Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Szóval agyonokoskodtátok, hogy miért nyertünk úgy ahogy. Azé kérlekszépen, hogy ott helyben is agyérgörcsöt kapjak, és ne csak megszokásból, hanem úgy istenigazbából! Nem tudom elmondani milyen hangorkán volt az utolsó pár játéknál... 😊 Most is be vagyok rekedve, de örök emlék lesz! A meccs előtt körbejártuk a környéket, láttuk a sok tailgate-elő steelers fan-t. Annyira, de annyira jó lenne, ha otthon is beindulna a focsi legalabb kicsiben, úgy 4-5000 emberrel egy egy alkalommal.

a kép vagy átmegy, vagy nem...vacakol a flickr!xtaki
Nem jött át, viszont irigykedem, személy szerint, de örülök, hogy még valakinek sikerült. Nekem 2 év múlva van beígérve a 40. szülinapomra egy meccs.
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Szóval agyonokoskodtátok, hogy miért nyertünk úgy ahogy. Azé kérlekszépen, hogy ott helyben is agyérgörcsöt kapjak, és ne csak megszokásból, hanem úgy istenigazbából! Nem tudom elmondani milyen hangorkán volt az utolsó pár játéknál... 😊 Most is be vagyok rekedve, de örök emlék lesz! A meccs előtt körbejártuk a környéket, láttuk a sok tailgate-elő steelers fan-t. Annyira, de annyira jó lenne, ha otthon is beindulna a focsi legalabb kicsiben, úgy 4-5000 emberrel egy egy alkalommal.

a kép vagy átmegy, vagy nem...vacakol a flickr!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Gondolom mást és máshogy mondta a csapatnak.....püff neki...ott a manna a kezükben és sokuk olyan eszetlen, hogy eldobja szépen és lazán....
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
akkor még nem néztem eléggé körbe...mostanra ez tény!!! Rice kivágvaKlaci79
Mehet ketrecharcosnak 😀 a lift is egyfajta ketrec...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
akkor még nem néztem eléggé körbe...mostanra ez tény!!! Rice kivágva
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
sőt...állítólag a Ravens éppen kivágni készül az asszonyverőtKlaci79
Állítólag?
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gewmll4bjhalft5u7ntl
Ray Rice released by Ravens, indefinitely suspended
The Baltimore Ravens announced the release of Ray Rice on Monday. Shortly after, the NFL announced that the running back has been indefinitely suspended.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
sőt...állítólag a Ravens éppen kivágni készül az asszonyverőt
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Rizsától nem kell félni pénteken...az up tempo-tól igenKlaci79
Rizsától nekünk mindig, minden körülmények között félni kell. Neki csak akkor nem ment ellenünk, amikor még Mekgéi volt a premier futójuk.kishaszi
Eltiltott.vassadi
Azért úgy, hogy a pálya közelébe sem mehet nem hiszem, hogy sokat fut majd ellenünk 😀
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Rizsától nem kell félni pénteken...az up tempo-tól igenKlaci79
Rizsától nekünk mindig, minden körülmények között félni kell. Neki csak akkor nem ment ellenünk, amikor még Mekgéi volt a premier futójuk.kishaszi
Eltiltott.
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Rizsától nem kell félni pénteken...az up tempo-tól igenKlaci79
Rizsától nekünk mindig, minden körülmények között félni kell. Neki csak akkor nem ment ellenünk, amikor még Mekgéi volt a premier futójuk.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Szerencsére Archer és Shamarko sérülése sem komoly, de mindkettejük játéka kérdéses a Ravens ellen, már csak a rövid szünet miatt is. Ugyanígy a tegnapi meccset kihagyó Moore, Bryant és McCain pályára lépése is bizonytalan.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Rizsától nem kell félni pénteken...az up tempo-tól igen
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Pár gondolatot én is hozzáfűznék: az egy félideig tartó jó játék nem teljesen újkeletű dolog a csapatnál, ha visszagondolunk a SB előtti PO meccseinkre, ott is ugyanez volt a műsor: Ravens ellen az első, Jets ellen a második félidő volt teljes homály. Illetve most nem akarok visszakeresni, de biztosan emlékszem hogy tavaly is volt olyan meccsünk, ahol két teljesen ellentétes félidőt produkált a csapat. Erről csak annyt gondolok, ha így is nyerünk, akkor ezt nem tekintem problémának.

