Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 8 éve
Megvolt valakinek DeWill a GMFB show-ban? Ahogy az angol mondja: HilariousDepot-on fent van
több mint 8 éve
Nem Bryant lesz a kick returner, továbbá nem részletezett családi problémák miatt hagyta ki a szerdai edzést, de ma ott volt a pályán.
Szerkesztette: Soldados

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Olyan érdekes, hogy a gyűrű a lényeg ebben a sportban. Win or go home... Rekord, ok....és... Szép és jó ezeket felhozni, de...Mindenki Frodót szeretné, s ha nem jön össze szipogva mennek a z öltözőbe. Kár statokon pötsölni, mert fizuért büszkeségért, Shazierét, csapatért s ki tudja miért csinálják.. Meg nekünk... 😊
több mint 8 éve
Ami a listában szerepel az idei évre, az projected, azaz az eddigi 13 meccset levetítették 16-ra. Így jött ki az 1. hely (4 yarddal megelőzve 14-es önmagukat). Ha sikerülne rápakolni egy keveset (70 yard), akkor ez lenne az első duó, amelynek összejönne a 4000 yard.fivethirtyeight.com/features/the-steelers-have-the-best-running-back-receiver-duo-ever/Az ideinek hol lehet a vége? 😊
Maga a cikk arról szól, hogy a Bell-AB duó minden idők legjobb RB-WR párosa, de én ehhez hozzácsapnám Bent is, hiszen nélküle nem működne.
Azért az vhol döbbenetes, hogy a listán szereplő 18 párosból (akik együtt elérték a 3000 scrim. yardot), mindössze 2 duó szerepel kétszer. A másik az Emmitt Smith-Michael Irving kettőse az 5. és 11. helyet foglalja el. Az első két hely pedig a Bell-AB duóé... Simply WOW! 😊
Soldados
bcsarli

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
fivethirtyeight.com/features/the-steelers-have-the-best-running-back-receiver-duo-ever/Az ideinek hol lehet a vége? 😊
Maga a cikk arról szól, hogy a Bell-AB duó minden idők legjobb RB-WR párosa, de én ehhez hozzácsapnám Bent is, hiszen nélküle nem működne.
Azért az vhol döbbenetes, hogy a listán szereplő 18 párosból (akik együtt elérték a 3000 scrim. yardot), mindössze 2 duó szerepel kétszer. A másik az Emmitt Smith-Michael Irving kettőse az 5. és 11. helyet foglalja el. Az első két hely pedig a Bell-AB duóé... Simply WOW! 😊
Soldados
több mint 8 éve
fivethirtyeight.com/features/the-steelers-have-the-best-running-back-receiver-duo-ever/Maga a cikk arról szól, hogy a Bell-AB duó minden idők legjobb RB-WR párosa, de én ehhez hozzácsapnám Bent is, hiszen nélküle nem működne.
Azért az vhol döbbenetes, hogy a listán szereplő 18 párosból (akik együtt elérték a 3000 scrim. yardot), mindössze 2 duó szerepel kétszer. A másik az Emmitt Smith-Michael Irvin kettőse az 5. és 11. helyet foglalja el. Az első két hely pedig a Bell-AB duóé... Simply WOW! 😊
Szerkesztette: Soldados

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
az tavaly volt, bírtam Peterman-t, idén csak elvétvePanthers meccset is nézi 😊2X játszunk hetente? Most szólsz, én meg csak 1-et nézek mindig 😀Megvallom az őszintét ez volt az idei első NE meccs amit végignéztem. De PIT meccset minden héten legalább 2x 😊Interesting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.ezek szerint nem láttad az idei meccseinket...
Pats-Steelers 1-0
Spy
gordon
Spy
polamalu
bcsarli
több mint 8 éve
Panthers meccset is nézi 😊2X játszunk hetente? Most szólsz, én meg csak 1-et nézek mindig 😀Megvallom az őszintét ez volt az idei első NE meccs amit végignéztem. De PIT meccset minden héten legalább 2x 😊Interesting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.ezek szerint nem láttad az idei meccseinket...
