Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nem jöttünk ki az öltözőből az első negyed elején és mire eszméltünk már 14 pontot tettek fel. Kiváncsi leszek a szakértő szemek véleményére. Én annyit láttam, hogy mikor az O lassítva - tekintve, hogy vezetünk - elvesztette az ütemét, és erre aztán szörnyű volt a play calling jött. Az a fake punt, nomeg a kritikus D stop és Ben zsenialitása döntött, bár ott is az a Bellre hívott passz majdnem elvitte az esélyt.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Hát a végén beremegett a Browns....no és azért összeszedte magát a D az ucsó playre, nomeg egy kis Ben faktor....megvan és ez a fontos....huhhh.....
több mint 9 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Valaki aki jobb minőségben látta és ért picit az elemzéshez leírhatná pár keresetlen szóban hogy mi a lóf.szt csináltunk a 2.félidőben.
Az 1.ben úgy játszottunk, mint aki a SB-ért zúz, a 2.ban az uccsó drive-ot kivéve pedig mint aki a 32. helyért tankol vagy eddző(ke)t akar buktatni. Nem várok idén még rájátszást sem a csapattól, de ha tudunk úgy játszani mint ahogy H1-ben akkor nem értem H2-es nyomorékoskodást.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Na jó, legyen, visszaszívtam....jó lenne kijönni a másodikra...
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Hát hm, szögezzük le, hogy jól játszunk no, rég volt már ilyen, hogy a másodikban nem kell izgulni...persze remélem nem kiabálom el...😊
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ


Ezt ma, azt hiszem ez a szezon már csak jól indulhat 😀
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Benne van a potenciál ez nem vitás de ha nem egy olyan játèkos lenne a párja akiben már csak egy èv van valljuk be nem siettünk volna, ugyanis nem mondhatni hogy meggyőző volt a tavalyi éve de a mostani preseason sem...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Áh mindig megelőzöl 😀
Nem semmi, remélem olyan évet láthatunk most tőle, mint Lewis-é volt anno, mert akkor nagyon jó szerződés ez.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Négyéves, 26 millió dolláros szerződéshosszabbításról állapodtunk meg Cortez Allennel.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Laby, vasárnap este sehol nem fizetős, csak a parkolóházak. szerintem lesz hely, de szerencse is kell. az Irish pub pincéjében van a hely.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
lassan ciki ha nem ebben a stílusban írok? 😀Klaci79
nyilván nem, csak ne kerekicsd a szemed ha senkise érti 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Pont az endzone előtt van egy parkoló rész, my friend Google 😀 utcakép nézetpolamalu
Igen, azt láttam, csak arra voltam kíváncsi, hogy mi esély van arra, hogy lesz ott hely?!
Meg persze, hogy lóvés-e.

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Pont az endzone előtt van egy parkoló rész, my friend Google 😀 utcakép nézet
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
ha nem is közvetlen előtte, de biztosan van a környéken parkolási lehetőség...bár a 7. kerület nem a nagy parkolóiról híres, de vasárnap este kizárt, hogy ne találj parkolót
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Hát Laby, mivel most új helyen van, Klauzál tér, nem tudok neked egzakt választ adni, nézz körül van-e parkolóház a környéken. Talán az a legtutibb, de én pl majd keringek és próbálok keresni helyet, csak sikerül. Ált. 1-2 utcányira mindig összejön.
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Félig off téma:

Nem vagyok jártas a fővárosban, Endzone pub előtt szokott parkolási lehetőség lenni, vagy mindig tele van (közös meccsnézés miatt kérdezem)?
Valamint fizetős ott a parkolás?

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
lassan ciki ha nem ebben a stílusban írok? 😀
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hát megkezdődött, kicsit csalódtam a Green Bayben, igaz a sérülés, de akkor is. Majd vasárnap, remélem boldogan fekszünk le és nem csak az eredmény miatt, hanem a játék és a 0 sérült miatt.polamalu
?

Én kb. ezt vártam. A Hoax, nem ecceri trükk, nincs széllehordva, nincs kulcsmunkatárs távozó, egybegyűrt FelipeMássza, tán csak a sok halacska lépett meg kicsitszámomra. Ha van, aki doppelsánszos a mondernkorban, akkor az szí ju létör (nem-dzsóksz.
Bivalynaszád a bejegyzett település neve.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
A védelmünk legyen a helyzetnek a magas latán, akkor nagy baj nem lehet, de ha engedjük a futkorászást mint pók a falon akkor bizony izzadni fognak a tökök végig.
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Szélre vele, kell a magasság!
Wheaton-Archer slot, aztán mehetne a redzone móka is.

(Tudom hogy nem így lesz, még nem... 😛)

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Ahoty a műfelt frakiàk montyàk, moszt ugrik a Lö Mazsom a dü Vízbe.
Pàpàmmm, ZsüsztinBrón a hàrmas risziver, most rendesen föladtuk a labdàt a Bràunz szekondàrènak mer a Tónit öröm lesz hajkuràszni, Vídön-Zsüszti-Àrcser meg assetudom mi merre, römèlem nohàdölbe nyomjuk vègig ès hűvös kacaj hattya àt a rideg tótvàzsonyi pusztàt. Hàhhàhààà


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Na megvolt a hivatalos bejelentés. JH a Steelers játékosaként vonult vissza. Nem voltak könnyek, nem úgy mint annó Ward esetében. A Steelers.com-on megtekinthető a sajtótájékoztató.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Hát megkezdődött, kicsit csalódtam a Green Bayben, igaz a sérülés, de akkor is. Majd vasárnap, remélem boldogan fekszünk le és nem csak az eredmény miatt, hanem a játék és a 0 sérült miatt.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Harrison magyar idő szerint holnap este 8-kor tart sajtótájékoztatót a visszavonulása kapcsán, a csapat hivatalos oldalán lehet majd élőben követni.