Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Klaci79
Utoljára 2011 januárban nyertünk PO meccset. Nem most volt.Jan
Ez szörnyű.....de szerintem ezt még így is sokan irígylik, köztük a cicusok mondjuk, akiknek ez a szám 1990.....és most szándékosan az utolsó 3 évben PO csapatot hoztam....Klemó
Nem szörnyű, csak mutat egy irányt, amerre tartunk. 2011 győztes PO meccsek, utána PO de győzelem nélkül, majd 2 PO nélküli szezon, a tavalyi 0-4-el indult és az utolsó meccsel sikerült elkerülni a negatív szezont.

Nem akarok elébemenni a dolgoknak, de ha idén sem lesz pozitív szezon, (figyelembe véve hogy milyen nyilatkozatok hangzottak el a 8-8 után) akkor néhány embernél nagyon rezegni fog a léc. Remélem erre nem kerül sor.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Nem hiszem hogy ennyire forró lenne a talaj vagy kispad. Zajlik az újjáépítés, van egy még mindig fiatal OL-ünk és hozzá már egy megfiatalított védelem is. Nem egyszerű ezt összerakni, szerintem biztosan hagynak még időt Tomlinnak. És a fiatalítás is nálunk úgy zajlik, hogy folyamatosan PO esélyes a csapat.Klaci79
Utoljára 2011 januárban nyertünk PO meccset. Nem most volt.Jan
Ez szörnyű.....de szerintem ezt még így is sokan irígylik, köztük a cicusok mondjuk, akiknek ez a szám 1990.....és most szándékosan az utolsó 3 évben PO csapatot hoztam....
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Sivatagba van, de nincs hír. Ja a gyerek első napja a suliba fuccs 😕
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem úgy volt, hogy szerdán megy Harrison a sivatagba? Nincs hír?Klemó
Valahun van, mer a gyerek első napjàt a suliban dobta


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Nem úgy volt, hogy szerdán megy Harrison a sivatagba? Nincs hír?
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 580
Akkor MegCulàger ès Mauro benn vannak, Wezlivel 9OL-lal megyünk egyenlőre ennyisutianap
Hat defensive lineman elég lehet (Heyward, Thomas, Tuitt, Keisel, McLendon, McCullers), így Mauro rosterre kerülését még nem lehet biztosra venni, és a kilenc fős OL-állomány sem fix, miután Hubbard továbbra is versenyben van a tizedik helyért.
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 666 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hála istennek NFL-ben nem úgy működnek a dolgok, hogy a Real vagy a Barca nyer az év végén. Ki gondolta volna, hogy a Sajtfejűek nyernek 2010-ben egy igen szar szezon végén, vagy utánuk a giants vagy tavaly előtt a Ravens.... És tavaly sem mertem volna fogadni, hogy a Seahawks simán leírtja a Vadlovakat. Persze minden évben a Pats a DEnver meg a SF49 a sztár de bárki megnyerheti a bajnokságot..jó talán a jags nem...malkav
Vagy a mi SB győzelmünk amikor WC-on utolsó helyen csúsztunk be és onnan nyertünk végül. Szerencsére kiegyensúlyozottabb a mezőny, nincsenek olyan nagy különbségek, a legtöbb csapat esetében,. Idén csak egy sima PO-t várok, nem is kell győzelem sem ott. Jövőre viszont ezzel a csapattal és az új fiatalokkal, egyértelműen az AFC trónja kell a cél legyen.polamalu
Maximálisan egyetértek, én is hasonló elvárásokkal indulok a szezonnak.

" class="embed">
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Hála istennek NFL-ben nem úgy működnek a dolgok, hogy a Real vagy a Barca nyer az év végén. Ki gondolta volna, hogy a Sajtfejűek nyernek 2010-ben egy igen szar szezon végén, vagy utánuk a giants vagy tavaly előtt a Ravens.... És tavaly sem mertem volna fogadni, hogy a Seahawks simán leírtja a Vadlovakat. Persze minden évben a Pats a DEnver meg a SF49 a sztár de bárki megnyerheti a bajnokságot..jó talán a jags nem...malkav
Vagy a mi SB győzelmünk amikor WC-on utolsó helyen csúsztunk be és onnan nyertünk végül. Szerencsére kiegyensúlyozottabb a mezőny, nincsenek olyan nagy különbségek, a legtöbb csapat esetében,. Idén csak egy sima PO-t várok, nem is kell győzelem sem ott. Jövőre viszont ezzel a csapattal és az új fiatalokkal, egyértelműen az AFC trónja kell a cél legyen.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt értjük Süti, de a fiatalítás máshol úgy szokott történni, hogy olyan 5-10 évig PO közelében sincs a csapat. Nálunk gyakorlatilag készen áll a csapat, a puzzle összerakva, már csak polírozni kell. Ha 4-5 negatív szezon lenne a hátunk megett akkor elhinném.polamalu
Mi nálunk mondjuk volt egy konkrét lefrissítés (főleg a szarabbnál szarabb draftok áldásos tevékenysége miatt 😀) a keretben, de azért szerencsére elboldogultunk valahogy így is 😊

