Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
és úgy tűnik Wheaton lesz a PR, ha nincs Brown...amúgy érdekes, hogy ha nincs Coates lesz helyette aktív...ő is egy nagy csalódás nekem (bár Ádi felkészített rá) szóval, hogy egy harmadik kört ellőjünk egy WR-re, akinek semmi esélye nincs a csapatba kerülni, csak sérülés esetén, elég nagy luxusnak tűnik
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
legalább Heyward és Shazier újra edzettek ma, rögtön teljeset
Ben, W Johnson, V Williams és Golden limitáltak voltak
DeWill és Brown nem edzettek
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
akkor lesz esélyünk, ha
a TE-k mind passznál, mind futásblokkolásnál is 150%-ot hoznak a D labdákat tud szerezni esetleg pontokat, amivel ki lehetne zökkenteni a denver O-t
egy közepesen sikeres futás, de szerintem már ez is nehéz lenne ellenük
jó ST munka, nem fér bele még egy shamarko hülyeség

de ami a legfontosabb, hogy ne adjuk el a labdát
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
1: nem gondoltam hogy idén divisional PO meccset fogunk játszani... és azt fogunk. Ettől kezdve bármi lehet, ezt az évet nem lehet sikertelennek nevezni.

2: Ha Tebow nyerhetett PO meccset, akkor L.Jones miért ne nyerhetne? Nem rosszabb QB 😊

Én azt mondom nem kell rágörcsölni, odamegyünk játszunk amit tudunk, és lesz ami lesz. Az biztos hogy nyomás, teljesítménykényszer nincs rajtunk, épeszű ember nem tarthat minket esélyesnek, ettől kezdve nincs vesztenivalónk. Akár hozhatunk egy jó meccset is.
Jan
Én az idény előtt konfdöntőt gondoltam reális célkitűzésnek, szóval én igenis vártam és elvártam ezt a csapattól, amely be is bizonyította, hogy megfelelő összetételben azon a szinten van.

A körülményeket ismerve viszont magam is leírtam, ez csak egy jutalomjáték, elvárás nem lehet, minket csak kellemes meglepetés érhet. Ha 30-0-ra kikapunk, az se gáz. A legjobb nyolc között úgy meccset nyerni, hogy 3. QB-d és RB-d van és nincs az 1. WR-ed se, aki nem mellesleg a liga legjobbja, hát finoman fogamazva is lehetetlen küldetésnek tűnik.

De a Steelers szereti az ilyen kihívásokat. 😊 Tüszi majd szétfutja őket, a Defense pedig lezárja PM pályafutását. 😊 😊
Soldados
Én még mindig azt érzem, hogy a D nem SB contender. Viszont ami jó, hogy csak 2-3 ember kell, hogy a D is komplett legyen. Nem elit, de olyan ami elég bármire, ha az O hozza amit tud. Azért gondoltam, hogy az idei kvázi átmeneti, felvezető év lesz Butler számára, és inkább jövőre lesz a nagy durranás - ha sikerül megszerezni a szükséges embereket. Ha az idei draftot nem bénázzuk el, akkor olyan keretünk lehet, amivel megint 2-3 évig ott leszünk a tűz közelében.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
AB után újabb rossz hír: BB csütörtökön sem dobált egyáltalán.

Haley apám most találj ki vmi fasza game plant... Esküszöm, akkor megbocsátom nemcsak a Cicák elleni gyökérségedet, de azt az elvesztegetett 2 évet is, amikor nem mentünk PO-ba. 😊
Soldados
1: nem gondoltam hogy idén divisional PO meccset fogunk játszani... és azt fogunk. Ettől kezdve bármi lehet, ezt az évet nem lehet sikertelennek nevezni.

2: Ha Tebow nyerhetett PO meccset, akkor L.Jones miért ne nyerhetne? Nem rosszabb QB 😊

Én azt mondom nem kell rágörcsölni, odamegyünk játszunk amit tudunk, és lesz ami lesz. Az biztos hogy nyomás, teljesítménykényszer nincs rajtunk, épeszű ember nem tarthat minket esélyesnek, ettől kezdve nincs vesztenivalónk. Akár hozhatunk egy jó meccset is.
Jan
Én az idény előtt konfdöntőt gondoltam reális célkitűzésnek, szóval én igenis vártam és elvártam ezt a csapattól, amely be is bizonyította, hogy megfelelő összetételben azon a szinten van.

