Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Kifogásgenerátor Soldi barátomnak 😊


- Haley takarodj!

- Bell pénzéhes

- Tebow

- James Harrison

- onside kick

- túl sok 4. kísérlet
- túl kevés FG

- szerencse

- bírók

- zászlókat nem dobó bírók
- szemét bírók

- Haley

- hideg volt

- a szél is fújt

- majdnem esett a hó

- összevissza sütött a nap

- nem is erre a meccsre készültünk

- a Pats ellen kellett volna kiesni

- a Pats csalt a Titans ellen
- rókalyuk

- Haley

- Jerry Rice nem játszott

- becsapós volt a tavalyi 9:30, 35 pontnak elégnek kellett volna lennie
- köcsög Jax-nek nem szólt senki, hogy a Steelers a jobb
| 
- Tomlin szar edző, és a labda mindkét oldalán outcoacholták

- brutál Jax D

- mégse akkora fos a PO-ban Bortles, ha kell, tud passzolni

- a labda mindkét oldalán jobb volt a Jax
|

- Haley

- Haley

- Haley

- Haley


Ami téged úgyse érdekel, azt el is rejtettem. 😉
Sobri Jóska
Takarodj már innen légyszi!!! Köszi!
bcsarli
Pistike elmegy a cirkuszba. Megy a műsor, egyszer csak kijön a bohóc a porondra egy szamárral. Kiszúrja Pistikét és megkérdezi:
-Öcsi! Te vagy a szamár eleje?
-Nem.
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Mindenki nevet, kivéve Pistikét.
Másnap azért megint elmegy a cirkuszba. Ismét jön a bohóc, megint kiszúrja Pistikét:
-Öcsi! Te vagy a szamár eleje?
-Nem!
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Megint mindenki nevet. Pistike dühösen hazamegy és szól Feri bácsinak a frappáns válaszok nagymesterének, hogy segítsen neki visszavágni.
Pistike és Feri bácsi másnap elmennek a cirkuszba. Jön a bohóc a szamárral és megint Pistikét kérdi:
-Te vagy a szamár eleje?
-Nem!
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Mindenki nevet, mire Feri bácsi feláll és megszólal:
-Hé bohóc! A kurva anyád!

több mint 8 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
@Sobri
Ezt most sorba kellene raknunk 1-32-ig, hogy mi vezetett a vereséghez? 😊))

Egyébként edzői döntések voltak a kulcsok szerintem. Egyéni szinten többen játszottak nagyot, de a rossz hívások miatt folyamatosan futni kellett az eredmény után.
A mi BB-nkben láttam még a tüzet, szóval bízom benne, hogy marad még egy bosszúévet! 😊 <3

Szerkesztette: geleven
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Semmi sack a #D-től, közben meg az alapszakaszban 1.!
BB ne vonuljon vissza!
Bellnek adjatok pénzt!
#D-be hozni embereket és meg lesz az a gyűrű!


Ja és Brady 41 lesz!
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Egyetértek azzal, hogy ez az onside kick döntés gáz volt. De ha már rugás van, akkor egyet azért biztos kérek a rugótól, hogy 10 yardig menjen el a rugás, mert ha nem, akkor abból FG lehet. Nem történt meg, hiba volt, ahogy az első 4-1 kísérletnek nekimenni is.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Huhhh, óriási meccs volt!
Nagyon sajnálom, hogy Rooney, és Shazier-ért nem tudták megcsinálni a srácok ezt az évet, de ennek ellenére baromira élveztem a meccset, ez foci volt a javából!
A világ legjobb sportja, ez nem vitás. Izgalomban tart 3 órán keresztül, közben rettenetesen szórakoztat, leköti a figyelmem...óriási meccs volt, gratulálok a jobb csapatnak!

Soldi gondolom a szokásos nagyképűséged mellett kiállsz, és majd megmagyarázod a szakmát, de egy bullshit az egész!
Nem mi nyertük meg nekik a meccset, nem mi vertük meg magunknak, simán csak jobbak voltak egész meccsen.
Mindezt úgy, hogy büdös nagy mázlik voltak azok a 4. kísérletes TD-k, amikkel folyamatosan éppen életben tudtunk maradni.
Ha ezzel sem bizonyította be Neked a Jags, hogy jó csapat akkor elvakult rajongó vagy, nem több.

Úgy látszik a védelmünk Shazier kiesése óta nem tudott visszatalálni a helyes útra, és azt hiszem ezen ment el a szezon, de ez a meccs biztosan.

