Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én egyértelműen feltréd mellett vagyok. Kell egy azonnal, 1. nap bevethető CB. Szóba se kerülhet se TE, se S, ha feltrédről van szó, amíg nincs cornerünk.

Ha maradunk a helyünkön, mert nem jön össze a feltréd és kimennek a kinézett CB-ink, akkor jöhet vésztervként a TE/WR. De nekünk most CB kell, ez nem is kétséges.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Kiért lenne érdemes ekkorát menni? J. Collins ér(ne) ennyit?Klemó
nem tudom, de újabb megerősítést nyert, hogy cserét akarunk, márpedig gondolom az árát is tudjuk és a Titans sem zárkózik el...
talán Collins is érhet annyit, de Darby is nincs egyelőre elképzelésem, hogy ki az akiért odaadnánk a 2.-3.-4. kört is
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Kiért lenne érdemes ekkorát menni? J. Collins ér(ne) ennyit?
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
máshol már Rowe és Strong akit célpontunknak írnak a feltrade után...vicces
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Klaci!

NFLTradeRumors.co ‏@nfltrade_rumors 5 p5 perccel ezelőtt
Titans Fielding Offers For No. 33 Pick, Steelers Could Be Interested In Moving Up

Adam Schefter ‏@AdamSchefter 15 p15 perccel ezelőtt

Titans entertaining offers for top pick in 2nd round, No. 33. Top teams in round 2 all taking calls. One team interested in coming up: PITT.Bazzani
Coach Dad megkegyelmez a régi kenyéradójának... 😀
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
1-kor és már csak 5 perce van a csapatoknak a választásra...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1-kor kezdődik ma a 2. kör?Haggans
Igen.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Klaci!

NFLTradeRumors.co ‏@nfltrade_rumors 5 p5 perccel ezelőtt
Titans Fielding Offers For No. 33 Pick, Steelers Could Be Interested In Moving Up

Adam Schefter ‏@AdamSchefter 15 p15 perccel ezelőtt

Titans entertaining offers for top pick in 2nd round, No. 33. Top teams in round 2 all taking calls. One team interested in coming up: PITT.

több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 660 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
1-kor kezdődik ma a 2. kör?

" class="embed">
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Állítólag másznátok fel a kör elejére. Gondolom valamelyik CB a cél.Bazzani
én ezt még nem hallottam sehol....ettől még persze lehet...OK közben olvasom a hivatalost, állítólag a Titans-t kerestük meg, Collins S, vagy Williams TE lehet a cél...az ár persze nem alacsony
több mint 9 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
 doodle.com/ebp7pckbszynedqv#table

Itt egyedül kriStEELan találta el 😀tenorx
én nem is reménykedtem benneKlaci79
Meg akartam kérdezni, hogy mit nyertem, de basszus ettől nagyobb nyeremény nem kell... O_O
Már csak annyi kellene hogy Collins, Rollins, Rowe, Darby CB-kből valaki bent legyen és akkor ez már egy A+ minimum 😛

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag másznátok fel a kör elejére. Gondolom valamelyik CB a cél.

több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
No és szinte biztos vagyok benne, hogy nem gyakran fordult elő a fentiek közül, aki mert volna akkora ökörséget nyilatkozni, mint a Malcolm gyerek....arc az van, kíáncsi leszek az első BB beszélgetésre... 😊Klemó
Van arca, az tény. Szerintem nem gond a LoS környékén egy nagy arcú geci. (Btw szerintem nem volt ökörség. Bizonyította, hogy felkészült a franchise történetéből. 😊 Brady is ökör volt, amikor az eredetit Kraft arcába vágta?)
Másik oldalról viszont, lényeges kérdéseknél annyira semmitmondóan válaszolt, hogy ahhoz még BB-nek is össze kellene szednie magát. 😊

Mi be vagyunk szarva Dupree-től (én legalábbis biztosan), Ti meg nem örültök a Malcom Brown választásunknak; mindkét csapat - szerintünk - jól döntött. Négy hónap és szurkolhatunk egy jót. 😊tomi-tomi
Persze-persze csak Brady célja anno a keretbekerülés volt és így erős felütéssel nyitott, provokálni akart, hogy esélyt kapjon, a mackónak erre ugye nincs szüksége....szóval az emberünk kissé butának tűnik, amellett, hogy persze igen jó pick, kellett is nektek nagyon...és igen ez az első nem az, hogy mekkora ökörségek hagyják el a száját... 😊
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Dzsesszi legyen meg mi?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Tavaly elhoztuk a második körben az akkori felhozatal legjobb 3-4 DE-jét. Idén ha az idei felhozatal legjobb TE-je jut, akkor azzal is kiegyeznék....aztán meg egy 3. v. 4. pickért cserébe elhoznék egy veteránt...mondjuk a Saints ideadná Lewist egy 3. körért. Aztán a szombat bónusznap.... 😊Klemó
akkora need a cb, hogy annak jobban örülnék....Klaci79
Laci, hoztam Lewist 3. körért....asszem ezzel Te is kiegyeznél... 😊