több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Nem hiszem hogy ennyire forró lenne a talaj vagy kispad. Zajlik az újjáépítés, van egy még mindig fiatal OL-ünk és hozzá már egy megfiatalított védelem is. Nem egyszerű ezt összerakni, szerintem biztosan hagynak még időt Tomlinnak. És a fiatalítás is nálunk úgy zajlik, hogy folyamatosan PO esélyes a csapat.Klaci79
Utoljára 2011 januárban nyertünk PO meccset. Nem most volt.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hála istennek NFL-ben nem úgy működnek a dolgok, hogy a Real vagy a Barca nyer az év végén. Ki gondolta volna, hogy a Sajtfejűek nyernek 2010-ben egy igen szar szezon végén, vagy utánuk a giants vagy tavaly előtt a Ravens.... És tavaly sem mertem volna fogadni, hogy a Seahawks simán leírtja a Vadlovakat. Persze minden évben a Pats a DEnver meg a SF49 a sztár de bárki megnyerheti a bajnokságot..jó talán a jags nem...
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Hm. Azért jelentkezzen az, aki a két utolsó aranygyűrűs évben várta, hogy csapata befut és megnyeri, mert ingyen és bérmentve leöntöm egy jeges vizes vödörrel....

Én nem mondom, hogy most ez lesz, sőt de arra azért emlékszem, hogy amikor Betis lepkéje után az ellenfél rugója egy nevetséges távolságról rúgni készült, akkor "szegény, pedig megérdemelte volna" gondolatok jártak a fejemben....no vagy legutóbb, mikor a Ravens a PO meccs első félidejében lealázott bennünket, elmentem fürdeni és már a jövő csapatát építgettem fejben....no szóval egy kicsit mindenki "nyugodjon le a picsába" és álljon vissza szurkolóba. Köszönöm! 😊
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Ezt értjük Süti, de a fiatalítás máshol úgy szokott történni, hogy olyan 5-10 évig PO közelében sincs a csapat. Nálunk gyakorlatilag készen áll a csapat, a puzzle összerakva, már csak polírozni kell. Ha 4-5 negatív szezon lenne a hátunk megett akkor elhinném.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
És a fiatalítás is nálunk úgy zajlik, hogy folyamatosan PO esélyes a csapat.Klaci79
Na ezt a mondatot nem szeretik az Ónerek... Ahogy nèzem mennèl több a zsetonról van szó, annàl türelmetlenebbek a frencsàjzok.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Nem hiszem hogy ennyire forró lenne a talaj vagy kispad. Zajlik az újjáépítés, van egy még mindig fiatal OL-ünk és hozzá már egy megfiatalított védelem is. Nem egyszerű ezt összerakni, szerintem biztosan hagynak még időt Tomlinnak. És a fiatalítás is nálunk úgy zajlik, hogy folyamatosan PO esélyes a csapat.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért Coughlin is itt szerepel és neki sem áll olyan jól a zászló. De tény, ha Tomlin megy, akkor egy jó punt gunnert is elveszt a csapat. 😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Talán azért odaát nem tévednek és egy ilyen edzőt nem rúgnak ki csak úgy 😀
polamalu
mi mindenesetre örömmel várjuk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Talán azért odaát nem tévednek és egy ilyen edzőt nem rúgnak ki csak úgy 😀
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Nem, most nem kezelésre megy hanem Pittsburgh Westbe tart. Vagy azt csinálják vele mint Szakállal és azonnal felhívják, vagy ott kap egy 1 évest és a sivatagban is játszik egy kicsit. Mondjuk az Arizonaiak nem annyira szerethetik a 100 yardos TD-je miatt, de ha jól teljesítene akkor gondolom elfelejtenék neki.
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
vica-versa érvényes, egy szezonra vagyunk, hogy búcsút vegyünk Tomlintól is, nem hiába volt ideges a Fili meccsen. Mer Okord ide Okord oda, most pirítanai kell s ezt csak ezzzel a klasszal tudja megcsinálni, bár ha Tomlin megyen mehetne a Kán is - Butler/Lebeau/DomCapers oldschoolerek meg egysorral előrelép nekem mindegy, az öreg lehet vállalna egy főedzőit ezek után nem hiszem, hogy hagyná magát szivattatni.sutianap
Azért szerintem ez nem ilyen egyszerű.
Tomlin eredménytől függetlenül jövőre is itt lesz, van rá egy söröm (vagy több 😀)

több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 666 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
James Harrison elindult pár perce Pittsburgh felé.
"James Harrison utazik, az úti cél: Phoenix, Arizona, az indulás helye: Pittsburgh International Airport" Vajon csak egy steaket enni megy, vagy esetleg találkozik az FO-val?polamalu
Mármint Pittsburghbe indult el? Csak azért kérdem, mert az úticélként meg Phoenix van megjelölve.

