Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Ez innentől hitvita erősen...csak szólok....
Klemó
Soha nem is volt más. Akinek nem esett le, hogy Sobri csak provokál és alááll ennek az meg is érdemli😊 Teljesen fölösleges statisztikákat gyűjteni és ésszerűen érvelni pro kontra ezek egymásnakfeszülések réges rég nem erről szólnak😊
Razi
Engem épp ezért szórakoztat Sobrival vitázni. 😊
Soldados
Én pedig látens Steelers-fanként ezt az örömöt sose venném el Solditól. 😊

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez innentől hitvita erősen...csak szólok....
Klemó
Soha nem is volt más. Akinek nem esett le, hogy Sobri csak provokál és alááll ennek az meg is érdemli😊 Teljesen fölösleges statisztikákat gyűjteni és ésszerűen érvelni pro kontra ezek egymásnakfeszülések réges rég nem erről szólnak😊
Razi
Engem épp ezért szórakoztat Sobrival vitázni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Ez innentől hitvita erősen...csak szólok....
Klemó
Soha nem is volt más. Akinek nem esett le, hogy Sobri csak provokál és alááll ennek az meg is érdemli😊 Teljesen fölösleges statisztikákat gyűjteni és ésszerűen érvelni pro kontra ezek egymásnakfeszülések réges rég nem erről szólnak😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Részben igaz, amit mondasz, de messze nem ilysn sarkosan Tomlinnak 2 év alatt kellett volna totál semmiről kezdeni
kishaszi
Olyat sztem sose mondtam, hogy 2 év alatt a semmiről kellett csapatot építenie. Ilyet nem is lehet. Már évekkel előtte készültek rá minden fronton. Amit mondok, hogy 2 átmeneti évvel letudtuk a generációváltást. És ez nagy dolog, ez tovább szokott tartani, amikor ilyen korszakos egység bomlik fel és egyéniségek tűnnek el.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Troy, ott nem tudjuk mi történt)



Egy-egy elbaszott meccs, ami meghozta volna a kiemelést PO-ban, vagy, hogy elkerüljük mumus NE-t, stb.
Big B
Két apróság:
- De tudjuk, mi történt, Troy még nem akart visszavonulni, a csapat presszionálta.
- A Patset nem tudod elkerülni, 6 éve mindig főcsoportdöntőbe jutottak.

Viszont erényeket jócskán tudok még mondani:
- sosem veszti el az öltözőt, akkor sem, ha elment az idény.
- fantasztikus az alapszakasz 2. felében.
- nagyszerűen kezeli a csapaton belüli problémákat (Bryant esete tökéletes példa)
- a generációsváltást mesterien levezényelte


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Áldja az Úr az istent és annak fiát. Áldja azt aki nekünk adta a Steelerst. Csak fejezzétek be légyszi. Inkább koncentráljunk másra, ami kicsit értelmesebb. Egymást győzköditek teljesen feleslegesen. Úgysem lesz belőle semmi.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ez innentől hitvita erősen...csak szólok....
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hát pedig nagyjából 2 év alatt hullott ki mindenki a nagycsapatból. És hogy ennek ellenére ezt megúsztuk két 8-8-cal, az annak köszönhető, hogy Tomlin és Colbert párosa közben már szerzett tehetségeket a jövő számára. Sok példát lehetne hozni, hogy hol milyen nagy csapatok után mekkora űr keletkezett. Sokszor évtizedes. De ellenpélda a közelmúltból így elsőre kettő van: Steelers, Pats. Persze mindkét helyen nagy kérdés, hogy mi lesz, ha a QB...

Tomlinnál mindig elhangzik ez az örökségek szöveg. De az örökség 2011-re kifutott, 2014-re pedig összeállt egy új csapat, amelyik ismét reálisan száll harcba a bajnoki címért. Ezt nem a szél hordta össze, ő építette Colberttel.
Soldados
Ha Ward Pola Hampton Smith Farrior Keisel Miller Clark sort nézzük inkább 4-5 év az a 2. Holmes esete más.
kishaszi
Annyiban igazad van, hogy maga a Steel Curtain 2.0 széthullása valóban 4 év volt, de az identitás elvesztése 2 év alatt lezajlott, konkrétan 2011-ről 2013-ra megtörtént. Az O-t - Wardot leszámítva - nem keverném ide, mert nem az adta az identitást.

