem hinném, hogy csütörtökön bevethető lenne, de a leggázabb Haden, ő nagyon hiányozni fog. Csak remélni tudom, hogy PO-ra felépül. Talán arra van esély, egy törés 6 hétnél nem szokott tovább tartani. Valszeg Suttont aktiváljuk, Hadent IR-re tesszük és 8 hét után (div roundra) aktiválhatjuk újra.

Saci megint igazolta, hogy tipikus playmaker játékos, nekem tetszett még Davis, Hilton és Berry, meg persze JuJu.

A lényeg, hogy 7-2, és maradtunk az AFC élén. Lehet drukkolni a Denvernek, bár nem hinném, hogy esélyük lesz a Pats ellen.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😊 😊
 twitter.com/NFLRT/status/929814662958469123
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ahogy irtam felidonel, ebbol csak nyertesen lehet tavozni. Rosszabb mar nem lehetett volna. Osszesegeben nem volt jo, de az oltozobe a vegen egy minden ertelemben gyoztes csapat ment be ( amihez leraktak a lecet a foldre az 1. felidoben)
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Szvsz a Shazier Int volt a fordulópontja a meccsnek, mert amit addig nyújtottunk, az kb a semmi.
Győztes meccs után gáz nyavalyogni, de a zónázásunk megint nem volt hibátlan - enyhén szólva. Ben meg ahogy játszott a mecs 3/4-ében, az megint mi volt?

Na mindegy, W. Lehet készülni LeBeau papa védelme ellen.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Hát ezek hülyék:
 twitter.com/Steel_Curtain4/status/929825626709807106
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Haden szárkapocscsontja eltört 😕
Jöhet az újonc Sutton...vagy Allen
Klaci79
4-6 het?
vagy tobb?
rajatszasra?
xtaki
Egyelőre meghatározatlan időre...nyilván kellenek még vizsgálatok. Ha van egy kis szerencse, csak repedés lesz

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Haden szárkapocscsontja eltört 😕
Jöhet az újonc Sutton...vagy Allen
Klaci79
4-6 het?
vagy tobb?
rajatszasra?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Haden szárkapocscsontja eltört 😕
Jöhet az újonc Sutton...vagy Allen

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
a védelemmel vagyok elégedettebb..a 2. TD után nagyon tetszett, hogy elkezdtünk agresszíven blitzelni...nem is tudott mit kezdeni vele a Colts...érthetetlen, hogy miért adunk ennyi időt a QB-knak...legalább néha mutathatnánk, hogy nem zónázni fogunk a playben
Az O is jobb volt lényegesen, de Ben érthetetlen számomra...ha csak azért csinálja, hogy az ellenfelek azt higgyék ennyi van már csak benne, akkor hajrá, de sajnos kétlem...viszont playmaker így is van bőven, nem kell 40 yardos passzokat elengedni...ha kézbe tudja adni 7-8 yardokra, akkor AB, JuJu és Bryant is megcsinálja, de a többiek is tudnak szép dolgokat...de az ilyen hibák, amit a 2 pontosnál csináltunk...érthetetlen

De legalább megnyertünk egy olyan meccset, amit nem szoktunk...a sérültek...hát az elég gáz sajnos
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nyilván nem a jinx eredménye, de jó érzés szidni őket meccs alatt, amikor ilyen produktumot teszünk le az asztalra. Nyilván van akinek ez is tetszett, de szerencsére inkább másokat olvasok 😊
Klaci79
Lassan válthatsz Brady-s avatarra, mert oda több idő kell a sikeres vuduhoz 😊

több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
hát az első félidőben még a bye weeken voltunk, a második félidő már kicsit jobban nézett ki...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Nyilván nem a jinx eredménye, de jó érzés szidni őket meccs alatt, amikor ilyen produktumot teszünk le az asztalra. Nyilván van akinek ez is tetszett, de szerencsére inkább másokat olvasok 😊
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez sokat érhet, remélem ezután megindulunk felfelé. Meccs közben azon röhögtem, hogy aki minket megver, az a csapat elgondolkozhat hogy valamit nagyon rosszul csinál 😊
Szerencsére a Colts-nál még időben észbe kaptak 😊

több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Számítottam arra, hogy elalszunk, ahogy bye week után általában mindig. Sajnos arra is számítottam, hogy sok lesz a sérülés. Nagyon rosszul nézett ki Haden azokkal a mankókkal. Arra viszont azért nem, hogy a speciális egység nem javítja azt, amit a depo kielemzett korábban. 2 blokkolt FG és ha megnézzük az utolsó is egy ordas holding miatt lett jó. Ez így nem okés. Mint ha ebben a unitban senki nem figyelné melyik oldalt tölti túl az ellenfél. Sorra elmegy a szélen a "többlet" ember.

Mindenesetre megvan a W, küzdöttünk nagyot. Mindkét egység szépen összeszedte magát a második félidőre. Az elsőt meg felejtsük szépen el.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Magyarországon lehet kapni Steelerses dzsekit?
steelwolf
Előfordulhat, de sztem nem lesz olcsó mulatság.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Magyarországon lehet kapni Steelerses dzsekit?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez innentől hitvita erősen...csak szólok....
Klemó
Soha nem is volt más. Akinek nem esett le, hogy Sobri csak provokál és alááll ennek az meg is érdemli😊 Teljesen fölösleges statisztikákat gyűjteni és ésszerűen érvelni pro kontra ezek egymásnakfeszülések réges rég nem erről szólnak😊
Razi
Engem épp ezért szórakoztat Sobrival vitázni. 😊
Soldados
Én pedig látens Steelers-fanként ezt az örömöt sose venném el Solditól. 😊
Sobri Jóska
Főleg ha a kedvenc témáin ugrász páros lábbal:
Tomlin jó
Héli szar
Jaguars PO találkozó
A momentum
És a kontenderség
S Brady tabu


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison out, viszont Mitchell ma full edzést tolt és megjelölést sem kapott, azaz tutira játszik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!