Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Wow, nem semmi számok. Belefér ő egyáltalán a capbe itt?iktriad
Közel 7 millió dollár helyünk van. Egyébként meg: "Steelers C Maurkice Pouncey signed a 5-year, $44M extension." Tehát a meglévő kontraktusa lett kiegészítve, vagyis az idei cap számát nem befolyásolja a szerződéshosszabbítás.vassadi
Ez még nem feltétlenül kell, hogy azt jelentse, hogy az idei cap-je érintetlen marad.peterk2005
Írtam ilyet?vassadi
"az idei cap számát nem befolyásolja a szerződéshosszabbítás"

Hogy kell ezt érteni, ha nem úgy?peterk2005
Pouncey-ról volt szó, azt írtam, hogy az ő idei cap számát nem befolyásolja a szerződéshosszabbítás, nem azt, hogy ez minden esetben így van.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wow, nem semmi számok. Belefér ő egyáltalán a capbe itt?iktriad
Közel 7 millió dollár helyünk van. Egyébként meg: "Steelers C Maurkice Pouncey signed a 5-year, $44M extension." Tehát a meglévő kontraktusa lett kiegészítve, vagyis az idei cap számát nem befolyásolja a szerződéshosszabbítás.vassadi
Ez még nem feltétlenül kell, hogy azt jelentse, hogy az idei cap-je érintetlen marad.peterk2005
Írtam ilyet?vassadi
"az idei cap számát nem befolyásolja a szerződéshosszabbítás"

Hogy kell ezt érteni, ha nem úgy?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Egyrészt nagyon örülök, hogy Pouncey marad, várható is volt, hogy nem lesz olcsó, persze nagy kérdés az egészség. Ugyanakkor az is tény, hogy olyanra nehéz számítani, hogy a csapattárs szakítja szét az ACL-t.

Ami az OTA-n történteket illeti, egy kis feszültség, egy kis extra bele kell hogy férjen, sőt. Persze a balhé elkerülhető, azonban ez is azt mutatja, hogy a fiúk nagyon akarnak.

Akárcsak Soldi szombaton. Dolgozott benne az akarás és minden bizonnyal csak a szerencsétlen véletlenek összejátszása okozta azokat a droppokat. Jövőre folytatjuk és beindul az igazi "aranykor" 😀
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Wow, nem semmi számok. Belefér ő egyáltalán a capbe itt?iktriad
Közel 7 millió dollár helyünk van. Egyébként meg: "Steelers C Maurkice Pouncey signed a 5-year, $44M extension." Tehát a meglévő kontraktusa lett kiegészítve, vagyis az idei cap számát nem befolyásolja a szerződéshosszabbítás.vassadi
Ez még nem feltétlenül kell, hogy azt jelentse, hogy az idei cap-je érintetlen marad.peterk2005
Írtam ilyet?
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wow, nem semmi számok. Belefér ő egyáltalán a capbe itt?iktriad
Közel 7 millió dollár helyünk van. Egyébként meg: "Steelers C Maurkice Pouncey signed a 5-year, $44M extension." Tehát a meglévő kontraktusa lett kiegészítve, vagyis az idei cap számát nem befolyásolja a szerződéshosszabbítás.vassadi
Ez még nem feltétlenül kell, hogy azt jelentse, hogy az idei cap-je érintetlen marad. Igaz azt sem, hogy feltétlenül módosul.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Wow, nem semmi számok. Belefér ő egyáltalán a capbe itt?iktriad
Közel 7 millió dollár helyünk van. Egyébként meg: "Steelers C Maurkice Pouncey signed a 5-year, $44M extension." Tehát a meglévő kontraktusa lett kiegészítve, vagyis az idei cap számát nem befolyásolja a szerződéshosszabbítás.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wow, nem semmi számok. Belefér ő egyáltalán a capbe itt?iktriad
Bőven. Júni 1 óta 8 millánk van az idei capben, abból a rookie-k legfeljebb 1-2 millát vittek el, évek óta nem álltunk ennyire jól. Ráadásul állítólag az ideihez lett hozzádobva az 5 év, azaz a 13 millás signing bonust is csak a köv. league year kezdetén kapja meg, ha jól olvastam. Kicsit meglepett, hogy ennyire korán és váratlanul hosszabbítottunk vele, de egyben örülök is neki, mert ez azt jelenti, hogy OTA-n meggyőzött mindenkit, hogy a sérülései a múlté és semmi sem hátráltatja jelenleg.

A Steelers-napon bár volt 2 elejtett TD-m, de az tetszett, hogy állandóan kettőztek, mert tarthatatlan voltam 😀 és még így is többször sikerült tisztára játszanom magamat. No és 2 TD-met pedig a kecseg Zebrák elvették, az egész Heinz Field boooozott! 😛Soldados
csak jelzem a miheztartas vegett, hogy olyan nincs hogy "a kecseg Zebrák elvették"...szabalytalanul szerezted a TD-ket gondolom 😊xtaki
Az egyiknél már sacket ítéltek, a másodiknál - vitatható módon 😛 - azt mondták, hogy kiléptem. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
Wow, nem semmi számok. Belefér ő egyáltalán a capbe itt?iktriad
Bőven. Júni 1 óta 8 millánk van az idei capben, abból a rookie-k legfeljebb 1-2 millát vittek el, évek óta nem álltunk ennyire jól. Ráadásul állítólag az ideihez lett hozzádobva az 5 év, azaz a 13 millás signing bonust is csak a köv. league year kezdetén kapja meg, ha jól olvastam. Kicsit meglepett, hogy ennyire korán és váratlanul hosszabbítottunk vele, de egyben örülök is neki, mert ez azt jelenti, hogy OTA-n meggyőzött mindenkit, hogy a sérülései a múlté és semmi sem hátráltatja jelenleg.

