NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nem hinném hogy Bell-től elköszönünk.
Holmes sokkal problémásabb volt annak idején, Bell eddig jól tartotta magát. Ráadásul Rooney elv ide vagy oda, szerintem közre fog játszani az is, hogy nagy szükségünk van rá.

Azért beszívva, 20g a zsebben, okos srác...

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Bellnél és Blountnál 20 gramm marijuana volt amikor lekapcsolták őket... Plusz Bell befolyásoltság alatt vezetett... Gratulálok, túl jó volt minden, muszáj volt valaminek történnie. 😕Soldados
milyen buntetes varhato? eltiltas?xtaki
Kèt meccs tutti Godwelltől, viszont a Holmèsz esetből kiindulva ez tradeblock. StephenHóling Felixjones pàros szabad, Andre Brown van meg Bush esetleg Meggèhi. Mer van ugye Arcser de ő nem everydownback....
Graham, Choice, Malena


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Bellnél és Blountnál 20 gramm marijuana volt amikor lekapcsolták őket... Plusz Bell befolyásoltság alatt vezetett... Gratulálok, túl jó volt minden, muszáj volt valaminek történnie. 😕Soldados
milyen buntetes varhato? eltiltas?
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bellnél és Blountnál 20 gramm marijuana volt amikor lekapcsolták őket... Plusz Bell befolyásoltság alatt vezetett... Gratulálok, túl jó volt minden, muszáj volt valaminek történnie. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Bell és Blount le lett kapcsolva marijuana birtoklás miatt. Bellt ma egyszer már beszívott vezetés miatt is elővették 😀Höri


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bell és Blount le lett kapcsolva marijuana birtoklás miatt. Bellt ma egyszer már beszívott vezetés miatt is elővették 😀

több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
A depth charttal annyiban érdekes fogalkozni, hogy közelegg a kedd. Persze nyilván azt jómagam is láttam, hogy pl. Mauro és Mccullers is a második csapattal játszott, ivagyis az ami a honlapon van csak iránymutatás, vagyis azt lenne jó látni mi van az edzők fejében...😊

Carter szerintem is kuka, és bezony Moats mellett nincs más és engem ő se győzott meg igazán. Nekem Vic So'oto az aki bejön, de kérdés, hogy a sokadik D-ben szereplés mennyire győzi meg a stábot. Mivel ő már nem PS eligible, így itt végleges lehet a döntés. (szerintem annyit nyújtott, hogy elvigye más) Azt gondolom H. Jonesnek is mutatnia kellene mondjuk egy sacket, vagy egy forced fumble-t amellett, hogy azokat a labdákat, amelyeket meg lehetett szerezni, azokat összeszedi. Ahogy Vic mondotta volt, jó a srác, de azért kiharcolni és összeszedni azért más kávéház....egy szó, mint száz igen Harrison bácsi visszajövetele egy valószínű szkenárió.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
tényleg felesleges most a depth chartot böngészni, csak péntek hajnalra kell figyelni. viszont Kiesel után már nagyon várom mikor jelentik be, hogy Harrison is visszajön. Ott érzem még gyengének a csapatot és éppen úgy ahogy nem gondolom, hogy Brett apó kezdeni fog DE-ben, OLB-ben sem hiszem, hogy James lenne a megoldás, de az oldalvonal mellett is sokat tud segíteni és főleg JJ-nek szerintem egy jó mentor nagyon kellene. Ráadásul Cartert nyugodtan kukázhatjuk és inkább Arthur Moats, Vic So'oto és Howard Jones hármast erőltetném bár valószínű, hogy utóbbi kettő nem fog odaférni az 53-ba ha jól számolom, mert ILB-ben elég kellemesen állunk úgy tűnik.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Kiesel a dept charton egyből az első csapatba került. Ez azt gondolom kifejezetten Tuittnak és Thomasnak szól, kicsi motiváció, egyébként Én sem gondolnám már többnek, mint rotációs ember és - legfőképpen - mentor.Klemó
A preseason depth chartot a PR osztály állítja össze, így mérvadónak a legkevésbé se mondanám. 😊
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hát a PS meg lett növelve ilyen sem volt még, de a 3 QB szinte kőbe vésett nálunk. 😉
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
Szerintem meg fog Zoli, nem sokszor volt még olyan azt gondolom, hogy teljesen vakon legyen QB. Most sajna ez a helyzet. Persze lehet, hogy lesz kidobva olyan QB, aki érdekel bennünket majd, ezt nem vitatom, de sok olyan posztunk van most, ahol értékes embereket kell(ene) eldobni, így hiszem, hogy ha nem lesz érték a piacon egy hét múlva, akkor 2 QB lesz a rosteren és egy a PS-ben. Meglátjuk...
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
3 QB van a rosteren mindig, ezen nem fog változtatni a csapat, az, hogy Jones vagy más lesz a 3. az más kérdés. Egyébként Tomlin sincs elájulva tőle, nyilatkozta is. Vagyis vagy ku..ra bizonyít a következő meccseken, ahol sok ideje nem lesz, mert 1 félidőt az Eagles ellen tuti a kezdők lesznek fent, a többi időn meg Grabowskyval osztozik majd. Az uccsó meccsen lesz több esélye, de nem fog vele élni az az érzésem. Nem is bánom, menjen a halál f..ra. Viszont valahonnan kell felkapni valakit majd.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
Én azt gondolom, hogy idén nem lesz 3 QB a rosteren. Jonest ki fogjuk vágni, legfeljebb PS-be visszahozzuk majd, de akkor és csakis akkor, ha valamit mutat a 4. meccsen. Ha nem, Én még azt is mondom nem hozzuk vissza, lenyeljük, hogy bust.