PO esélyekről viszont továbbra is tartom az eddigi véleményemet; a tavalyi kerethez képest nem, vagy csak minimálisan erősödtünk. Emiatt bármilyen a 8-8-nál jobb mérleget én sikernek, vagy legalábbis előrelépésnek fogok értékelni, de a PO-hoz szvsz csak akkor lesz közünk, ha mások eredményei nagyon kedvezően alakulnak számunkra.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Azt Én tudom Soldi, hogy Te nem lettél volna ebbe a táborba, de sokan igen.. 😊

Egyébként pont arról beszélek, hogy még a Browns is szétkapta a D-t Cameron és Tate nélkül, vagyis itt a rendszer és nem a játékos kvalitások okoz galibát. Ha okos a Ravens, akkor folyamatosan ugyanezt fogja játszani és csak reménykedhetünk abban, hogy valamit azért erre kitalálunk és abban, hogy több hiba csúszik a kivitelezésbe...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért azt szögezzük le, hogy a D az első félidőben is a pályán volt és ekkor mindösszesen 3 first downt sikerált összehoznia az ellenfélnek és még az eladott labdából sem lett pont. Volt egy óriási különbség. Az egyik az up tempo és ami talán ezzel együtt jár, az a kiszámíthatatlan play hívás. (legalábbis a mi D-nk számára) Most kiderült, hogy nem az Eagles, hanem ez a kombináció az ami önmagában is életveszélyes nekünk. Látta a meccset a Ravens is, ott van Rizsa and co. és Flakon, szóval valamit biztosan ki kell találni....

Beszélgettünk ugye egy olyan NT-ről, aki megfogja a pozíciót és leköt (akár) két embert is. Ilyenünk nekünk most nincs, illetve lehet lesz, csak még nincs kiforrva. Nem mondom, hogy Culáger a megoldás, de nem csodálkoznék, ha nevezve lenne csütörtökön friss erőként....

Ebből a szemszögből egyébként örülök, hogy így alakult. Ha a Browns elveszti a hitét, lehet lett volna egy kiütés és akkor az egész csapatban SB esélyről beszélgetnének addig a pontig, amíg valaki meg nem esz bennünket.

Egyébként Ben élete legjobb első félidejét produkálta. Ez (is) Hailey. Az, hogy Bellt így használjuk/használtuk és láthatóan találtunk egy félelmetes szinte védekezhetetlen fegyvert az is ő ez (is) Hailey. A másodikban láthatóan lebutítva rush first játszottunk, és elvesztettük az ütemet. Ez (is) Hailey.Klemó
Bár nem láttam a Ravens-meccset, de amit olvastam és amit gondolok az idei csapatukról, az korántsem félelmetes. Szerintem szoros meccs lesz. Nem vagyok összefosva.

McCullers még nagyon messze van a kész játékostól. ha nincs sérülés a DL-ben, akkor nem fog beöltözni, tőle már az nagy szó, hogy rosterre verekedte magát. Ő legkorábban 3-4. évében kaphat komolyabb szerepet (ahogy annó Keisel is).

SB-esélyesről akkor se beszélhettünk volna, ha marad az első félidőbeli játékkép. Lesajnálás nélkül mondom, ez csak a Browns volt. SB-esélyekről akkor lehet beszélni, ha egy elitcsapatot elkapsz, vagy legalább alaposan megszorongatod. Ez a meccs ha 60-6-ra nyerünk, akkor se tartozott volna ebbe a kategóriába.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Azért azt szögezzük le, hogy a D az első félidőben is a pályán volt és ekkor mindösszesen 3 first downt sikerált összehoznia az ellenfélnek és még az eladott labdából sem lett pont. Volt egy óriási különbség. Az egyik az up tempo és ami talán ezzel együtt jár, az a kiszámíthatatlan play hívás. (legalábbis a mi D-nk számára) Most kiderült, hogy nem az Eagles, hanem ez a kombináció az ami önmagában is életveszélyes nekünk. Látta a meccset a Ravens is, ott van Rizsa and co. és Flakon, szóval valamit biztosan ki kell találni....

Beszélgettünk ugye egy olyan NT-ről, aki megfogja a pozíciót és leköt (akár) két embert is. Ilyenünk nekünk most nincs, illetve lehet lesz, csak még nincs kiforrva. Nem mondom, hogy Culáger a megoldás, de nem csodálkoznék, ha nevezve lenne csütörtökön friss erőként....

Ebből a szemszögből egyébként örülök, hogy így alakult. Ha a Browns elveszti a hitét, lehet lett volna egy kiütés és akkor az egész csapatban SB esélyről beszélgetnének addig a pontig, amíg valaki meg nem esz bennünket.