A körülményeket ismerve viszont magam is leírtam, ez csak egy jutalomjáték, elvárás nem lehet, minket csak kellemes meglepetés érhet. Ha 30-0-ra kikapunk, az se gáz. A legjobb nyolc között úgy meccset nyerni, hogy 3. QB-d és RB-d van és nincs az 1. WR-ed se, aki nem mellesleg a liga legjobbja, hát finoman fogamazva is lehetetlen küldetésnek tűnik.

De a Steelers szereti az ilyen kihívásokat. 😊 Tüszi majd szétfutja őket, a Defense pedig lezárja PM pályafutását. 😊 😊
Soldados
Teljesen igazatok van és tényleg jó lenne, ha egy ilyen minden mindegy meccset játszva tovább tudnánk jutni.
Ugyanakkor a Denver most sokkal jobb csapat és simán meg fogják nyerni... 😉

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AB után újabb rossz hír: BB csütörtökön sem dobált egyáltalán.

Haley apám most találj ki vmi fasza game plant... Esküszöm, akkor megbocsátom nemcsak a Cicák elleni gyökérségedet, de azt az elvesztegetett 2 évet is, amikor nem mentünk PO-ba. 😊
Soldados
1: nem gondoltam hogy idén divisional PO meccset fogunk játszani... és azt fogunk. Ettől kezdve bármi lehet, ezt az évet nem lehet sikertelennek nevezni.

2: Ha Tebow nyerhetett PO meccset, akkor L.Jones miért ne nyerhetne? Nem rosszabb QB 😊

Én azt mondom nem kell rágörcsölni, odamegyünk játszunk amit tudunk, és lesz ami lesz. Az biztos hogy nyomás, teljesítménykényszer nincs rajtunk, épeszű ember nem tarthat minket esélyesnek, ettől kezdve nincs vesztenivalónk. Akár hozhatunk egy jó meccset is.
Jan
Én az idény előtt konfdöntőt gondoltam reális célkitűzésnek, szóval én igenis vártam és elvártam ezt a csapattól, amely be is bizonyította, hogy megfelelő összetételben azon a szinten van.

A körülményeket ismerve viszont magam is leírtam, ez csak egy jutalomjáték, elvárás nem lehet, minket csak kellemes meglepetés érhet. Ha 30-0-ra kikapunk, az se gáz. A legjobb nyolc között úgy meccset nyerni, hogy 3. QB-d és RB-d van és nincs az 1. WR-ed se, aki nem mellesleg a liga legjobbja, hát finoman fogamazva is lehetetlen küldetésnek tűnik.

De a Steelers szereti az ilyen kihívásokat. 😊 Tüszi majd szétfutja őket, a Defense pedig lezárja PM pályafutását. 😊 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A héten Landry Jones edzett végig a csapattal, szerintem egyre valószínűbb, hogy ő is kezd, talán AB lesz a három sérült közül az, aki pályára tud lépni. Hiába jobb Big Ben még sérülten is, teljesen értelmetlen maximum 20 yardos játékokra, sérülten betenni. Jelen állapotban ehhez a meccshez közünk nem lesz, e az ilyen meccsek azért ennek ellenére se szoktak könnyedek lenni. (hacsak nem a KC-Texans meccset nézzük)
A Steelers egyetlen esélye az időjárás lehet, a weather.com szerint 35 fok körül lehet és 62% esélye van a csapadéknak. Manning ugye nem nyert még 40 fok alatt, bár kétlem, hogy ezeken a meccseken volt ennyire leharcolt ellenfele.
Kurvára sajnálom, hogy végre 5 év után eljutunk ideáig és ennyi sérültünk van. Jó lenne jövőre az első három meccs valamelyikén a Bengals-al játszani, hogy legalább az egyik meccsen ne lássam azt a parasztot a pályán és megússzuk sérülés nélkül. Na mindegy...innen már bármi jöhet csak ajándék, úgyhogy gyerünk Landry Jones, most mutasd meg nekik 😊 (ezt sajnos nem tudom komolyan leírni)
Klaci79
Nem is az a baj, hogy sok a sérültünk, hanem hogy kik sérültek, csupa All-Pro kaliber. Én AB-ben sem vagyok biztos, hogy átmegy a protokollon. Simán lehet, hogy a liga legjobb QB-RB-WR triójából (BB, Bell, Brown) senki nem lesz pályán, sőt, ugye DeWill se valószínű, úgyhogy jó eséllyel 3. QB-val és 3. futóval mehetünk neki a meccsnek. 😊 De ezen csak mosolyogni szabad, mert veszítenivalónk nincs. A védelem viszont most felnőhet, elvégre Defense wins the Championship. 😉 Shazier el is mondta BB kapcsán, nem szabad, hogy egy emberen múljon a csapat sikere. Persze ez csak részben igaz, mert tudjuk, hogy a QB az a poszt, ami azért nagyban eldönt ilyen meccseket, másrészt annyiban igaz, hogy a Cards ellen is tudtunk nyerni, mert ott csapatként mindenki hozzá tudta tenni a magáét. Az viszont biztos, hogy így csak egy-egy meccset lehet megnyerni, menetelni nem lehet. Viszont hátha ez lesz az az egy meccs most és hátha BB és AB is visszatérhetne a konfdöntőre.