A Steelers-napon bár volt 2 elejtett TD-m, de az tetszett, hogy állandóan kettőztek, mert tarthatatlan voltam 😀 és még így is többször sikerült tisztára játszanom magamat. No és 2 TD-met pedig a kecseg Zebrák elvették, az egész Heinz Field boooozott! 😛Soldados
csak jelzem a miheztartas vegett, hogy olyan nincs hogy "a kecseg Zebrák elvették"...szabalytalanul szerezted a TD-ket gondolom 😊
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wow, nem semmi számok. Belefér ő egyáltalán a capbe itt?iktriad
Bőven. Júni 1 óta 8 millánk van az idei capben, abból a rookie-k legfeljebb 1-2 millát vittek el, évek óta nem álltunk ennyire jól. Ráadásul állítólag az ideihez lett hozzádobva az 5 év, azaz a 13 millás signing bonust is csak a köv. league year kezdetén kapja meg, ha jól olvastam. Kicsit meglepett, hogy ennyire korán és váratlanul hosszabbítottunk vele, de egyben örülök is neki, mert ez azt jelenti, hogy OTA-n meggyőzött mindenkit, hogy a sérülései a múlté és semmi sem hátráltatja jelenleg.

A Steelers-napon bár volt 2 elejtett TD-m, de az tetszett, hogy állandóan kettőztek, mert tarthatatlan voltam 😀 és még így is többször sikerült tisztára játszanom magamat. No és 2 TD-met pedig a kecseg Zebrák elvették, az egész Heinz Field boooozott! 😛

Az OTA újabb felvonásán összerúgta a port Heyward és a rookie falemberünk, Johnson, Heywardot úgy kellett többeknek visszafogni. De a lényegi rész az, hogy ez egy INT-tel záruló playnél történt, amikor is Shazier - Brown elmondása szerint - elképesztő "unreal leaping grabet" mutatott be. Legalábbis nekem ez volt a lényeg, ebben a srácban nagyon bízom, hogy akár az új Ray Lewis lehet, nagyon bíztató hírek jönnek róla folyamatosan. 😊 A másik nagy király Justin Brown, mindenki áradozik róla, hogy fantasztikus OTA-t produkál. egyre többször az első csapattal készül.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, nem semmi számok. Belefér ő egyáltalán a capbe itt?
több mint 9 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2 min Fordítás megtekintése
Steelers C Maurkice Pouncey signed a 5-year, $44M extension, as @ProFootballTalk reported, making him highest paid center in NFL.Beki
Hiába a nagy szerződés, úgy sem fog ennyit kapni, annyira sérülékeny.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2 min Fordítás megtekintése
Steelers C Maurkice Pouncey signed a 5-year, $44M extension, as @ProFootballTalk reported, making him highest paid center in NFL.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Az a pár drop, azért nem a világ, vagy azt is lehet, mondani, hogy jól védekeztek rajta, rendre kettőzték és ezért nem sikerült.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Majd kérnénk egy Road to Victory, dokumentumfilm szerű sztori videót is. 😊laby
Azt hiszem ennek Soldi nem nagyon örülne 😀 😀 😀🏈
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Legarrette Blount új facemask-ja. Nem nagyon kell rángatni. : )
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Egy akkor és most kép
1814, június 10-én jelent meg a felső kép egy akkori újságban. Persze az még nem fénykép, hanem rajz.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Hááát, nem tudom Katinka mit vett vagy sem, mert mi a játékkal voltunk elfoglalva, ha használható akkor zenével megspékelve különleges effektekkel, még a hóesést is alátesszük, igaz furcsa lesz félmeztelen férfiak hóesésben, de kemények vagyunk 😀
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Majd kérnénk egy Road to Victory, dokumentumfilm szerű sztori videót is. 😊

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
A steelers.hu-n van egy rövid képes írás, amint megkapom a videót a családi bowl-ról akkor azt is kiteszem.
több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A családi napról van/lesz szöveges összefoglaló?

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Sajàt magànak bököd


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem csak a kezelés miatt ment, finixben a Cards van igaz? Én az Ő oldalukon sem láttam semmit.
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Most akupunktúràl, 6 incses tűkkel, jèzus. Csak remènykedni tudunk, hogy nem felmèrőre kèszül, pedig szèn nyugodt voltam, minden èjfèlkor befigyelt a szokàsos szalonnàs tojàssal, azt mameg ez.....sutianap
Ugyanakkor meg fekvőtámaszozik AB-vel a hátán...

" class="embed">
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Most akupunktúràl, 6 incses tűkkel, jèzus. Csak remènykedni tudunk, hogy nem felmèrőre kèszül, pedig szèn nyugodt voltam, minden èjfèlkor befigyelt a szokàsos szalonnàs tojàssal, azt mameg ez.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Twitteren csekkolt a reptèrrőlsutianap
Félre téve azt, hogy a kedvenc playámról van szó azt gondolom,hogy igenis rohadt fontos leigazolni egyrészt, mert igazi vezér lehet az öltözőben, másrészt, mert rohadtul nincs backup Worilds és JJ mögött.

" class="embed">