Minden meccs más, és nem lehet erre alapozni, de remélem a Jags offense viszi tovább a lendületet, és körbepisilik a Pats-et is.
laby
Javaslom hibaztasd a vereségért Soldit! Komolyan nem értelek. Ő nem mondhatj el a véleményét? Ignorálod azt kész, de semmivel sem jobb ezeket a “Soldi mert nagyképű vagy” baromságokat olvasni. Ha neki az a véleménye elmondja, de faszért kell a másikkal foglalkozni.
Sanda gyanúm szerint ha azt írja, hogy a Jax sokkal jobb csapat és kiszopunk tőlük, akkor is ez az eredmény. Nincs ra ugyanis hatása. Se neki se neked és nekem se. Ha viszont nem olvasod, megnyugszol.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kifogásgenerátor Soldi barátomnak 😊


- Haley takarodj!

- Bell pénzéhes

- Tebow

- James Harrison

- onside kick

- túl sok 4. kísérlet
- túl kevés FG

- szerencse

- bírók

- zászlókat nem dobó bírók
- szemét bírók

- Haley

- hideg volt

- a szél is fújt

- majdnem esett a hó

- összevissza sütött a nap

- nem is erre a meccsre készültünk

- a Pats ellen kellett volna kiesni

- a Pats csalt a Titans ellen
- rókalyuk

- Haley

- Jerry Rice nem játszott

- becsapós volt a tavalyi 9:30, 35 pontnak elégnek kellett volna lennie
- köcsög Jax-nek nem szólt senki, hogy a Steelers a jobb
| 
- Tomlin szar edző, és a labda mindkét oldalán outcoacholták

- brutál Jax D

- mégse akkora fos a PO-ban Bortles, ha kell, tud passzolni

- a labda mindkét oldalán jobb volt a Jax
|

- Haley

- Haley

- Haley

- Haley


Ami téged úgyse érdekel, azt el is rejtettem. 😉
Sobri Jóska
Takarodj már innen légyszi!!! Köszi!

több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Mondjuk az erős, hogy mindkét oldalon jobbak lettek volna, mert azért röfögött is rendesen, de ez van. A Jax továbbment - megérdemelten, mink meg megyünk a picsóba.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Óriási meccs volt. Grat nektek, hogy soha nem adtátok fel. Haleyt rúgjátok ki.

Soldi - A hübris szót ismered-e | 2007 2.0 | ? (És bocsi az anyagi veszteségekért)

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Egy élmény volt. Nehéz offszízön lesz. Akkor hajrá NO, hajrá Brees
több mint 8 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ezt az utolsó két percet nem sikerült valami jól menedzselni,nem kis problémák vannak Tomlinék fejében,nem készültek fel erre.
több mint 8 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Borzasztó nagyot küzdött a csapat, sajnos a D-be egyértelműen hiányoznak emberek. Azt passzolt ellenünk BORTLES, amit akart. Én ezt inkább nekik írnám be, mint Haley-nek, sőt, igazából a 4. kísérleteknél volt kettő agyament, egyébként az O működött.

Viszont nincs kedvem a következő 4 oldal flamet végigolvasni, úgyhogy most egy kicsit nekem off a topic 😀
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Kifogásgenerátor Soldi barátomnak 😊


- Haley takarodj!

- Bell pénzéhes

- Tebow

- James Harrison

- onside kick

- túl sok 4. kísérlet
- túl kevés FG

- szerencse

- bírók

- zászlókat nem dobó bírók
- szemét bírók

- Haley

- hideg volt

- a szél is fújt

- majdnem esett a hó

- összevissza sütött a nap

- nem is erre a meccsre készültünk

- a Pats ellen kellett volna kiesni

- a Pats csalt a Titans ellen
- rókalyuk

- Haley

- Jerry Rice nem játszott

- becsapós volt a tavalyi 9:30, 35 pontnak elégnek kellett volna lennie
- köcsög Jax-nek nem szólt senki, hogy a Steelers a jobb
| 
- Tomlin szar edző, és a labda mindkét oldalán outcoacholták

- brutál Jax D

- mégse akkora fos a PO-ban Bortles, ha kell, tud passzolni

- a labda mindkét oldalán jobb volt a Jax
|

- Haley

- Haley

- Haley

- Haley


Ami téged úgyse érdekel, azt el is rejtettem. 😉

több mint 8 éve
Coffos86 Pittsburgh Steelers Iowa Hawkeyes 21 — coffos.molnar@gmail.com
Ez a meccs úgy ahogy van az edzői stábon ment el mind támadó mind védő oldalon.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ben gyűrűt akar és ez látszott a végén. Most azt mondom, hogy Bellel - épp ezért - megpróbáljuk a szerződést mégis.