Amúgy Burfict ütötte ki mindhármat, de szerintem csak az AB-s volt "dirty" hit, vagy legalábbis szabálytalan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
AB után újabb rossz hír: BB csütörtökön sem dobált egyáltalán.

Haley apám most találj ki vmi fasza game plant... Esküszöm, akkor megbocsátom nemcsak a Cicák elleni gyökérségedet, de azt az elvesztegetett 2 évet is, amikor nem mentünk PO-ba. 😊
Soldados
1: nem gondoltam hogy idén divisional PO meccset fogunk játszani... és azt fogunk. Ettől kezdve bármi lehet, ezt az évet nem lehet sikertelennek nevezni.

2: Ha Tebow nyerhetett PO meccset, akkor L.Jones miért ne nyerhetne? Nem rosszabb QB 😊

Én azt mondom nem kell rágörcsölni, odamegyünk játszunk amit tudunk, és lesz ami lesz. Az biztos hogy nyomás, teljesítménykényszer nincs rajtunk, épeszű ember nem tarthat minket esélyesnek, ettől kezdve nincs vesztenivalónk. Akár hozhatunk egy jó meccset is.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
A héten Landry Jones edzett végig a csapattal, szerintem egyre valószínűbb, hogy ő is kezd, talán AB lesz a három sérült közül az, aki pályára tud lépni. Hiába jobb Big Ben még sérülten is, teljesen értelmetlen maximum 20 yardos játékokra, sérülten betenni. Jelen állapotban ehhez a meccshez közünk nem lesz, e az ilyen meccsek azért ennek ellenére se szoktak könnyedek lenni. (hacsak nem a KC-Texans meccset nézzük)
A Steelers egyetlen esélye az időjárás lehet, a weather.com szerint 35 fok körül lehet és 62% esélye van a csapadéknak. Manning ugye nem nyert még 40 fok alatt, bár kétlem, hogy ezeken a meccseken volt ennyire leharcolt ellenfele.
Kurvára sajnálom, hogy végre 5 év után eljutunk ideáig és ennyi sérültünk van. Jó lenne jövőre az első három meccs valamelyikén a Bengals-al játszani, hogy legalább az egyik meccsen ne lássam azt a parasztot a pályán és megússzuk sérülés nélkül. Na mindegy...innen már bármi jöhet csak ajándék, úgyhogy gyerünk Landry Jones, most mutasd meg nekik 😊 (ezt sajnos nem tudom komolyan leírni)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AB után újabb rossz hír: BB csütörtökön sem dobált egyáltalán.

Haley apám most találj ki vmi fasza game plant... Esküszöm, akkor megbocsátom nemcsak a Cicák elleni gyökérségedet, de azt az elvesztegetett 2 évet is, amikor nem mentünk PO-ba. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A Depoton nyomják monkey hill kesergését. Szánalmas egy társaság a bengáli. A meccsen alattomoskodás, nagy arc, utána pedig össznépi picsogás, mint a fürdős.. A kemény fiúk közben szakadt vállú irányítóval behúzzák a meccset.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
AB még mindig érez agyrázkódásos tüneteket, azaz továbra sem ment át a protokollon.
Soldados
mindegy, csak holnapra legyen egészséges, mert iq bajnok Pacman szerint szombaton játszik a Steelers
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AB még mindig érez agyrázkódásos tüneteket, azaz továbra sem ment át a protokollon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Szerintem pedig qb tól fuggetlenül a defense hozza majd általános megdöbbenésre a győzelmet, Peyton papának is köszönhetően.
no flacco
Kezdésnek 14:48-nál jól esne egy safety. 😊
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Szerintem pedig qb tól fuggetlenül a defense hozza majd általános megdöbbenésre a győzelmet, Peyton papának is köszönhetően.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha nincs olyan állapotban, ami egyértelműen lehetetlenné teszi a pályára lépését - amit az ellenfél is megtud azért - akkor szerintem biztosan aktív lesz aki csak lehet. Ha másért nem, akkor azért, hogy a Denver felkészülését nehezítse. Ha Big Ben csak annyit segít, hogy Denverben ellene is készülni kell, már az is segítség.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
b5614o Pittsburgh Steelers 6
Sziasztok,