Egyébként Ben élete legjobb első félidejét produkálta. Ez (is) Hailey. Az, hogy Bellt így használjuk/használtuk és láthatóan találtunk egy félelmetes szinte védekezhetetlen fegyvert az is ő ez (is) Hailey. A másodikban láthatóan lebutítva rush first játszottunk, és elvesztettük az ütemet. Ez (is) Hailey.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na de beszéljünk arról, hogy a W ellenére miért is negatív az összkép, ahogy Ádi is írta. Rush D. Egy Browns 6-os átlag felett futott. Erre nincsenek szavak. Cam Thomas leigazolásakor hőbörögtem, hogy egy rakás szart hoztunk. Abszolút igazolódott. Félreértés ne essék, a többi DL ember is gyenge volt, de Cam Thomas katasztrófa. Ha a rush D nem javul DRASZTIKUSAN, akkor kuka a szezon. Én is pozitív PO-s szezont vártam, de kizárólag emiatt, nagyon-nagyon szkeptikus lettem. Minden más összességében tetszett, ha az egész meccsre vetítem le. De a rush D olyan szinten vonal alatti, hogy ez tönkreteheti és totálisan elnyomja a játék többi elemét, ezzel nem lehet meccseket nyerni, annyira katasztrofális volt.
Soldados
Azzal egészíteném, hogy figyeltem robilluma ( steelers.hu/az-eloszezon-ertekelese/) intelmeire a védelemmel kapcsolatban. Kiemelten sasoltam a pixeles streamen Heyward játékát. Sajnos sikerült elcsípnem Heywardtól néhány négykézláb mászós jelenetet futásvédekezés címén... standard is the standard: A. Smith-től nemigen láttam hasonlót sem, még ha négyen is próbálkoztak.
Plusz az volt a benyomásom, hogy a második félidőben mintha nem lett volna védőfal a linebackerek előtt...

Sajnos tényleg csak akkor lesz esélyünk, ha a támadók jól játszanak, én meg nem ehhez szocializálódtam, hanem 17-9-es eredményekhez (természetesen a Steelers javára) 😊 .marescha
Szerintem még most is Heyward volt a legjobb DL emberünk. Persze a léc igen alacsonyan volt. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Na de beszéljünk arról, hogy a W ellenére miért is negatív az összkép, ahogy Ádi is írta. Rush D. Egy Browns 6-os átlag felett futott. Erre nincsenek szavak. Cam Thomas leigazolásakor hőbörögtem, hogy egy rakás szart hoztunk. Abszolút igazolódott. Félreértés ne essék, a többi DL ember is gyenge volt, de Cam Thomas katasztrófa. Ha a rush D nem javul DRASZTIKUSAN, akkor kuka a szezon. Én is pozitív PO-s szezont vártam, de kizárólag emiatt, nagyon-nagyon szkeptikus lettem. Minden más összességében tetszett, ha az egész meccsre vetítem le. De a rush D olyan szinten vonal alatti, hogy ez tönkreteheti és totálisan elnyomja a játék többi elemét, ezzel nem lehet meccseket nyerni, annyira katasztrofális volt.
Soldados
Azzal egészíteném, hogy figyeltem robilluma ( steelers.hu/az-eloszezon-ertekelese/) intelmeire a védelemmel kapcsolatban. Kiemelten sasoltam a pixeles streamen Heyward játékát. Sajnos sikerült elcsípnem Heywardtól néhány négykézláb mászós jelenetet futásvédekezés címén... standard is the standard: A. Smith-től nemigen láttam hasonlót sem, még ha négyen is próbálkoztak.
Plusz az volt a benyomásom, hogy a második félidőben mintha nem lett volna védőfal a linebackerek előtt...

Sajnos tényleg csak akkor lesz esélyünk, ha a támadók jól játszanak, én meg nem ehhez szocializálódtam, hanem 17-9-es eredményekhez (természetesen a Steelers javára) 😊 .
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt azért megállapíthatjuk, hogy veretlen szezont nem fogunk tolni. 😀 😀

Ha összességében nézem, akkor az Offense kifejezetten jó volt. 450 yard, 30 pont a táblán önerőből. Az, hogy ennek eloszlása nem ideális, az egy dolog, de az összkép igenis pozitív. De azért Haleyre megint kitérnék. Hétpontos hátrányban a saját 10 yardosunkon, amikor egy hosszú drive-ra van szükség akár csak egy FG-vel a végén, behívni egy deep passzt másodikra, óriási butaság. Be is szívtuk, nem jött be, jött is az újabb 3 and out. Vagy 2. és 12-re futást hívni is nagy királyság, megint 3 and out... Haley össze tud rakni egy O-t, de katasztrofális, hogy nem észleli, hogy milyen játékhelyzetben milyen playre van szükség.