Kiesel a dept charton egyből az első csapatba került. Ez azt gondolom kifejezetten Tuittnak és Thomasnak szól, kicsi motiváció, egyébként Én sem gondolnám már többnek, mint rotációs ember és - legfőképpen - mentor. Egyébként Arnfelt kevesebbet nyújt, mint a tavalyi évében a preseasonban, így nem gondolom, hogy sajnálni kell őt. Lehet persze, hogy még egy évet adunk neki és visszahozzuk a PS-be. Mauro ugyanazt nyújtja talán, mint tavaly Arnfelt, és ez okés, de még szerintem kevés, szinte biztos vagyok a PS-ben. Mccullers ugyan még nyers, de elképesztő adottságai vannak és már sokkal többet mutat, mint amit láttunk tőle a videókon és ez bíztató.

Adamset nem hiszem, hogy kivágjuk, azért ne feledjük, hogy bármennyire sincs formában, de nem topzódunk LT-kben és a joker Wesley Johnsont eddig még "csak" centerben láttuk. Én a Kelvin Beachum, Mike Adams, Ramon Foster, Maurkice Pouncey, Cody Wallace, Chris Hubbard, David DeCastrol, Marcus Gilbert, Guy Whimper kilencest várom azzal, hogy Wesley Johnson megy a PS-be.

Moye a backup QB-k áldozata, de ugyanígy J. Brown is (persze azzal, hogy a dept charton eleve előrébb volt így most ő bekerülő), így azért Én azt várom, hogy fent lesznek az első csapattal a második félidőben ők is, aztán pedig remélem legalább Gradkowksy megembereli magát...
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ja, hogy hangosan, akkor megint be van dugulva a fülem ba..a meg 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Làtom Zolikàm minden bötűdet 😉 csak filózok hangosan


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ha visszaolvasol, Arnfelt a jóslatok szerint is az első szűkítésnél kedden agyő
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja Mauro erős, hogy lett UDFA nemtom


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ha a rostert nézzük igen, de most az alant írt játékost dobták ki, hogy Da Beard bekerülhessen.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Arnfelt bànta, bàr Mauro màr így is előzte a rosterspotèr, Lapulahó annak àldozata, hogy CT tekköl lesz így MegLendül ès Fanguppi tàrsasàgàban fog szèkelni, ha Karizom visszagyön az azèr lesz mer Dabody alias Móc gyengus.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Egyébként Lapuaho bánta Diesel érkezését, A Szakáll el is utazott Phillybe a csapattal, játszani nem fog, de az oldalvonalnál már láthatjuk péntek hajnalban 😀
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A bleacherreport.com szerint az alábbi nevek lesznek az első áldozatok. Ott indokolások is vannak. Jones sztem csak akkor megy, ha találunk valakit a helyér 3. QB-nak, mindig 3 irányító van a rosteren. Többiekkel egyet tudok érteni, bár Moye távozása talán nem jönne jól, mert van benne tehetség, de sok a jó WR jelenleg akik előtte vannak (szerencsére)
Jordan Dangerfield, Safety
Brian Arnfelt, Defensive End
Derek Moye, Wide Receiver
Landry Jones, Quarterback
Mike Adams, Offensive Tackle
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem de, csak a sapka miatt jobb volt így. Persze a számokat is látni kellene hozzá, de azt gondolom a jelenlegi D fal állományunk, ezután az 1 év után olyan bitang lesz, hogy nem fogjuk nagyon igénybe venni az öreget. Igazából többször elhangzott, hogy már talán idén sem kell visszaigazolni, persze örülünk, mint szurkolók, természetesen.
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
For Brett Keisel, there really is no place like home and that he where he is going to be after the veteran defensive end signed a two-year contract with the Steelers.

2 evre...szoval nem a levezeto eve lesz ez!
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Troy kicsit szétbombázza Worilds interjúját. Nincs baj az öltözői hangulattal egyenlőre.
 www.steelers.com/video-and-audio/videos/Troy_videobombs_Worilds/ac55a174-24ea-413f-80b0-db277494fad7
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Inkàbb az lesz - CamThomas nem hosszútàvú megoldàs, de Tyúkot meg a Maurot bementoràlja az öreg Szakàll, naaa azz FightingMormons ozt gyühet Húkipukki mellè faledzőnek. 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak