Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
4. és a 7. kör ment érte....annyira ez nem volt drága...legalábbis a giants-nak...Klemó
de ez 9 hely csak (ha jól emlékszem) nekünk 23 lett volnaKlaci79
jaja, ezért írtam/javítottam, hogy nekik....és Landon Collins ki is ment rögtön....
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
4. és a 7. kör ment érte....annyira ez nem volt drága...legalábbis a giants-nak...Klemó
de ez 9 hely csak (ha jól emlékszem) nekünk 23 lett volna
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
4. és a 7. kör ment érte....annyira ez nem volt drága...legalábbis a giants-nak...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
nem bánom, hogy nem a miénk...nagyon sokba kerülne ez a nagy feltrade
több mint 9 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A Giants vitte a 33 picket
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Roweér mennyünk könyörgök, nem kő mocsárisutianap
Jó lesz az ide! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Roweér mennyünk könyörgök, nem kő mocsári


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Éppen akartam mondani, hogy hagyjuk már ezt a JJ ügyet, mert azért ehhez eléggé valószínűtlen... 😊Klemó
Inkább adjuk el Houstonba, aztán majd jól összekeverik a két JJ-t... 😀😀😀 😛
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Éppen akartam mondani, hogy hagyjuk már ezt a JJ ügyet, mert azért ehhez eléggé valószínűtlen... 😊
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk JJ-elcserélése esetén negyedik körtől el tudnék képzelni újabb OLB-picket, de nem a másodikban, vagy harmadikban.

Amúgy azért ezt nem kell komolyan venni (egyelőre), ez csak az én ötletem volt, hogy JJ-t el tudom képzelni potenciális trédalapnak. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
desider: alapvetően igen, de sztem Harrison bőven eljátszana ROLB-ként is.

Klemó: nem, nem hozunk több OLB-t akkor sem, ha JJ-t adnánk a CB-ért. Akkor Harrison a LOLB és Moats-Dupree rotál ROLB-ként és a CFL-es ligából érkezett gyerek és Howard Jones a jövőnk 2016-tól.Soldados
Bocsánat, de annak mi a vihar értelme lenne?? Betömünk egy lyukat és kreálunk egy újat??Klemó
2015-re nem lenne lyuk, nekem legalábbis tetszene a Dupree/Moats-Harrison kettős OLB-ként. 2016-ra pedig be kell(ene) érnie a CFL-es srác és Howard Jones kettőséből az egyiknek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
desider: alapvetően igen, de sztem Harrison bőven eljátszana ROLB-ként is.

Klemó: nem, nem hozunk több OLB-t akkor sem, ha JJ-t adnánk a CB-ért. Akkor Harrison a LOLB és Moats-Dupree rotál ROLB-ként és a CFL-es ligából érkezett gyerek és Howard Jones a jövőnk 2016-tól.Soldados
Bocsánat, de annak mi a vihar értelme lenne?? Betömünk egy lyukat és kreálunk egy újat??
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Érdekes lenne ez a JJ trade...itt hoznánk egy CB-t, aztán 2/24-nél egy OLB-t?Klemó
JJ trade-nek nem sok értelme. Ha tényleg jó (lesz) akkor nincs értelme odaadnunk, mert azzal újra létrehozzuk az OLB needet, amit most megoldottunk? Ha nem jó, akkor meg Dad úgyis tudja, és nem fogja elvinni.
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Ian Rapoport három csapatról ír, aki feltrédelni akar: PIT, SEA, ATL...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
desider: alapvetően igen, de sztem Harrison bőven eljátszana ROLB-ként is.

Klemó: nem, nem hozunk több OLB-t akkor sem, ha JJ-t adnánk a CB-ért. Akkor Harrison a LOLB és Moats-Dupree rotál ROLB-ként és a CFL-es ligából érkezett gyerek és Howard Jones a jövőnk 2016-tól.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Érdekes lenne ez a JJ trade...itt hoznánk egy CB-t, aztán 2/24-nél egy OLB-t?
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Én egyértelműen feltréd mellett vagyok. Kell egy azonnal, 1. nap bevethető CB. Szóba se kerülhet se TE, se S, ha feltrédről van szó, amíg nincs cornerünk.

Ha maradunk a helyünkön, mert nem jön össze a feltréd és kimennek a kinézett CB-ink, akkor jöhet vésztervként a TE/WR. De nekünk most CB kell, ez nem is kétséges.Soldados
Hát akkor feltrédelünk. 😊

Soldi: A wind of change pedig itt van az ajtóban. Korábban évekig-évtizedekig arról ment a szó, hogy az Öregnél nincs rookie kezdő. Bele kell tanuljon. Most, hogy elment, Dupree és a CB is az lesz. Ez további kérdéseket vet fel. Innentől JJ bust? Vagy még játszhat egy évet, hogy az legyen.
Btw a safety Collins-t húzását viccből írtam (ezt Te si tudod), de azért nem "ökörség", ahogy mondod... 😀desider
Nem lesz kezdő Dupree és a CB se. Dupree szituációs passrusher lesz első évében sztem és ha nagyon jó, akkor az idény folyamán esetleg átveheti a kezdő posztot. CB pedig Gay és Cortez Allen mögött kezdi majd a szezont.