Na de beszéljünk arról, hogy a W ellenére miért is negatív az összkép, ahogy Ádi is írta. Rush D. Egy Browns 6-os átlag felett futott. Erre nincsenek szavak. Cam Thomas leigazolásakor hőbörögtem, hogy egy rakás szart hoztunk. Abszolút igazolódott. Félreértés ne essék, a többi DL ember is gyenge volt, de Cam Thomas katasztrófa. Ha a rush D nem javul DRASZTIKUSAN, akkor kuka a szezon. Én is pozitív PO-s szezont vártam, de kizárólag emiatt, nagyon-nagyon szkeptikus lettem. Minden más összességében tetszett, ha az egész meccsre vetítem le. De a rush D olyan szinten vonal alatti, hogy ez tönkreteheti és totálisan elnyomja a játék többi elemét, ezzel nem lehet meccseket nyerni, annyira katasztrofális volt.

AB, Bell, Ben mind jók voltak, ahogy vártuk, de én mégis egy embert emelnék most ki. William Gay. a védelemből kb egyedüliként volt pályán a 2. félidőben és két olyan kulcs védekezést hozott, ami lehetővé tette, hogy nyerjünk. Hatalmas érdemei vannak a W-ben. Sőt, nálam övé a meccslabda.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
jut eszembe Archer megsérült a meccsen, pontos diagnózis később
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Évek óta ez van, ha jó első félidőt csinálunk, akkor a 2. félidő teljes homály...Ez meg tökéletesen edző hiba a félidőben.

Haley hozta a szokásos ellentétes play hívásokat, főleg amikor pont az okos play-ekre lett volna szükségünk, szerencsére az utolsó drive megmentett minket.
Archer-t semennyire se használtuk ki, 2-3 play volt, azok se túl esélyesek.
Meglehet nézni a Seahawks hogyan használja ki Harvin sebességét, hasonló kreatív play-ek kellenének nekünk is, hogy értelmet nyerjen Archer draftolása.
Archer jó játékos, és nagyon ki lehetne használni, de draftolásakor is tartottam tőle hogy Haley nem arról híres, hogy ötletes play-ekkel áll elő, ebben a mai nap megerősített, de hosszú még a szezon.

Wheaton nagyon tetszett, még sosem láttam élesben, de nagyszerű volt látni, hogy mire is képes.

AB meg ha punt return-nél nem a még nagyobb play-re törekszik, hanem kifut a szélre, akkor a punter kivégzése helyett, sima TD-t szerzett volna.

Ami egyértelmű, idén csak akkor van esélyünk playoff-ra, hogyha az offense azt a teljesítményt tudja hozni rendszeresen, amit az első félidőben hozott. Abban biztos vagyok, hogy minden meccsen hülyére fognak futni minket, és sokszor még passzolni is.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
De legalább nyertünk...



több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A puszta tény, hogy nyertünk, nyilván pozitívan értékelendő, de szerintem nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy győzelem ide vagy oda, a big picture tekintetében ez a meccs a negatív oldalt képviselte. Én optimistán álltam a Steelers idei szezonjához, és a második negyed lefújásakor azt gondoltam, ez a meccs csak megerősít ebben, de amit a második félidő túlnyomó részében művelt a csapat, az minősíthetetlen. A végén, amikor igazán kellett, mind a defense, mind pedig az offense odatette magát, és valahol erről is szól a Steelers football, de arról a meltdownról, amit a nagyszünet után az O és a D is bemutatott, nehéz a jó ízlés határain belül nyilatkozni. Az offense első félidei, számos remek egyéni teljesítménnyel tarkított gálája is háttérbe szorul, miközben a második félidőben az addig teljesen indiszponált Browns up-tempo + run-heavy, passzoknál play actionre alapozó támadójátéka teljesen letaglózta a defense-t, és Bell meccsvégi villogását, illetve Ben és Wheaton utolsó drive-beli clutch összjátékait leszámítva az offense is becsődölt a 3-4. negyedben. Lehet aludnom kellene egyet a meccsre, hogy a pozitívumokat is tudjam értékelni, de ez a második félidő - a legvégét leszámítva - most nagyon nem tetszett.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
No azért hozzáteszem nem csak itt volt őrület. Tudom nem magyarázat, de vessetek egy pillantást a Jags-Phily, Patriots - Dolphins, vagy akár a Saints-Falcons meccsekre....no és ott megjött a fordítás, itt nem hála az égnek.
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Nem jöttünk ki az öltözőből az első negyed elején és mire eszméltünk már 14 pontot tettek fel. Kiváncsi leszek a szakértő szemek véleményére. Én annyit láttam, hogy mikor az O lassítva - tekintve, hogy vezetünk - elvesztette az ütemét, és erre aztán szörnyű volt a play calling jött. Az a fake punt, nomeg a kritikus D stop és Ben zsenialitása döntött, bár ott is az a Bellre hívott passz majdnem elvitte az esélyt.Klemó
Nem véletlenül reklámozták egész meccs alatt a Big Ben Theory-t. 😉