2011: Aaron Smith, Farrior, Hoke + Ward
2012: Hampton, Harrison (távozott, onnantól sosem volt full time kezdő)
2013: Foote, Woodley, Clark
2014: Keisel, Taylor, Troy
A híres védelemből Timmons (2016) és Gay maradt meg. Akik pedig 2013-ban itt voltak még (Troy, Woodley, Foote, Taylor), már nem azt a szintet képviselték egyénileg sem, mint 1-2 évvel korábban, már egyénileg sem voltak kiemelkedőek, mert kiöregedtek.

2011 D: 271,8 yd/GM, 14,2 pont/GM
2013 D: 337,6 yd/GM, 23,1 pont/GM
Még sok más mutatót idecitálhatnék, de mind hasonló visszaesést mutatna
Soldados
Akkor 3. 😛
Aaz lwhwt h pl. Taz rozsdás.volt de még mindig sokat számít ha ott a csapatban egy ilyen ember (Woodley más nálam ő mindig ott marad h inkább Harrison miatt meg a többiek miatt volt nagyon jó)
S ugyan szétválaszthatod h a pofa D volt valóban, de attól még ugyanúgy része a gen.váltásnak az O, mert ott Ward Miller (Holmes) BB volt. Részben igaz, amit mondasz, de messze nem ilysn sarkosan Tomlinnak 2 év alatt kellett volna totál semmiről kezdeni

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Tomlin pro és kontra, saját vélemény:

Pro:
- az elmúlt 10 évben folyamatosan ott tartotta a csapatot az élmezőnyben (Soldi statjai a címekről)
- az elmúlt 10 évben nagyobb visszaesés nélkül megfiatalította a csapatot, edzői szinten is, még úgyis, hogy Dick LeBeau visszavonulása hátráltatta. (szerintem hamarabb is mehetett volna) Ebben voltak bustok is, de ha más csapatokat megnézünk, nem sokan tudtak ennyire az élvonalban maradni és megújulni is.
- Ugyanakkor meg tudott tartani a kulcs szereplőket (Big Ben, Pouncey)
- Sok régi játékossal emberségesen bánt, megkapták a levezető évüket, és az öltözőben családias a hangulat érzésem szerint. (kivéve Troy, ott nem tudjuk mi történt)


Kontra:
- Haley
- bizonyos meccs helyzetekben borzalmas hívások, rossz time management (Haley?)
- Rugalmatlan a meccseken, nem tudunk félidőben sem váltani, ha nem működik valami.
- nincs elég szigor az öltözőben, lásd nem régi twitter nyilatkozatok, néha túl családias a légkör (ez benne van pro-ban is, de néha túl engedékeny) Ilyenkor olyan, mintha egy óvodát vezetne, nem profi football csapatot.
- inkonzisztens idény, hullámzó teljesítmény. gyenge csapatok elleni vereség, majd következő héten brutál győzelem. Jelek szerint tud motiválni, de ugyanakkor el is engedi a gyeplőt néha.
PO-ban ez halálos ítélet, mert nem tudod mi lesz köv héten.

Tomlin szerintem sokkal jobb a csapat managelésében, mint az adott meccsekre való felkészülésben.
Hogy ellenpéldát mondjak, Bill Belichik sokkal jobb a meccs elemzésben és a szigorban, de valahogy "rideg" az egész csapata.


Szerintem Tomlin összességében jó edző, de valahogy mindannyian érezzük, hogy egy kicsivel több energiával (szerencsével, kevesebb sérüléssel) szebb eredményeket érhettünk volna el az elmúlt 10 évben.
Egy-egy elbaszott meccs, ami meghozta volna a kiemelést PO-ban, vagy, hogy elkerüljük mumus NE-t, stb.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Ha szerinted butaság a véleményem, hogy cáfolhatatlan a feltételezésem arról, hogy mi lett volna, akkor cáfold is meg egzaktul.