Lehet hogy téves intuíció de sztem azt fogjuk megpróbálni amit Ben sérülése után az előző meccsen.
Kezd LJ és ha kilátástalan a helyzet (amire azért van jócskán esély), akkor beáll Ben félkézzel, vagy bal kézzel, vagy ollózva, vagy... 😊
b5614o
Én most sok forgatókönyvet el tudok képzelni. Egy biztos, nálam BB mindenképpen aktív lenne. Ha a Cicák ellen tudott dobálni a végén, akkor most is tud. Legfeljebb intravénásan befecskendeznek neki egy kis adrenalint. 😊 De Klemónak igaza van, ha nem tud 20 yardosat passzolni, akkor nem szabad őt játszatni végig, mert hihetetlenül leszűkíti a lehetőségeket és megkönnyíti az amúgy is elit Denver D dolgát. De ha nem is tud végignyomni egy meccset, akkor is aktívnak hagynám, hogy adott esetben esetleg beálljon, ahogy a Cincy ellen visszajött például. Nem szokványos hozzáállás az NFL-ben, de én ezt csinálnám.

De nemcsak azt tudom elképzelni, hogy adott esetben bevinnénk egy-két drive-ra, amikor nagyon kell, hanem azt is, hogy ő kezd, a héten felépítünk egy scripted drive-ot, azt megpróbáljuk vele végigvinni, aztán jön Landry és emergency esetben újra BB. Vagy csak szimplán kipróbáljuk a nyitódrive-ban, hogy mit tud.

Szóval érdekes a helyzet, de amit tudok, hogy nálam mindenképpen aktív lenne, azt pedig az állapota döntené el, hogy végigjátssza, vagy csak emergency esetben lép pályára.

Egy biztos, jelen állapotunkban totál esélytelenek vagyunk. Szóval csak nyerhetünk ezen a meccsen, mert veszítenivalónk nincsen. A D-től megint óriási játék kell ahhoz, hogy W legyen.
Soldados
Szerintem is mindenképp aktív lesz Ben.
Igazából a pálya széthúzása szerintem play hívás dolga, mert a közepes-, hosszú játékok esetében a sikerességük mellett az előfordulásuk valószínűsége számít. Mert ok, hogy tudja az ellenfél is hogy LJ nem egy mesterlövész puska, de a hosszú play-eknek valahol a lényeg hogy elég, ha véletlenül egyszer jól sül el és ott a pont. Tehát ha bizonyos gyakorisággal van hívva hosszú passz, akkor a D nem tömörülhet annyira.

Ben aktív státuszának szerintem a többiek mentális állapota miatt jelentős a szerepe. Kvázi könnyebben el hiszik, hogy összejöhet.
NFL gyakoriság ide vagy oda, a game plan-ben szerepeljen Ben. 😊

Szerkesztette: b5614o
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sziasztok,

Lehet hogy téves intuíció de sztem azt fogjuk megpróbálni amit Ben sérülése után az előző meccsen.
Kezd LJ és ha kilátástalan a helyzet (amire azért van jócskán esély), akkor beáll Ben félkézzel, vagy bal kézzel, vagy ollózva, vagy... 😊
b5614o
Én most sok forgatókönyvet el tudok képzelni. Egy biztos, nálam BB mindenképpen aktív lenne. Ha a Cicák ellen tudott dobálni a végén, akkor most is tud. Legfeljebb intravénásan befecskendeznek neki egy kis adrenalint. 😊 De Klemónak igaza van, ha nem tud 20 yardosat passzolni, akkor nem szabad őt játszatni végig, mert hihetetlenül leszűkíti a lehetőségeket és megkönnyíti az amúgy is elit Denver D dolgát. De ha nem is tud végignyomni egy meccset, akkor is aktívnak hagynám, hogy adott esetben esetleg beálljon, ahogy a Cincy ellen visszajött például. Nem szokványos hozzáállás az NFL-ben, de én ezt csinálnám.

De nemcsak azt tudom elképzelni, hogy adott esetben bevinnénk egy-két drive-ra, amikor nagyon kell, hanem azt is, hogy ő kezd, a héten felépítünk egy scripted drive-ot, azt megpróbáljuk vele végigvinni, aztán jön Landry és emergency esetben újra BB. Vagy csak szimplán kipróbáljuk a nyitódrive-ban, hogy mit tud.

Szóval érdekes a helyzet, de amit tudok, hogy nálam mindenképpen aktív lenne, azt pedig az állapota döntené el, hogy végigjátssza, vagy csak emergency esetben lép pályára.

