NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Béláról áradoznak eddig, a "backs on backers" drill kapcsán Blountot megette reggelire....hát a jelek jók....már nagyon várom amikor Troy és Béla együtt mennek blitzre.....no ott lesz kapkodás és menekülés...😊Klemó
Én nagyon remélem, hogy az öreg blitz csomagjai ezzel a sebességgel megkombinálva nagyon fognak ülni idén és újra egy vasfüggönyt tudunk megalapozni.polamalu
Az szerintem senkinek sem hiányzik.vassadi
Mondjuk ebben nem vagyok biztos, de ez politika és ennek nincs itt a helye ,-)
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Béláról áradoznak eddig, a "backs on backers" drill kapcsán Blountot megette reggelire....hát a jelek jók....már nagyon várom amikor Troy és Béla együtt mennek blitzre.....no ott lesz kapkodás és menekülés...😊Klemó
Én nagyon remélem, hogy az öreg blitz csomagjai ezzel a sebességgel megkombinálva nagyon fognak ülni idén és újra egy vasfüggönyt tudunk megalapozni.polamalu
Az szerintem senkinek sem hiányzik.vassadi
Vas vagy acél mind a kettő fém, csak a széntartalom a különbség 😉
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Béláról áradoznak eddig, a "backs on backers" drill kapcsán Blountot megette reggelire....hát a jelek jók....már nagyon várom amikor Troy és Béla együtt mennek blitzre.....no ott lesz kapkodás és menekülés...😊Klemó
Én nagyon remélem, hogy az öreg blitz csomagjai ezzel a sebességgel megkombinálva nagyon fognak ülni idén és újra egy vasfüggönyt tudunk megalapozni.polamalu
Az szerintem senkinek sem hiányzik.vassadi
jol mukodo bliztekhez kell egy rendes DL...
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Béláról áradoznak eddig, a "backs on backers" drill kapcsán Blountot megette reggelire....hát a jelek jók....már nagyon várom amikor Troy és Béla együtt mennek blitzre.....no ott lesz kapkodás és menekülés...😊Klemó
Én nagyon remélem, hogy az öreg blitz csomagjai ezzel a sebességgel megkombinálva nagyon fognak ülni idén és újra egy vasfüggönyt tudunk megalapozni.polamalu
Az szerintem senkinek sem hiányzik.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Béláról áradoznak eddig, a "backs on backers" drill kapcsán Blountot megette reggelire....hát a jelek jók....már nagyon várom amikor Troy és Béla együtt mennek blitzre.....no ott lesz kapkodás és menekülés...😊Klemó
Én nagyon remélem, hogy az öreg blitz csomagjai ezzel a sebességgel megkombinálva nagyon fognak ülni idén és újra egy vasfüggönyt tudunk megalapozni.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Béláról áradoznak eddig, a "backs on backers" drill kapcsán Blountot megette reggelire....hát a jelek jók....már nagyon várom amikor Troy és Béla együtt mennek blitzre.....no ott lesz kapkodás és menekülés...😊
több mint 9 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Worilds fejben gyenge,Jones fizikailag. Ryan mindkettőben jó,ergó kezdő lesz..😊
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Shazi...izé Béla egyenlőre nagyon meggyőző, a csapattársak is elismerően beszéltek a sebességéről és a képességéről ahogyan megcsinálja a játékot. Az edzők szintén. Vagyis lehet megtörténik a csoda és egy újonc az első héten kezdő lesz az LB sorban. Remélem Timmonssal ketten retteneteset fognak zúzni.polamalu
Ehhez képest ugye Worilds 3 évig nem kezdő, mert "tanulja LeBeau bonyolult rendszerét", Jones; hát ja, az első éve még nem az igazi, de majd ha beletanul a rendszerbe...
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hubbard helyettesítette ismét Fostert és egyelőre Will Allen a free safety.