😊
Soldados
Szerintem nem tud egy vélemény butaság lenni, hisz az csak vélemény, nem tényállítás.
Tévedni csak tényekben lehet. Hibás vélemény nem létezik.
Azt hittem, hogy komolyan, tényként gondolod, hogy Tomlin jó HC. De ha csak mint véleményt írtad, akkor maximálisan tisztelem és elfogadom.

 kephost.com/images/2017/11/10/tpmlin.png
Sobri Jóska
Tényként írtam. 😊

- 10 év, 8 pozitív szezon, 7 PO, 5 divgyőzelem, 2 AFC, 1 SB, 0 negatív szezon
- szupersztárok sorának draftolása

Ezek a tények, amelyek alátámasztják a véleményemet. 😉
Soldados
Ja, tényként?
Akkor tévedsz.
De egy tévedés is lehet legitim vélemény, ha nem tudod, hogy tévedsz. És ahogy látom, te nem tudod.
Bár elfogadom, hogy a fenti csalóka statisztikák könnyen megvezethetnek valakit, aki az adatok bűvöletében él, csak meglepett, hogy ez pont te vagy, akit olyannak ismertem meg, akinek a valóságérzékelését nem befolyásolja pár véletlenszerűen egymásra dobált tény.
Mintha azzal érvelnék amellett, hogy Big Ben milyen jó irányító, hogy leírnám, hogy: BB 196 centi magas, minden egyetemi évében 3000 dobott yard fölött járt, 2009-ben 8.9-es y/a-val vezette az NFL-t, 2009-ben pedig ő dobta a legtöbb yardot.
Ezek mind cáfolhatatlan tények, mégis, egy vélemény alátámasztásához szükségtelenek, és eröltetettek lennének.
Ahogy a te tényeid is az éremnek csak az egyik oldalát, sőt, az oldalának csak egy piciny részét fedik fel.

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha szerinted butaság a véleményem, hogy cáfolhatatlan a feltételezésem arról, hogy mi lett volna, akkor cáfold is meg egzaktul.

😊
Soldados
Szerintem nem tud egy vélemény butaság lenni, hisz az csak vélemény, nem tényállítás.
Tévedni csak tényekben lehet. Hibás vélemény nem létezik.
Azt hittem, hogy komolyan, tényként gondolod, hogy Tomlin jó HC. De ha csak mint véleményt írtad, akkor maximálisan tisztelem és elfogadom.

 kephost.com/images/2017/11/10/tpmlin.png
Sobri Jóska
Tényként írtam. 😊

- 10 év, 8 pozitív szezon, 7 PO, 5 divgyőzelem, 2 AFC, 1 SB, 0 negatív szezon
- szupersztárok sorának draftolása
- a jelenlegi HC-k közül a 2. legjobb a győzelmi mutatója (64,3) BB (67,9) mögött

Ezek a tények, amelyek alátámasztják a véleményemet. 😉

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Viszont azt igazán elismerhetnéd, hogy tévedtél TB kiégését illetően. Nem szégyen tévedni, az csak az olyan markáns véleményű embereknek adatik meg igazán, mint amilyenek mi vagyunk. Ez kiváltság, nekünk nem utólag kell okoskodni, mi be merjük vállalni előre. És nekem utólag nem derogál leírni, tévedtem. És ígérem, megteszem, ha a JAX SB_be jut idén. 😉 Kérlek, fordítva Te is tedd meg Tomlinnal. 😊
Soldados
nah...
nem szakadt le a mennyezet miközben ezt gépelted? 😉
yooker
Nem, bármikor vállalom, ha tévedek. 😉
Soldados
Ezt az Aranyköpésekbe, de azonnal! 😀
Jan
Ezt tanusíthatom.
Egyszer Soldi egy önmarcangoló pillanatában azt mondta, hogy ő sem tökéletes.
De aztán hamar belátta, hogy tévedett.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Ha szerinted butaság a véleményem, hogy cáfolhatatlan a feltételezésem arról, hogy mi lett volna, akkor cáfold is meg egzaktul.

😊
Soldados
Szerintem nem tud egy vélemény butaság lenni, hisz az csak vélemény, nem tényállítás.
Tévedni csak tényekben lehet. Hibás vélemény nem létezik.
Azt hittem, hogy komolyan, tényként gondolod, hogy Tomlin jó HC. De ha csak mint véleményt írtad, akkor maximálisan tisztelem és elfogadom.

 kephost.com/images/2017/11/10/tpmlin.png

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát pedig nagyjából 2 év alatt hullott ki mindenki a nagycsapatból. És hogy ennek ellenére ezt megúsztuk két 8-8-cal, az annak köszönhető, hogy Tomlin és Colbert párosa közben már szerzett tehetségeket a jövő számára. Sok példát lehetne hozni, hogy hol milyen nagy csapatok után mekkora űr keletkezett. Sokszor évtizedes. De ellenpélda a közelmúltból így elsőre kettő van: Steelers, Pats. Persze mindkét helyen nagy kérdés, hogy mi lesz, ha a QB...