Egyébként meg azt gondolom, hogy a D-vel kapcsolatosan még muszály egy kicsit türelmesnek lennünk. Sok a fiatal/ újonc, vagy aki most került ide ( lásd: Mitchell) és azért azt pontosan tudjuk, hogy Coach Dad rendszerét rohadtul nem egyszerű megtanulni, főleg újoncként. JH-nak is évekbe telt mire igazán ki tudott bontakozni ebben a rendszerben, vagy én például emlékszem Timmonsra, hogy karrierje első kb 2. évében hát finoman szólva sem villogott ( legalábbis Woodley jobban zúzott és emlékeim szerint ők egy draftról jöttek ) most meg véleményem szerint a liga egyik legsokoldalúbb LB-je. Szóval jó lesz ez csak még kell egy csiszolódás, meg a fitalok mellé egy kis rutin, mint Diesel vagy JH.

Az O a már más téma, én nem lettem volna szomorú, hogyha az idei szezonnak egy OC-vel vágunk neki...Haggans
Bocs kapkodtam, nem tudok már magyarul sem szöveget értelmezni 😀polamalu
Akkor Phoenix-be megy, ha jól értem. Szerintem, ha ez így van akkor valami akupunktúrás kezelésre járkál oda...

" class="embed">
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
James Harrison elindult pár perce Pittsburgh felé.
"James Harrison utazik, az úti cél: Phoenix, Arizona, az indulás helye: Pittsburgh International Airport" Vajon csak egy steaket enni megy, vagy esetleg találkozik az FO-val?polamalu
Mármint Pittsburghbe indult el? Csak azért kérdem, mert az úticélként meg Phoenix van megjelölve.

Egyébként meg azt gondolom, hogy a D-vel kapcsolatosan még muszály egy kicsit türelmesnek lennünk. Sok a fiatal/ újonc, vagy aki most került ide ( lásd: Mitchell) és azért azt pontosan tudjuk, hogy Coach Dad rendszerét rohadtul nem egyszerű megtanulni, főleg újoncként. JH-nak is évekbe telt mire igazán ki tudott bontakozni ebben a rendszerben, vagy én például emlékszem Timmonsra, hogy karrierje első kb 2. évében hát finoman szólva sem villogott ( legalábbis Woodley jobban zúzott és emlékeim szerint ők egy draftról jöttek ) most meg véleményem szerint a liga egyik legsokoldalúbb LB-je. Szóval jó lesz ez csak még kell egy csiszolódás, meg a fitalok mellé egy kis rutin, mint Diesel vagy JH.

Az O a már más téma, én nem lettem volna szomorú, hogyha az idei szezonnak egy OC-vel vágunk neki...Haggans
Bocs kapkodtam, nem tudok már magyarul sem szöveget értelmezni 😀
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 666 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
James Harrison elindult pár perce Pittsburgh felé.
"James Harrison utazik, az úti cél: Phoenix, Arizona, az indulás helye: Pittsburgh International Airport" Vajon csak egy steaket enni megy, vagy esetleg találkozik az FO-val?polamalu
Mármint Pittsburghbe indult el? Csak azért kérdem, mert az úticélként meg Phoenix van megjelölve.

Egyébként meg azt gondolom, hogy a D-vel kapcsolatosan még muszály egy kicsit türelmesnek lennünk. Sok a fiatal/ újonc, vagy aki most került ide ( lásd: Mitchell) és azért azt pontosan tudjuk, hogy Coach Dad rendszerét rohadtul nem egyszerű megtanulni, főleg újoncként. JH-nak is évekbe telt mire igazán ki tudott bontakozni ebben a rendszerben, vagy én például emlékszem Timmonsra, hogy karrierje első kb 2. évében hát finoman szólva sem villogott ( legalábbis Woodley jobban zúzott és emlékeim szerint ők egy draftról jöttek ) most meg véleményem szerint a liga egyik legsokoldalúbb LB-je. Szóval jó lesz ez csak még kell egy csiszolódás, meg a fitalok mellé egy kis rutin, mint Diesel vagy JH.

Az O a már más téma, én nem lettem volna szomorú, hogyha az idei szezonnak egy OC-vel vágunk neki...

" class="embed">
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
James Harrison elindult pár perce Pittsburghből.
"James Harrison utazik, az úti cél: Phoenix, Arizona, az indulás helye: Pittsburgh International Airport"