Egy biztos, jelen állapotunkban totál esélytelenek vagyunk. Szóval csak nyerhetünk ezen a meccsen, mert veszítenivalónk nincsen. A D-től megint óriási játék kell ahhoz, hogy W legyen.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
b5614o Pittsburgh Steelers 6
Sziasztok,

Lehet hogy téves intuíció de sztem azt fogjuk megpróbálni amit Ben sérülése után az előző meccsen.
Kezd LJ és ha kilátástalan a helyzet (amire azért van jócskán esély), akkor beáll Ben félkézzel, vagy bal kézzel, vagy ollózva, vagy... 😊
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nyilván, ha Miller odacsókol és ráesik, akkor vége a játéknak, de ez benne van, szeirntem a stábból senki nem ettől tart és nem is a fájdalomtól. A gond ott van, hogy ezzel a sérüléssel nem tud dobni messzire de facto. Ha pedig nem tud, akkor tényleg nincs értelme, hogy játszik, legfeljebb pszichés, mivel lehet ezt titkolni, de kiszúrják ezt gyorsan, főleg Denverben.

A hiánya pedig nyilván önmagában is probléma, de ugye ne feledjük, hogy nekünk nem a második számú QB jön, hanem a harmadik. Ez pedig egy PO-ban szinte biztos vereség.
Klemó
Inkább egy hosszú passzokat nem dobó BB, mint LJ. Ő még rövid passzokat se nagyon tud dobni.
TheBerzerker
Persze így lenne, ha az ellenfél ezt nem tudná. De tudják, mert nem hülyék....az, hogy nem kell félni a vertikális nagy passzoktól az azt jelenti, hogy (i) szinte soha nem lesz tiszta célpont és azt, hogy rövid a pálya, quasi RZ playekkel kell jönni folyamatosan. Hát még ezt is megálmodnám Bennel, de ahhoz, hogy az álmomban is elhiggyem bomba erős lézerpasszok kellenek, amely szintén nem megy....Sokkal inkább ez utóbbi miatt (is) mondom azt, hogy ha nem tud 30 yardra elpasszolni Ben, akkor nincs értelme játékának.

No majd Hailey....LJ-t felnyomjuk WR poziba....vagy RB-nek.....a terminator meg az extra bokkolo..... 😊
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nyilván, ha Miller odacsókol és ráesik, akkor vége a játéknak, de ez benne van, szeirntem a stábból senki nem ettől tart és nem is a fájdalomtól. A gond ott van, hogy ezzel a sérüléssel nem tud dobni messzire de facto. Ha pedig nem tud, akkor tényleg nincs értelme, hogy játszik, legfeljebb pszichés, mivel lehet ezt titkolni, de kiszúrják ezt gyorsan, főleg Denverben.

A hiánya pedig nyilván önmagában is probléma, de ugye ne feledjük, hogy nekünk nem a második számú QB jön, hanem a harmadik. Ez pedig egy PO-ban szinte biztos vereség.
Klemó
Inkább egy hosszú passzokat nem dobó BB, mint LJ. Ő még rövid passzokat se nagyon tud dobni.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nyilván, ha Miller odacsókol és ráesik, akkor vége a játéknak, de ez benne van, szeirntem a stábból senki nem ettől tart és nem is a fájdalomtól. A gond ott van, hogy ezzel a sérüléssel nem tud dobni messzire de facto. Ha pedig nem tud, akkor tényleg nincs értelme, hogy játszik, legfeljebb pszichés, mivel lehet ezt titkolni, de kiszúrják ezt gyorsan, főleg Denverben.

A hiánya pedig nyilván önmagában is probléma, de ugye ne feledjük, hogy nekünk nem a második számú QB jön, hanem a harmadik. Ez pedig egy PO-ban szinte biztos vereség.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Öltözői hírek szerint Ben 50-50, Brown viszont holnap - saját bevallása szerint - megpróbál edzeni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
kijött az első inj. list:
13 Bronco van rajta
Miller, Myers betegség OZ térd miatt nem edzett
Harris váll, Ware térd, Stewart hamstring és Jackson betegség miatt limitált volt
Daniels, Davis, Garcia, Manning, Marshall és Ward van még említve

Nálunk:
A nagy hármason kívül Heyward hát és Shazier térd miatt nem edzett
Limitált volt V Williams és W Johnson hamstring, valamint Golden vállsérülés miatt.

Landry Jones edzett az első csapattal, mert Ben még mindig nem dobált.
DeWill out lesz hétvégén, de AB84 és Ben valószínűleg játszani fog kérdéses státuszuk van, bár ennek most még nincs jelentősége
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
hát ez k. jó 😊