Tomlinnál mindig elhangzik ez az örökségek szöveg. De az örökség 2011-re kifutott, 2014-re pedig összeállt egy új csapat, amelyik ismét reálisan száll harcba a bajnoki címért. Ezt nem a szél hordta össze, ő építette Colberttel.
Soldados
Ha Ward Pola Hampton Smith Farrior Keisel Miller Clark sort nézzük inkább 4-5 év az a 2. Holmes esete más.
kishaszi
Annyiban igazad van, hogy maga a Steel Curtain 2.0 széthullása valóban 4 év volt, de az identitás elvesztése 2 év alatt lezajlott, konkrétan 2011-ről 2013-ra megtörtént. Az O-t - Wardot leszámítva - nem keverném ide, mert nem az adta az identitást.

2011: Aaron Smith, Farrior, Hoke + Ward
2012: Hampton, Harrison (távozott, onnantól sosem volt full time kezdő)
2013: Foote, Woodley, Clark
2014: Keisel, Taylor, Troy
A híres védelemből Timmons (2016) és Gay maradt meg. Akik pedig 2013-ban itt voltak még (Troy, Woodley, Foote, Taylor), már nem azt a szintet képviselték egyénileg sem, mint 1-2 évvel korábban, már egyénileg sem voltak kiemelkedőek, mert kiöregedtek.

2011 D: 271,8 yd/GM, 14,2 pont/GM
2013 D: 337,6 yd/GM, 23,1 pont/GM
Még sok más mutatót idecitálhatnék, de mind hasonló visszaesést mutatna.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Viszont azt igazán elismerhetnéd, hogy tévedtél TB kiégését illetően. Nem szégyen tévedni, az csak az olyan markáns véleményű embereknek adatik meg igazán, mint amilyenek mi vagyunk. Ez kiváltság, nekünk nem utólag kell okoskodni, mi be merjük vállalni előre. És nekem utólag nem derogál leírni, tévedtem. És ígérem, megteszem, ha a JAX SB_be jut idén. 😉 Kérlek, fordítva Te is tedd meg Tomlinnal. 😊
Soldados
nah...
nem szakadt le a mennyezet miközben ezt gépelted? 😉
yooker
Nem, bármikor vállalom, ha tévedek. 😉
Soldados
Ezt az Aranyköpésekbe, de azonnal! 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Mitchell továbbra is limitált, JH hátsérülése miatt kihagyta az edzést
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sobri írd le, kérlek!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hát pedig nagyjából 2 év alatt hullott ki mindenki a nagycsapatból. És hogy ennek ellenére ezt megúsztuk két 8-8-cal, az annak köszönhető, hogy Tomlin és Colbert párosa közben már szerzett tehetségeket a jövő számára. Sok példát lehetne hozni, hogy hol milyen nagy csapatok után mekkora űr keletkezett. Sokszor évtizedes. De ellenpélda a közelmúltból így elsőre kettő van: Steelers, Pats. Persze mindkét helyen nagy kérdés, hogy mi lesz, ha a QB...

Tomlinnál mindig elhangzik ez az örökségek szöveg. De az örökség 2011-re kifutott, 2014-re pedig összeállt egy új csapat, amelyik ismét reálisan száll harcba a bajnoki címért. Ezt nem a szél hordta össze, ő építette Colberttel.
Soldados
Ha Ward Pola Hampton Smith Farrior Keisel Miller Clark sort nézzük inkább 4-5 év az a 2. Holmes esete más.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Amúgysem játszott volna, nem?
Razi
Igen. Meg a masik 14 aki IR en van. Sajnos. Rossz az előérzet, de meglátjuk. Nemsokára.....
polamalu
Nem ismerek rád...mi ez a pesszimizmus 😊
Épp nézegetem a cikk miatt a dolgokat és még nem találtam olyat amiben a Colts lenne jobb...úgyhogy ez tuti zakó lesz! NA DE EZ AZ ÉN ASZTALOM!!! Ne vedd el a kenyerem 😊 😊 😊

