Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
A tavalyi horror évünkben bezony egy kapitális rugóhibára voltunk attól PO-tól. Persze addig meg minden mákosan alakult ( az ucsó fordulóban), de a lényeg az, hogy Én jelenleg a Denveren és talán a Bostoniakon kívül nem tudok olyan csapatot, akik feltétlenül dominálnának, vagyis kérdés nélkül és szinte biztosan az év végén előrébb lennének. Vannak érzésből jobbak, de az, de az AFC-ben a PO szerintem reális várakozás. Az már más kérdés, hogy nincs elit D-nk és elit O-nk és az, hogy nem vagyunk kész, viszont nagyon igaznak tartom azt a mondást, amit az nfl.com-on írtak rólunk, hogy "2-3 játékosra vagyunk attól, hogy domináljuk az AFC-t". Többek között meg kell találjuk végre a domináns NT-t és CB-t (hm, ha Keenan Lewist anno megtartjuk...) és össze kell érnie a fiatal O-nak és D-nek. Ez utóbbi ugyanis fontos. Ez a csapat mind a két oldalon megfiatalodott és így idő kell a beérésre.Klemó
Nem egy hibára voltunk a PO-tól, hanem számos esélyünk volt bebiztosítani a PO helyet, de kivétel nélkül mindet elrontottuk, közte ezt a rúgást is, meg a kilépést, meg a többit....

2-3 játékosra a dominanciától... hát, elméletileg persze. Ha így nézzük valóban nem kell több ember, mert ugye 2-3 jó futónk megvan, OL fiatal, OL coach nagyon komoly, csak épp a futás nem megy. Elkapóink papíron jók, tehetség, stb... QB is jó, mégse hasít a passzjáték.

Elvileg OLB sem kell, mert JJ top prospect volt, Worilds 2 körös, papíron van 2 jó korai körös passrusherünk, a valóságban meg kb olyan súlyúak mint a lepkefing. Ha a neveket nézzük, a DL sem rossz, sőt átlag feletti lehetne, csak sajna a Philly úgy ment át rajtuk mint kés a vajon.

Az ellenség a kapuknál c filmben pedig megmondták a tutit: "A vodka olyan luxus ami van. A kaviár is. De az idő olyan luxus, ami nincs" 😊Jan
vica-versa érvényes, egy szezonra vagyunk, hogy búcsút vegyünk Tomlintól is, nem hiába volt ideges a Fili meccsen. Mer Okord ide Okord oda, most pirítanai kell s ezt csak ezzzel a klasszal tudja megcsinálni, bár ha Tomlin megyen mehetne a Kán is - Butler/Lebeau/DomCapers oldschoolerek meg egysorral előrelép nekem mindegy, az öreg lehet vállalna egy főedzőit ezek után nem hiszem, hogy hagyná magát szivattatni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
A tavalyi horror évünkben bezony egy kapitális rugóhibára voltunk attól PO-tól. Persze addig meg minden mákosan alakult ( az ucsó fordulóban), de a lényeg az, hogy Én jelenleg a Denveren és talán a Bostoniakon kívül nem tudok olyan csapatot, akik feltétlenül dominálnának, vagyis kérdés nélkül és szinte biztosan az év végén előrébb lennének. Vannak érzésből jobbak, de az, de az AFC-ben a PO szerintem reális várakozás. Az már más kérdés, hogy nincs elit D-nk és elit O-nk és az, hogy nem vagyunk kész, viszont nagyon igaznak tartom azt a mondást, amit az nfl.com-on írtak rólunk, hogy "2-3 játékosra vagyunk attól, hogy domináljuk az AFC-t". Többek között meg kell találjuk végre a domináns NT-t és CB-t (hm, ha Keenan Lewist anno megtartjuk...) és össze kell érnie a fiatal O-nak és D-nek. Ez utóbbi ugyanis fontos. Ez a csapat mind a két oldalon megfiatalodott és így idő kell a beérésre.Klemó
Nem egy hibára voltunk a PO-tól, hanem számos esélyünk volt bebiztosítani a PO helyet, de kivétel nélkül mindet elrontottuk, közte ezt a rúgást is, meg a kilépést, meg a többit....