Pats-Steelers 1-0
Spy
gordon
Spy
polamalu
több mint 8 éve
Ja nem is arra gondoltam, mert ha túlzott keménykedést fújnak véleményesre, akkor azt mondom, oké. Itt szimplán furcsán értelmezett szabályok vannak idén, még akkor is, ha a bírókkal én tényleg nem foglalkozom 😊 De a korábbiakban nyilván fordítva is látták így a nem Pats-szurkolók, úgyhogy nyilván most egyenlítődik ki 😊

több mint 8 éve
#ClosedGatea kupameccsek zártkapusak?2X játszunk hetente? Most szólsz, én meg csak 1-et nézek mindig 😀Megvallom az őszintét ez volt az idei első NE meccs amit végignéztem. De PIT meccset minden héten legalább 2x 😊Interesting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.ezek szerint nem láttad az idei meccseinket...
Pats-Steelers 1-0
Spy
gordon
Spy
polamalu
sutianap

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
a kupameccsek zártkapusak?2X játszunk hetente? Most szólsz, én meg csak 1-et nézek mindig 😀Megvallom az őszintét ez volt az idei első NE meccs amit végignéztem. De PIT meccset minden héten legalább 2x 😊Interesting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.ezek szerint nem láttad az idei meccseinket...
Pats-Steelers 1-0
Spy
gordon
Spy
polamalu

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
OKOKOK, no flame, bizonyára minden fizikális játékára büszke csapat -márpedig ugye minden csapat erre büszke ebben a sportágban- magával szemben érzi hátránynak ezt a fejleményt. De egy szétfújt meccs valóban mindig a gyengébb csapatot segíti 😊 ahogy a komisz körülmények is. Persze arról azért nem volt szó, hogy ez végeredmény lenne...😉Abszolút, amire nektek nem fújtak be OPI-t Brownra, annál LÉNYEGESEN kisebbekre szórják Gronkra és Amendolára folyamatosan... Gronkra olyan nevetséges zászlók mennek amúgy is, hogy az valami rettenet. Cserébe nulla holding és DPI ellene. Elég megnézni a faszsága előtti playt. 4 (négy!) szabálytalanság volt rajta, egyet nem sikerült észrevenni a zebráknak. Szóval nyugodtan készüljetek olyanokra, mintInteresting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.ezek szerint nem láttad az idei meccseinket...
Pats-Steelers 1-0
Spy
gordon
futásotok közben nálunk defensive holding (életemben nem láttam annyi ilyen szabálytalanságot, mint amit nekünk a szezonban befújtak..)
pick playnél OPI
50-50-es labdánál DPI helyett OPI
védő oldalon meg sima DPI ugyanazokra
Szóval a sok zászló csak segíteni fog nektek
Wyatt
több mint 8 éve
Élőben nem látom a "finomságokat"2X játszunk hetente? Most szólsz, én meg csak 1-et nézek mindig 😀Megvallom az őszintét ez volt az idei első NE meccs amit végignéztem. De PIT meccset minden héten legalább 2x 😊Interesting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.ezek szerint nem láttad az idei meccseinket...
Pats-Steelers 1-0
Spy
gordon
Spy
polamalu
több mint 8 éve
Abszolút, amire nektek nem fújtak be OPI-t Brownra, annál LÉNYEGESEN kisebbekre szórják Gronkra és Amendolára folyamatosan... Gronkra olyan nevetséges zászlók mennek amúgy is, hogy az valami rettenet. Cserébe nulla holding és DPI ellene. Elég megnézni a faszsága előtti playt. 4 (négy!) szabálytalanság volt rajta, egyet nem sikerült észrevenni a zebráknak. Szóval nyugodtan készüljetek olyanokra, mintInteresting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.ezek szerint nem láttad az idei meccseinket...
Pats-Steelers 1-0
Spy
gordon
futásotok közben nálunk defensive holding (életemben nem láttam annyi ilyen szabálytalanságot, mint amit nekünk a szezonban befújtak..)
pick playnél OPI
50-50-es labdánál DPI helyett OPI
védő oldalon meg sima DPI ugyanazokra
Szóval a sok zászló csak segíteni fog nektek

több mint 8 éve
2X játszunk hetente? Most szólsz, én meg csak 1-et nézek mindig 😀Megvallom az őszintét ez volt az idei első NE meccs amit végignéztem. De PIT meccset minden héten legalább 2x 😊Interesting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.ezek szerint nem láttad az idei meccseinket...