| Bár abba azért kapaszkodhatunk még, hogy az előző 3 bye week utáni meccsünk is zakó lett |
több mint 6 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
A Colbert/Tomlin draft mutatói jobbak mint a Colbert/Cowher. Persze ezek csak számok, vagy tények?
 www.behindthesteelcurtain.com/2013/5/14/4328934/cowher-vs-tomlin-draft-records
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Teljesen logikus, hogyha Tomlin szar (és ugye ez a kiindulópont, amit nem sikerült megcáfolnod), akkor ha SB-t nyer a Steelers, az nyilvánvalóan nem neki köszönhető.
Sőt! Ha annak dacára SB-t nyer a Steelers, hogy a HC szar, az csak még inkább azt bizonyítja, hogyha nem lenne szar, akkor már korábban is nyerhettek volna. Kettőt. És pont ezt számoltam én is ki, és ismét ez jött ki. Két független levezetésből.

A keret összerakásában meg maximum 16-18% szerepe van Tomlinnak, ez eléggé marginális, figyelembevéve, hogy az ő 82-84%-a a bustokban realizálódott inkább, ami újabb bizonyítéka, hogy elég gyatra HC.

Ha szerinted butaság a véleményem, hogy cáfolhatatlan a feltételezésem arról, hogy mi lett volna, akkor cáfold is meg egzaktul.



Sobri Jóska
Teljesen logikus, hogyha Tomlin kiváló (és ugye ez a kiindulópont, amit nem sikerült megcáfolnod), akkor ha SB-t nyer a Steelers, az nyilvánvalóan neki köszönhető.
Sőt! Ha ismét SB-t nyer a Steelers olyan kerékkötővel, mint Haley, az csak még inkább azt bizonyítja, hogyha nem lenne ennyire kiváló, akkor korábban sem sikerült volna nélküle egyet nyerni, meg egyszer döntőzni. És pont ezt számoltam én is ki, és ismét ez jött ki. Két független levezetésből.

A keret összerakásában meg minimum 82-84% szerepe van Tomlinnak, ez eléggé markáns, figyelembe véve, hogy Colbert 16-18%-a bustokban realizálódott inkább, ami újabb bizonyítéka, hogy elég kiváló HC.

Ha szerinted butaság a véleményem, hogy cáfolhatatlan a feltételezésem arról, hogy mi lett volna, akkor cáfold is meg egzaktul.

😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Amúgysem játszott volna, nem?
Razi
Igen. Meg a masik 14 aki IR en van. Sajnos. Rossz az előérzet, de meglátjuk. Nemsokára.....
több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Nem nyerhettünk volna 2 SB-t, nem volt írt az ideje.
100 éve november 7--én volt a téli palota ostroma. (1917)
10 éve nyert Talma vb-t. (2007)
Ennyi hetes nem véletlen, már-már sorsszerű.
Ergo nekünk most jött el az ideje, hogy megnyerjük a HETEDIKET.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Igen, egy meccsen valóban sorsdöntőbb lehet egy hiba, nincs 15 másik meccs, ahol egy hibából fakadó vereséget korrigálni lehet.
Bortles pont annyira aggasztó jelenleg, mint Flacco vagy Sexy Rexy volt a SB-run elött.
Nem egy fenomén, de nincs is teljesen vakon. És ha megtalálják a neki való stílust -ahogy az utóbbi meccseken működött is- akkor ő nem fogja a SB-ba röpíteni a Jaguarst, de megakadályozni se fogja, hogy megérkezzenek oda.
4 meccset lehet vele nyerni a PO-ban, és erre pont annyi bizonyítékom van, mint neked arra, hogy nem lehet.

Sobri Jóska
Csak erre az egyre reagálnék, ugyanis nem szeretnélek semmiről sem meggyőzni. A JAX védelme megközelítőleg sincs azon a szinten, mint a Bears és a Ravens SB-ig jutott védelmei. Ahhoz nem megengedhető az ilyen ergya run D. Emellett Bortles rosszabb, mint a 12-es Flacco, főleg a PO-ban látott Flaccónál.

A JAX csak akkor tud 3-4 meccset nyerni a nagyfiúk játszóterén, ha a védelme még jobb lesz (futás ellen), vagy Bortles legalább akkora csodaváltozáson megy keresztül, mint Flacco a 12-es PO-ra. Egyiket sem gondolom reálisnak.