2-3 játékosra a dominanciától... hát, elméletileg persze. Ha így nézzük valóban nem kell több ember, mert ugye 2-3 jó futónk megvan, OL fiatal, OL coach nagyon komoly, csak épp a futás nem megy. Elkapóink papíron jók, tehetség, stb... QB is jó, mégse hasít a passzjáték.

Elvileg OLB sem kell, mert JJ top prospect volt, Worilds 2 körös, papíron van 2 jó korai körös passrusherünk, a valóságban meg kb olyan súlyúak mint a lepkefing. Ha a neveket nézzük, a DL sem rossz, sőt átlag feletti lehetne, csak sajna a Philly úgy ment át rajtuk mint kés a vajon.

Az ellenség a kapuknál c filmben pedig megmondták a tutit: "A vodka olyan luxus ami van. A kaviár is. De az idő olyan luxus, ami nincs" 😊
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Írtam magam is, hogy ahhoz mák kellett, hogy pechesen bukjunk. Nem mondunk nagyon mást, Én sem vagyok hurráoptimista, de látom ki van az AFC-ben, akikkel versengünk. A Denveren kívül nem tudok olyat mondani, akik ellen ne lenne esélyünk (ellenben az NFC-ben azért rögtön a Saints, az Eagles, és a Seawhaks és mondjuk a Packers) és ezért, csakis ezért gondolom azt, hogy idén a cél a PO egyértelműen. Ettől még ha nem áll össze a DL és rushban az OL, ha Mitchell nem érik össze a csapattal, ha JJ megáll a fejlődésben, ha Worilds nem azt nyújtja mint tavaly, és ha az újoncok kevesebbet nyújtanak, mint amire számítunk, akkor igen simán benne van a negatív szezon, nomeg a harmadik hely a csoportban.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Klemó
Tavaly is könnyű sorsolásunk volt, viszont az igazán éles meccsek közül talán csak a Ravens ellenit tudtuk megnyerni, de ugye ők is halvány szezont futottak. Tényleg centiken múlt a PO, de ahhoz is szerencse kellett, hogy a végén pechesen bukhassuk. Nem szeretnék még egy ilyen idényt és bár nem temetem a csapatot, de a 10-16. hely teljesen reális, mert tényleg tucatnyi csapat tart előttünk. Ezzel persze nem azt mondom, hogy nem lehet PO belőle, mert remélem lesz is, de jelenleg azért elég hűtöttek a várakozásaim.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
@steelers: We have released OL Chris Elkins and Emmanuel McCray, DL Hebron Fangupo and Brian Arnfelt, long snapper Luke Ingram and RB Tauren Poole

Akkor MegCulàger ès Mauro benn vannak, Wezlivel 9OL-lal megyünk egyenlőre ennyi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
A tavalyi horror évünkben bezony egy kapitális rugóhibára voltunk attól PO-tól. Persze addig meg minden mákosan alakult ( az ucsó fordulóban), de a lényeg az, hogy Én jelenleg a Denveren és talán a Bostoniakon kívül nem tudok olyan csapatot, akik feltétlenül dominálnának, vagyis kérdés nélkül és szinte biztosan az év végén előrébb lennének. Vannak érzésből jobbak, de az, de az AFC-ben a PO szerintem reális várakozás. Az már más kérdés, hogy nincs elit D-nk és elit O-nk és az, hogy nem vagyunk kész, viszont nagyon igaznak tartom azt a mondást, amit az nfl.com-on írtak rólunk, hogy "2-3 játékosra vagyunk attól, hogy domináljuk az AFC-t". Többek között meg kell találjuk végre a domináns NT-t és CB-t (hm, ha Keenan Lewist anno megtartjuk...) és össze kell érnie a fiatal O-nak és D-nek. Ez utóbbi ugyanis fontos. Ez a csapat mind a két oldalon megfiatalodott és így idő kell a beérésre.
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Ben kihagyja az utolsó pre-season meccset a Panthers ellen, tehát Landry Jones bizonyíthat csütörtökön. Cam Newton sem játszik aznap, bordasérülés miatt.
A bowl.hu 16. helyre tippelt bennünket (azaz no PO), ezen belül Ádi és Höri 10. helyre várja a Steelers-t... 😊desider
PO szerintem nem reális várakozás.

A passrush szekciónk elég gyenge, a futást továbbra sem tudjuk fogni, és a secondary sem lett sokkal élesebb a tavalyihoz képest. Mivel a D pillanatnyilag messze van a ligaelittől, bízhatnánk a jó támadójátékban, de a realitás hogy 1(!) megbízható, bizonyított elkapónk van, + Miller. A többi vagy drámaian feljavul, vagy döglött lesz a passzjátékunk, a futás meg olyan amilyen. Szóval az O is messziről nézi a top offenseket.
A D-ben és az O-ban is 5-6 poszton kellene a tavalyinál lényegesen jobb teljesítményeket látnunk ahhoz, hogy PO-ra gondolhassunk. Amit az eddigi előszezon meccseken láttam, az alapján nem, vagy csak nagyon minimálisan vagyunk erősebbek a tavalyinál, szóval a pozitív szezont elképzelhetőnek tartom, (és várom is) de egyáltalán nem lettünk elit csapat.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Aki esetleg facen nincs, és nem követi a steelers.hu-t. Természetesen a Browns ellen újra közös meccs nézés. A helyszín az Endzone. Mivel az oldal 5 éves lett idén, így most hagyományoktól eltérően , mi adunk ajándékot nektek, lesz torta is persze, meg nagyon jó hangulat. A megjelenés nem kötelező természetesen, de aki eljött már akár csak egyszer is nem bánta meg 😉polamalu
Amúgy is mi szoktunk ajándékot adni 😀:A:
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Aki esetleg facen nincs, és nem követi a steelers.hu-t. Természetesen a Browns ellen újra közös meccs nézés. A helyszín az Endzone. Mivel az oldal 5 éves lett idén, így most hagyományoktól eltérően , mi adunk ajándékot nektek, lesz torta is persze, meg nagyon jó hangulat. A megjelenés nem kötelező természetesen, de aki eljött már akár csak egyszer is nem bánta meg 😉
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Spence nem lesz csütörtökön, de elképzelhető hogy a Browns ellen már játszik.
Illetve gondolkodunk a házon belüli eltiltáson a két jómadár esetében.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Az első szűkítés megvolt....kiraktuk: Jordan Dangerfield safety, outside linebacker Vic So'oto, running back Miguel Maysonet és Jordan Hall, wide receivers C.J. Goodwin és Kashif Moore, cornerback Lew Toler, defensive back Devin Smith és a tight end Eric Waters.
több mint 9 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Nekem a kettőtök tippje a reálisabb. a 16 azért szerintem mélyen a képesség alatt lenne. Sőt az igazi csalódás szezon lenne. A többiek a madarakat és a cicákat is elénk várják ezek szerint, pedig én nem vagyok meggyőződve, hogy jobbak. Szerintem nem igen erősödtek, bár a két irányító játéka az előszezonban helyenként egészen jó volt, de az azért az előszezon.polamalu
Szerintem is kicsit lebecsülik a vasasokat. Minden a jó kezdésen múlik. Szerintem meglehet a csoport is, bár a kincstári optimizmusom a saját csapatomat várja oda 😉. De ennek ellenére szerintem így is meglesz a PO. Elég gyenge a sorsolás, így összelehet hozni simán a Wild-et. Remélem ha mégis csoportot nyertek, ez fordítva is igaz. Az előszezon nem mérvadó, max azt tudja az ember lemérni mennyire mély a keret bizonyos pozikban. Ezen a hétvégén már inkább többet lehet leszűrni, de még mindig nem lesz mérvadó. Amíg a "madarak" szerintem inkább gyengültek, /most megköveznek Baltimorban 😊/ Mi sem erősödtünk ellenben szerintem nem is gyengültünk. Az a kérdés a 2 csapat között, hogy erősödött-e annyira a csapatotok, hogy odaérjen az első helyre. Persze a Barnákkal senki nem számól idén se 😀 /lehet mégis kéne?/.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Nem a passrushal van a nagy bajunk, hanem a runD-vel, majdnem 3,7y-t kapunk minden futásra átlagban. Mekklendon, Mekklendon, Mekklendon és Fanguppi nem tudott előre lépni, a culágertől meg nem is várható robbanás. CamThomasra kellene felállni Heyward-Keisellel, van két hetünk, hogy bebarkácsoljuk, mer az oroszok a spájzban lesznek...sutianap
Ez így van, de JJ-ék sem hasítanakHaggans
Ezt vártuk, csak volt egy csúcshullám-hurráoptimizmus, hogy mennyei az offseasonunk. Én továbbra is tartom, hogy ökörség volt Vugyli elengedése Bőrdísszel szemben, de nem soká láthassuk, hogy ez igaz-e vagy sem. Kettes pont a nose-probléma továbbra is áll. ILB-ből dunát lehet rekeszteni. Howardba lehet belelátnia fényt, ez a Carter-Soto-Móc nemvagyunk előrébb.sutianap
Talán nem annyira a Woodley-Worilds ígérkezik gyengusnak, főképp előbbi sok sérülékenysége miatt. Inkább JJ a probléma, de az is talán még orvosolható lenne Harrisonnal. Legalább a futások megállítására jobb lenne James.
Nose nehezebb ügy, mert még mindig azt mondom inkább Tuitt, mint Nix.
Meg azért még ne temessük az el sem kezdődött bulit.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem a passrushal van a nagy bajunk, hanem a runD-vel, majdnem 3,7y-t kapunk minden futásra átlagban. Mekklendon, Mekklendon, Mekklendon és Fanguppi nem tudott előre lépni, a culágertől meg nem is várható robbanás. CamThomasra kellene felállni Heyward-Keisellel, van két hetünk, hogy bebarkácsoljuk, mer az oroszok a spájzban lesznek...sutianap
Ez így van, de JJ-ék sem hasítanakHaggans
Ezt vártuk, csak volt egy csúcshullám-hurráoptimizmus, hogy mennyei az offseasonunk. Én továbbra is tartom, hogy ökörség volt Vugyli elengedése Bőrdísszel szemben, de nem soká láthassuk, hogy ez igaz-e vagy sem. Kettes pont a nose-probléma továbbra is áll. ILB-ből dunát lehet rekeszteni. Howardba lehet belelátnia fényt, ez a Carter-Soto-Móc nemvagyunk előrébb.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 666 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nem a passrushal van a nagy bajunk, hanem a runD-vel, majdnem 3,7y-t kapunk minden futásra átlagban. Mekklendon, Mekklendon, Mekklendon és Fanguppi nem tudott előre lépni, a culágertől meg nem is várható robbanás. CamThomasra kellene felállni Heyward-Keisellel, van két hetünk, hogy bebarkácsoljuk, mer az oroszok a spájzban lesznek...sutianap
Ez így van, de JJ-ék sem hasítanak

" class="embed">
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem a passrushal van a nagy bajunk, hanem a runD-vel, majdnem 3,7y-t kapunk minden futásra átlagban. Mekklendon, Mekklendon, Mekklendon és Fanguppi nem tudott előre lépni, a culágertől meg nem is várható robbanás. CamThomasra kellene felállni Heyward-Keisellel, van két hetünk, hogy bebarkácsoljuk, mer az oroszok a spájzban lesznek...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 666 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Van aki pl a 25. helyre vár minket, ami kifejezetten érdekesnek tűnik, figyelembe véve például a sorsolásunkat is. Szerintem ez közelebb áll ahhoz a fajta tippeléshez, hogy miután összeírta az első 24-et eszébe jutott, hogy van még a Steelers, akikkel nem tudott mit kezdeni, mert úgyse szimpatikus csapat számára, ráadásul vajmi keveset is tud róla.
Szerintem jelenleg ez a 15. hely teljesen reális. Mondjuk én is kicsit előrébb képzelem magunkat, úgy a 10. hely környékére, de hogy innen előrébb kerüljünk már meglepetések kellenek.
Ilyen meglepetés lenne ha a fal összeszedné magát futásblokkolásban, illetve ha az OLB-ktől jönne némi pass rush. De teljesen jogos az a kritika is, hogy a secondary gyenge.Klaci79
Mondom én, hogy az OLB poziba kell még egy kis Karizom! 😀