Collins, mármint a S az ökörség. 😛 Nincs rá szükségünk 1. körben, amikor egy rettenetesen égető (CB) és komoly (OLB) needünk volt.

Jarvis Jones pedig MÉG nem bust. Egy évet mindenképpen kap. Kivéve ha elküldjük a Titanshez, de akkor sem bust, mert ott is megkapja azt az évet. Neki ez lesz a döntő idénye.Soldados
ROLB: Moats és LOLB: Jones / Harrison Így kocogunk ki a Rókalyukba?
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én egyértelműen feltréd mellett vagyok. Kell egy azonnal, 1. nap bevethető CB. Szóba se kerülhet se TE, se S, ha feltrédről van szó, amíg nincs cornerünk.

Ha maradunk a helyünkön, mert nem jön össze a feltréd és kimennek a kinézett CB-ink, akkor jöhet vésztervként a TE/WR. De nekünk most CB kell, ez nem is kétséges.Soldados
Hát akkor feltrédelünk. 😊

Soldi: A wind of change pedig itt van az ajtóban. Korábban évekig-évtizedekig arról ment a szó, hogy az Öregnél nincs rookie kezdő. Bele kell tanuljon. Most, hogy elment, Dupree és a CB is az lesz. Ez további kérdéseket vet fel. Innentől JJ bust? Vagy még játszhat egy évet, hogy az legyen.
Btw a safety Collins-t húzását viccből írtam (ezt Te si tudod), de azért nem "ökörség", ahogy mondod... 😀desider
Nem lesz kezdő Dupree és a CB se. Dupree szituációs passrusher lesz első évében sztem és ha nagyon jó, akkor az idény folyamán esetleg átveheti a kezdő posztot. CB pedig Gay és Cortez Allen mögött kezdi majd a szezont.

Collins, mármint a S az ökörség. 😛 Nincs rá szükségünk 1. körben, amikor egy rettenetesen égető (CB) és komoly (OLB) needünk volt.

Jarvis Jones pedig MÉG nem bust. Egy évet mindenképpen kap. Kivéve ha elküldjük a Titanshez, de akkor sem bust, mert ott is megkapja azt az évet. Neki ez lesz a döntő idénye.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Ha játékos kell, LB-nk van rengeteg. ILB-ből mehet Vince Williams, Spence kettős egyike, de éppen Jarvis Jones-on sem lepődnék meg. 😊Soldados
ahhoz kicsit tapsolni is tudnék 😀
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Én egyértelműen feltréd mellett vagyok. Kell egy azonnal, 1. nap bevethető CB. Szóba se kerülhet se TE, se S, ha feltrédről van szó, amíg nincs cornerünk.

Ha maradunk a helyünkön, mert nem jön össze a feltréd és kimennek a kinézett CB-ink, akkor jöhet vésztervként a TE/WR. De nekünk most CB kell, ez nem is kétséges.Soldados
Hát akkor feltrédelünk. 😊

Soldi: A wind of change pedig itt van az ajtóban. Korábban évekig-évtizedekig arról ment a szó, hogy az Öregnél nincs rookie kezdő. Bele kell tanuljon. Most, hogy elment, Dupree és a CB is az lesz. Ez további kérdéseket vet fel. Innentől JJ bust? Vagy még játszhat egy évet, hogy az legyen.
Btw a safety Collins-t húzását viccből írtam (ezt Te si tudod), de azért nem "ökörség", ahogy mondod... 😀
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha játékos kell a Titánoknak, LB-nk van rengeteg. ILB-ből mehet Vince Williams, Spence kettős egyike, de éppen Jarvis Jones-on sem lepődnék meg. 😊 Igazából ez attól függ, hogy mit kell mellé adnunk (pl a mi 2. körösünket), vagy csak szimplán játékos kell nekik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
1-kor és már csak 5 perce van a csapatoknak a választásra...Klaci79
2. körben még hét perc, utána már mindegyik körben öt perc.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
A Titánoknak játékos kellene, mit adunk, hogy ez megérje nekik. Lehet játékost adnánk/adunk? Ott van ugye Spence...

Ha feltrade az egyértelmű CB pick, ez nem kérdés persze, csak az ára....
több mint 9 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304


vassadi
Vassádi táblázata alapján szerintem majdnem egyértelmű, hogy Collins lehet a cél
(lásd. egy hozzászólással hamarabb 😒 ^ ^ )

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Gerry Dulac beat writer szerint kimondottan egy bizonyos CB-t nézett ki magának a stáb, érte tradelnénk fel a második kör elejére. Konkrét nevet nem írt, de alighanem Jalen Collins vagy Eric Rowe ez az illető (feltéve persze, ha igaz ez a hír). Előbbivel vacsoráztak is, utóbbi pedig járt nálunk privát viziten, míg Darby-val és Rollins-szal nem volt semmilyen "extra contact" (utóbbi esetében arról sem lehetett hallani, hogy a pro day-én megnézték volna az edzőink).

Én a négy közül bármelyiknek örülnék 2/24-nél, de ha Tomlinéknak ennyire egyértelműen egy adott játékosra fáj a foguk, akkor persze érthető lenne a feltrade. Más poszt szerintem se jöhetne szóba, mert egy ilyen felmozgáshoz be kell áldoznunk a harmadik körünket, és CB-t ma mindenképpen draftolnunk kell.