Viszont azt igazán elismerhetnéd, hogy tévedtél TB kiégését illetően. Nem szégyen tévedni, az csak az olyan markáns véleményű embereknek adatik meg igazán, mint amilyenek mi vagyunk. Ez kiváltság, nekünk nem utólag kell okoskodni, mi be merjük vállalni előre. És nekem utólag nem derogál leírni, tévedtem. És ígérem, megteszem, ha a JAX SB_be jut idén. 😉 Kérlek, fordítva Te is tedd meg Tomlinnal. 😊
Soldados
Leírtam párszor, hogy tévedtem Bradyvel kapcsolatban és módfelett boldoggá tett ennek beismerhetősége. 😉

Hogy Tomlin számomra szar HC -tehát, hogy szar HC- azon nem változtat az sem, ha a zsenijeitek (Big Ben, aki az egyik kedvenc irányítom, Brown, aki jelenleg a legproduktívabb WR, Bell, JuJu, Shazier, Harrison bácsi) összehoznak egy SB-győzelmet. Emberanyag tekintetében nehéz lenne jobb csapatot mondani momentán nálatok.
És kevés csapat van, akik ellen nem a Steelersnek drukkolok, tudod.
De a ti SB-győzelmetek legalább annyira nem Tomlinon múlna, mint amennyire a Patse BB-n múlik.
Mivel Tomlin szar.
Te szereted a “volnákat”. Ha nem Tomlin vezetné a Steelerst, már kettővel több Lombarditok volna. Ez cáfolhatatlan.
Sobri Jóska
Kivételesen nagy butaságokat írtál.

Előre kijelenteni, hogy ha SB-t is nyerünk, az nem Tomlinnak köszönhető, az egész egyszerűen szűklátókörűség. Elvégre nem tudjuk, hogy milyen úton milyen játékkal nyernénk, így arról nem alkotható vélemény, nem megítélhető jelenleg, hogy kiknek lesznek benne elévülhetetlen érdemei. Ráadásul az önmagában érdem, hogy ilyen keretet rakott össze Colberttel. Mint ahogy az elképzelhetetlen jó HC nélkül, hogy 10 év alatt 7 PO, 5 divgyőzelem, 2 AFC-cím, 1 gyűrű. ezt nem tudja összehozni egy szar edző.

És az is bődületes butaság, hogy "cáfolhatatlan". Mert sose tudjuk meg mással mi lett volna, nem tudod semmivel igazolni, hogy mással meglett volna a plusz 2 SB. Vagy ha ezt cáfolhatatlannak tekinted, akkor az is ugyanolyan cáfolhatatlan, hogy Tomlin nélkül egyetlen PO sem lett volna a 10 év alatt. 😊
Soldados
Pedig nem.
Teljesen logikus, hogyha Tomlin szar (és ugye ez a kiindulópont, amit nem sikerült megcáfolnod), akkor ha SB-t nyer a Steelers, az nyilvánvalóan nem neki köszönhető.
Sőt! Ha annak dacára SB-t nyer a Steelers, hogy a HC szar, az csak még inkább azt bizonyítja, hogyha nem lenne szar, akkor már korábban is nyerhettek volna. Kettőt. És pont ezt számoltam én is ki, és ismét ez jött ki. Két független levezetésből.

A keret összerakásában meg maximum 16-18% szerepe van Tomlinnak, ez eléggé marginális, figyelembevéve, hogy az ő 82-84%-a a bustokban realizálódott inkább, ami újabb bizonyítéka, hogy elég gyatra HC.

Ha szerinted butaság a véleményem, hogy cáfolhatatlan a feltételezésem arról, hogy mi lett volna, akkor cáfold is meg egzaktul.



Én azért csendben örülök, hogy nekünk egy ilyen "szar" Tomlin jutott nem pedig egy brilliáns Jeff Fischer vagy egy Gus Bradley😊
Razi
Ez egy korrekt hozzáállás, bár semmi relevanciája nincs más csapatok más edzőinek Tomlin megítélésekor, de ha valaki örül a szarnak is, akkor ezt illendő akceptálni, és el is fogadom.

több mint 6 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Amúgysem játszott volna, nem?