Pats-Steelers 1-0
Spy
gordon
Spy
több mint 8 éve
Megvallom az őszintét ez volt az idei első NE meccs amit végignéztem. De PIT meccset minden héten legalább 2x 😊Interesting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.ezek szerint nem láttad az idei meccseinket...
Pats-Steelers 1-0
Spy
gordon
több mint 8 éve
Interesting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.ezek szerint nem láttad az idei meccseinket...
Pats-Steelers 1-0
Spy
több mint 8 éve
Interesting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.Pats-Steelers 1-0
több mint 8 éve
fuzovelkifele.com/2017/12/szexualis-zaklatas-miatt-fuggesztettek-fel-szamos-nfl-network-szakertot-egykori-jatekosokat/Ike barátunk elég visszafogot volt! Ha persze igaz a sztori!
több mint 8 éve
Kepletbe meg vegyuk bele AB nal, Ben mellett Bellt is. Es igy mar vagy az egyikre fokuszalsz futas. Vagy elkapas. Mindkettore nagyon nehez, ha mindkettojuknek megy. Es ha ehhez jon meg bennek is jo napja, mint mult heten. Akkor mar AB mind a kettojuktol is fugg. Igy nem lehet csak ugy megitelni ab t sem, mert mind a harom erositi egymast. Ha nem lenne futas. Hamarabb leszednek brownt. Lasd tavaly pl new england meccs. Ne tessek belekotni. Csak pelda. 😊 Egy 7 elkapas 9 fele dobasbol es 77 yard. Ami meg igy is jol hangzik. De nem 150 stb... Ezert nem relevans a statisztika soha. Es lehet igy ugy csurni csavarni. A legjobb pelda erre a stat tanarom altal felhozott statisztikai mutato.Igen. Nem BB-től lesz jó AB, hanem önmagától. Pont, ahogy Gordon az egyetlen évében. Aki qrva jó, az üresen van, aki üresen van, az labdát kap, aki labdát kap, az hozza a számokat. Ettől AB a legjobb, emiatt tudott 35 meccsen át legalább 5 elkapást 50 yarddal hozni. Amit soha senki megközelítőleg sem. Nem azért mert HoF QB-ja van.Tudom, hogy csak nem akarod erteni. AB ugyanolyan dominans 5 evet rakott volna fel szamokban a Ravens-el?Gordon pont arra jó példa, ha vki szuper, akkor az ugyanúgy felteszi a számokat. 😉 AB ilyen, YAC-ban is verhetetlen pont azért, mert open fielden nincs nála jobb.Gordon arra pelda, hogy mennyivel jobb lehetne egy vasas O-be, nem pedig, hogy ok jobbak vagy nem. AB a legtobb csapatban nem hozna ilyen szamokat, de pont ugyanulyan ertekes lenne azert. De a kovetkezo 5 ev megmondja, ha szerencsem van nem lesz ilyen O nalatok ( de nem a szamai miatt) 😊O sajat maga a nagyon jo. Az oruletes szamaihoz tesz hozza sokat BB ( 110szer jobb mint Dalton, a Brown Qb-krol ne is beszeljunk, mert mint olyan nincs is, Mennyi a szorzoja ennek Gordon eseteben) es a vasas O alles zuzammen.Komolyan, legalább ilyen Gordonokkal ne gyere. Az egy elmebeteg f.sz, akinek egyetlen idénye volt... AJ fantasztikus, AB pedig zseni. ez a különbség. Ez meg nem QB kérdés. A számok is igazolják, a videók... Nos a videók pedig mindennél jobban. Pont erről beszélek. AJ fantasztikus, AB pedig zseni, ezt mutatják. 😊
Es ha kicserelned oket nem lennenek ilyen szamai, ha nem hiszed kerdezzuk meg Moss-t. Attol meg AB mindenhol fantasztikus lenne, akar csak AJ.