De ami a lényeg. Nem, nem gondolom, hogy az ILB poszton ment el a szezonunk. Sokkal inkább nekem a nagyon gyenge SS és S teljesítmény az amelyet csak felnagyított Shazier kiesése. Davis a tavalyi remek rookie szezon után kifejezetten gyenge teljesítményt hozott, ahogy bezony Mitchell is ittléte leggengébb produktumát rakta le az asztalra. Döbbenetes volt, hogy futás ellen mennyire borzalmasak voltak, a lyukakat képtelenek voltak betömni sorozatban és nem csak ezen a meccsen. Amíg Saci volt, ő egy olyan playmaker volt, ami feledte ezt a hiányosságot, de ez a D ettől függetlenül ettől szenved. Így hát ahogy fent írtam most kritikus lesz, hogy az O-ban megtartsunk embert.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Ez az utolsó pár perc megmutatta, hogy mekkora volt az outcoaching a két kispad között. Szinte kizárólag rossz döntéseket hoztak a Steelersnél. Nem azt mondom, hogy csak ezen múlott, de még külsős és laikus szemmel is rossz volt nézni.
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Nagyon remélem, hogy nem vonul vissza Big Ben. Szétszedte a Jags védelmét, kár hogy a Steelers D képtelen volt tartani a Fournettet.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 743 — Steelers fan
Ez az onside kick melletti döntés feltette a koronát.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 8 éve
Utley Detroit Lions Nebraska Cornhuskers 348
Van két időkérés, magyarán egy First down elég volt, hogy vége legyen a meccsnek... Hát az agyam eldobom, hogy milyen kókler döntés volt ez, hogy tálcán kínáljam a 3pontot...
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Szerintem ez teljesen szánalmas. De örülök hogy nem adták fel.
Tibi76
Szerintem a hozzáállásoddal van komoly baj...

Még mindig reális a hosszabbítás.
Soldados
Here we go
több mint 8 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Huhhh, óriási meccs volt!
Nagyon sajnálom, hogy Rooney, és Shazier-ért nem tudták megcsinálni a srácok ezt az évet, de ennek ellenére baromira élveztem a meccset, ez foci volt a javából!
A világ legjobb sportja, ez nem vitás. Izgalomban tart 3 órán keresztül, közben rettenetesen szórakoztat, leköti a figyelmem...óriási meccs volt, gratulálok a jobb csapatnak!

Soldi gondolom a szokásos nagyképűséged mellett kiállsz, és majd megmagyarázod a szakmát, de egy bullshit az egész!
Nem mi nyertük meg nekik a meccset, nem mi vertük meg magunknak, simán csak jobbak voltak egész meccsen.
Mindezt úgy, hogy büdös nagy mázlik voltak azok a 4. kísérletes TD-k, amikkel folyamatosan éppen életben tudtunk maradni.
Ha ezzel sem bizonyította be Neked a Jags, hogy jó csapat akkor elvakult rajongó vagy, nem több.

Úgy látszik a védelmünk Shazier kiesése óta nem tudott visszatalálni a helyes útra, és azt hiszem ezen ment el a szezon, de ez a meccs biztosan.

Minden meccs más, és nem lehet erre alapozni, de remélem a Jags offense viszi tovább a lendületet, és körbepisilik a Pats-et is.

több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ben nagyon akarja azt a gyűrűt! 😔
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Egy dolgot biztosnak érzek. Ben ilyen meccs után nem vonul vissza. Szenzációs volt az első rozsdás negyed után. Az a visszapasz zseniális volt, ahogy a futása is.
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Az edzoi stab itt a ludas, meghozza az offseason alatti ILB benazassal.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Sznak kellett az onside kick?
no flacco
Nem, én elrúgtam volna, ahogy az első 4-1-nél is inkább FG-re megyek. De no....9 yardot megint beszedett a D, majdnem megvolt a first down, vagyis lehet jogosan nem bízott Tomlin ebben a D-ben és azért az sincs ebben benne, hogy 5 yard bünti.
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Sznak kellett az onside kick?