Két erős need volt, az OLB és a CB...az előbbit megoldottuk az első napon, ráadásul úgy, hogy a legjobb elérhető playa is volt. Szerintem az első három picknek nem csak neednek, de impact játékosnak is kell lennie és ha egy adott poszton, ahova kellene is ember elérhető lenne, akkor lehet gáz, de Én őt választom versus olyan CB-t akinél nem vagyok meggyőződve a második körös kvalitásról (sem).

Ettől függetlenül azt gondolom, hogy abból a 4 CB-ből, akit megcélozunk ott lesz egy majd és ha ott lesz be is fogjuk húzni. Ha meg nem, akkor megyünk TE/WR irányba...Klemó
mi az hogy....azonban egyszerűen nem tudok hinni benne....mondjuk Dupree-re se adtam 10%-nál többet, de én már csak ilyen pesszimistán állok hozzá...aztán ha jön Lewis 3. körért jöhet tőlem a TE húzás, viszont nem ringatom magam semmi ilyesmiben...inkább azt számolom, hogy kiknek kellene kimenni ahhoz, hogy megfelelő CB-t húzzunk, aztán meglátjuk éjjel mi történik
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
No és szinte biztos vagyok benne, hogy nem gyakran fordult elő a fentiek közül, aki mert volna akkora ökörséget nyilatkozni, mint a Malcolm gyerek....arc az van, kíáncsi leszek az első BB beszélgetésre... 😊Klemó
Van arca, az tény. Szerintem nem gond a LoS környékén egy nagy arcú geci. (Btw szerintem nem volt ökörség. Bizonyította, hogy felkészült a franchise történetéből. 😊 Brady is ökör volt, amikor az eredetit Kraft arcába vágta?)
Másik oldalról viszont, lényeges kérdéseknél annyira semmitmondóan válaszolt, hogy ahhoz még BB-nek is össze kellene szednie magát. 😊

Mi be vagyunk szarva Dupree-től (én legalábbis biztosan), Ti meg nem örültök a Malcom Brown választásunknak; mindkét csapat - szerintünk - jól döntött. Négy hónap és szurkolhatunk egy jót. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Tavaly elhoztuk a második körben az akkori felhozatal legjobb 3-4 DE-jét. Idén ha az idei felhozatal legjobb TE-je jut, akkor azzal is kiegyeznék....aztán meg egy 3. v. 4. pickért cserébe elhoznék egy veteránt...mondjuk a Saints ideadná Lewist egy 3. körért. Aztán a szombat bónusznap.... 😊Klemó
akkora need a cb, hogy annak jobban örülnék....Klaci79
Laci, hoztam Lewist 3. körért....asszem ezzel Te is kiegyeznél... 😊

Két erős need volt, az OLB és a CB...az előbbit megoldottuk az első napon, ráadásul úgy, hogy a legjobb elérhető playa is volt. Szerintem az első három picknek nem csak neednek, de impact játékosnak is kell lennie és ha egy adott poszton, ahova kellene is ember elérhető lenne, akkor lehet gáz, de Én őt választom versus olyan CB-t akinél nem vagyok meggyőződve a második körös kvalitásról (sem).

Ettől függetlenül azt gondolom, hogy abból a 4 CB-ből, akit megcélozunk ott lesz egy majd és ha ott lesz be is fogjuk húzni. Ha meg nem, akkor megyünk TE/WR irányba...
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
szerintem ez nem jelent semmit...Brown pl szerintem is jó játékos, de egy baromi nehéz poszt lesz ez a Pecc-ben...Klaci79
Ez az ötödik alkalom, hogy BB DL játékost húz 1. körben. 2001 - BigSey, 2003 - Ty Warren, 2004 - BabyVince, 2014 - Easley és 2015-ben Malcom Brown. Egyrészt ismerősek lehetnek az évszámok, másrészt Easley kivételével (a sérülése miatt) mindegyik azonnali impactot adott. Rókalyukban más a módi az újoncok kezelésében.