Orulok, hogy Moss ezt mondja. Akkor biztos ugy van. A masik 11568 WR is meg kell kerdezni, kiveve ha Moss tudja az igazat 😊
Biztos talalnek egy ket statisztikat amiben mas a legjobb, de nem erdekel ( az sem ) 😊
no
Soldados
Moss-nak irtal mar? 😊
no
Soldados
(Azt nem kell megbeszelnunk, hogy ugyanolyan jo lenne, mint WR szemely szerint.)
no
Más HoF WR is játszott HoF QB-val mégse sikerült soha senkinek ilyen kiegyensúlyozottnak és produktívnak lennie. Ez az igazság, ettől AB a legjobb.
Soldados
Tegyuk fel hogy egyik nap egy egyennek szorulasa van. Masnap semmi baja. Harmadnap pedig hasmenese.
Ha ezt harom napra nezve nezve nezzuk egy tokeletesen egeszseges embert es problemamentes allapotot kapunk. Amikor nem volt az. 😊
Ha nem jo ben nincs jo passz nincs jo ab elkapas. Ha nem jo a fal, nincs hova futni. Nincs jo csak mondjuk kozepes futas. Ha nem jo a tamado fal, nem vedik meg bent akkor szinten esik ben teljesitmenye, ab evel eggyut. Es ezeket kulon lehet venni. De egyben van csak ertelme vizsgalni. Es igen AB a mostani era egyik elit wr e. Ha nem a legjobb. De azert megatront is megneznem ebben a csapatban es csak akkor mernem azt mondani, hogy jobb ab mint o. Addig nem relevans a stat. Csak szubjektiv. Ugyanugy mint ahogy az is szubjektiv, amit irunk. 😊
www.espn.com/nfl/player/gamelog/_/id/13934/year/2016
Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Koszi a korrekciot. Emlekeztem ra, de nem pontosan ezekszerint. 😊Az áldásos Wick tevékenység kapcsán történt az endzone balfelsőben és belülről kifelé köezledve Brown kezében nem az öle (zseb) felé tekeredett a bőr, hanem kifelé és kiejtette ez egyébként a többi WR-el is így volt jó ötlet volt anno egy balkezes csereqbVolt erre pelda, hogy ben nelkul jatszott AB es a 2. szamu qb val Landry jones sal. Es magahoz kepest kicsit gyengebb szamokat is hozott. Nem tudom melyik statja volt akkor veszelyben ab nek hogy meg lesz e, ami minden meccsre vonatkozoan, volt x yard vagy valami hasonlo ha jol emlekszem 2016 ban.Tehat ha BB dobja a legtobb yardot akkor jobb, mint AR? Persze fontosak a szamok. A 2. csapatom a Saints ( csak azert irom, hogy tud hogy elfogult vagyok ) es DB a legjobb iranyito. Es ha o jatszana Bill papa keze alatt akkor neki lenne tele a keze gyurukkel. Lehet tobbel mint TB-nek, lehet kevesebbel. Tartom AB nalunk nem erte volna el az 500 yardot. Nalam Megatron aki AB-Rice parostol messze rosszabb QB-val, O-ben es csapatban hozta a felelmetes szamait. De irtam, hogy szubjektiv es termeszetesen AB elit, a kremek kremje, donto faktor. De majd ha egy atlagos/rookie Qb-tokkal es nem Bell-el egy picit rosszabb fal is elofordulhat meg a kovetkezo 5 evben es akkor is ezeket a szamokat hozza, sot tovabb fokozza ezt akkor o lesz nalam is. Jelen pillanatban egy "aranylabdas" egysegben jatszik, ahol a klasszis es Qva jo a donto es legfontosabb elemek, de a leggyengebb elem se rossz. De az is igaz ha mindez NE-ben lenne neki lehet minden szamat fel kellene szorozni kettovel. Ezt csak azert irom, hogy a szamai megmutatjak a fantasztikussagat, de azert a tobb fantasztikust mar nehezebb elvalasztani ezekkel a szamokkal.Muszáj a számokkal jönni, mert mással nem lehetsz. Az egyik jobb QB-val játszott, a másik magasabb, a harmadik-negyedik-ötödik stb. Mindegyiknek volt jobb-rosszabb valami...a számok ebben az esetben azért makacs dolgok.A 2. bekekezdessel egyetertek.AB zseniális, de nekem Julio a szívem csücske, én őket raknám egy polcraNem, nincsenek egy polcon. Julio future HoF, tehát fantasztikus, de még így sincsenek egy polcon. Amit AB csinál az nem emberi. Senki soha, nem csinált ilyen 5 évet, sok nagy elkapónak volt egy brutálisan kiemelkedő éve, de soha senkinek nem volt három. Ha végignézed a szakértőket, az AB-ről nyilatkozókat (pl Moss), akkor kb 80-90 egyértelműen AB-t mondja, a maradék 10-20 meg a kettőt együtt (ebbe tartozol Te is). Szóval én ragaszkodom a best WR ever except Rice kategóriához. 😉
Viszont Soldi statisztikájával ellentétben szerintem pont a Steelers az, amelynek tök mindegy. Ha végig idegenben kell menni a PO-ban, akkor is képes lehet végigmenni.
Wyatt
És nem, ez a Steelers nem képes végigmenni idegenben. És pont azért, amiért az nektek is cakkosabb. Az otthon vs idegenben az O-ra van kihatással. Amíg Defense által vezetett csapat voltunk (2000-es évek), addig valóban mi (és a Ravens, a Giants) tudtunk végigmenni. De ma O-vezérelt csapat vagyunk. És idegenben totálisan más a hatékonysága a no huddle-nek, ebből fakadóan pedig az egész O kb 2 TD-nyi különbséggel teljesít gyengébben a mi esetünkben. Ezzel az O-vezérelt csapattal 3-szor próbáltunk idegenben végigmenni, egyszer sem sikerült: Baltimore, Denver és Boston volt a végállomás. Akármilyen jó csapatunk van, mi nem szoktunk versenyben lenni a 1st seedért (2004-ben voltunk legutóbb, ami hihetetlen azt figyelembe véve, milyen sikeres és helyenként domináns időszak volt ez), de idén a Steelers az elmúlt évek tapasztalatai alapján mindent feltett arra, hogy megszerezze az 1. helyet és végre otthon játszhasson. Otthon bárkit legyőzhetünk, mert bárkinek felpakoljuk a 30 pontot. (Esetleg a Jax lehet a kivétel, de az nem gond, ott a labdára kell vigyázni, mert önerőből nem mennek 20 pont fölé). Idegenben 20-ra vagyunk kalibrálva. Ezt nem bírjuk el. Ezzel csak egy meccset nyertünk idegenben, amikor TD nélkül tavaly elvertük a KC-t. (Meg volt egy blowout a Fins ellen, de ez háromszor nem fog összejönni idegenben)
Soldados
az 1. meg szubjektiv. Szerintem Megatron. A szamokkal nem er jonni. Jovore esetleg BB es Bell nelkul majd megnezzuk a szamait. Attol meg fantasztikus marad es mert rookie es Connor lesz a tarsa, de pl. nalunk jo ha 500 yardnal jarna.
no
Klaci79
no
Es akkor a qb nk mivel a masodik csapatban DHB el eddzett vele lathatoan jobb volt a kapcsolata, mint AB vel. Plussz ha jol tudom LJ bal kezes dobasai miatt volt pl par fura dropja is. Egy td talan ami igy fejbol beugrik nekem, amit az itteni kommentator arra fogta, hogy mashogy csavarodik a bal kezzel dobott labda es hogy kevesebb meg az osszeszokottsaguk. Ezert dropolt ab egy egyertelmu elkapast.
gabistar
Spy
több mint 8 éve
Szerintem, ha nem lesz SB win és Ben nem esik vissza drasztikusan a PO-ban, akkor maradni fog. Fizikai korlátai nincsenek, lásd a meccset ellenetek. Az nem lehet egy lejtmenetben lévő irányító, aki képes 500 y-ot dobálni minden erőfeszítés nélkül.BB ha akar akkor biztos marad, attol meg erezheti magat faradtnak es vissza is vonulhat. Magahoz kepest lejtmenetben van, de igy is jo meg.
Szerintem, ha BB marad, Colberték akkor is megkísérlik az általuk diktált maximális áron megtartani Bell-t, akinek a megítélését viszont az éles (PO) meccsek fogják adni. Szerintem ő nem cluth, mint AB.
AB is csak Bennel clutch, ezt nem vitatom, mert Landry-vel és Vick-kel nem érezték egymást, aminek számos oka - leginkább a QB tehetséghiánya/formahanyatlása/balkezessége - volt. [Azt viszont nem lehet eljátszani, hogy átteszed AB-t egy másik franchise-ba, mert akkor valszeg nem is draftolják 😊 Adott körülmények között az elmúlt öt évben nála konzisztensebb és dominánsabb WR nincs. Julio sem, mert ő képes meccsekre eltűnni, pedig ATL-ban aztán full fire OFF van, potens QB-val, mindennel, és mégsem tudott minden meccsen kiemelkedőt hozni. Megatron megítélését nagyban nehezíti az idő előtti visszavonulása, de nálam ő egy szinten vanb Brownnal]
Ha Ben visszavonul, akkor jön a matek. Szerintem Kirk Kapitányra nem lesz pénzünk, őt nagyon megfizetik majd, ha egyáltalán FA lesz. Akkor nálunk bridge QB lesz (drafton nem tudunk annyit felmenni, hogy potenciális kezdőt húzzunk), ezesetben Bell életbevágó és akkor meg is kapja, amit kb kér (13-15 milla/év, mert asszem Bentől felszabadul 11 misi, amiből átcsoportosítható valamennyi neki, és más lényeges FA-nk nincs).
Fast Willie
Egyszeru kerdes attol meg a Ravensben hozott volna-e ilyen szamokat? Nekem egyertelmu, Nem.
A jatek ugy szolt AB vagy Bell, ha BB visszavonul? Most leirod kb amit irtam, elotte meg Bell szoba sem johetett.
Bettis-re visszaterve ugyanazt mondanam. Mas csapat, mas elvaras, mas jatek.
A yard termelest valasztom, a rovidekre ott van Connor egy marek felig megegetett szotyiert.
több mint 8 éve
Harris és Bettis elkapásban nyilván nem voltak jók, de akkor visszakérdezek. Bellnek mennyi TD-je van? Szerintem a tehetségéhez képest kevés, mert rövid yardos szitukban/goal line-on nem jó, mert nincs meg az ereje. Yard termelésben elit, hozzá hasonló kevés van (David Johnson pl.), de a van az ő játékában is bőven hiba. Többek között a tavalyi PO-ban több meccsen a 3&short szitukat nem oldotta meg.
több mint 8 éve
Szerintem, ha nem lesz SB win és Ben nem esik vissza drasztikusan a PO-ban, akkor maradni fog. Fizikai korlátai nincsenek, lásd a meccset ellenetek. Az nem lehet egy lejtmenetben lévő irányító, aki képes 500 y-ot dobálni minden erőfeszítés nélkül.Szerintem, ha BB marad, Colberték akkor is megkísérlik az általuk diktált maximális áron megtartani Bell-t, akinek a megítélését viszont az éles (PO) meccsek fogják adni. Szerintem ő nem cluth, mint AB.
AB is csak Bennel clutch, ezt nem vitatom, mert Landry-vel és Vick-kel nem érezték egymást, aminek számos oka - leginkább a QB tehetséghiánya/formahanyatlása/balkezessége - volt. [Azt viszont nem lehet eljátszani, hogy átteszed AB-t egy másik franchise-ba, mert akkor valszeg nem is draftolják 😊 Adott körülmények között az elmúlt öt évben nála konzisztensebb és dominánsabb WR nincs. Julio sem, mert ő képes meccsekre eltűnni, pedig ATL-ban aztán full fire OFF van, potens QB-val, mindennel, és mégsem tudott minden meccsen kiemelkedőt hozni. Megatron megítélését nagyban nehezíti az idő előtti visszavonulása, de nálam ő egy szinten vanb Brownnal]
Ha Ben visszavonul, akkor jön a matek. Szerintem Kirk Kapitányra nem lesz pénzünk, őt nagyon megfizetik majd, ha egyáltalán FA lesz. Akkor nálunk bridge QB lesz (drafton nem tudunk annyit felmenni, hogy potenciális kezdőt húzzunk), ezesetben Bell életbevágó és akkor meg is kapja, amit kb kér (13-15 milla/év, mert asszem Bentől felszabadul 11 misi, amiből átcsoportosítható valamennyi neki, és más lényeges FA-nk nincs).
Szerkesztette: Willie Parker