3. nap kihagyta: Bell, Goodwin és a PUP listán lévők. Megsérűlt Zumwalt (szintén ágyék)Klaci79
Foster visszatért a csapathoz, de már 2. napja nem edzett anyukája hirtelen halála miatt. Azt gondolom ez valahol érthető, szerintem nemsokára, talán már ma, visszatér és a fal újra teljes lesz.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Shazi...izé Béla egyenlőre nagyon meggyőző, a csapattársak is elismerően beszéltek a sebességéről és a képességéről ahogyan megcsinálja a játékot. Az edzők szintén. Vagyis lehet megtörténik a csoda és egy újonc az első héten kezdő lesz az LB sorban. Remélem Timmonssal ketten retteneteset fognak zúzni.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
Hubbard helyettesítette ismét Fostert és egyelőre Will Allen a free safety.
3. nap kihagyta: Bell, Goodwin és a PUP listán lévők. Megsérűlt Zumwalt (szintén ágyék)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Again from Colbert:
Colbert says the team has not eliminated the possibility of signing either Brett Keisel or James Harrison.polamalu
Nem zártam még ki, hogy holnap ebédelek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Again from Colbert:
Colbert says the team has not eliminated the possibility of signing either Brett Keisel or James Harrison.polamalu
ezt jól a seggéről fogta meg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Again from Colbert:
Colbert says the team has not eliminated the possibility of signing either Brett Keisel or James Harrison.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Bell a tegnap esti gyakorláson combhajlító húzódást szedett össze, nem is tudta végigcsinálni az edzést. Ramon Foster tegnap nem vett részt az edzés utáni csapatösszetartáson, ugyanis elhunyt az édesanyja.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
polamalu
Ez az új pasas, a Keiselberger, ez tecc 😀
Ui.: Benjamin új kapànya, vissza a Szakàllt, Karizommal valyh mi lesz?sutianap
Egyszerre csak 1 mezt tud felvenni 😊 Majd azt is felveszi szépen.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
polamalu
Ez az új pasas, a Keiselberger, ez tecc 😀
Ui.: Benjamin új kapànya, vissza a Szakàllt, Karizommal valyh mi lesz?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A kedv azét jó a fogyás ellenére is. Egyébként elmondta, hogy a kaja minőségére figyelt a mostani holtidőben, ellentétben az eddigi évekkel. összetörni nem fogják így sem sztem.
 www.facebook.com/photo.php?v=10152643919734905&set=vb.146175949904&type=2&theater
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Szörnyen néz ki, egy gyenge szellő is elfújja.
Készülünk a wildcat-re? Tavaly elfáradt mikor átment elkapóba...😀
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Na majd meglássuk ugye. A végén még MVP cím lesz belőle 😊 😊 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000369929/article/big-ben-my-arm-is-stronger-than-its-ever-beenvontod
az biztos, hogy a tudatos etkezes mar meglatszik rajta, mert nem pocakkal erkezett! Ez csak jo hir lehet! Az MVP-hez meg kellenek azok is, akik elkapjak azokat a passzokat.
több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Na majd meglássuk ugye. A végén még MVP cím lesz belőle 😊 😊 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pjjso9idiku8iag5svpk
Big Ben: My arm is stronger than it's ever been
Ben Roethlisberger has always had a live arm. Despite that, the Pittsburgh Steelers quarterback made adding some zip an offseason priority. Learn how his investment has already paid off.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Tegnap megérkezett a csapat Latrobe-ba, ma lesz az első edzés.

Keisel Twitteren: Good luck in camp boys. As usual.....Ya'll got nothing on my ride!

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mike Mitchell PUP-on kezdi a felkészülést egy ágyék sérülés miatt
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
BarnaTóni is összeszedte magàt 😀
Nemtodmiaza cueupu, nesztek
 www.antoniobrowncueupu.com
Ha lesz fönn cucc ès van aki rendelne, most mondom benne vagyok èn is bennnnnnesutianap
Chest Up Eyes Up Prayed Up--kreatív😛