" class="embed">
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Van aki pl a 25. helyre vár minket, ami kifejezetten érdekesnek tűnik, figyelembe véve például a sorsolásunkat is. Szerintem ez közelebb áll ahhoz a fajta tippeléshez, hogy miután összeírta az első 24-et eszébe jutott, hogy van még a Steelers, akikkel nem tudott mit kezdeni, mert úgyse szimpatikus csapat számára, ráadásul vajmi keveset is tud róla.
Szerintem jelenleg ez a 15. hely teljesen reális. Mondjuk én is kicsit előrébb képzelem magunkat, úgy a 10. hely környékére, de hogy innen előrébb kerüljünk már meglepetések kellenek.
Ilyen meglepetés lenne ha a fal összeszedné magát futásblokkolásban, illetve ha az OLB-ktől jönne némi pass rush. De teljesen jogos az a kritika is, hogy a secondary gyenge.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Ben kihagyja az utolsó pre-season meccset a Panthers ellen, tehát Landry Jones bizonyíthat csütörtökön. Cam Newton sem játszik aznap, bordasérülés miatt.
A bowl.hu 16. helyre tippelt bennünket (azaz no PO), ezen belül Ádi és Höri 10. helyre várja a Steelers-t... 😊desider
én írtam ki hamarabb, szóval a kolléga minden bizonnyal lesettHöri
Nekem a kettőtök tippje a reálisabb. a 16 azért szerintem mélyen a képesség alatt lenne. Sőt az igazi csalódás szezon lenne. A többiek a madarakat és a cicákat is elénk várják ezek szerint, pedig én nem vagyok meggyőződve, hogy jobbak. Szerintem nem igen erősödtek, bár a két irányító játéka az előszezonban helyenként egészen jó volt, de az azért az előszezon.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ben kihagyja az utolsó pre-season meccset a Panthers ellen, tehát Landry Jones bizonyíthat csütörtökön. Cam Newton sem játszik aznap, bordasérülés miatt.
A bowl.hu 16. helyre tippelt bennünket (azaz no PO), ezen belül Ádi és Höri 10. helyre várja a Steelers-t... 😊desider
én írtam ki hamarabb, szóval a kolléga minden bizonnyal lesett

több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Ben kihagyja az utolsó pre-season meccset a Panthers ellen, tehát Landry Jones bizonyíthat csütörtökön. Cam Newton sem játszik aznap, bordasérülés miatt.
A bowl.hu 16. helyre tippelt bennünket (azaz no PO), ezen belül Ádi és Höri 10. helyre várja a Steelers-t... 😊
több mint 9 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Snoop Dog a lényegnél fogta meg a tegnap estét :
“Man the Pittsburgh Steelers need a new (expletive) offensive coordinator. This guy sucks.”polamalu
A válasz:
Mark Kaboly ‏@MarkKaboly_Trib 5 ó

#Steelers OC Todd Haley told me (if allowed) he is going to do the ice bucket challenge and nominate Snoop Dogg.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 579 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja azt tuggyàtok mia tandem neve?
Dumb und Dumbersutianap
Hacsek és Sajó 😛
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
grass and grassy 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja azt tuggyàtok mia tandem neve?
Dumb und Dumber


Aki nem hiszi, annak utánajárnak