Btw a betűk szerintem se jelentenek semmit. 😊tomi-tomi
No és szinte biztos vagyok benne, hogy nem gyakran fordult elő a fentiek közül, aki mert volna akkora ökörséget nyilatkozni, mint a Malcolm gyerek....arc az van, kíáncsi leszek az első BB beszélgetésre... 😊
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Tavaly elhoztuk a második körben az akkori felhozatal legjobb 3-4 DE-jét. Idén ha az idei felhozatal legjobb TE-je jut, akkor azzal is kiegyeznék....aztán meg egy 3. v. 4. pickért cserébe elhoznék egy veteránt...mondjuk a Saints ideadná Lewist egy 3. körért. Aztán a szombat bónusznap.... 😊Klemó
Egyfelé gondolkodunk Klemó! 😊 Az nfl.com mock után a cbssports.com is Maxx Williams-et adta nekünk, azzal a különbséggel, hogy Darby és Rollins is bent volt még...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Tavaly elhoztuk a második körben az akkori felhozatal legjobb 3-4 DE-jét. Idén ha az idei felhozatal legjobb TE-je jut, akkor azzal is kiegyeznék....aztán meg egy 3. v. 4. pickért cserébe elhoznék egy veteránt...mondjuk a Saints ideadná Lewist egy 3. körért. Aztán a szombat bónusznap.... 😊Klemó
akkora need a cb, hogy annak jobban örülnék....
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
szerintem ez nem jelent semmit...Brown pl szerintem is jó játékos, de egy baromi nehéz poszt lesz ez a Pecc-ben...Klaci79
Ez az ötödik alkalom, hogy BB DL játékost húz 1. körben. 2001 - BigSey, 2003 - Ty Warren, 2004 - BabyVince, 2014 - Easley és 2015-ben Malcom Brown. Egyrészt ismerősek lehetnek az évszámok, másrészt Easley kivételével (a sérülése miatt) mindegyik azonnali impactot adott. Rókalyukban más a módi az újoncok kezelésében.

Btw a betűk szerintem se jelentenek semmit. 😊tomi-tomi
Én sem mondtam, hogy perdöntőek, viszont közöltem egy szakértői véleményt... 😊 csakhogy ne tűnjön olybá, mint a Muppet Show főcíme: "Szakértő: az nem volt" 😀
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Tavaly elhoztuk a második körben az akkori felhozatal legjobb 3-4 DE-jét. Idén ha az idei felhozatal legjobb TE-je jut, akkor azzal is kiegyeznék....aztán meg egy 3. v. 4. pickért cserébe elhoznék egy veteránt...mondjuk a Saints ideadná Lewist egy 3. körért. Aztán a szombat bónusznap.... 😊
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
szerintem ez nem jelent semmit...Brown pl szerintem is jó játékos, de egy baromi nehéz poszt lesz ez a Pecc-ben...Klaci79
Ez az ötödik alkalom, hogy BB DL játékost húz 1. körben. 2001 - BigSey, 2003 - Ty Warren, 2004 - BabyVince, 2014 - Easley és 2015-ben Malcom Brown. Egyrészt ismerősek lehetnek az évszámok, másrészt Easley kivételével (a sérülése miatt) mindegyik azonnali impactot adott. Rókalyukban más a módi az újoncok kezelésében.

Btw a betűk szerintem se jelentenek semmit. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Ha fel is trade, amit én se hiszek, akkor (ha tényleg így alakulna, amit azért kétlek) Rollins-ért kellene menni. A legolcsóbban megúszható és szerintem nagyon jó pick.Klaci79
Egyetértünk, Collins és Rowe is csak álom.

Más. AFC North Draft minősítés: BAL: B, CIN: B, CLE: B, PIT A- 😊

AFC East: NE: A+, NYJ: A+, MIA: A
AFC West: DEN: C+, KC: A-, OAK: A+. SD: B
AFC South: HOU: B, IND: B-, JAX: A, TEN: B+desider
szerintem ez nem jelent semmit...Brown pl szerintem is jó játékos, de egy baromi nehéz poszt lesz ez a Pecc-ben...
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Ha fel is trade, amit én se hiszek, akkor (ha tényleg így alakulna, amit azért kétlek) Rollins-ért kellene menni. A legolcsóbban megúszható és szerintem nagyon jó pick.Klaci79
Egyetértünk, Collins és Rowe is csak álom.

Más. Elsőkörös draft értékelő (nfl.com)
AFC North: BAL: B, CIN: B, CLE: B, PIT A- 😊
AFC East: NE: A+, NYJ: A+, MIA: A
AFC West: DEN: C+, KC: A-, OAK: A+, SD: B
AFC South: HOU: B, IND: B-, JAX: A, TEN: B+

NFC North: CHI: A, DET: A-, GB: B+, MIN: B+
NFC East: DAL: A-, NYG: C+, PHI: B+, WAS: C+
NFC West: ARI: A+, SF: A, STL: A
NFC South: ATL: A-, CAR: B-, NO: A-, TB: B+